Belgrat Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Belgrat Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Belgrat, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Belgrat olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Belgrat İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Belgrat ve antika satıcıları Belgrat için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Belgrat Antikacı

İstanbul, Belgrat antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Belgrat) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Belgrat Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Belgrat Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Belgrat Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Belgrat Takvim Alan Antikacı, Belgrat Mangal Alan Antikacı, Belgrat Bindallı Alan Antikacı, Belgrat Müzik Seti Alan Antikacı, Belgrat Kama Alan Antikacı, Belgrat Kazan Alan Antikacı, Belgrat Kristal Alan Antikacı, Belgrat Kuran Alan Antikacı, Belgrat Kupa Alan Antikacı, Belgrat Ğügüm Alan Antikacı, Belgrat Arma Alan Antikacı, Belgrat Fıçı Alan Antikacı, Belgrat El Yazması Kitap Alan Antikacı, Belgrat Efemera Alan Antikacı, Belgrat Hat Makası Alan Antikacı, Belgrat Silke Alan Antikacı, Belgrat Madalya Alan Antikacı.

Belgrat Tarak Alan Antikacı, Belgrat Harita Alan Antikacı, Belgrat Kandil Alan Antikacı, Belgrat Bez Alan Antikacı, Belgrat Porselen Alan Antikacı, Belgrat Müzik Aleti Alan Antikacı, Belgrat Takı Kutusu Alan Antikacı, Belgrat Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Belgrat Resim Alan Antikacı, Belgrat İpek Halı Alan Antikacı, Belgrat Silah Alan Antikacı, Belgrat Kilim Alan Antikacı, Belgrat Plak Alan Antikacı, Belgrat Kasetçalar Alan Antikacı, Belgrat Zarf Alan Antikacı.

Belgrat Komple Miras Evi Alan Antikacı, Belgrat Yüzük Alan Antikacı, Belgrat Portre Alan Antikacı, Belgrat İran Halısı Alan Antikacı, Belgrat Askeri Malzeme Alanalar, Belgrat Baston Alan Antikacı, Belgrat Bileklik Alan Antikacı, Belgrat Sehpa Alan Antikacı, Belgrat Kamçı Alan Antikacı, Belgrat Hat Alan Antikacı, Belgrat Oyma Alan Antikacı, Belgrat Gümüşlük Alan Antikacı, Belgrat El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Belgrat Kılıç Alan Antikacı, Belgrat Takı Alan Antikacı, Belgrat Cep Saati Alan Antikacı, Belgrat Dvd Alan Antikacı, Belgrat Komple Eşya Alan Antikacı, Belgrat Telefon Alan Antikacı, Belgrat Pipo Alan Antikacı, Belgrat Üç Etek Alan Antikacı, Belgrat Bilezik Alan Antikacı, Belgrat Bardak Alan Antikacı.

Belgrat Tablo Alan Antikacı, Belgrat 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Belgrat Sefer Tası Alan Antikacı, Belgrat Dokuma Alan Antikacı, Belgrat Kalem Alan Antikacı, Belgrat Sürahi Alan Antikacı, Belgrat Komple Kütüphane Alan Antikacı, Belgrat Gümüş Alan Antikacı, Belgrat Daktilo Alan Antikacı, Belgrat Pul Alan Antikacı, Belgrat Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Belgrat Bıçak Alan Antikacı, Belgrat Kol Saati Alan Antikacı, Belgrat Makaralı Teyp Alan Antikacı, Belgrat Rozet Alan Antikacı, Belgrat Gelinlik Alan Antikacı, Belgrat Çatal Alan Antikacı, Belgrat Kıyafet Alan Antikacı, Belgrat Duvar Saati Alan Antikacı, Belgrat Fes Alan Antikacı, Belgrat Küp Alan Antikacı, Belgrat Saçma Alan Antikacı.

Belgrat Hat Yazısı Alan Antikacı, Belgrat Ağaç Alan Antikacı, Belgrat Halı Alan Antikacı, Belgrat Günlük Alan Antikacı, Belgrat Yıldız Porselen Alan Antikacı, Belgrat Masa Alan Antikacı, Belgrat Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Belgrat Kitap Alan Antikacı, Belgrat Amfi Alan Antikacı, Belgrat Albüm Alan Antikacı, Belgrat Ahşap Alan Antikacı, Belgrat Gondol Alan Antikacı, Belgrat Çizgi Roman Alan Antikacı, Belgrat Komple Mira Evi Boşaltanlar, Belgrat Pusula Alan Antikacı, Belgrat Gerdanlık Alan Antikacı, Belgrat Cezve Alan Antikacı, Belgrat Şerbetlik Alan Antikacı.

Belgrat Tuval Alan Antikacı, Belgrat Okka Alan Antikacı, Belgrat Fincan Alan Antikacı, Belgrat Cd Alan Antikacı, Belgrat Cam Alan Antikacı, Belgrat Çan Alan Antikacı, Belgrat Hoparlör Alan Antikacı, Belgrat Çiçek Alan Antikacı, Belgrat Retro Eşya Alan Antikacı, Belgrat Vazo Alan Antikacı, Belgrat Koltuk Alan Antikacı, Belgrat Şapka Alan Antikacı, Belgrat Bakır Eşya Alan Antikacı, Belgrat Kilit Alan Antikacı, Belgrat Biblo Alan Antikacı, Belgrat Saat Alan Antikacı, Belgrat Matara Alan Antikacı, Belgrat Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Belgrat 33 Lük Plak Alan Antikacı, Belgrat Nişan Alan Antikacı, Belgrat Seramik Alan Antikacı, Belgrat Minyatür Alan Antikacı, Belgrat Kase Alan Antikacı, Belgrat Tas Alan Antikacı, Belgrat Kavanoz Alan Antikacı, Belgrat 45 Lik Plak Alan Antikacı, Belgrat Varaklı Halı Alan Antikacı.

Belgrat El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Belgrat Radyo Alan Antikacı, Belgrat Çini Alan Antikacı, Belgrat Mühür Alan Antikacı, Belgrat Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Belgrat Çaydanlık Alan Antikacı, Belgrat Halhal Alan Antikacı, Belgrat Tılsım Alan Antikacı, Belgrat Sepet Alan Antikacı, Belgrat Sandelye Alan Antikacı, Belgrat Eski Oyuncak Alan Antikacı, Belgrat Pikap Alan Antikacı, Belgrat Roman Alan Antikacı, Belgrat Tepsi Alan Antikacı, Belgrat Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Belgrat Forma Alan Antikacı, Belgrat Avize Alan Antikacı, Belgrat Sahan Alan Antikacı, Belgrat Tırnak Ayna Alan Antikacı, Belgrat Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Belgrat Bronz Heykel Alan Antikacı, Belgrat Şamdan Alan Antikacı.

Belgrat Kartpostal Alan Antikacı, Belgrat Hereke Halısı Alan Antikacı, Belgrat Sini Alan Antikacı, Belgrat Tüfek Alan Antikacı, Belgrat Köstekli Saat Alan Antikacı, Belgrat Varaklı Ayna Alan Antikacı, Belgrat Taş Plak Alan Antikacı, Belgrat Gravür Alan Antikacı, Belgrat Kurşun Alan Antikacı, Belgrat Gramafon Alan Antikacı, Belgrat Cd Player Alan Antikacı, Belgrat 78 Lik Plak Alan Antikacı, Belgrat Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Belgrat Kahve Takımı Alan Antikacı, Belgrat Mobilya Alan Antikacı, Belgrat Kapı Alan Antikacı, Belgrat Kaşık Alan Antikacı, Belgrat İbrik Alan Antikacı, Belgrat Yağlı Boya Alan Antikacı, Belgrat Tabanca Alan Antikacı, Belgrat Ferman Alan Antikacı, Belgrat Ebru Alan Antikacı, Belgrat Tabak Alan Antikacı, Belgrat Semaver Alan Antikacı, Belgrat Kutu Alan Antikacı.

Belgrat Kehribar Alan Antikacı, Belgrat Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Belgrat Bronz Alan Antikacı, Belgrat Şişe Alan Antikacı, Belgrat Madalya Nişan Alan Antikacı, Belgrat Anahtar Alan Antikacı, Belgrat Makine Alan Antikacı, Belgrat Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Belgrat Mekanik Alet Alan Antikacı, Belgrat Kolye Alan Antikacı, Belgrat Fotoğraf Alan Antikacı, Belgrat Bünyan Halısı Alan Antikacı, Belgrat Tesbih Alan Antikacı, Belgrat El Dokuması Halı Alan Antikacı, Belgrat Opalin Alan Antikacı, Belgrat Taş Alan Antikacı, Belgrat Metal Alan Antikacı, Belgrat El Yazması Alan Antikacı, Belgrat Terazi Alan Antikacı, Belgrat Tokmak Alan Antikacı, Belgrat Gaz Ocağı Alan Antikacı, Belgrat Dirhem Alan Antikacı, Belgrat El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.