Belgradkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Belgradkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Belgradkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Belgradkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Belgradkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Belgradkapı ve antika satıcıları Belgradkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Belgradkapı Antikacı

İstanbul, Belgradkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Belgradkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Belgradkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Belgradkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Belgradkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Belgradkapı Takvim Alan Antikacı, Belgradkapı Mangal Alan Antikacı, Belgradkapı Bindallı Alan Antikacı, Belgradkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Belgradkapı Kama Alan Antikacı, Belgradkapı Kazan Alan Antikacı, Belgradkapı Kristal Alan Antikacı, Belgradkapı Kuran Alan Antikacı, Belgradkapı Kupa Alan Antikacı, Belgradkapı Ğügüm Alan Antikacı, Belgradkapı Arma Alan Antikacı, Belgradkapı Fıçı Alan Antikacı, Belgradkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Belgradkapı Efemera Alan Antikacı, Belgradkapı Hat Makası Alan Antikacı, Belgradkapı Silke Alan Antikacı, Belgradkapı Madalya Alan Antikacı.

Belgradkapı Tarak Alan Antikacı, Belgradkapı Harita Alan Antikacı, Belgradkapı Kandil Alan Antikacı, Belgradkapı Bez Alan Antikacı, Belgradkapı Porselen Alan Antikacı, Belgradkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Belgradkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Belgradkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Belgradkapı Resim Alan Antikacı, Belgradkapı İpek Halı Alan Antikacı, Belgradkapı Silah Alan Antikacı, Belgradkapı Kilim Alan Antikacı, Belgradkapı Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Belgradkapı Zarf Alan Antikacı.

Belgradkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Belgradkapı Yüzük Alan Antikacı, Belgradkapı Portre Alan Antikacı, Belgradkapı İran Halısı Alan Antikacı, Belgradkapı Askeri Malzeme Alanalar, Belgradkapı Baston Alan Antikacı, Belgradkapı Bileklik Alan Antikacı, Belgradkapı Sehpa Alan Antikacı, Belgradkapı Kamçı Alan Antikacı, Belgradkapı Hat Alan Antikacı, Belgradkapı Oyma Alan Antikacı, Belgradkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Belgradkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Belgradkapı Kılıç Alan Antikacı, Belgradkapı Takı Alan Antikacı, Belgradkapı Cep Saati Alan Antikacı, Belgradkapı Dvd Alan Antikacı, Belgradkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Belgradkapı Telefon Alan Antikacı, Belgradkapı Pipo Alan Antikacı, Belgradkapı Üç Etek Alan Antikacı, Belgradkapı Bilezik Alan Antikacı, Belgradkapı Bardak Alan Antikacı.

Belgradkapı Tablo Alan Antikacı, Belgradkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Belgradkapı Dokuma Alan Antikacı, Belgradkapı Kalem Alan Antikacı, Belgradkapı Sürahi Alan Antikacı, Belgradkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Belgradkapı Gümüş Alan Antikacı, Belgradkapı Daktilo Alan Antikacı, Belgradkapı Pul Alan Antikacı, Belgradkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Belgradkapı Bıçak Alan Antikacı, Belgradkapı Kol Saati Alan Antikacı, Belgradkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Belgradkapı Rozet Alan Antikacı, Belgradkapı Gelinlik Alan Antikacı, Belgradkapı Çatal Alan Antikacı, Belgradkapı Kıyafet Alan Antikacı, Belgradkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Belgradkapı Fes Alan Antikacı, Belgradkapı Küp Alan Antikacı, Belgradkapı Saçma Alan Antikacı.

Belgradkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Belgradkapı Ağaç Alan Antikacı, Belgradkapı Halı Alan Antikacı, Belgradkapı Günlük Alan Antikacı, Belgradkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Belgradkapı Masa Alan Antikacı, Belgradkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Belgradkapı Kitap Alan Antikacı, Belgradkapı Amfi Alan Antikacı, Belgradkapı Albüm Alan Antikacı, Belgradkapı Ahşap Alan Antikacı, Belgradkapı Gondol Alan Antikacı, Belgradkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Belgradkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Belgradkapı Pusula Alan Antikacı, Belgradkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Belgradkapı Cezve Alan Antikacı, Belgradkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Belgradkapı Tuval Alan Antikacı, Belgradkapı Okka Alan Antikacı, Belgradkapı Fincan Alan Antikacı, Belgradkapı Cd Alan Antikacı, Belgradkapı Cam Alan Antikacı, Belgradkapı Çan Alan Antikacı, Belgradkapı Hoparlör Alan Antikacı, Belgradkapı Çiçek Alan Antikacı, Belgradkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Belgradkapı Vazo Alan Antikacı, Belgradkapı Koltuk Alan Antikacı, Belgradkapı Şapka Alan Antikacı, Belgradkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Belgradkapı Kilit Alan Antikacı, Belgradkapı Biblo Alan Antikacı, Belgradkapı Saat Alan Antikacı, Belgradkapı Matara Alan Antikacı, Belgradkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Belgradkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Nişan Alan Antikacı, Belgradkapı Seramik Alan Antikacı, Belgradkapı Minyatür Alan Antikacı, Belgradkapı Kase Alan Antikacı, Belgradkapı Tas Alan Antikacı, Belgradkapı Kavanoz Alan Antikacı, Belgradkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Belgradkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Belgradkapı Radyo Alan Antikacı, Belgradkapı Çini Alan Antikacı, Belgradkapı Mühür Alan Antikacı, Belgradkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Belgradkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Belgradkapı Halhal Alan Antikacı, Belgradkapı Tılsım Alan Antikacı, Belgradkapı Sepet Alan Antikacı, Belgradkapı Sandelye Alan Antikacı, Belgradkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Belgradkapı Pikap Alan Antikacı, Belgradkapı Roman Alan Antikacı, Belgradkapı Tepsi Alan Antikacı, Belgradkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Belgradkapı Forma Alan Antikacı, Belgradkapı Avize Alan Antikacı, Belgradkapı Sahan Alan Antikacı, Belgradkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Belgradkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Belgradkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Belgradkapı Şamdan Alan Antikacı.

Belgradkapı Kartpostal Alan Antikacı, Belgradkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Belgradkapı Sini Alan Antikacı, Belgradkapı Tüfek Alan Antikacı, Belgradkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Belgradkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Belgradkapı Taş Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Gravür Alan Antikacı, Belgradkapı Kurşun Alan Antikacı, Belgradkapı Gramafon Alan Antikacı, Belgradkapı Cd Player Alan Antikacı, Belgradkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Belgradkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Belgradkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Belgradkapı Mobilya Alan Antikacı, Belgradkapı Kapı Alan Antikacı, Belgradkapı Kaşık Alan Antikacı, Belgradkapı İbrik Alan Antikacı, Belgradkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Belgradkapı Tabanca Alan Antikacı, Belgradkapı Ferman Alan Antikacı, Belgradkapı Ebru Alan Antikacı, Belgradkapı Tabak Alan Antikacı, Belgradkapı Semaver Alan Antikacı, Belgradkapı Kutu Alan Antikacı.

Belgradkapı Kehribar Alan Antikacı, Belgradkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Belgradkapı Bronz Alan Antikacı, Belgradkapı Şişe Alan Antikacı, Belgradkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Belgradkapı Anahtar Alan Antikacı, Belgradkapı Makine Alan Antikacı, Belgradkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Belgradkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Belgradkapı Kolye Alan Antikacı, Belgradkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Belgradkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Belgradkapı Tesbih Alan Antikacı, Belgradkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Belgradkapı Opalin Alan Antikacı, Belgradkapı Taş Alan Antikacı, Belgradkapı Metal Alan Antikacı, Belgradkapı El Yazması Alan Antikacı, Belgradkapı Terazi Alan Antikacı, Belgradkapı Tokmak Alan Antikacı, Belgradkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Belgradkapı Dirhem Alan Antikacı, Belgradkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.