Bekirli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bekirli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bekirli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bekirli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bekirli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bekirli ve antika satıcıları Bekirli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bekirli Antikacı

İstanbul, Bekirli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bekirli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bekirli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bekirli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bekirli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bekirli Takvim Alan Antikacı, Bekirli Mangal Alan Antikacı, Bekirli Bindallı Alan Antikacı, Bekirli Müzik Seti Alan Antikacı, Bekirli Kama Alan Antikacı, Bekirli Kazan Alan Antikacı, Bekirli Kristal Alan Antikacı, Bekirli Kuran Alan Antikacı, Bekirli Kupa Alan Antikacı, Bekirli Ğügüm Alan Antikacı, Bekirli Arma Alan Antikacı, Bekirli Fıçı Alan Antikacı, Bekirli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bekirli Efemera Alan Antikacı, Bekirli Hat Makası Alan Antikacı, Bekirli Silke Alan Antikacı, Bekirli Madalya Alan Antikacı.

Bekirli Tarak Alan Antikacı, Bekirli Harita Alan Antikacı, Bekirli Kandil Alan Antikacı, Bekirli Bez Alan Antikacı, Bekirli Porselen Alan Antikacı, Bekirli Müzik Aleti Alan Antikacı, Bekirli Takı Kutusu Alan Antikacı, Bekirli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bekirli Resim Alan Antikacı, Bekirli İpek Halı Alan Antikacı, Bekirli Silah Alan Antikacı, Bekirli Kilim Alan Antikacı, Bekirli Plak Alan Antikacı, Bekirli Kasetçalar Alan Antikacı, Bekirli Zarf Alan Antikacı.

Bekirli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bekirli Yüzük Alan Antikacı, Bekirli Portre Alan Antikacı, Bekirli İran Halısı Alan Antikacı, Bekirli Askeri Malzeme Alanalar, Bekirli Baston Alan Antikacı, Bekirli Bileklik Alan Antikacı, Bekirli Sehpa Alan Antikacı, Bekirli Kamçı Alan Antikacı, Bekirli Hat Alan Antikacı, Bekirli Oyma Alan Antikacı, Bekirli Gümüşlük Alan Antikacı, Bekirli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bekirli Kılıç Alan Antikacı, Bekirli Takı Alan Antikacı, Bekirli Cep Saati Alan Antikacı, Bekirli Dvd Alan Antikacı, Bekirli Komple Eşya Alan Antikacı, Bekirli Telefon Alan Antikacı, Bekirli Pipo Alan Antikacı, Bekirli Üç Etek Alan Antikacı, Bekirli Bilezik Alan Antikacı, Bekirli Bardak Alan Antikacı.

Bekirli Tablo Alan Antikacı, Bekirli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bekirli Sefer Tası Alan Antikacı, Bekirli Dokuma Alan Antikacı, Bekirli Kalem Alan Antikacı, Bekirli Sürahi Alan Antikacı, Bekirli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bekirli Gümüş Alan Antikacı, Bekirli Daktilo Alan Antikacı, Bekirli Pul Alan Antikacı, Bekirli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bekirli Bıçak Alan Antikacı, Bekirli Kol Saati Alan Antikacı, Bekirli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bekirli Rozet Alan Antikacı, Bekirli Gelinlik Alan Antikacı, Bekirli Çatal Alan Antikacı, Bekirli Kıyafet Alan Antikacı, Bekirli Duvar Saati Alan Antikacı, Bekirli Fes Alan Antikacı, Bekirli Küp Alan Antikacı, Bekirli Saçma Alan Antikacı.

Bekirli Hat Yazısı Alan Antikacı, Bekirli Ağaç Alan Antikacı, Bekirli Halı Alan Antikacı, Bekirli Günlük Alan Antikacı, Bekirli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bekirli Masa Alan Antikacı, Bekirli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bekirli Kitap Alan Antikacı, Bekirli Amfi Alan Antikacı, Bekirli Albüm Alan Antikacı, Bekirli Ahşap Alan Antikacı, Bekirli Gondol Alan Antikacı, Bekirli Çizgi Roman Alan Antikacı, Bekirli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bekirli Pusula Alan Antikacı, Bekirli Gerdanlık Alan Antikacı, Bekirli Cezve Alan Antikacı, Bekirli Şerbetlik Alan Antikacı.

Bekirli Tuval Alan Antikacı, Bekirli Okka Alan Antikacı, Bekirli Fincan Alan Antikacı, Bekirli Cd Alan Antikacı, Bekirli Cam Alan Antikacı, Bekirli Çan Alan Antikacı, Bekirli Hoparlör Alan Antikacı, Bekirli Çiçek Alan Antikacı, Bekirli Retro Eşya Alan Antikacı, Bekirli Vazo Alan Antikacı, Bekirli Koltuk Alan Antikacı, Bekirli Şapka Alan Antikacı, Bekirli Bakır Eşya Alan Antikacı, Bekirli Kilit Alan Antikacı, Bekirli Biblo Alan Antikacı, Bekirli Saat Alan Antikacı, Bekirli Matara Alan Antikacı, Bekirli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bekirli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bekirli Nişan Alan Antikacı, Bekirli Seramik Alan Antikacı, Bekirli Minyatür Alan Antikacı, Bekirli Kase Alan Antikacı, Bekirli Tas Alan Antikacı, Bekirli Kavanoz Alan Antikacı, Bekirli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bekirli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bekirli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bekirli Radyo Alan Antikacı, Bekirli Çini Alan Antikacı, Bekirli Mühür Alan Antikacı, Bekirli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bekirli Çaydanlık Alan Antikacı, Bekirli Halhal Alan Antikacı, Bekirli Tılsım Alan Antikacı, Bekirli Sepet Alan Antikacı, Bekirli Sandelye Alan Antikacı, Bekirli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bekirli Pikap Alan Antikacı, Bekirli Roman Alan Antikacı, Bekirli Tepsi Alan Antikacı, Bekirli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bekirli Forma Alan Antikacı, Bekirli Avize Alan Antikacı, Bekirli Sahan Alan Antikacı, Bekirli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bekirli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bekirli Bronz Heykel Alan Antikacı, Bekirli Şamdan Alan Antikacı.

Bekirli Kartpostal Alan Antikacı, Bekirli Hereke Halısı Alan Antikacı, Bekirli Sini Alan Antikacı, Bekirli Tüfek Alan Antikacı, Bekirli Köstekli Saat Alan Antikacı, Bekirli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bekirli Taş Plak Alan Antikacı, Bekirli Gravür Alan Antikacı, Bekirli Kurşun Alan Antikacı, Bekirli Gramafon Alan Antikacı, Bekirli Cd Player Alan Antikacı, Bekirli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bekirli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bekirli Kahve Takımı Alan Antikacı, Bekirli Mobilya Alan Antikacı, Bekirli Kapı Alan Antikacı, Bekirli Kaşık Alan Antikacı, Bekirli İbrik Alan Antikacı, Bekirli Yağlı Boya Alan Antikacı, Bekirli Tabanca Alan Antikacı, Bekirli Ferman Alan Antikacı, Bekirli Ebru Alan Antikacı, Bekirli Tabak Alan Antikacı, Bekirli Semaver Alan Antikacı, Bekirli Kutu Alan Antikacı.

Bekirli Kehribar Alan Antikacı, Bekirli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bekirli Bronz Alan Antikacı, Bekirli Şişe Alan Antikacı, Bekirli Madalya Nişan Alan Antikacı, Bekirli Anahtar Alan Antikacı, Bekirli Makine Alan Antikacı, Bekirli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bekirli Mekanik Alet Alan Antikacı, Bekirli Kolye Alan Antikacı, Bekirli Fotoğraf Alan Antikacı, Bekirli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bekirli Tesbih Alan Antikacı, Bekirli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bekirli Opalin Alan Antikacı, Bekirli Taş Alan Antikacı, Bekirli Metal Alan Antikacı, Bekirli El Yazması Alan Antikacı, Bekirli Terazi Alan Antikacı, Bekirli Tokmak Alan Antikacı, Bekirli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bekirli Dirhem Alan Antikacı, Bekirli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.