Bedrettin Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bedrettin Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bedrettin, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bedrettin olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bedrettin İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bedrettin ve antika satıcıları Bedrettin için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bedrettin Antikacı

İstanbul, Bedrettin antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bedrettin) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bedrettin Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bedrettin Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bedrettin Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bedrettin Takvim Alan Antikacı, Bedrettin Mangal Alan Antikacı, Bedrettin Bindallı Alan Antikacı, Bedrettin Müzik Seti Alan Antikacı, Bedrettin Kama Alan Antikacı, Bedrettin Kazan Alan Antikacı, Bedrettin Kristal Alan Antikacı, Bedrettin Kuran Alan Antikacı, Bedrettin Kupa Alan Antikacı, Bedrettin Ğügüm Alan Antikacı, Bedrettin Arma Alan Antikacı, Bedrettin Fıçı Alan Antikacı, Bedrettin El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bedrettin Efemera Alan Antikacı, Bedrettin Hat Makası Alan Antikacı, Bedrettin Silke Alan Antikacı, Bedrettin Madalya Alan Antikacı.

Bedrettin Tarak Alan Antikacı, Bedrettin Harita Alan Antikacı, Bedrettin Kandil Alan Antikacı, Bedrettin Bez Alan Antikacı, Bedrettin Porselen Alan Antikacı, Bedrettin Müzik Aleti Alan Antikacı, Bedrettin Takı Kutusu Alan Antikacı, Bedrettin Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bedrettin Resim Alan Antikacı, Bedrettin İpek Halı Alan Antikacı, Bedrettin Silah Alan Antikacı, Bedrettin Kilim Alan Antikacı, Bedrettin Plak Alan Antikacı, Bedrettin Kasetçalar Alan Antikacı, Bedrettin Zarf Alan Antikacı.

Bedrettin Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bedrettin Yüzük Alan Antikacı, Bedrettin Portre Alan Antikacı, Bedrettin İran Halısı Alan Antikacı, Bedrettin Askeri Malzeme Alanalar, Bedrettin Baston Alan Antikacı, Bedrettin Bileklik Alan Antikacı, Bedrettin Sehpa Alan Antikacı, Bedrettin Kamçı Alan Antikacı, Bedrettin Hat Alan Antikacı, Bedrettin Oyma Alan Antikacı, Bedrettin Gümüşlük Alan Antikacı, Bedrettin El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bedrettin Kılıç Alan Antikacı, Bedrettin Takı Alan Antikacı, Bedrettin Cep Saati Alan Antikacı, Bedrettin Dvd Alan Antikacı, Bedrettin Komple Eşya Alan Antikacı, Bedrettin Telefon Alan Antikacı, Bedrettin Pipo Alan Antikacı, Bedrettin Üç Etek Alan Antikacı, Bedrettin Bilezik Alan Antikacı, Bedrettin Bardak Alan Antikacı.

Bedrettin Tablo Alan Antikacı, Bedrettin 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bedrettin Sefer Tası Alan Antikacı, Bedrettin Dokuma Alan Antikacı, Bedrettin Kalem Alan Antikacı, Bedrettin Sürahi Alan Antikacı, Bedrettin Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bedrettin Gümüş Alan Antikacı, Bedrettin Daktilo Alan Antikacı, Bedrettin Pul Alan Antikacı, Bedrettin Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bedrettin Bıçak Alan Antikacı, Bedrettin Kol Saati Alan Antikacı, Bedrettin Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bedrettin Rozet Alan Antikacı, Bedrettin Gelinlik Alan Antikacı, Bedrettin Çatal Alan Antikacı, Bedrettin Kıyafet Alan Antikacı, Bedrettin Duvar Saati Alan Antikacı, Bedrettin Fes Alan Antikacı, Bedrettin Küp Alan Antikacı, Bedrettin Saçma Alan Antikacı.

Bedrettin Hat Yazısı Alan Antikacı, Bedrettin Ağaç Alan Antikacı, Bedrettin Halı Alan Antikacı, Bedrettin Günlük Alan Antikacı, Bedrettin Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bedrettin Masa Alan Antikacı, Bedrettin Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bedrettin Kitap Alan Antikacı, Bedrettin Amfi Alan Antikacı, Bedrettin Albüm Alan Antikacı, Bedrettin Ahşap Alan Antikacı, Bedrettin Gondol Alan Antikacı, Bedrettin Çizgi Roman Alan Antikacı, Bedrettin Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bedrettin Pusula Alan Antikacı, Bedrettin Gerdanlık Alan Antikacı, Bedrettin Cezve Alan Antikacı, Bedrettin Şerbetlik Alan Antikacı.

Bedrettin Tuval Alan Antikacı, Bedrettin Okka Alan Antikacı, Bedrettin Fincan Alan Antikacı, Bedrettin Cd Alan Antikacı, Bedrettin Cam Alan Antikacı, Bedrettin Çan Alan Antikacı, Bedrettin Hoparlör Alan Antikacı, Bedrettin Çiçek Alan Antikacı, Bedrettin Retro Eşya Alan Antikacı, Bedrettin Vazo Alan Antikacı, Bedrettin Koltuk Alan Antikacı, Bedrettin Şapka Alan Antikacı, Bedrettin Bakır Eşya Alan Antikacı, Bedrettin Kilit Alan Antikacı, Bedrettin Biblo Alan Antikacı, Bedrettin Saat Alan Antikacı, Bedrettin Matara Alan Antikacı, Bedrettin Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bedrettin 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bedrettin Nişan Alan Antikacı, Bedrettin Seramik Alan Antikacı, Bedrettin Minyatür Alan Antikacı, Bedrettin Kase Alan Antikacı, Bedrettin Tas Alan Antikacı, Bedrettin Kavanoz Alan Antikacı, Bedrettin 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bedrettin Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bedrettin El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bedrettin Radyo Alan Antikacı, Bedrettin Çini Alan Antikacı, Bedrettin Mühür Alan Antikacı, Bedrettin Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bedrettin Çaydanlık Alan Antikacı, Bedrettin Halhal Alan Antikacı, Bedrettin Tılsım Alan Antikacı, Bedrettin Sepet Alan Antikacı, Bedrettin Sandelye Alan Antikacı, Bedrettin Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bedrettin Pikap Alan Antikacı, Bedrettin Roman Alan Antikacı, Bedrettin Tepsi Alan Antikacı, Bedrettin Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bedrettin Forma Alan Antikacı, Bedrettin Avize Alan Antikacı, Bedrettin Sahan Alan Antikacı, Bedrettin Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bedrettin Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bedrettin Bronz Heykel Alan Antikacı, Bedrettin Şamdan Alan Antikacı.

Bedrettin Kartpostal Alan Antikacı, Bedrettin Hereke Halısı Alan Antikacı, Bedrettin Sini Alan Antikacı, Bedrettin Tüfek Alan Antikacı, Bedrettin Köstekli Saat Alan Antikacı, Bedrettin Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bedrettin Taş Plak Alan Antikacı, Bedrettin Gravür Alan Antikacı, Bedrettin Kurşun Alan Antikacı, Bedrettin Gramafon Alan Antikacı, Bedrettin Cd Player Alan Antikacı, Bedrettin 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bedrettin Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bedrettin Kahve Takımı Alan Antikacı, Bedrettin Mobilya Alan Antikacı, Bedrettin Kapı Alan Antikacı, Bedrettin Kaşık Alan Antikacı, Bedrettin İbrik Alan Antikacı, Bedrettin Yağlı Boya Alan Antikacı, Bedrettin Tabanca Alan Antikacı, Bedrettin Ferman Alan Antikacı, Bedrettin Ebru Alan Antikacı, Bedrettin Tabak Alan Antikacı, Bedrettin Semaver Alan Antikacı, Bedrettin Kutu Alan Antikacı.

Bedrettin Kehribar Alan Antikacı, Bedrettin Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bedrettin Bronz Alan Antikacı, Bedrettin Şişe Alan Antikacı, Bedrettin Madalya Nişan Alan Antikacı, Bedrettin Anahtar Alan Antikacı, Bedrettin Makine Alan Antikacı, Bedrettin Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bedrettin Mekanik Alet Alan Antikacı, Bedrettin Kolye Alan Antikacı, Bedrettin Fotoğraf Alan Antikacı, Bedrettin Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bedrettin Tesbih Alan Antikacı, Bedrettin El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bedrettin Opalin Alan Antikacı, Bedrettin Taş Alan Antikacı, Bedrettin Metal Alan Antikacı, Bedrettin El Yazması Alan Antikacı, Bedrettin Terazi Alan Antikacı, Bedrettin Tokmak Alan Antikacı, Bedrettin Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bedrettin Dirhem Alan Antikacı, Bedrettin El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.