Bebek Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bebek Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bebek, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bebek olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bebek İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bebek ve antika satıcıları Bebek için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bebek Antikacı

İstanbul, Bebek antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bebek) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bebek Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bebek Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bebek Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bebek Takvim Alan Antikacı, Bebek Mangal Alan Antikacı, Bebek Bindallı Alan Antikacı, Bebek Müzik Seti Alan Antikacı, Bebek Kama Alan Antikacı, Bebek Kazan Alan Antikacı, Bebek Kristal Alan Antikacı, Bebek Kuran Alan Antikacı, Bebek Kupa Alan Antikacı, Bebek Ğügüm Alan Antikacı, Bebek Arma Alan Antikacı, Bebek Fıçı Alan Antikacı, Bebek El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bebek Efemera Alan Antikacı, Bebek Hat Makası Alan Antikacı, Bebek Silke Alan Antikacı, Bebek Madalya Alan Antikacı.

Bebek Tarak Alan Antikacı, Bebek Harita Alan Antikacı, Bebek Kandil Alan Antikacı, Bebek Bez Alan Antikacı, Bebek Porselen Alan Antikacı, Bebek Müzik Aleti Alan Antikacı, Bebek Takı Kutusu Alan Antikacı, Bebek Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bebek Resim Alan Antikacı, Bebek İpek Halı Alan Antikacı, Bebek Silah Alan Antikacı, Bebek Kilim Alan Antikacı, Bebek Plak Alan Antikacı, Bebek Kasetçalar Alan Antikacı, Bebek Zarf Alan Antikacı.

Bebek Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bebek Yüzük Alan Antikacı, Bebek Portre Alan Antikacı, Bebek İran Halısı Alan Antikacı, Bebek Askeri Malzeme Alanalar, Bebek Baston Alan Antikacı, Bebek Bileklik Alan Antikacı, Bebek Sehpa Alan Antikacı, Bebek Kamçı Alan Antikacı, Bebek Hat Alan Antikacı, Bebek Oyma Alan Antikacı, Bebek Gümüşlük Alan Antikacı, Bebek El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bebek Kılıç Alan Antikacı, Bebek Takı Alan Antikacı, Bebek Cep Saati Alan Antikacı, Bebek Dvd Alan Antikacı, Bebek Komple Eşya Alan Antikacı, Bebek Telefon Alan Antikacı, Bebek Pipo Alan Antikacı, Bebek Üç Etek Alan Antikacı, Bebek Bilezik Alan Antikacı, Bebek Bardak Alan Antikacı.

Bebek Tablo Alan Antikacı, Bebek 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bebek Sefer Tası Alan Antikacı, Bebek Dokuma Alan Antikacı, Bebek Kalem Alan Antikacı, Bebek Sürahi Alan Antikacı, Bebek Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bebek Gümüş Alan Antikacı, Bebek Daktilo Alan Antikacı, Bebek Pul Alan Antikacı, Bebek Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bebek Bıçak Alan Antikacı, Bebek Kol Saati Alan Antikacı, Bebek Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bebek Rozet Alan Antikacı, Bebek Gelinlik Alan Antikacı, Bebek Çatal Alan Antikacı, Bebek Kıyafet Alan Antikacı, Bebek Duvar Saati Alan Antikacı, Bebek Fes Alan Antikacı, Bebek Küp Alan Antikacı, Bebek Saçma Alan Antikacı.

Bebek Hat Yazısı Alan Antikacı, Bebek Ağaç Alan Antikacı, Bebek Halı Alan Antikacı, Bebek Günlük Alan Antikacı, Bebek Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bebek Masa Alan Antikacı, Bebek Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bebek Kitap Alan Antikacı, Bebek Amfi Alan Antikacı, Bebek Albüm Alan Antikacı, Bebek Ahşap Alan Antikacı, Bebek Gondol Alan Antikacı, Bebek Çizgi Roman Alan Antikacı, Bebek Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bebek Pusula Alan Antikacı, Bebek Gerdanlık Alan Antikacı, Bebek Cezve Alan Antikacı, Bebek Şerbetlik Alan Antikacı.

Bebek Tuval Alan Antikacı, Bebek Okka Alan Antikacı, Bebek Fincan Alan Antikacı, Bebek Cd Alan Antikacı, Bebek Cam Alan Antikacı, Bebek Çan Alan Antikacı, Bebek Hoparlör Alan Antikacı, Bebek Çiçek Alan Antikacı, Bebek Retro Eşya Alan Antikacı, Bebek Vazo Alan Antikacı, Bebek Koltuk Alan Antikacı, Bebek Şapka Alan Antikacı, Bebek Bakır Eşya Alan Antikacı, Bebek Kilit Alan Antikacı, Bebek Biblo Alan Antikacı, Bebek Saat Alan Antikacı, Bebek Matara Alan Antikacı, Bebek Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bebek 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bebek Nişan Alan Antikacı, Bebek Seramik Alan Antikacı, Bebek Minyatür Alan Antikacı, Bebek Kase Alan Antikacı, Bebek Tas Alan Antikacı, Bebek Kavanoz Alan Antikacı, Bebek 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bebek Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bebek El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bebek Radyo Alan Antikacı, Bebek Çini Alan Antikacı, Bebek Mühür Alan Antikacı, Bebek Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bebek Çaydanlık Alan Antikacı, Bebek Halhal Alan Antikacı, Bebek Tılsım Alan Antikacı, Bebek Sepet Alan Antikacı, Bebek Sandelye Alan Antikacı, Bebek Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bebek Pikap Alan Antikacı, Bebek Roman Alan Antikacı, Bebek Tepsi Alan Antikacı, Bebek Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bebek Forma Alan Antikacı, Bebek Avize Alan Antikacı, Bebek Sahan Alan Antikacı, Bebek Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bebek Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bebek Bronz Heykel Alan Antikacı, Bebek Şamdan Alan Antikacı.

Bebek Kartpostal Alan Antikacı, Bebek Hereke Halısı Alan Antikacı, Bebek Sini Alan Antikacı, Bebek Tüfek Alan Antikacı, Bebek Köstekli Saat Alan Antikacı, Bebek Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bebek Taş Plak Alan Antikacı, Bebek Gravür Alan Antikacı, Bebek Kurşun Alan Antikacı, Bebek Gramafon Alan Antikacı, Bebek Cd Player Alan Antikacı, Bebek 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bebek Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bebek Kahve Takımı Alan Antikacı, Bebek Mobilya Alan Antikacı, Bebek Kapı Alan Antikacı, Bebek Kaşık Alan Antikacı, Bebek İbrik Alan Antikacı, Bebek Yağlı Boya Alan Antikacı, Bebek Tabanca Alan Antikacı, Bebek Ferman Alan Antikacı, Bebek Ebru Alan Antikacı, Bebek Tabak Alan Antikacı, Bebek Semaver Alan Antikacı, Bebek Kutu Alan Antikacı.

Bebek Kehribar Alan Antikacı, Bebek Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bebek Bronz Alan Antikacı, Bebek Şişe Alan Antikacı, Bebek Madalya Nişan Alan Antikacı, Bebek Anahtar Alan Antikacı, Bebek Makine Alan Antikacı, Bebek Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bebek Mekanik Alet Alan Antikacı, Bebek Kolye Alan Antikacı, Bebek Fotoğraf Alan Antikacı, Bebek Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bebek Tesbih Alan Antikacı, Bebek El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bebek Opalin Alan Antikacı, Bebek Taş Alan Antikacı, Bebek Metal Alan Antikacı, Bebek El Yazması Alan Antikacı, Bebek Terazi Alan Antikacı, Bebek Tokmak Alan Antikacı, Bebek Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bebek Dirhem Alan Antikacı, Bebek El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.