Bayrampaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bayrampaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bayrampaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bayrampaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bayrampaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bayrampaşa ve antika satıcıları Bayrampaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bayrampaşa Antikacı

İstanbul, Bayrampaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bayrampaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bayrampaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bayrampaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bayrampaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bayrampaşa Takvim Alan Antikacı, Bayrampaşa Mangal Alan Antikacı, Bayrampaşa Bindallı Alan Antikacı, Bayrampaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Bayrampaşa Kama Alan Antikacı, Bayrampaşa Kazan Alan Antikacı, Bayrampaşa Kristal Alan Antikacı, Bayrampaşa Kuran Alan Antikacı, Bayrampaşa Kupa Alan Antikacı, Bayrampaşa Ğügüm Alan Antikacı, Bayrampaşa Arma Alan Antikacı, Bayrampaşa Fıçı Alan Antikacı, Bayrampaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bayrampaşa Efemera Alan Antikacı, Bayrampaşa Hat Makası Alan Antikacı, Bayrampaşa Silke Alan Antikacı, Bayrampaşa Madalya Alan Antikacı.

Bayrampaşa Tarak Alan Antikacı, Bayrampaşa Harita Alan Antikacı, Bayrampaşa Kandil Alan Antikacı, Bayrampaşa Bez Alan Antikacı, Bayrampaşa Porselen Alan Antikacı, Bayrampaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Bayrampaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Bayrampaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bayrampaşa Resim Alan Antikacı, Bayrampaşa İpek Halı Alan Antikacı, Bayrampaşa Silah Alan Antikacı, Bayrampaşa Kilim Alan Antikacı, Bayrampaşa Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Bayrampaşa Zarf Alan Antikacı.

Bayrampaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bayrampaşa Yüzük Alan Antikacı, Bayrampaşa Portre Alan Antikacı, Bayrampaşa İran Halısı Alan Antikacı, Bayrampaşa Askeri Malzeme Alanalar, Bayrampaşa Baston Alan Antikacı, Bayrampaşa Bileklik Alan Antikacı, Bayrampaşa Sehpa Alan Antikacı, Bayrampaşa Kamçı Alan Antikacı, Bayrampaşa Hat Alan Antikacı, Bayrampaşa Oyma Alan Antikacı, Bayrampaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Bayrampaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bayrampaşa Kılıç Alan Antikacı, Bayrampaşa Takı Alan Antikacı, Bayrampaşa Cep Saati Alan Antikacı, Bayrampaşa Dvd Alan Antikacı, Bayrampaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Bayrampaşa Telefon Alan Antikacı, Bayrampaşa Pipo Alan Antikacı, Bayrampaşa Üç Etek Alan Antikacı, Bayrampaşa Bilezik Alan Antikacı, Bayrampaşa Bardak Alan Antikacı.

Bayrampaşa Tablo Alan Antikacı, Bayrampaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Bayrampaşa Dokuma Alan Antikacı, Bayrampaşa Kalem Alan Antikacı, Bayrampaşa Sürahi Alan Antikacı, Bayrampaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bayrampaşa Gümüş Alan Antikacı, Bayrampaşa Daktilo Alan Antikacı, Bayrampaşa Pul Alan Antikacı, Bayrampaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bayrampaşa Bıçak Alan Antikacı, Bayrampaşa Kol Saati Alan Antikacı, Bayrampaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bayrampaşa Rozet Alan Antikacı, Bayrampaşa Gelinlik Alan Antikacı, Bayrampaşa Çatal Alan Antikacı, Bayrampaşa Kıyafet Alan Antikacı, Bayrampaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Bayrampaşa Fes Alan Antikacı, Bayrampaşa Küp Alan Antikacı, Bayrampaşa Saçma Alan Antikacı.

Bayrampaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Bayrampaşa Ağaç Alan Antikacı, Bayrampaşa Halı Alan Antikacı, Bayrampaşa Günlük Alan Antikacı, Bayrampaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bayrampaşa Masa Alan Antikacı, Bayrampaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bayrampaşa Kitap Alan Antikacı, Bayrampaşa Amfi Alan Antikacı, Bayrampaşa Albüm Alan Antikacı, Bayrampaşa Ahşap Alan Antikacı, Bayrampaşa Gondol Alan Antikacı, Bayrampaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Bayrampaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bayrampaşa Pusula Alan Antikacı, Bayrampaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Bayrampaşa Cezve Alan Antikacı, Bayrampaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Bayrampaşa Tuval Alan Antikacı, Bayrampaşa Okka Alan Antikacı, Bayrampaşa Fincan Alan Antikacı, Bayrampaşa Cd Alan Antikacı, Bayrampaşa Cam Alan Antikacı, Bayrampaşa Çan Alan Antikacı, Bayrampaşa Hoparlör Alan Antikacı, Bayrampaşa Çiçek Alan Antikacı, Bayrampaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Bayrampaşa Vazo Alan Antikacı, Bayrampaşa Koltuk Alan Antikacı, Bayrampaşa Şapka Alan Antikacı, Bayrampaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Bayrampaşa Kilit Alan Antikacı, Bayrampaşa Biblo Alan Antikacı, Bayrampaşa Saat Alan Antikacı, Bayrampaşa Matara Alan Antikacı, Bayrampaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bayrampaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Nişan Alan Antikacı, Bayrampaşa Seramik Alan Antikacı, Bayrampaşa Minyatür Alan Antikacı, Bayrampaşa Kase Alan Antikacı, Bayrampaşa Tas Alan Antikacı, Bayrampaşa Kavanoz Alan Antikacı, Bayrampaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bayrampaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bayrampaşa Radyo Alan Antikacı, Bayrampaşa Çini Alan Antikacı, Bayrampaşa Mühür Alan Antikacı, Bayrampaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bayrampaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Bayrampaşa Halhal Alan Antikacı, Bayrampaşa Tılsım Alan Antikacı, Bayrampaşa Sepet Alan Antikacı, Bayrampaşa Sandelye Alan Antikacı, Bayrampaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bayrampaşa Pikap Alan Antikacı, Bayrampaşa Roman Alan Antikacı, Bayrampaşa Tepsi Alan Antikacı, Bayrampaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bayrampaşa Forma Alan Antikacı, Bayrampaşa Avize Alan Antikacı, Bayrampaşa Sahan Alan Antikacı, Bayrampaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bayrampaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bayrampaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Bayrampaşa Şamdan Alan Antikacı.

Bayrampaşa Kartpostal Alan Antikacı, Bayrampaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Bayrampaşa Sini Alan Antikacı, Bayrampaşa Tüfek Alan Antikacı, Bayrampaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Bayrampaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bayrampaşa Taş Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Gravür Alan Antikacı, Bayrampaşa Kurşun Alan Antikacı, Bayrampaşa Gramafon Alan Antikacı, Bayrampaşa Cd Player Alan Antikacı, Bayrampaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bayrampaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bayrampaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Bayrampaşa Mobilya Alan Antikacı, Bayrampaşa Kapı Alan Antikacı, Bayrampaşa Kaşık Alan Antikacı, Bayrampaşa İbrik Alan Antikacı, Bayrampaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Bayrampaşa Tabanca Alan Antikacı, Bayrampaşa Ferman Alan Antikacı, Bayrampaşa Ebru Alan Antikacı, Bayrampaşa Tabak Alan Antikacı, Bayrampaşa Semaver Alan Antikacı, Bayrampaşa Kutu Alan Antikacı.

Bayrampaşa Kehribar Alan Antikacı, Bayrampaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bayrampaşa Bronz Alan Antikacı, Bayrampaşa Şişe Alan Antikacı, Bayrampaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Bayrampaşa Anahtar Alan Antikacı, Bayrampaşa Makine Alan Antikacı, Bayrampaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bayrampaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Bayrampaşa Kolye Alan Antikacı, Bayrampaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Bayrampaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bayrampaşa Tesbih Alan Antikacı, Bayrampaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bayrampaşa Opalin Alan Antikacı, Bayrampaşa Taş Alan Antikacı, Bayrampaşa Metal Alan Antikacı, Bayrampaşa El Yazması Alan Antikacı, Bayrampaşa Terazi Alan Antikacı, Bayrampaşa Tokmak Alan Antikacı, Bayrampaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bayrampaşa Dirhem Alan Antikacı, Bayrampaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.