Battalgazi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Battalgazi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Battalgazi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Battalgazi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Battalgazi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Battalgazi ve antika satıcıları Battalgazi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Battalgazi Antikacı

İstanbul, Battalgazi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Battalgazi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Battalgazi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Battalgazi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Battalgazi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Battalgazi Takvim Alan Antikacı, Battalgazi Mangal Alan Antikacı, Battalgazi Bindallı Alan Antikacı, Battalgazi Müzik Seti Alan Antikacı, Battalgazi Kama Alan Antikacı, Battalgazi Kazan Alan Antikacı, Battalgazi Kristal Alan Antikacı, Battalgazi Kuran Alan Antikacı, Battalgazi Kupa Alan Antikacı, Battalgazi Ğügüm Alan Antikacı, Battalgazi Arma Alan Antikacı, Battalgazi Fıçı Alan Antikacı, Battalgazi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Battalgazi Efemera Alan Antikacı, Battalgazi Hat Makası Alan Antikacı, Battalgazi Silke Alan Antikacı, Battalgazi Madalya Alan Antikacı.

Battalgazi Tarak Alan Antikacı, Battalgazi Harita Alan Antikacı, Battalgazi Kandil Alan Antikacı, Battalgazi Bez Alan Antikacı, Battalgazi Porselen Alan Antikacı, Battalgazi Müzik Aleti Alan Antikacı, Battalgazi Takı Kutusu Alan Antikacı, Battalgazi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Battalgazi Resim Alan Antikacı, Battalgazi İpek Halı Alan Antikacı, Battalgazi Silah Alan Antikacı, Battalgazi Kilim Alan Antikacı, Battalgazi Plak Alan Antikacı, Battalgazi Kasetçalar Alan Antikacı, Battalgazi Zarf Alan Antikacı.

Battalgazi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Battalgazi Yüzük Alan Antikacı, Battalgazi Portre Alan Antikacı, Battalgazi İran Halısı Alan Antikacı, Battalgazi Askeri Malzeme Alanalar, Battalgazi Baston Alan Antikacı, Battalgazi Bileklik Alan Antikacı, Battalgazi Sehpa Alan Antikacı, Battalgazi Kamçı Alan Antikacı, Battalgazi Hat Alan Antikacı, Battalgazi Oyma Alan Antikacı, Battalgazi Gümüşlük Alan Antikacı, Battalgazi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Battalgazi Kılıç Alan Antikacı, Battalgazi Takı Alan Antikacı, Battalgazi Cep Saati Alan Antikacı, Battalgazi Dvd Alan Antikacı, Battalgazi Komple Eşya Alan Antikacı, Battalgazi Telefon Alan Antikacı, Battalgazi Pipo Alan Antikacı, Battalgazi Üç Etek Alan Antikacı, Battalgazi Bilezik Alan Antikacı, Battalgazi Bardak Alan Antikacı.

Battalgazi Tablo Alan Antikacı, Battalgazi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Battalgazi Sefer Tası Alan Antikacı, Battalgazi Dokuma Alan Antikacı, Battalgazi Kalem Alan Antikacı, Battalgazi Sürahi Alan Antikacı, Battalgazi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Battalgazi Gümüş Alan Antikacı, Battalgazi Daktilo Alan Antikacı, Battalgazi Pul Alan Antikacı, Battalgazi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Battalgazi Bıçak Alan Antikacı, Battalgazi Kol Saati Alan Antikacı, Battalgazi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Battalgazi Rozet Alan Antikacı, Battalgazi Gelinlik Alan Antikacı, Battalgazi Çatal Alan Antikacı, Battalgazi Kıyafet Alan Antikacı, Battalgazi Duvar Saati Alan Antikacı, Battalgazi Fes Alan Antikacı, Battalgazi Küp Alan Antikacı, Battalgazi Saçma Alan Antikacı.

Battalgazi Hat Yazısı Alan Antikacı, Battalgazi Ağaç Alan Antikacı, Battalgazi Halı Alan Antikacı, Battalgazi Günlük Alan Antikacı, Battalgazi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Battalgazi Masa Alan Antikacı, Battalgazi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Battalgazi Kitap Alan Antikacı, Battalgazi Amfi Alan Antikacı, Battalgazi Albüm Alan Antikacı, Battalgazi Ahşap Alan Antikacı, Battalgazi Gondol Alan Antikacı, Battalgazi Çizgi Roman Alan Antikacı, Battalgazi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Battalgazi Pusula Alan Antikacı, Battalgazi Gerdanlık Alan Antikacı, Battalgazi Cezve Alan Antikacı, Battalgazi Şerbetlik Alan Antikacı.

Battalgazi Tuval Alan Antikacı, Battalgazi Okka Alan Antikacı, Battalgazi Fincan Alan Antikacı, Battalgazi Cd Alan Antikacı, Battalgazi Cam Alan Antikacı, Battalgazi Çan Alan Antikacı, Battalgazi Hoparlör Alan Antikacı, Battalgazi Çiçek Alan Antikacı, Battalgazi Retro Eşya Alan Antikacı, Battalgazi Vazo Alan Antikacı, Battalgazi Koltuk Alan Antikacı, Battalgazi Şapka Alan Antikacı, Battalgazi Bakır Eşya Alan Antikacı, Battalgazi Kilit Alan Antikacı, Battalgazi Biblo Alan Antikacı, Battalgazi Saat Alan Antikacı, Battalgazi Matara Alan Antikacı, Battalgazi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Battalgazi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Battalgazi Nişan Alan Antikacı, Battalgazi Seramik Alan Antikacı, Battalgazi Minyatür Alan Antikacı, Battalgazi Kase Alan Antikacı, Battalgazi Tas Alan Antikacı, Battalgazi Kavanoz Alan Antikacı, Battalgazi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Battalgazi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Battalgazi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Battalgazi Radyo Alan Antikacı, Battalgazi Çini Alan Antikacı, Battalgazi Mühür Alan Antikacı, Battalgazi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Battalgazi Çaydanlık Alan Antikacı, Battalgazi Halhal Alan Antikacı, Battalgazi Tılsım Alan Antikacı, Battalgazi Sepet Alan Antikacı, Battalgazi Sandelye Alan Antikacı, Battalgazi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Battalgazi Pikap Alan Antikacı, Battalgazi Roman Alan Antikacı, Battalgazi Tepsi Alan Antikacı, Battalgazi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Battalgazi Forma Alan Antikacı, Battalgazi Avize Alan Antikacı, Battalgazi Sahan Alan Antikacı, Battalgazi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Battalgazi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Battalgazi Bronz Heykel Alan Antikacı, Battalgazi Şamdan Alan Antikacı.

Battalgazi Kartpostal Alan Antikacı, Battalgazi Hereke Halısı Alan Antikacı, Battalgazi Sini Alan Antikacı, Battalgazi Tüfek Alan Antikacı, Battalgazi Köstekli Saat Alan Antikacı, Battalgazi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Battalgazi Taş Plak Alan Antikacı, Battalgazi Gravür Alan Antikacı, Battalgazi Kurşun Alan Antikacı, Battalgazi Gramafon Alan Antikacı, Battalgazi Cd Player Alan Antikacı, Battalgazi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Battalgazi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Battalgazi Kahve Takımı Alan Antikacı, Battalgazi Mobilya Alan Antikacı, Battalgazi Kapı Alan Antikacı, Battalgazi Kaşık Alan Antikacı, Battalgazi İbrik Alan Antikacı, Battalgazi Yağlı Boya Alan Antikacı, Battalgazi Tabanca Alan Antikacı, Battalgazi Ferman Alan Antikacı, Battalgazi Ebru Alan Antikacı, Battalgazi Tabak Alan Antikacı, Battalgazi Semaver Alan Antikacı, Battalgazi Kutu Alan Antikacı.

Battalgazi Kehribar Alan Antikacı, Battalgazi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Battalgazi Bronz Alan Antikacı, Battalgazi Şişe Alan Antikacı, Battalgazi Madalya Nişan Alan Antikacı, Battalgazi Anahtar Alan Antikacı, Battalgazi Makine Alan Antikacı, Battalgazi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Battalgazi Mekanik Alet Alan Antikacı, Battalgazi Kolye Alan Antikacı, Battalgazi Fotoğraf Alan Antikacı, Battalgazi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Battalgazi Tesbih Alan Antikacı, Battalgazi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Battalgazi Opalin Alan Antikacı, Battalgazi Taş Alan Antikacı, Battalgazi Metal Alan Antikacı, Battalgazi El Yazması Alan Antikacı, Battalgazi Terazi Alan Antikacı, Battalgazi Tokmak Alan Antikacı, Battalgazi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Battalgazi Dirhem Alan Antikacı, Battalgazi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.