Batıköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Batıköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Batıköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Batıköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Batıköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Batıköy ve antika satıcıları Batıköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Batıköy Antikacı

İstanbul, Batıköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Batıköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Batıköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Batıköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Batıköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Batıköy Takvim Alan Antikacı, Batıköy Mangal Alan Antikacı, Batıköy Bindallı Alan Antikacı, Batıköy Müzik Seti Alan Antikacı, Batıköy Kama Alan Antikacı, Batıköy Kazan Alan Antikacı, Batıköy Kristal Alan Antikacı, Batıköy Kuran Alan Antikacı, Batıköy Kupa Alan Antikacı, Batıköy Ğügüm Alan Antikacı, Batıköy Arma Alan Antikacı, Batıköy Fıçı Alan Antikacı, Batıköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Batıköy Efemera Alan Antikacı, Batıköy Hat Makası Alan Antikacı, Batıköy Silke Alan Antikacı, Batıköy Madalya Alan Antikacı.

Batıköy Tarak Alan Antikacı, Batıköy Harita Alan Antikacı, Batıköy Kandil Alan Antikacı, Batıköy Bez Alan Antikacı, Batıköy Porselen Alan Antikacı, Batıköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Batıköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Batıköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Batıköy Resim Alan Antikacı, Batıköy İpek Halı Alan Antikacı, Batıköy Silah Alan Antikacı, Batıköy Kilim Alan Antikacı, Batıköy Plak Alan Antikacı, Batıköy Kasetçalar Alan Antikacı, Batıköy Zarf Alan Antikacı.

Batıköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Batıköy Yüzük Alan Antikacı, Batıköy Portre Alan Antikacı, Batıköy İran Halısı Alan Antikacı, Batıköy Askeri Malzeme Alanalar, Batıköy Baston Alan Antikacı, Batıköy Bileklik Alan Antikacı, Batıköy Sehpa Alan Antikacı, Batıköy Kamçı Alan Antikacı, Batıköy Hat Alan Antikacı, Batıköy Oyma Alan Antikacı, Batıköy Gümüşlük Alan Antikacı, Batıköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Batıköy Kılıç Alan Antikacı, Batıköy Takı Alan Antikacı, Batıköy Cep Saati Alan Antikacı, Batıköy Dvd Alan Antikacı, Batıköy Komple Eşya Alan Antikacı, Batıköy Telefon Alan Antikacı, Batıköy Pipo Alan Antikacı, Batıköy Üç Etek Alan Antikacı, Batıköy Bilezik Alan Antikacı, Batıköy Bardak Alan Antikacı.

Batıköy Tablo Alan Antikacı, Batıköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Batıköy Sefer Tası Alan Antikacı, Batıköy Dokuma Alan Antikacı, Batıköy Kalem Alan Antikacı, Batıköy Sürahi Alan Antikacı, Batıköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Batıköy Gümüş Alan Antikacı, Batıköy Daktilo Alan Antikacı, Batıköy Pul Alan Antikacı, Batıköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Batıköy Bıçak Alan Antikacı, Batıköy Kol Saati Alan Antikacı, Batıköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Batıköy Rozet Alan Antikacı, Batıköy Gelinlik Alan Antikacı, Batıköy Çatal Alan Antikacı, Batıköy Kıyafet Alan Antikacı, Batıköy Duvar Saati Alan Antikacı, Batıköy Fes Alan Antikacı, Batıköy Küp Alan Antikacı, Batıköy Saçma Alan Antikacı.

Batıköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Batıköy Ağaç Alan Antikacı, Batıköy Halı Alan Antikacı, Batıköy Günlük Alan Antikacı, Batıköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Batıköy Masa Alan Antikacı, Batıköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Batıköy Kitap Alan Antikacı, Batıköy Amfi Alan Antikacı, Batıköy Albüm Alan Antikacı, Batıköy Ahşap Alan Antikacı, Batıköy Gondol Alan Antikacı, Batıköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Batıköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Batıköy Pusula Alan Antikacı, Batıköy Gerdanlık Alan Antikacı, Batıköy Cezve Alan Antikacı, Batıköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Batıköy Tuval Alan Antikacı, Batıköy Okka Alan Antikacı, Batıköy Fincan Alan Antikacı, Batıköy Cd Alan Antikacı, Batıköy Cam Alan Antikacı, Batıköy Çan Alan Antikacı, Batıköy Hoparlör Alan Antikacı, Batıköy Çiçek Alan Antikacı, Batıköy Retro Eşya Alan Antikacı, Batıköy Vazo Alan Antikacı, Batıköy Koltuk Alan Antikacı, Batıköy Şapka Alan Antikacı, Batıköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Batıköy Kilit Alan Antikacı, Batıköy Biblo Alan Antikacı, Batıköy Saat Alan Antikacı, Batıköy Matara Alan Antikacı, Batıköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Batıköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Batıköy Nişan Alan Antikacı, Batıköy Seramik Alan Antikacı, Batıköy Minyatür Alan Antikacı, Batıköy Kase Alan Antikacı, Batıköy Tas Alan Antikacı, Batıköy Kavanoz Alan Antikacı, Batıköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Batıköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Batıköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Batıköy Radyo Alan Antikacı, Batıköy Çini Alan Antikacı, Batıköy Mühür Alan Antikacı, Batıköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Batıköy Çaydanlık Alan Antikacı, Batıköy Halhal Alan Antikacı, Batıköy Tılsım Alan Antikacı, Batıköy Sepet Alan Antikacı, Batıköy Sandelye Alan Antikacı, Batıköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Batıköy Pikap Alan Antikacı, Batıköy Roman Alan Antikacı, Batıköy Tepsi Alan Antikacı, Batıköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Batıköy Forma Alan Antikacı, Batıköy Avize Alan Antikacı, Batıköy Sahan Alan Antikacı, Batıköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Batıköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Batıköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Batıköy Şamdan Alan Antikacı.

Batıköy Kartpostal Alan Antikacı, Batıköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Batıköy Sini Alan Antikacı, Batıköy Tüfek Alan Antikacı, Batıköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Batıköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Batıköy Taş Plak Alan Antikacı, Batıköy Gravür Alan Antikacı, Batıköy Kurşun Alan Antikacı, Batıköy Gramafon Alan Antikacı, Batıköy Cd Player Alan Antikacı, Batıköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Batıköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Batıköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Batıköy Mobilya Alan Antikacı, Batıköy Kapı Alan Antikacı, Batıköy Kaşık Alan Antikacı, Batıköy İbrik Alan Antikacı, Batıköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Batıköy Tabanca Alan Antikacı, Batıköy Ferman Alan Antikacı, Batıköy Ebru Alan Antikacı, Batıköy Tabak Alan Antikacı, Batıköy Semaver Alan Antikacı, Batıköy Kutu Alan Antikacı.

Batıköy Kehribar Alan Antikacı, Batıköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Batıköy Bronz Alan Antikacı, Batıköy Şişe Alan Antikacı, Batıköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Batıköy Anahtar Alan Antikacı, Batıköy Makine Alan Antikacı, Batıköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Batıköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Batıköy Kolye Alan Antikacı, Batıköy Fotoğraf Alan Antikacı, Batıköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Batıköy Tesbih Alan Antikacı, Batıköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Batıköy Opalin Alan Antikacı, Batıköy Taş Alan Antikacı, Batıköy Metal Alan Antikacı, Batıköy El Yazması Alan Antikacı, Batıköy Terazi Alan Antikacı, Batıköy Tokmak Alan Antikacı, Batıköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Batıköy Dirhem Alan Antikacı, Batıköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.