Batı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Batı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Batı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Batı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Batı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Batı ve antika satıcıları Batı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Batı Antikacı

İstanbul, Batı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Batı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Batı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Batı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Batı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Batı Takvim Alan Antikacı, Batı Mangal Alan Antikacı, Batı Bindallı Alan Antikacı, Batı Müzik Seti Alan Antikacı, Batı Kama Alan Antikacı, Batı Kazan Alan Antikacı, Batı Kristal Alan Antikacı, Batı Kuran Alan Antikacı, Batı Kupa Alan Antikacı, Batı Ğügüm Alan Antikacı, Batı Arma Alan Antikacı, Batı Fıçı Alan Antikacı, Batı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Batı Efemera Alan Antikacı, Batı Hat Makası Alan Antikacı, Batı Silke Alan Antikacı, Batı Madalya Alan Antikacı.

Batı Tarak Alan Antikacı, Batı Harita Alan Antikacı, Batı Kandil Alan Antikacı, Batı Bez Alan Antikacı, Batı Porselen Alan Antikacı, Batı Müzik Aleti Alan Antikacı, Batı Takı Kutusu Alan Antikacı, Batı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Batı Resim Alan Antikacı, Batı İpek Halı Alan Antikacı, Batı Silah Alan Antikacı, Batı Kilim Alan Antikacı, Batı Plak Alan Antikacı, Batı Kasetçalar Alan Antikacı, Batı Zarf Alan Antikacı.

Batı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Batı Yüzük Alan Antikacı, Batı Portre Alan Antikacı, Batı İran Halısı Alan Antikacı, Batı Askeri Malzeme Alanalar, Batı Baston Alan Antikacı, Batı Bileklik Alan Antikacı, Batı Sehpa Alan Antikacı, Batı Kamçı Alan Antikacı, Batı Hat Alan Antikacı, Batı Oyma Alan Antikacı, Batı Gümüşlük Alan Antikacı, Batı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Batı Kılıç Alan Antikacı, Batı Takı Alan Antikacı, Batı Cep Saati Alan Antikacı, Batı Dvd Alan Antikacı, Batı Komple Eşya Alan Antikacı, Batı Telefon Alan Antikacı, Batı Pipo Alan Antikacı, Batı Üç Etek Alan Antikacı, Batı Bilezik Alan Antikacı, Batı Bardak Alan Antikacı.

Batı Tablo Alan Antikacı, Batı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Batı Sefer Tası Alan Antikacı, Batı Dokuma Alan Antikacı, Batı Kalem Alan Antikacı, Batı Sürahi Alan Antikacı, Batı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Batı Gümüş Alan Antikacı, Batı Daktilo Alan Antikacı, Batı Pul Alan Antikacı, Batı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Batı Bıçak Alan Antikacı, Batı Kol Saati Alan Antikacı, Batı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Batı Rozet Alan Antikacı, Batı Gelinlik Alan Antikacı, Batı Çatal Alan Antikacı, Batı Kıyafet Alan Antikacı, Batı Duvar Saati Alan Antikacı, Batı Fes Alan Antikacı, Batı Küp Alan Antikacı, Batı Saçma Alan Antikacı.

Batı Hat Yazısı Alan Antikacı, Batı Ağaç Alan Antikacı, Batı Halı Alan Antikacı, Batı Günlük Alan Antikacı, Batı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Batı Masa Alan Antikacı, Batı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Batı Kitap Alan Antikacı, Batı Amfi Alan Antikacı, Batı Albüm Alan Antikacı, Batı Ahşap Alan Antikacı, Batı Gondol Alan Antikacı, Batı Çizgi Roman Alan Antikacı, Batı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Batı Pusula Alan Antikacı, Batı Gerdanlık Alan Antikacı, Batı Cezve Alan Antikacı, Batı Şerbetlik Alan Antikacı.

Batı Tuval Alan Antikacı, Batı Okka Alan Antikacı, Batı Fincan Alan Antikacı, Batı Cd Alan Antikacı, Batı Cam Alan Antikacı, Batı Çan Alan Antikacı, Batı Hoparlör Alan Antikacı, Batı Çiçek Alan Antikacı, Batı Retro Eşya Alan Antikacı, Batı Vazo Alan Antikacı, Batı Koltuk Alan Antikacı, Batı Şapka Alan Antikacı, Batı Bakır Eşya Alan Antikacı, Batı Kilit Alan Antikacı, Batı Biblo Alan Antikacı, Batı Saat Alan Antikacı, Batı Matara Alan Antikacı, Batı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Batı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Batı Nişan Alan Antikacı, Batı Seramik Alan Antikacı, Batı Minyatür Alan Antikacı, Batı Kase Alan Antikacı, Batı Tas Alan Antikacı, Batı Kavanoz Alan Antikacı, Batı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Batı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Batı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Batı Radyo Alan Antikacı, Batı Çini Alan Antikacı, Batı Mühür Alan Antikacı, Batı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Batı Çaydanlık Alan Antikacı, Batı Halhal Alan Antikacı, Batı Tılsım Alan Antikacı, Batı Sepet Alan Antikacı, Batı Sandelye Alan Antikacı, Batı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Batı Pikap Alan Antikacı, Batı Roman Alan Antikacı, Batı Tepsi Alan Antikacı, Batı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Batı Forma Alan Antikacı, Batı Avize Alan Antikacı, Batı Sahan Alan Antikacı, Batı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Batı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Batı Bronz Heykel Alan Antikacı, Batı Şamdan Alan Antikacı.

Batı Kartpostal Alan Antikacı, Batı Hereke Halısı Alan Antikacı, Batı Sini Alan Antikacı, Batı Tüfek Alan Antikacı, Batı Köstekli Saat Alan Antikacı, Batı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Batı Taş Plak Alan Antikacı, Batı Gravür Alan Antikacı, Batı Kurşun Alan Antikacı, Batı Gramafon Alan Antikacı, Batı Cd Player Alan Antikacı, Batı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Batı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Batı Kahve Takımı Alan Antikacı, Batı Mobilya Alan Antikacı, Batı Kapı Alan Antikacı, Batı Kaşık Alan Antikacı, Batı İbrik Alan Antikacı, Batı Yağlı Boya Alan Antikacı, Batı Tabanca Alan Antikacı, Batı Ferman Alan Antikacı, Batı Ebru Alan Antikacı, Batı Tabak Alan Antikacı, Batı Semaver Alan Antikacı, Batı Kutu Alan Antikacı.

Batı Kehribar Alan Antikacı, Batı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Batı Bronz Alan Antikacı, Batı Şişe Alan Antikacı, Batı Madalya Nişan Alan Antikacı, Batı Anahtar Alan Antikacı, Batı Makine Alan Antikacı, Batı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Batı Mekanik Alet Alan Antikacı, Batı Kolye Alan Antikacı, Batı Fotoğraf Alan Antikacı, Batı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Batı Tesbih Alan Antikacı, Batı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Batı Opalin Alan Antikacı, Batı Taş Alan Antikacı, Batı Metal Alan Antikacı, Batı El Yazması Alan Antikacı, Batı Terazi Alan Antikacı, Batı Tokmak Alan Antikacı, Batı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Batı Dirhem Alan Antikacı, Batı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.