Basınköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Basınköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Basınköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Basınköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Basınköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Basınköy ve antika satıcıları Basınköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Basınköy Antikacı

İstanbul, Basınköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Basınköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Basınköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Basınköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Basınköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Basınköy Takvim Alan Antikacı, Basınköy Mangal Alan Antikacı, Basınköy Bindallı Alan Antikacı, Basınköy Müzik Seti Alan Antikacı, Basınköy Kama Alan Antikacı, Basınköy Kazan Alan Antikacı, Basınköy Kristal Alan Antikacı, Basınköy Kuran Alan Antikacı, Basınköy Kupa Alan Antikacı, Basınköy Ğügüm Alan Antikacı, Basınköy Arma Alan Antikacı, Basınköy Fıçı Alan Antikacı, Basınköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Basınköy Efemera Alan Antikacı, Basınköy Hat Makası Alan Antikacı, Basınköy Silke Alan Antikacı, Basınköy Madalya Alan Antikacı.

Basınköy Tarak Alan Antikacı, Basınköy Harita Alan Antikacı, Basınköy Kandil Alan Antikacı, Basınköy Bez Alan Antikacı, Basınköy Porselen Alan Antikacı, Basınköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Basınköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Basınköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Basınköy Resim Alan Antikacı, Basınköy İpek Halı Alan Antikacı, Basınköy Silah Alan Antikacı, Basınköy Kilim Alan Antikacı, Basınköy Plak Alan Antikacı, Basınköy Kasetçalar Alan Antikacı, Basınköy Zarf Alan Antikacı.

Basınköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Basınköy Yüzük Alan Antikacı, Basınköy Portre Alan Antikacı, Basınköy İran Halısı Alan Antikacı, Basınköy Askeri Malzeme Alanalar, Basınköy Baston Alan Antikacı, Basınköy Bileklik Alan Antikacı, Basınköy Sehpa Alan Antikacı, Basınköy Kamçı Alan Antikacı, Basınköy Hat Alan Antikacı, Basınköy Oyma Alan Antikacı, Basınköy Gümüşlük Alan Antikacı, Basınköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Basınköy Kılıç Alan Antikacı, Basınköy Takı Alan Antikacı, Basınköy Cep Saati Alan Antikacı, Basınköy Dvd Alan Antikacı, Basınköy Komple Eşya Alan Antikacı, Basınköy Telefon Alan Antikacı, Basınköy Pipo Alan Antikacı, Basınköy Üç Etek Alan Antikacı, Basınköy Bilezik Alan Antikacı, Basınköy Bardak Alan Antikacı.

Basınköy Tablo Alan Antikacı, Basınköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Basınköy Sefer Tası Alan Antikacı, Basınköy Dokuma Alan Antikacı, Basınköy Kalem Alan Antikacı, Basınköy Sürahi Alan Antikacı, Basınköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Basınköy Gümüş Alan Antikacı, Basınköy Daktilo Alan Antikacı, Basınköy Pul Alan Antikacı, Basınköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Basınköy Bıçak Alan Antikacı, Basınköy Kol Saati Alan Antikacı, Basınköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Basınköy Rozet Alan Antikacı, Basınköy Gelinlik Alan Antikacı, Basınköy Çatal Alan Antikacı, Basınköy Kıyafet Alan Antikacı, Basınköy Duvar Saati Alan Antikacı, Basınköy Fes Alan Antikacı, Basınköy Küp Alan Antikacı, Basınköy Saçma Alan Antikacı.

Basınköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Basınköy Ağaç Alan Antikacı, Basınköy Halı Alan Antikacı, Basınköy Günlük Alan Antikacı, Basınköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Basınköy Masa Alan Antikacı, Basınköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Basınköy Kitap Alan Antikacı, Basınköy Amfi Alan Antikacı, Basınköy Albüm Alan Antikacı, Basınköy Ahşap Alan Antikacı, Basınköy Gondol Alan Antikacı, Basınköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Basınköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Basınköy Pusula Alan Antikacı, Basınköy Gerdanlık Alan Antikacı, Basınköy Cezve Alan Antikacı, Basınköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Basınköy Tuval Alan Antikacı, Basınköy Okka Alan Antikacı, Basınköy Fincan Alan Antikacı, Basınköy Cd Alan Antikacı, Basınköy Cam Alan Antikacı, Basınköy Çan Alan Antikacı, Basınköy Hoparlör Alan Antikacı, Basınköy Çiçek Alan Antikacı, Basınköy Retro Eşya Alan Antikacı, Basınköy Vazo Alan Antikacı, Basınköy Koltuk Alan Antikacı, Basınköy Şapka Alan Antikacı, Basınköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Basınköy Kilit Alan Antikacı, Basınköy Biblo Alan Antikacı, Basınköy Saat Alan Antikacı, Basınköy Matara Alan Antikacı, Basınköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Basınköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Basınköy Nişan Alan Antikacı, Basınköy Seramik Alan Antikacı, Basınköy Minyatür Alan Antikacı, Basınköy Kase Alan Antikacı, Basınköy Tas Alan Antikacı, Basınköy Kavanoz Alan Antikacı, Basınköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Basınköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Basınköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Basınköy Radyo Alan Antikacı, Basınköy Çini Alan Antikacı, Basınköy Mühür Alan Antikacı, Basınköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Basınköy Çaydanlık Alan Antikacı, Basınköy Halhal Alan Antikacı, Basınköy Tılsım Alan Antikacı, Basınköy Sepet Alan Antikacı, Basınköy Sandelye Alan Antikacı, Basınköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Basınköy Pikap Alan Antikacı, Basınköy Roman Alan Antikacı, Basınköy Tepsi Alan Antikacı, Basınköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Basınköy Forma Alan Antikacı, Basınköy Avize Alan Antikacı, Basınköy Sahan Alan Antikacı, Basınköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Basınköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Basınköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Basınköy Şamdan Alan Antikacı.

Basınköy Kartpostal Alan Antikacı, Basınköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Basınköy Sini Alan Antikacı, Basınköy Tüfek Alan Antikacı, Basınköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Basınköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Basınköy Taş Plak Alan Antikacı, Basınköy Gravür Alan Antikacı, Basınköy Kurşun Alan Antikacı, Basınköy Gramafon Alan Antikacı, Basınköy Cd Player Alan Antikacı, Basınköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Basınköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Basınköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Basınköy Mobilya Alan Antikacı, Basınköy Kapı Alan Antikacı, Basınköy Kaşık Alan Antikacı, Basınköy İbrik Alan Antikacı, Basınköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Basınköy Tabanca Alan Antikacı, Basınköy Ferman Alan Antikacı, Basınköy Ebru Alan Antikacı, Basınköy Tabak Alan Antikacı, Basınköy Semaver Alan Antikacı, Basınköy Kutu Alan Antikacı.

Basınköy Kehribar Alan Antikacı, Basınköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Basınköy Bronz Alan Antikacı, Basınköy Şişe Alan Antikacı, Basınköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Basınköy Anahtar Alan Antikacı, Basınköy Makine Alan Antikacı, Basınköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Basınköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Basınköy Kolye Alan Antikacı, Basınköy Fotoğraf Alan Antikacı, Basınköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Basınköy Tesbih Alan Antikacı, Basınköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Basınköy Opalin Alan Antikacı, Basınköy Taş Alan Antikacı, Basınköy Metal Alan Antikacı, Basınköy El Yazması Alan Antikacı, Basınköy Terazi Alan Antikacı, Basınköy Tokmak Alan Antikacı, Basınköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Basınköy Dirhem Alan Antikacı, Basınköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.