Başıbüyük Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Başıbüyük Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Başıbüyük, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Başıbüyük olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Başıbüyük İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Başıbüyük ve antika satıcıları Başıbüyük için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Başıbüyük Antikacı

İstanbul, Başıbüyük antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Başıbüyük) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Başıbüyük Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Başıbüyük Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Başıbüyük Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Başıbüyük Takvim Alan Antikacı, Başıbüyük Mangal Alan Antikacı, Başıbüyük Bindallı Alan Antikacı, Başıbüyük Müzik Seti Alan Antikacı, Başıbüyük Kama Alan Antikacı, Başıbüyük Kazan Alan Antikacı, Başıbüyük Kristal Alan Antikacı, Başıbüyük Kuran Alan Antikacı, Başıbüyük Kupa Alan Antikacı, Başıbüyük Ğügüm Alan Antikacı, Başıbüyük Arma Alan Antikacı, Başıbüyük Fıçı Alan Antikacı, Başıbüyük El Yazması Kitap Alan Antikacı, Başıbüyük Efemera Alan Antikacı, Başıbüyük Hat Makası Alan Antikacı, Başıbüyük Silke Alan Antikacı, Başıbüyük Madalya Alan Antikacı.

Başıbüyük Tarak Alan Antikacı, Başıbüyük Harita Alan Antikacı, Başıbüyük Kandil Alan Antikacı, Başıbüyük Bez Alan Antikacı, Başıbüyük Porselen Alan Antikacı, Başıbüyük Müzik Aleti Alan Antikacı, Başıbüyük Takı Kutusu Alan Antikacı, Başıbüyük Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Başıbüyük Resim Alan Antikacı, Başıbüyük İpek Halı Alan Antikacı, Başıbüyük Silah Alan Antikacı, Başıbüyük Kilim Alan Antikacı, Başıbüyük Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Kasetçalar Alan Antikacı, Başıbüyük Zarf Alan Antikacı.

Başıbüyük Komple Miras Evi Alan Antikacı, Başıbüyük Yüzük Alan Antikacı, Başıbüyük Portre Alan Antikacı, Başıbüyük İran Halısı Alan Antikacı, Başıbüyük Askeri Malzeme Alanalar, Başıbüyük Baston Alan Antikacı, Başıbüyük Bileklik Alan Antikacı, Başıbüyük Sehpa Alan Antikacı, Başıbüyük Kamçı Alan Antikacı, Başıbüyük Hat Alan Antikacı, Başıbüyük Oyma Alan Antikacı, Başıbüyük Gümüşlük Alan Antikacı, Başıbüyük El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Başıbüyük Kılıç Alan Antikacı, Başıbüyük Takı Alan Antikacı, Başıbüyük Cep Saati Alan Antikacı, Başıbüyük Dvd Alan Antikacı, Başıbüyük Komple Eşya Alan Antikacı, Başıbüyük Telefon Alan Antikacı, Başıbüyük Pipo Alan Antikacı, Başıbüyük Üç Etek Alan Antikacı, Başıbüyük Bilezik Alan Antikacı, Başıbüyük Bardak Alan Antikacı.

Başıbüyük Tablo Alan Antikacı, Başıbüyük 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Sefer Tası Alan Antikacı, Başıbüyük Dokuma Alan Antikacı, Başıbüyük Kalem Alan Antikacı, Başıbüyük Sürahi Alan Antikacı, Başıbüyük Komple Kütüphane Alan Antikacı, Başıbüyük Gümüş Alan Antikacı, Başıbüyük Daktilo Alan Antikacı, Başıbüyük Pul Alan Antikacı, Başıbüyük Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Başıbüyük Bıçak Alan Antikacı, Başıbüyük Kol Saati Alan Antikacı, Başıbüyük Makaralı Teyp Alan Antikacı, Başıbüyük Rozet Alan Antikacı, Başıbüyük Gelinlik Alan Antikacı, Başıbüyük Çatal Alan Antikacı, Başıbüyük Kıyafet Alan Antikacı, Başıbüyük Duvar Saati Alan Antikacı, Başıbüyük Fes Alan Antikacı, Başıbüyük Küp Alan Antikacı, Başıbüyük Saçma Alan Antikacı.

Başıbüyük Hat Yazısı Alan Antikacı, Başıbüyük Ağaç Alan Antikacı, Başıbüyük Halı Alan Antikacı, Başıbüyük Günlük Alan Antikacı, Başıbüyük Yıldız Porselen Alan Antikacı, Başıbüyük Masa Alan Antikacı, Başıbüyük Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Başıbüyük Kitap Alan Antikacı, Başıbüyük Amfi Alan Antikacı, Başıbüyük Albüm Alan Antikacı, Başıbüyük Ahşap Alan Antikacı, Başıbüyük Gondol Alan Antikacı, Başıbüyük Çizgi Roman Alan Antikacı, Başıbüyük Komple Mira Evi Boşaltanlar, Başıbüyük Pusula Alan Antikacı, Başıbüyük Gerdanlık Alan Antikacı, Başıbüyük Cezve Alan Antikacı, Başıbüyük Şerbetlik Alan Antikacı.

Başıbüyük Tuval Alan Antikacı, Başıbüyük Okka Alan Antikacı, Başıbüyük Fincan Alan Antikacı, Başıbüyük Cd Alan Antikacı, Başıbüyük Cam Alan Antikacı, Başıbüyük Çan Alan Antikacı, Başıbüyük Hoparlör Alan Antikacı, Başıbüyük Çiçek Alan Antikacı, Başıbüyük Retro Eşya Alan Antikacı, Başıbüyük Vazo Alan Antikacı, Başıbüyük Koltuk Alan Antikacı, Başıbüyük Şapka Alan Antikacı, Başıbüyük Bakır Eşya Alan Antikacı, Başıbüyük Kilit Alan Antikacı, Başıbüyük Biblo Alan Antikacı, Başıbüyük Saat Alan Antikacı, Başıbüyük Matara Alan Antikacı, Başıbüyük Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Başıbüyük 33 Lük Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Nişan Alan Antikacı, Başıbüyük Seramik Alan Antikacı, Başıbüyük Minyatür Alan Antikacı, Başıbüyük Kase Alan Antikacı, Başıbüyük Tas Alan Antikacı, Başıbüyük Kavanoz Alan Antikacı, Başıbüyük 45 Lik Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Varaklı Halı Alan Antikacı.

Başıbüyük El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Başıbüyük Radyo Alan Antikacı, Başıbüyük Çini Alan Antikacı, Başıbüyük Mühür Alan Antikacı, Başıbüyük Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Başıbüyük Çaydanlık Alan Antikacı, Başıbüyük Halhal Alan Antikacı, Başıbüyük Tılsım Alan Antikacı, Başıbüyük Sepet Alan Antikacı, Başıbüyük Sandelye Alan Antikacı, Başıbüyük Eski Oyuncak Alan Antikacı, Başıbüyük Pikap Alan Antikacı, Başıbüyük Roman Alan Antikacı, Başıbüyük Tepsi Alan Antikacı, Başıbüyük Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Başıbüyük Forma Alan Antikacı, Başıbüyük Avize Alan Antikacı, Başıbüyük Sahan Alan Antikacı, Başıbüyük Tırnak Ayna Alan Antikacı, Başıbüyük Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Başıbüyük Bronz Heykel Alan Antikacı, Başıbüyük Şamdan Alan Antikacı.

Başıbüyük Kartpostal Alan Antikacı, Başıbüyük Hereke Halısı Alan Antikacı, Başıbüyük Sini Alan Antikacı, Başıbüyük Tüfek Alan Antikacı, Başıbüyük Köstekli Saat Alan Antikacı, Başıbüyük Varaklı Ayna Alan Antikacı, Başıbüyük Taş Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Gravür Alan Antikacı, Başıbüyük Kurşun Alan Antikacı, Başıbüyük Gramafon Alan Antikacı, Başıbüyük Cd Player Alan Antikacı, Başıbüyük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başıbüyük Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Başıbüyük Kahve Takımı Alan Antikacı, Başıbüyük Mobilya Alan Antikacı, Başıbüyük Kapı Alan Antikacı, Başıbüyük Kaşık Alan Antikacı, Başıbüyük İbrik Alan Antikacı, Başıbüyük Yağlı Boya Alan Antikacı, Başıbüyük Tabanca Alan Antikacı, Başıbüyük Ferman Alan Antikacı, Başıbüyük Ebru Alan Antikacı, Başıbüyük Tabak Alan Antikacı, Başıbüyük Semaver Alan Antikacı, Başıbüyük Kutu Alan Antikacı.

Başıbüyük Kehribar Alan Antikacı, Başıbüyük Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Başıbüyük Bronz Alan Antikacı, Başıbüyük Şişe Alan Antikacı, Başıbüyük Madalya Nişan Alan Antikacı, Başıbüyük Anahtar Alan Antikacı, Başıbüyük Makine Alan Antikacı, Başıbüyük Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Başıbüyük Mekanik Alet Alan Antikacı, Başıbüyük Kolye Alan Antikacı, Başıbüyük Fotoğraf Alan Antikacı, Başıbüyük Bünyan Halısı Alan Antikacı, Başıbüyük Tesbih Alan Antikacı, Başıbüyük El Dokuması Halı Alan Antikacı, Başıbüyük Opalin Alan Antikacı, Başıbüyük Taş Alan Antikacı, Başıbüyük Metal Alan Antikacı, Başıbüyük El Yazması Alan Antikacı, Başıbüyük Terazi Alan Antikacı, Başıbüyük Tokmak Alan Antikacı, Başıbüyük Gaz Ocağı Alan Antikacı, Başıbüyük Dirhem Alan Antikacı, Başıbüyük El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.