Başakşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Başakşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Başakşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Başakşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Başakşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Başakşehir ve antika satıcıları Başakşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Başakşehir Antikacı

İstanbul, Başakşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Başakşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Başakşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Başakşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Başakşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Başakşehir Takvim Alan Antikacı, Başakşehir Mangal Alan Antikacı, Başakşehir Bindallı Alan Antikacı, Başakşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Başakşehir Kama Alan Antikacı, Başakşehir Kazan Alan Antikacı, Başakşehir Kristal Alan Antikacı, Başakşehir Kuran Alan Antikacı, Başakşehir Kupa Alan Antikacı, Başakşehir Ğügüm Alan Antikacı, Başakşehir Arma Alan Antikacı, Başakşehir Fıçı Alan Antikacı, Başakşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Başakşehir Efemera Alan Antikacı, Başakşehir Hat Makası Alan Antikacı, Başakşehir Silke Alan Antikacı, Başakşehir Madalya Alan Antikacı.

Başakşehir Tarak Alan Antikacı, Başakşehir Harita Alan Antikacı, Başakşehir Kandil Alan Antikacı, Başakşehir Bez Alan Antikacı, Başakşehir Porselen Alan Antikacı, Başakşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Başakşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Başakşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Başakşehir Resim Alan Antikacı, Başakşehir İpek Halı Alan Antikacı, Başakşehir Silah Alan Antikacı, Başakşehir Kilim Alan Antikacı, Başakşehir Plak Alan Antikacı, Başakşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Başakşehir Zarf Alan Antikacı.

Başakşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Başakşehir Yüzük Alan Antikacı, Başakşehir Portre Alan Antikacı, Başakşehir İran Halısı Alan Antikacı, Başakşehir Askeri Malzeme Alanalar, Başakşehir Baston Alan Antikacı, Başakşehir Bileklik Alan Antikacı, Başakşehir Sehpa Alan Antikacı, Başakşehir Kamçı Alan Antikacı, Başakşehir Hat Alan Antikacı, Başakşehir Oyma Alan Antikacı, Başakşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Başakşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Başakşehir Kılıç Alan Antikacı, Başakşehir Takı Alan Antikacı, Başakşehir Cep Saati Alan Antikacı, Başakşehir Dvd Alan Antikacı, Başakşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Başakşehir Telefon Alan Antikacı, Başakşehir Pipo Alan Antikacı, Başakşehir Üç Etek Alan Antikacı, Başakşehir Bilezik Alan Antikacı, Başakşehir Bardak Alan Antikacı.

Başakşehir Tablo Alan Antikacı, Başakşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başakşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Başakşehir Dokuma Alan Antikacı, Başakşehir Kalem Alan Antikacı, Başakşehir Sürahi Alan Antikacı, Başakşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Başakşehir Gümüş Alan Antikacı, Başakşehir Daktilo Alan Antikacı, Başakşehir Pul Alan Antikacı, Başakşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Başakşehir Bıçak Alan Antikacı, Başakşehir Kol Saati Alan Antikacı, Başakşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Başakşehir Rozet Alan Antikacı, Başakşehir Gelinlik Alan Antikacı, Başakşehir Çatal Alan Antikacı, Başakşehir Kıyafet Alan Antikacı, Başakşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Başakşehir Fes Alan Antikacı, Başakşehir Küp Alan Antikacı, Başakşehir Saçma Alan Antikacı.

Başakşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Başakşehir Ağaç Alan Antikacı, Başakşehir Halı Alan Antikacı, Başakşehir Günlük Alan Antikacı, Başakşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Başakşehir Masa Alan Antikacı, Başakşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Başakşehir Kitap Alan Antikacı, Başakşehir Amfi Alan Antikacı, Başakşehir Albüm Alan Antikacı, Başakşehir Ahşap Alan Antikacı, Başakşehir Gondol Alan Antikacı, Başakşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Başakşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Başakşehir Pusula Alan Antikacı, Başakşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Başakşehir Cezve Alan Antikacı, Başakşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Başakşehir Tuval Alan Antikacı, Başakşehir Okka Alan Antikacı, Başakşehir Fincan Alan Antikacı, Başakşehir Cd Alan Antikacı, Başakşehir Cam Alan Antikacı, Başakşehir Çan Alan Antikacı, Başakşehir Hoparlör Alan Antikacı, Başakşehir Çiçek Alan Antikacı, Başakşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Başakşehir Vazo Alan Antikacı, Başakşehir Koltuk Alan Antikacı, Başakşehir Şapka Alan Antikacı, Başakşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Başakşehir Kilit Alan Antikacı, Başakşehir Biblo Alan Antikacı, Başakşehir Saat Alan Antikacı, Başakşehir Matara Alan Antikacı, Başakşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Başakşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Başakşehir Nişan Alan Antikacı, Başakşehir Seramik Alan Antikacı, Başakşehir Minyatür Alan Antikacı, Başakşehir Kase Alan Antikacı, Başakşehir Tas Alan Antikacı, Başakşehir Kavanoz Alan Antikacı, Başakşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Başakşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Başakşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Başakşehir Radyo Alan Antikacı, Başakşehir Çini Alan Antikacı, Başakşehir Mühür Alan Antikacı, Başakşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Başakşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Başakşehir Halhal Alan Antikacı, Başakşehir Tılsım Alan Antikacı, Başakşehir Sepet Alan Antikacı, Başakşehir Sandelye Alan Antikacı, Başakşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Başakşehir Pikap Alan Antikacı, Başakşehir Roman Alan Antikacı, Başakşehir Tepsi Alan Antikacı, Başakşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Başakşehir Forma Alan Antikacı, Başakşehir Avize Alan Antikacı, Başakşehir Sahan Alan Antikacı, Başakşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Başakşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Başakşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Başakşehir Şamdan Alan Antikacı.

Başakşehir Kartpostal Alan Antikacı, Başakşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Başakşehir Sini Alan Antikacı, Başakşehir Tüfek Alan Antikacı, Başakşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Başakşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Başakşehir Taş Plak Alan Antikacı, Başakşehir Gravür Alan Antikacı, Başakşehir Kurşun Alan Antikacı, Başakşehir Gramafon Alan Antikacı, Başakşehir Cd Player Alan Antikacı, Başakşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başakşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Başakşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Başakşehir Mobilya Alan Antikacı, Başakşehir Kapı Alan Antikacı, Başakşehir Kaşık Alan Antikacı, Başakşehir İbrik Alan Antikacı, Başakşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Başakşehir Tabanca Alan Antikacı, Başakşehir Ferman Alan Antikacı, Başakşehir Ebru Alan Antikacı, Başakşehir Tabak Alan Antikacı, Başakşehir Semaver Alan Antikacı, Başakşehir Kutu Alan Antikacı.

Başakşehir Kehribar Alan Antikacı, Başakşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Başakşehir Bronz Alan Antikacı, Başakşehir Şişe Alan Antikacı, Başakşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Başakşehir Anahtar Alan Antikacı, Başakşehir Makine Alan Antikacı, Başakşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Başakşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Başakşehir Kolye Alan Antikacı, Başakşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Başakşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Başakşehir Tesbih Alan Antikacı, Başakşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Başakşehir Opalin Alan Antikacı, Başakşehir Taş Alan Antikacı, Başakşehir Metal Alan Antikacı, Başakşehir El Yazması Alan Antikacı, Başakşehir Terazi Alan Antikacı, Başakşehir Tokmak Alan Antikacı, Başakşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Başakşehir Dirhem Alan Antikacı, Başakşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.