Başak Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Başak Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Başak, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Başak olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Başak İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Başak ve antika satıcıları Başak için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Başak Antikacı

İstanbul, Başak antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Başak) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Başak Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Başak Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Başak Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Başak Takvim Alan Antikacı, Başak Mangal Alan Antikacı, Başak Bindallı Alan Antikacı, Başak Müzik Seti Alan Antikacı, Başak Kama Alan Antikacı, Başak Kazan Alan Antikacı, Başak Kristal Alan Antikacı, Başak Kuran Alan Antikacı, Başak Kupa Alan Antikacı, Başak Ğügüm Alan Antikacı, Başak Arma Alan Antikacı, Başak Fıçı Alan Antikacı, Başak El Yazması Kitap Alan Antikacı, Başak Efemera Alan Antikacı, Başak Hat Makası Alan Antikacı, Başak Silke Alan Antikacı, Başak Madalya Alan Antikacı.

Başak Tarak Alan Antikacı, Başak Harita Alan Antikacı, Başak Kandil Alan Antikacı, Başak Bez Alan Antikacı, Başak Porselen Alan Antikacı, Başak Müzik Aleti Alan Antikacı, Başak Takı Kutusu Alan Antikacı, Başak Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Başak Resim Alan Antikacı, Başak İpek Halı Alan Antikacı, Başak Silah Alan Antikacı, Başak Kilim Alan Antikacı, Başak Plak Alan Antikacı, Başak Kasetçalar Alan Antikacı, Başak Zarf Alan Antikacı.

Başak Komple Miras Evi Alan Antikacı, Başak Yüzük Alan Antikacı, Başak Portre Alan Antikacı, Başak İran Halısı Alan Antikacı, Başak Askeri Malzeme Alanalar, Başak Baston Alan Antikacı, Başak Bileklik Alan Antikacı, Başak Sehpa Alan Antikacı, Başak Kamçı Alan Antikacı, Başak Hat Alan Antikacı, Başak Oyma Alan Antikacı, Başak Gümüşlük Alan Antikacı, Başak El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Başak Kılıç Alan Antikacı, Başak Takı Alan Antikacı, Başak Cep Saati Alan Antikacı, Başak Dvd Alan Antikacı, Başak Komple Eşya Alan Antikacı, Başak Telefon Alan Antikacı, Başak Pipo Alan Antikacı, Başak Üç Etek Alan Antikacı, Başak Bilezik Alan Antikacı, Başak Bardak Alan Antikacı.

Başak Tablo Alan Antikacı, Başak 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başak Sefer Tası Alan Antikacı, Başak Dokuma Alan Antikacı, Başak Kalem Alan Antikacı, Başak Sürahi Alan Antikacı, Başak Komple Kütüphane Alan Antikacı, Başak Gümüş Alan Antikacı, Başak Daktilo Alan Antikacı, Başak Pul Alan Antikacı, Başak Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Başak Bıçak Alan Antikacı, Başak Kol Saati Alan Antikacı, Başak Makaralı Teyp Alan Antikacı, Başak Rozet Alan Antikacı, Başak Gelinlik Alan Antikacı, Başak Çatal Alan Antikacı, Başak Kıyafet Alan Antikacı, Başak Duvar Saati Alan Antikacı, Başak Fes Alan Antikacı, Başak Küp Alan Antikacı, Başak Saçma Alan Antikacı.

Başak Hat Yazısı Alan Antikacı, Başak Ağaç Alan Antikacı, Başak Halı Alan Antikacı, Başak Günlük Alan Antikacı, Başak Yıldız Porselen Alan Antikacı, Başak Masa Alan Antikacı, Başak Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Başak Kitap Alan Antikacı, Başak Amfi Alan Antikacı, Başak Albüm Alan Antikacı, Başak Ahşap Alan Antikacı, Başak Gondol Alan Antikacı, Başak Çizgi Roman Alan Antikacı, Başak Komple Mira Evi Boşaltanlar, Başak Pusula Alan Antikacı, Başak Gerdanlık Alan Antikacı, Başak Cezve Alan Antikacı, Başak Şerbetlik Alan Antikacı.

Başak Tuval Alan Antikacı, Başak Okka Alan Antikacı, Başak Fincan Alan Antikacı, Başak Cd Alan Antikacı, Başak Cam Alan Antikacı, Başak Çan Alan Antikacı, Başak Hoparlör Alan Antikacı, Başak Çiçek Alan Antikacı, Başak Retro Eşya Alan Antikacı, Başak Vazo Alan Antikacı, Başak Koltuk Alan Antikacı, Başak Şapka Alan Antikacı, Başak Bakır Eşya Alan Antikacı, Başak Kilit Alan Antikacı, Başak Biblo Alan Antikacı, Başak Saat Alan Antikacı, Başak Matara Alan Antikacı, Başak Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Başak 33 Lük Plak Alan Antikacı, Başak Nişan Alan Antikacı, Başak Seramik Alan Antikacı, Başak Minyatür Alan Antikacı, Başak Kase Alan Antikacı, Başak Tas Alan Antikacı, Başak Kavanoz Alan Antikacı, Başak 45 Lik Plak Alan Antikacı, Başak Varaklı Halı Alan Antikacı.

Başak El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Başak Radyo Alan Antikacı, Başak Çini Alan Antikacı, Başak Mühür Alan Antikacı, Başak Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Başak Çaydanlık Alan Antikacı, Başak Halhal Alan Antikacı, Başak Tılsım Alan Antikacı, Başak Sepet Alan Antikacı, Başak Sandelye Alan Antikacı, Başak Eski Oyuncak Alan Antikacı, Başak Pikap Alan Antikacı, Başak Roman Alan Antikacı, Başak Tepsi Alan Antikacı, Başak Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Başak Forma Alan Antikacı, Başak Avize Alan Antikacı, Başak Sahan Alan Antikacı, Başak Tırnak Ayna Alan Antikacı, Başak Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Başak Bronz Heykel Alan Antikacı, Başak Şamdan Alan Antikacı.

Başak Kartpostal Alan Antikacı, Başak Hereke Halısı Alan Antikacı, Başak Sini Alan Antikacı, Başak Tüfek Alan Antikacı, Başak Köstekli Saat Alan Antikacı, Başak Varaklı Ayna Alan Antikacı, Başak Taş Plak Alan Antikacı, Başak Gravür Alan Antikacı, Başak Kurşun Alan Antikacı, Başak Gramafon Alan Antikacı, Başak Cd Player Alan Antikacı, Başak 78 Lik Plak Alan Antikacı, Başak Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Başak Kahve Takımı Alan Antikacı, Başak Mobilya Alan Antikacı, Başak Kapı Alan Antikacı, Başak Kaşık Alan Antikacı, Başak İbrik Alan Antikacı, Başak Yağlı Boya Alan Antikacı, Başak Tabanca Alan Antikacı, Başak Ferman Alan Antikacı, Başak Ebru Alan Antikacı, Başak Tabak Alan Antikacı, Başak Semaver Alan Antikacı, Başak Kutu Alan Antikacı.

Başak Kehribar Alan Antikacı, Başak Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Başak Bronz Alan Antikacı, Başak Şişe Alan Antikacı, Başak Madalya Nişan Alan Antikacı, Başak Anahtar Alan Antikacı, Başak Makine Alan Antikacı, Başak Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Başak Mekanik Alet Alan Antikacı, Başak Kolye Alan Antikacı, Başak Fotoğraf Alan Antikacı, Başak Bünyan Halısı Alan Antikacı, Başak Tesbih Alan Antikacı, Başak El Dokuması Halı Alan Antikacı, Başak Opalin Alan Antikacı, Başak Taş Alan Antikacı, Başak Metal Alan Antikacı, Başak El Yazması Alan Antikacı, Başak Terazi Alan Antikacı, Başak Tokmak Alan Antikacı, Başak Gaz Ocağı Alan Antikacı, Başak Dirhem Alan Antikacı, Başak El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.