Barış Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Barış Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Barış, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Barış olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Barış İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Barış ve antika satıcıları Barış için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Barış Antikacı

İstanbul, Barış antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Barış) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Barış Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Barış Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Barış Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Barış Takvim Alan Antikacı, Barış Mangal Alan Antikacı, Barış Bindallı Alan Antikacı, Barış Müzik Seti Alan Antikacı, Barış Kama Alan Antikacı, Barış Kazan Alan Antikacı, Barış Kristal Alan Antikacı, Barış Kuran Alan Antikacı, Barış Kupa Alan Antikacı, Barış Ğügüm Alan Antikacı, Barış Arma Alan Antikacı, Barış Fıçı Alan Antikacı, Barış El Yazması Kitap Alan Antikacı, Barış Efemera Alan Antikacı, Barış Hat Makası Alan Antikacı, Barış Silke Alan Antikacı, Barış Madalya Alan Antikacı.

Barış Tarak Alan Antikacı, Barış Harita Alan Antikacı, Barış Kandil Alan Antikacı, Barış Bez Alan Antikacı, Barış Porselen Alan Antikacı, Barış Müzik Aleti Alan Antikacı, Barış Takı Kutusu Alan Antikacı, Barış Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Barış Resim Alan Antikacı, Barış İpek Halı Alan Antikacı, Barış Silah Alan Antikacı, Barış Kilim Alan Antikacı, Barış Plak Alan Antikacı, Barış Kasetçalar Alan Antikacı, Barış Zarf Alan Antikacı.

Barış Komple Miras Evi Alan Antikacı, Barış Yüzük Alan Antikacı, Barış Portre Alan Antikacı, Barış İran Halısı Alan Antikacı, Barış Askeri Malzeme Alanalar, Barış Baston Alan Antikacı, Barış Bileklik Alan Antikacı, Barış Sehpa Alan Antikacı, Barış Kamçı Alan Antikacı, Barış Hat Alan Antikacı, Barış Oyma Alan Antikacı, Barış Gümüşlük Alan Antikacı, Barış El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Barış Kılıç Alan Antikacı, Barış Takı Alan Antikacı, Barış Cep Saati Alan Antikacı, Barış Dvd Alan Antikacı, Barış Komple Eşya Alan Antikacı, Barış Telefon Alan Antikacı, Barış Pipo Alan Antikacı, Barış Üç Etek Alan Antikacı, Barış Bilezik Alan Antikacı, Barış Bardak Alan Antikacı.

Barış Tablo Alan Antikacı, Barış 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Barış Sefer Tası Alan Antikacı, Barış Dokuma Alan Antikacı, Barış Kalem Alan Antikacı, Barış Sürahi Alan Antikacı, Barış Komple Kütüphane Alan Antikacı, Barış Gümüş Alan Antikacı, Barış Daktilo Alan Antikacı, Barış Pul Alan Antikacı, Barış Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Barış Bıçak Alan Antikacı, Barış Kol Saati Alan Antikacı, Barış Makaralı Teyp Alan Antikacı, Barış Rozet Alan Antikacı, Barış Gelinlik Alan Antikacı, Barış Çatal Alan Antikacı, Barış Kıyafet Alan Antikacı, Barış Duvar Saati Alan Antikacı, Barış Fes Alan Antikacı, Barış Küp Alan Antikacı, Barış Saçma Alan Antikacı.

Barış Hat Yazısı Alan Antikacı, Barış Ağaç Alan Antikacı, Barış Halı Alan Antikacı, Barış Günlük Alan Antikacı, Barış Yıldız Porselen Alan Antikacı, Barış Masa Alan Antikacı, Barış Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Barış Kitap Alan Antikacı, Barış Amfi Alan Antikacı, Barış Albüm Alan Antikacı, Barış Ahşap Alan Antikacı, Barış Gondol Alan Antikacı, Barış Çizgi Roman Alan Antikacı, Barış Komple Mira Evi Boşaltanlar, Barış Pusula Alan Antikacı, Barış Gerdanlık Alan Antikacı, Barış Cezve Alan Antikacı, Barış Şerbetlik Alan Antikacı.

Barış Tuval Alan Antikacı, Barış Okka Alan Antikacı, Barış Fincan Alan Antikacı, Barış Cd Alan Antikacı, Barış Cam Alan Antikacı, Barış Çan Alan Antikacı, Barış Hoparlör Alan Antikacı, Barış Çiçek Alan Antikacı, Barış Retro Eşya Alan Antikacı, Barış Vazo Alan Antikacı, Barış Koltuk Alan Antikacı, Barış Şapka Alan Antikacı, Barış Bakır Eşya Alan Antikacı, Barış Kilit Alan Antikacı, Barış Biblo Alan Antikacı, Barış Saat Alan Antikacı, Barış Matara Alan Antikacı, Barış Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Barış 33 Lük Plak Alan Antikacı, Barış Nişan Alan Antikacı, Barış Seramik Alan Antikacı, Barış Minyatür Alan Antikacı, Barış Kase Alan Antikacı, Barış Tas Alan Antikacı, Barış Kavanoz Alan Antikacı, Barış 45 Lik Plak Alan Antikacı, Barış Varaklı Halı Alan Antikacı.

Barış El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Barış Radyo Alan Antikacı, Barış Çini Alan Antikacı, Barış Mühür Alan Antikacı, Barış Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Barış Çaydanlık Alan Antikacı, Barış Halhal Alan Antikacı, Barış Tılsım Alan Antikacı, Barış Sepet Alan Antikacı, Barış Sandelye Alan Antikacı, Barış Eski Oyuncak Alan Antikacı, Barış Pikap Alan Antikacı, Barış Roman Alan Antikacı, Barış Tepsi Alan Antikacı, Barış Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Barış Forma Alan Antikacı, Barış Avize Alan Antikacı, Barış Sahan Alan Antikacı, Barış Tırnak Ayna Alan Antikacı, Barış Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Barış Bronz Heykel Alan Antikacı, Barış Şamdan Alan Antikacı.

Barış Kartpostal Alan Antikacı, Barış Hereke Halısı Alan Antikacı, Barış Sini Alan Antikacı, Barış Tüfek Alan Antikacı, Barış Köstekli Saat Alan Antikacı, Barış Varaklı Ayna Alan Antikacı, Barış Taş Plak Alan Antikacı, Barış Gravür Alan Antikacı, Barış Kurşun Alan Antikacı, Barış Gramafon Alan Antikacı, Barış Cd Player Alan Antikacı, Barış 78 Lik Plak Alan Antikacı, Barış Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Barış Kahve Takımı Alan Antikacı, Barış Mobilya Alan Antikacı, Barış Kapı Alan Antikacı, Barış Kaşık Alan Antikacı, Barış İbrik Alan Antikacı, Barış Yağlı Boya Alan Antikacı, Barış Tabanca Alan Antikacı, Barış Ferman Alan Antikacı, Barış Ebru Alan Antikacı, Barış Tabak Alan Antikacı, Barış Semaver Alan Antikacı, Barış Kutu Alan Antikacı.

Barış Kehribar Alan Antikacı, Barış Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Barış Bronz Alan Antikacı, Barış Şişe Alan Antikacı, Barış Madalya Nişan Alan Antikacı, Barış Anahtar Alan Antikacı, Barış Makine Alan Antikacı, Barış Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Barış Mekanik Alet Alan Antikacı, Barış Kolye Alan Antikacı, Barış Fotoğraf Alan Antikacı, Barış Bünyan Halısı Alan Antikacı, Barış Tesbih Alan Antikacı, Barış El Dokuması Halı Alan Antikacı, Barış Opalin Alan Antikacı, Barış Taş Alan Antikacı, Barış Metal Alan Antikacı, Barış El Yazması Alan Antikacı, Barış Terazi Alan Antikacı, Barış Tokmak Alan Antikacı, Barış Gaz Ocağı Alan Antikacı, Barış Dirhem Alan Antikacı, Barış El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.