Barbaros Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Barbaros Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Barbaros, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Barbaros olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Barbaros İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Barbaros ve antika satıcıları Barbaros için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Barbaros Antikacı

İstanbul, Barbaros antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Barbaros) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Barbaros Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Barbaros Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Barbaros Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Barbaros Takvim Alan Antikacı, Barbaros Mangal Alan Antikacı, Barbaros Bindallı Alan Antikacı, Barbaros Müzik Seti Alan Antikacı, Barbaros Kama Alan Antikacı, Barbaros Kazan Alan Antikacı, Barbaros Kristal Alan Antikacı, Barbaros Kuran Alan Antikacı, Barbaros Kupa Alan Antikacı, Barbaros Ğügüm Alan Antikacı, Barbaros Arma Alan Antikacı, Barbaros Fıçı Alan Antikacı, Barbaros El Yazması Kitap Alan Antikacı, Barbaros Efemera Alan Antikacı, Barbaros Hat Makası Alan Antikacı, Barbaros Silke Alan Antikacı, Barbaros Madalya Alan Antikacı.

Barbaros Tarak Alan Antikacı, Barbaros Harita Alan Antikacı, Barbaros Kandil Alan Antikacı, Barbaros Bez Alan Antikacı, Barbaros Porselen Alan Antikacı, Barbaros Müzik Aleti Alan Antikacı, Barbaros Takı Kutusu Alan Antikacı, Barbaros Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Barbaros Resim Alan Antikacı, Barbaros İpek Halı Alan Antikacı, Barbaros Silah Alan Antikacı, Barbaros Kilim Alan Antikacı, Barbaros Plak Alan Antikacı, Barbaros Kasetçalar Alan Antikacı, Barbaros Zarf Alan Antikacı.

Barbaros Komple Miras Evi Alan Antikacı, Barbaros Yüzük Alan Antikacı, Barbaros Portre Alan Antikacı, Barbaros İran Halısı Alan Antikacı, Barbaros Askeri Malzeme Alanalar, Barbaros Baston Alan Antikacı, Barbaros Bileklik Alan Antikacı, Barbaros Sehpa Alan Antikacı, Barbaros Kamçı Alan Antikacı, Barbaros Hat Alan Antikacı, Barbaros Oyma Alan Antikacı, Barbaros Gümüşlük Alan Antikacı, Barbaros El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Barbaros Kılıç Alan Antikacı, Barbaros Takı Alan Antikacı, Barbaros Cep Saati Alan Antikacı, Barbaros Dvd Alan Antikacı, Barbaros Komple Eşya Alan Antikacı, Barbaros Telefon Alan Antikacı, Barbaros Pipo Alan Antikacı, Barbaros Üç Etek Alan Antikacı, Barbaros Bilezik Alan Antikacı, Barbaros Bardak Alan Antikacı.

Barbaros Tablo Alan Antikacı, Barbaros 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Barbaros Sefer Tası Alan Antikacı, Barbaros Dokuma Alan Antikacı, Barbaros Kalem Alan Antikacı, Barbaros Sürahi Alan Antikacı, Barbaros Komple Kütüphane Alan Antikacı, Barbaros Gümüş Alan Antikacı, Barbaros Daktilo Alan Antikacı, Barbaros Pul Alan Antikacı, Barbaros Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Barbaros Bıçak Alan Antikacı, Barbaros Kol Saati Alan Antikacı, Barbaros Makaralı Teyp Alan Antikacı, Barbaros Rozet Alan Antikacı, Barbaros Gelinlik Alan Antikacı, Barbaros Çatal Alan Antikacı, Barbaros Kıyafet Alan Antikacı, Barbaros Duvar Saati Alan Antikacı, Barbaros Fes Alan Antikacı, Barbaros Küp Alan Antikacı, Barbaros Saçma Alan Antikacı.

Barbaros Hat Yazısı Alan Antikacı, Barbaros Ağaç Alan Antikacı, Barbaros Halı Alan Antikacı, Barbaros Günlük Alan Antikacı, Barbaros Yıldız Porselen Alan Antikacı, Barbaros Masa Alan Antikacı, Barbaros Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Barbaros Kitap Alan Antikacı, Barbaros Amfi Alan Antikacı, Barbaros Albüm Alan Antikacı, Barbaros Ahşap Alan Antikacı, Barbaros Gondol Alan Antikacı, Barbaros Çizgi Roman Alan Antikacı, Barbaros Komple Mira Evi Boşaltanlar, Barbaros Pusula Alan Antikacı, Barbaros Gerdanlık Alan Antikacı, Barbaros Cezve Alan Antikacı, Barbaros Şerbetlik Alan Antikacı.

Barbaros Tuval Alan Antikacı, Barbaros Okka Alan Antikacı, Barbaros Fincan Alan Antikacı, Barbaros Cd Alan Antikacı, Barbaros Cam Alan Antikacı, Barbaros Çan Alan Antikacı, Barbaros Hoparlör Alan Antikacı, Barbaros Çiçek Alan Antikacı, Barbaros Retro Eşya Alan Antikacı, Barbaros Vazo Alan Antikacı, Barbaros Koltuk Alan Antikacı, Barbaros Şapka Alan Antikacı, Barbaros Bakır Eşya Alan Antikacı, Barbaros Kilit Alan Antikacı, Barbaros Biblo Alan Antikacı, Barbaros Saat Alan Antikacı, Barbaros Matara Alan Antikacı, Barbaros Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Barbaros 33 Lük Plak Alan Antikacı, Barbaros Nişan Alan Antikacı, Barbaros Seramik Alan Antikacı, Barbaros Minyatür Alan Antikacı, Barbaros Kase Alan Antikacı, Barbaros Tas Alan Antikacı, Barbaros Kavanoz Alan Antikacı, Barbaros 45 Lik Plak Alan Antikacı, Barbaros Varaklı Halı Alan Antikacı.

Barbaros El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Barbaros Radyo Alan Antikacı, Barbaros Çini Alan Antikacı, Barbaros Mühür Alan Antikacı, Barbaros Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Barbaros Çaydanlık Alan Antikacı, Barbaros Halhal Alan Antikacı, Barbaros Tılsım Alan Antikacı, Barbaros Sepet Alan Antikacı, Barbaros Sandelye Alan Antikacı, Barbaros Eski Oyuncak Alan Antikacı, Barbaros Pikap Alan Antikacı, Barbaros Roman Alan Antikacı, Barbaros Tepsi Alan Antikacı, Barbaros Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Barbaros Forma Alan Antikacı, Barbaros Avize Alan Antikacı, Barbaros Sahan Alan Antikacı, Barbaros Tırnak Ayna Alan Antikacı, Barbaros Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Barbaros Bronz Heykel Alan Antikacı, Barbaros Şamdan Alan Antikacı.

Barbaros Kartpostal Alan Antikacı, Barbaros Hereke Halısı Alan Antikacı, Barbaros Sini Alan Antikacı, Barbaros Tüfek Alan Antikacı, Barbaros Köstekli Saat Alan Antikacı, Barbaros Varaklı Ayna Alan Antikacı, Barbaros Taş Plak Alan Antikacı, Barbaros Gravür Alan Antikacı, Barbaros Kurşun Alan Antikacı, Barbaros Gramafon Alan Antikacı, Barbaros Cd Player Alan Antikacı, Barbaros 78 Lik Plak Alan Antikacı, Barbaros Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Barbaros Kahve Takımı Alan Antikacı, Barbaros Mobilya Alan Antikacı, Barbaros Kapı Alan Antikacı, Barbaros Kaşık Alan Antikacı, Barbaros İbrik Alan Antikacı, Barbaros Yağlı Boya Alan Antikacı, Barbaros Tabanca Alan Antikacı, Barbaros Ferman Alan Antikacı, Barbaros Ebru Alan Antikacı, Barbaros Tabak Alan Antikacı, Barbaros Semaver Alan Antikacı, Barbaros Kutu Alan Antikacı.

Barbaros Kehribar Alan Antikacı, Barbaros Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Barbaros Bronz Alan Antikacı, Barbaros Şişe Alan Antikacı, Barbaros Madalya Nişan Alan Antikacı, Barbaros Anahtar Alan Antikacı, Barbaros Makine Alan Antikacı, Barbaros Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Barbaros Mekanik Alet Alan Antikacı, Barbaros Kolye Alan Antikacı, Barbaros Fotoğraf Alan Antikacı, Barbaros Bünyan Halısı Alan Antikacı, Barbaros Tesbih Alan Antikacı, Barbaros El Dokuması Halı Alan Antikacı, Barbaros Opalin Alan Antikacı, Barbaros Taş Alan Antikacı, Barbaros Metal Alan Antikacı, Barbaros El Yazması Alan Antikacı, Barbaros Terazi Alan Antikacı, Barbaros Tokmak Alan Antikacı, Barbaros Gaz Ocağı Alan Antikacı, Barbaros Dirhem Alan Antikacı, Barbaros El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.