Baltalimanı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Baltalimanı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Baltalimanı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Baltalimanı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Baltalimanı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Baltalimanı ve antika satıcıları Baltalimanı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Baltalimanı Antikacı

İstanbul, Baltalimanı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Baltalimanı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Baltalimanı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Baltalimanı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Baltalimanı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Baltalimanı Takvim Alan Antikacı, Baltalimanı Mangal Alan Antikacı, Baltalimanı Bindallı Alan Antikacı, Baltalimanı Müzik Seti Alan Antikacı, Baltalimanı Kama Alan Antikacı, Baltalimanı Kazan Alan Antikacı, Baltalimanı Kristal Alan Antikacı, Baltalimanı Kuran Alan Antikacı, Baltalimanı Kupa Alan Antikacı, Baltalimanı Ğügüm Alan Antikacı, Baltalimanı Arma Alan Antikacı, Baltalimanı Fıçı Alan Antikacı, Baltalimanı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Baltalimanı Efemera Alan Antikacı, Baltalimanı Hat Makası Alan Antikacı, Baltalimanı Silke Alan Antikacı, Baltalimanı Madalya Alan Antikacı.

Baltalimanı Tarak Alan Antikacı, Baltalimanı Harita Alan Antikacı, Baltalimanı Kandil Alan Antikacı, Baltalimanı Bez Alan Antikacı, Baltalimanı Porselen Alan Antikacı, Baltalimanı Müzik Aleti Alan Antikacı, Baltalimanı Takı Kutusu Alan Antikacı, Baltalimanı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Baltalimanı Resim Alan Antikacı, Baltalimanı İpek Halı Alan Antikacı, Baltalimanı Silah Alan Antikacı, Baltalimanı Kilim Alan Antikacı, Baltalimanı Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Kasetçalar Alan Antikacı, Baltalimanı Zarf Alan Antikacı.

Baltalimanı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Baltalimanı Yüzük Alan Antikacı, Baltalimanı Portre Alan Antikacı, Baltalimanı İran Halısı Alan Antikacı, Baltalimanı Askeri Malzeme Alanalar, Baltalimanı Baston Alan Antikacı, Baltalimanı Bileklik Alan Antikacı, Baltalimanı Sehpa Alan Antikacı, Baltalimanı Kamçı Alan Antikacı, Baltalimanı Hat Alan Antikacı, Baltalimanı Oyma Alan Antikacı, Baltalimanı Gümüşlük Alan Antikacı, Baltalimanı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Baltalimanı Kılıç Alan Antikacı, Baltalimanı Takı Alan Antikacı, Baltalimanı Cep Saati Alan Antikacı, Baltalimanı Dvd Alan Antikacı, Baltalimanı Komple Eşya Alan Antikacı, Baltalimanı Telefon Alan Antikacı, Baltalimanı Pipo Alan Antikacı, Baltalimanı Üç Etek Alan Antikacı, Baltalimanı Bilezik Alan Antikacı, Baltalimanı Bardak Alan Antikacı.

Baltalimanı Tablo Alan Antikacı, Baltalimanı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Sefer Tası Alan Antikacı, Baltalimanı Dokuma Alan Antikacı, Baltalimanı Kalem Alan Antikacı, Baltalimanı Sürahi Alan Antikacı, Baltalimanı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Baltalimanı Gümüş Alan Antikacı, Baltalimanı Daktilo Alan Antikacı, Baltalimanı Pul Alan Antikacı, Baltalimanı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Baltalimanı Bıçak Alan Antikacı, Baltalimanı Kol Saati Alan Antikacı, Baltalimanı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Baltalimanı Rozet Alan Antikacı, Baltalimanı Gelinlik Alan Antikacı, Baltalimanı Çatal Alan Antikacı, Baltalimanı Kıyafet Alan Antikacı, Baltalimanı Duvar Saati Alan Antikacı, Baltalimanı Fes Alan Antikacı, Baltalimanı Küp Alan Antikacı, Baltalimanı Saçma Alan Antikacı.

Baltalimanı Hat Yazısı Alan Antikacı, Baltalimanı Ağaç Alan Antikacı, Baltalimanı Halı Alan Antikacı, Baltalimanı Günlük Alan Antikacı, Baltalimanı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Baltalimanı Masa Alan Antikacı, Baltalimanı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Baltalimanı Kitap Alan Antikacı, Baltalimanı Amfi Alan Antikacı, Baltalimanı Albüm Alan Antikacı, Baltalimanı Ahşap Alan Antikacı, Baltalimanı Gondol Alan Antikacı, Baltalimanı Çizgi Roman Alan Antikacı, Baltalimanı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Baltalimanı Pusula Alan Antikacı, Baltalimanı Gerdanlık Alan Antikacı, Baltalimanı Cezve Alan Antikacı, Baltalimanı Şerbetlik Alan Antikacı.

Baltalimanı Tuval Alan Antikacı, Baltalimanı Okka Alan Antikacı, Baltalimanı Fincan Alan Antikacı, Baltalimanı Cd Alan Antikacı, Baltalimanı Cam Alan Antikacı, Baltalimanı Çan Alan Antikacı, Baltalimanı Hoparlör Alan Antikacı, Baltalimanı Çiçek Alan Antikacı, Baltalimanı Retro Eşya Alan Antikacı, Baltalimanı Vazo Alan Antikacı, Baltalimanı Koltuk Alan Antikacı, Baltalimanı Şapka Alan Antikacı, Baltalimanı Bakır Eşya Alan Antikacı, Baltalimanı Kilit Alan Antikacı, Baltalimanı Biblo Alan Antikacı, Baltalimanı Saat Alan Antikacı, Baltalimanı Matara Alan Antikacı, Baltalimanı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Baltalimanı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Nişan Alan Antikacı, Baltalimanı Seramik Alan Antikacı, Baltalimanı Minyatür Alan Antikacı, Baltalimanı Kase Alan Antikacı, Baltalimanı Tas Alan Antikacı, Baltalimanı Kavanoz Alan Antikacı, Baltalimanı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Baltalimanı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Baltalimanı Radyo Alan Antikacı, Baltalimanı Çini Alan Antikacı, Baltalimanı Mühür Alan Antikacı, Baltalimanı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Baltalimanı Çaydanlık Alan Antikacı, Baltalimanı Halhal Alan Antikacı, Baltalimanı Tılsım Alan Antikacı, Baltalimanı Sepet Alan Antikacı, Baltalimanı Sandelye Alan Antikacı, Baltalimanı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Baltalimanı Pikap Alan Antikacı, Baltalimanı Roman Alan Antikacı, Baltalimanı Tepsi Alan Antikacı, Baltalimanı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Baltalimanı Forma Alan Antikacı, Baltalimanı Avize Alan Antikacı, Baltalimanı Sahan Alan Antikacı, Baltalimanı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Baltalimanı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Baltalimanı Bronz Heykel Alan Antikacı, Baltalimanı Şamdan Alan Antikacı.

Baltalimanı Kartpostal Alan Antikacı, Baltalimanı Hereke Halısı Alan Antikacı, Baltalimanı Sini Alan Antikacı, Baltalimanı Tüfek Alan Antikacı, Baltalimanı Köstekli Saat Alan Antikacı, Baltalimanı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Baltalimanı Taş Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Gravür Alan Antikacı, Baltalimanı Kurşun Alan Antikacı, Baltalimanı Gramafon Alan Antikacı, Baltalimanı Cd Player Alan Antikacı, Baltalimanı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baltalimanı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Baltalimanı Kahve Takımı Alan Antikacı, Baltalimanı Mobilya Alan Antikacı, Baltalimanı Kapı Alan Antikacı, Baltalimanı Kaşık Alan Antikacı, Baltalimanı İbrik Alan Antikacı, Baltalimanı Yağlı Boya Alan Antikacı, Baltalimanı Tabanca Alan Antikacı, Baltalimanı Ferman Alan Antikacı, Baltalimanı Ebru Alan Antikacı, Baltalimanı Tabak Alan Antikacı, Baltalimanı Semaver Alan Antikacı, Baltalimanı Kutu Alan Antikacı.

Baltalimanı Kehribar Alan Antikacı, Baltalimanı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Baltalimanı Bronz Alan Antikacı, Baltalimanı Şişe Alan Antikacı, Baltalimanı Madalya Nişan Alan Antikacı, Baltalimanı Anahtar Alan Antikacı, Baltalimanı Makine Alan Antikacı, Baltalimanı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Baltalimanı Mekanik Alet Alan Antikacı, Baltalimanı Kolye Alan Antikacı, Baltalimanı Fotoğraf Alan Antikacı, Baltalimanı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Baltalimanı Tesbih Alan Antikacı, Baltalimanı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Baltalimanı Opalin Alan Antikacı, Baltalimanı Taş Alan Antikacı, Baltalimanı Metal Alan Antikacı, Baltalimanı El Yazması Alan Antikacı, Baltalimanı Terazi Alan Antikacı, Baltalimanı Tokmak Alan Antikacı, Baltalimanı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Baltalimanı Dirhem Alan Antikacı, Baltalimanı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.