Balmumcu Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balmumcu Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balmumcu, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balmumcu olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balmumcu İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balmumcu ve antika satıcıları Balmumcu için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balmumcu Antikacı

İstanbul, Balmumcu antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balmumcu) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balmumcu Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balmumcu Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balmumcu Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balmumcu Takvim Alan Antikacı, Balmumcu Mangal Alan Antikacı, Balmumcu Bindallı Alan Antikacı, Balmumcu Müzik Seti Alan Antikacı, Balmumcu Kama Alan Antikacı, Balmumcu Kazan Alan Antikacı, Balmumcu Kristal Alan Antikacı, Balmumcu Kuran Alan Antikacı, Balmumcu Kupa Alan Antikacı, Balmumcu Ğügüm Alan Antikacı, Balmumcu Arma Alan Antikacı, Balmumcu Fıçı Alan Antikacı, Balmumcu El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balmumcu Efemera Alan Antikacı, Balmumcu Hat Makası Alan Antikacı, Balmumcu Silke Alan Antikacı, Balmumcu Madalya Alan Antikacı.

Balmumcu Tarak Alan Antikacı, Balmumcu Harita Alan Antikacı, Balmumcu Kandil Alan Antikacı, Balmumcu Bez Alan Antikacı, Balmumcu Porselen Alan Antikacı, Balmumcu Müzik Aleti Alan Antikacı, Balmumcu Takı Kutusu Alan Antikacı, Balmumcu Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balmumcu Resim Alan Antikacı, Balmumcu İpek Halı Alan Antikacı, Balmumcu Silah Alan Antikacı, Balmumcu Kilim Alan Antikacı, Balmumcu Plak Alan Antikacı, Balmumcu Kasetçalar Alan Antikacı, Balmumcu Zarf Alan Antikacı.

Balmumcu Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balmumcu Yüzük Alan Antikacı, Balmumcu Portre Alan Antikacı, Balmumcu İran Halısı Alan Antikacı, Balmumcu Askeri Malzeme Alanalar, Balmumcu Baston Alan Antikacı, Balmumcu Bileklik Alan Antikacı, Balmumcu Sehpa Alan Antikacı, Balmumcu Kamçı Alan Antikacı, Balmumcu Hat Alan Antikacı, Balmumcu Oyma Alan Antikacı, Balmumcu Gümüşlük Alan Antikacı, Balmumcu El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balmumcu Kılıç Alan Antikacı, Balmumcu Takı Alan Antikacı, Balmumcu Cep Saati Alan Antikacı, Balmumcu Dvd Alan Antikacı, Balmumcu Komple Eşya Alan Antikacı, Balmumcu Telefon Alan Antikacı, Balmumcu Pipo Alan Antikacı, Balmumcu Üç Etek Alan Antikacı, Balmumcu Bilezik Alan Antikacı, Balmumcu Bardak Alan Antikacı.

Balmumcu Tablo Alan Antikacı, Balmumcu 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balmumcu Sefer Tası Alan Antikacı, Balmumcu Dokuma Alan Antikacı, Balmumcu Kalem Alan Antikacı, Balmumcu Sürahi Alan Antikacı, Balmumcu Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balmumcu Gümüş Alan Antikacı, Balmumcu Daktilo Alan Antikacı, Balmumcu Pul Alan Antikacı, Balmumcu Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balmumcu Bıçak Alan Antikacı, Balmumcu Kol Saati Alan Antikacı, Balmumcu Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balmumcu Rozet Alan Antikacı, Balmumcu Gelinlik Alan Antikacı, Balmumcu Çatal Alan Antikacı, Balmumcu Kıyafet Alan Antikacı, Balmumcu Duvar Saati Alan Antikacı, Balmumcu Fes Alan Antikacı, Balmumcu Küp Alan Antikacı, Balmumcu Saçma Alan Antikacı.

Balmumcu Hat Yazısı Alan Antikacı, Balmumcu Ağaç Alan Antikacı, Balmumcu Halı Alan Antikacı, Balmumcu Günlük Alan Antikacı, Balmumcu Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balmumcu Masa Alan Antikacı, Balmumcu Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balmumcu Kitap Alan Antikacı, Balmumcu Amfi Alan Antikacı, Balmumcu Albüm Alan Antikacı, Balmumcu Ahşap Alan Antikacı, Balmumcu Gondol Alan Antikacı, Balmumcu Çizgi Roman Alan Antikacı, Balmumcu Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balmumcu Pusula Alan Antikacı, Balmumcu Gerdanlık Alan Antikacı, Balmumcu Cezve Alan Antikacı, Balmumcu Şerbetlik Alan Antikacı.

Balmumcu Tuval Alan Antikacı, Balmumcu Okka Alan Antikacı, Balmumcu Fincan Alan Antikacı, Balmumcu Cd Alan Antikacı, Balmumcu Cam Alan Antikacı, Balmumcu Çan Alan Antikacı, Balmumcu Hoparlör Alan Antikacı, Balmumcu Çiçek Alan Antikacı, Balmumcu Retro Eşya Alan Antikacı, Balmumcu Vazo Alan Antikacı, Balmumcu Koltuk Alan Antikacı, Balmumcu Şapka Alan Antikacı, Balmumcu Bakır Eşya Alan Antikacı, Balmumcu Kilit Alan Antikacı, Balmumcu Biblo Alan Antikacı, Balmumcu Saat Alan Antikacı, Balmumcu Matara Alan Antikacı, Balmumcu Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balmumcu 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balmumcu Nişan Alan Antikacı, Balmumcu Seramik Alan Antikacı, Balmumcu Minyatür Alan Antikacı, Balmumcu Kase Alan Antikacı, Balmumcu Tas Alan Antikacı, Balmumcu Kavanoz Alan Antikacı, Balmumcu 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balmumcu Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balmumcu El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balmumcu Radyo Alan Antikacı, Balmumcu Çini Alan Antikacı, Balmumcu Mühür Alan Antikacı, Balmumcu Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balmumcu Çaydanlık Alan Antikacı, Balmumcu Halhal Alan Antikacı, Balmumcu Tılsım Alan Antikacı, Balmumcu Sepet Alan Antikacı, Balmumcu Sandelye Alan Antikacı, Balmumcu Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balmumcu Pikap Alan Antikacı, Balmumcu Roman Alan Antikacı, Balmumcu Tepsi Alan Antikacı, Balmumcu Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balmumcu Forma Alan Antikacı, Balmumcu Avize Alan Antikacı, Balmumcu Sahan Alan Antikacı, Balmumcu Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balmumcu Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balmumcu Bronz Heykel Alan Antikacı, Balmumcu Şamdan Alan Antikacı.

Balmumcu Kartpostal Alan Antikacı, Balmumcu Hereke Halısı Alan Antikacı, Balmumcu Sini Alan Antikacı, Balmumcu Tüfek Alan Antikacı, Balmumcu Köstekli Saat Alan Antikacı, Balmumcu Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balmumcu Taş Plak Alan Antikacı, Balmumcu Gravür Alan Antikacı, Balmumcu Kurşun Alan Antikacı, Balmumcu Gramafon Alan Antikacı, Balmumcu Cd Player Alan Antikacı, Balmumcu 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balmumcu Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balmumcu Kahve Takımı Alan Antikacı, Balmumcu Mobilya Alan Antikacı, Balmumcu Kapı Alan Antikacı, Balmumcu Kaşık Alan Antikacı, Balmumcu İbrik Alan Antikacı, Balmumcu Yağlı Boya Alan Antikacı, Balmumcu Tabanca Alan Antikacı, Balmumcu Ferman Alan Antikacı, Balmumcu Ebru Alan Antikacı, Balmumcu Tabak Alan Antikacı, Balmumcu Semaver Alan Antikacı, Balmumcu Kutu Alan Antikacı.

Balmumcu Kehribar Alan Antikacı, Balmumcu Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balmumcu Bronz Alan Antikacı, Balmumcu Şişe Alan Antikacı, Balmumcu Madalya Nişan Alan Antikacı, Balmumcu Anahtar Alan Antikacı, Balmumcu Makine Alan Antikacı, Balmumcu Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balmumcu Mekanik Alet Alan Antikacı, Balmumcu Kolye Alan Antikacı, Balmumcu Fotoğraf Alan Antikacı, Balmumcu Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balmumcu Tesbih Alan Antikacı, Balmumcu El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balmumcu Opalin Alan Antikacı, Balmumcu Taş Alan Antikacı, Balmumcu Metal Alan Antikacı, Balmumcu El Yazması Alan Antikacı, Balmumcu Terazi Alan Antikacı, Balmumcu Tokmak Alan Antikacı, Balmumcu Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balmumcu Dirhem Alan Antikacı, Balmumcu El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.