Ballıca Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ballıca Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ballıca, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ballıca olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ballıca İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ballıca ve antika satıcıları Ballıca için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ballıca Antikacı

İstanbul, Ballıca antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ballıca) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ballıca Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ballıca Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ballıca Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ballıca Takvim Alan Antikacı, Ballıca Mangal Alan Antikacı, Ballıca Bindallı Alan Antikacı, Ballıca Müzik Seti Alan Antikacı, Ballıca Kama Alan Antikacı, Ballıca Kazan Alan Antikacı, Ballıca Kristal Alan Antikacı, Ballıca Kuran Alan Antikacı, Ballıca Kupa Alan Antikacı, Ballıca Ğügüm Alan Antikacı, Ballıca Arma Alan Antikacı, Ballıca Fıçı Alan Antikacı, Ballıca El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ballıca Efemera Alan Antikacı, Ballıca Hat Makası Alan Antikacı, Ballıca Silke Alan Antikacı, Ballıca Madalya Alan Antikacı.

Ballıca Tarak Alan Antikacı, Ballıca Harita Alan Antikacı, Ballıca Kandil Alan Antikacı, Ballıca Bez Alan Antikacı, Ballıca Porselen Alan Antikacı, Ballıca Müzik Aleti Alan Antikacı, Ballıca Takı Kutusu Alan Antikacı, Ballıca Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ballıca Resim Alan Antikacı, Ballıca İpek Halı Alan Antikacı, Ballıca Silah Alan Antikacı, Ballıca Kilim Alan Antikacı, Ballıca Plak Alan Antikacı, Ballıca Kasetçalar Alan Antikacı, Ballıca Zarf Alan Antikacı.

Ballıca Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ballıca Yüzük Alan Antikacı, Ballıca Portre Alan Antikacı, Ballıca İran Halısı Alan Antikacı, Ballıca Askeri Malzeme Alanalar, Ballıca Baston Alan Antikacı, Ballıca Bileklik Alan Antikacı, Ballıca Sehpa Alan Antikacı, Ballıca Kamçı Alan Antikacı, Ballıca Hat Alan Antikacı, Ballıca Oyma Alan Antikacı, Ballıca Gümüşlük Alan Antikacı, Ballıca El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ballıca Kılıç Alan Antikacı, Ballıca Takı Alan Antikacı, Ballıca Cep Saati Alan Antikacı, Ballıca Dvd Alan Antikacı, Ballıca Komple Eşya Alan Antikacı, Ballıca Telefon Alan Antikacı, Ballıca Pipo Alan Antikacı, Ballıca Üç Etek Alan Antikacı, Ballıca Bilezik Alan Antikacı, Ballıca Bardak Alan Antikacı.

Ballıca Tablo Alan Antikacı, Ballıca 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ballıca Sefer Tası Alan Antikacı, Ballıca Dokuma Alan Antikacı, Ballıca Kalem Alan Antikacı, Ballıca Sürahi Alan Antikacı, Ballıca Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ballıca Gümüş Alan Antikacı, Ballıca Daktilo Alan Antikacı, Ballıca Pul Alan Antikacı, Ballıca Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ballıca Bıçak Alan Antikacı, Ballıca Kol Saati Alan Antikacı, Ballıca Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ballıca Rozet Alan Antikacı, Ballıca Gelinlik Alan Antikacı, Ballıca Çatal Alan Antikacı, Ballıca Kıyafet Alan Antikacı, Ballıca Duvar Saati Alan Antikacı, Ballıca Fes Alan Antikacı, Ballıca Küp Alan Antikacı, Ballıca Saçma Alan Antikacı.

Ballıca Hat Yazısı Alan Antikacı, Ballıca Ağaç Alan Antikacı, Ballıca Halı Alan Antikacı, Ballıca Günlük Alan Antikacı, Ballıca Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ballıca Masa Alan Antikacı, Ballıca Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ballıca Kitap Alan Antikacı, Ballıca Amfi Alan Antikacı, Ballıca Albüm Alan Antikacı, Ballıca Ahşap Alan Antikacı, Ballıca Gondol Alan Antikacı, Ballıca Çizgi Roman Alan Antikacı, Ballıca Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ballıca Pusula Alan Antikacı, Ballıca Gerdanlık Alan Antikacı, Ballıca Cezve Alan Antikacı, Ballıca Şerbetlik Alan Antikacı.

Ballıca Tuval Alan Antikacı, Ballıca Okka Alan Antikacı, Ballıca Fincan Alan Antikacı, Ballıca Cd Alan Antikacı, Ballıca Cam Alan Antikacı, Ballıca Çan Alan Antikacı, Ballıca Hoparlör Alan Antikacı, Ballıca Çiçek Alan Antikacı, Ballıca Retro Eşya Alan Antikacı, Ballıca Vazo Alan Antikacı, Ballıca Koltuk Alan Antikacı, Ballıca Şapka Alan Antikacı, Ballıca Bakır Eşya Alan Antikacı, Ballıca Kilit Alan Antikacı, Ballıca Biblo Alan Antikacı, Ballıca Saat Alan Antikacı, Ballıca Matara Alan Antikacı, Ballıca Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ballıca 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ballıca Nişan Alan Antikacı, Ballıca Seramik Alan Antikacı, Ballıca Minyatür Alan Antikacı, Ballıca Kase Alan Antikacı, Ballıca Tas Alan Antikacı, Ballıca Kavanoz Alan Antikacı, Ballıca 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ballıca Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ballıca El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ballıca Radyo Alan Antikacı, Ballıca Çini Alan Antikacı, Ballıca Mühür Alan Antikacı, Ballıca Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ballıca Çaydanlık Alan Antikacı, Ballıca Halhal Alan Antikacı, Ballıca Tılsım Alan Antikacı, Ballıca Sepet Alan Antikacı, Ballıca Sandelye Alan Antikacı, Ballıca Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ballıca Pikap Alan Antikacı, Ballıca Roman Alan Antikacı, Ballıca Tepsi Alan Antikacı, Ballıca Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ballıca Forma Alan Antikacı, Ballıca Avize Alan Antikacı, Ballıca Sahan Alan Antikacı, Ballıca Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ballıca Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ballıca Bronz Heykel Alan Antikacı, Ballıca Şamdan Alan Antikacı.

Ballıca Kartpostal Alan Antikacı, Ballıca Hereke Halısı Alan Antikacı, Ballıca Sini Alan Antikacı, Ballıca Tüfek Alan Antikacı, Ballıca Köstekli Saat Alan Antikacı, Ballıca Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ballıca Taş Plak Alan Antikacı, Ballıca Gravür Alan Antikacı, Ballıca Kurşun Alan Antikacı, Ballıca Gramafon Alan Antikacı, Ballıca Cd Player Alan Antikacı, Ballıca 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ballıca Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ballıca Kahve Takımı Alan Antikacı, Ballıca Mobilya Alan Antikacı, Ballıca Kapı Alan Antikacı, Ballıca Kaşık Alan Antikacı, Ballıca İbrik Alan Antikacı, Ballıca Yağlı Boya Alan Antikacı, Ballıca Tabanca Alan Antikacı, Ballıca Ferman Alan Antikacı, Ballıca Ebru Alan Antikacı, Ballıca Tabak Alan Antikacı, Ballıca Semaver Alan Antikacı, Ballıca Kutu Alan Antikacı.

Ballıca Kehribar Alan Antikacı, Ballıca Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ballıca Bronz Alan Antikacı, Ballıca Şişe Alan Antikacı, Ballıca Madalya Nişan Alan Antikacı, Ballıca Anahtar Alan Antikacı, Ballıca Makine Alan Antikacı, Ballıca Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ballıca Mekanik Alet Alan Antikacı, Ballıca Kolye Alan Antikacı, Ballıca Fotoğraf Alan Antikacı, Ballıca Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ballıca Tesbih Alan Antikacı, Ballıca El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ballıca Opalin Alan Antikacı, Ballıca Taş Alan Antikacı, Ballıca Metal Alan Antikacı, Ballıca El Yazması Alan Antikacı, Ballıca Terazi Alan Antikacı, Ballıca Tokmak Alan Antikacı, Ballıca Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ballıca Dirhem Alan Antikacı, Ballıca El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.