Balıklı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balıklı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balıklı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balıklı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balıklı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balıklı ve antika satıcıları Balıklı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balıklı Antikacı

İstanbul, Balıklı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balıklı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıklı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balıklı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balıklı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balıklı Takvim Alan Antikacı, Balıklı Mangal Alan Antikacı, Balıklı Bindallı Alan Antikacı, Balıklı Müzik Seti Alan Antikacı, Balıklı Kama Alan Antikacı, Balıklı Kazan Alan Antikacı, Balıklı Kristal Alan Antikacı, Balıklı Kuran Alan Antikacı, Balıklı Kupa Alan Antikacı, Balıklı Ğügüm Alan Antikacı, Balıklı Arma Alan Antikacı, Balıklı Fıçı Alan Antikacı, Balıklı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balıklı Efemera Alan Antikacı, Balıklı Hat Makası Alan Antikacı, Balıklı Silke Alan Antikacı, Balıklı Madalya Alan Antikacı.

Balıklı Tarak Alan Antikacı, Balıklı Harita Alan Antikacı, Balıklı Kandil Alan Antikacı, Balıklı Bez Alan Antikacı, Balıklı Porselen Alan Antikacı, Balıklı Müzik Aleti Alan Antikacı, Balıklı Takı Kutusu Alan Antikacı, Balıklı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balıklı Resim Alan Antikacı, Balıklı İpek Halı Alan Antikacı, Balıklı Silah Alan Antikacı, Balıklı Kilim Alan Antikacı, Balıklı Plak Alan Antikacı, Balıklı Kasetçalar Alan Antikacı, Balıklı Zarf Alan Antikacı.

Balıklı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balıklı Yüzük Alan Antikacı, Balıklı Portre Alan Antikacı, Balıklı İran Halısı Alan Antikacı, Balıklı Askeri Malzeme Alanalar, Balıklı Baston Alan Antikacı, Balıklı Bileklik Alan Antikacı, Balıklı Sehpa Alan Antikacı, Balıklı Kamçı Alan Antikacı, Balıklı Hat Alan Antikacı, Balıklı Oyma Alan Antikacı, Balıklı Gümüşlük Alan Antikacı, Balıklı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balıklı Kılıç Alan Antikacı, Balıklı Takı Alan Antikacı, Balıklı Cep Saati Alan Antikacı, Balıklı Dvd Alan Antikacı, Balıklı Komple Eşya Alan Antikacı, Balıklı Telefon Alan Antikacı, Balıklı Pipo Alan Antikacı, Balıklı Üç Etek Alan Antikacı, Balıklı Bilezik Alan Antikacı, Balıklı Bardak Alan Antikacı.

Balıklı Tablo Alan Antikacı, Balıklı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balıklı Sefer Tası Alan Antikacı, Balıklı Dokuma Alan Antikacı, Balıklı Kalem Alan Antikacı, Balıklı Sürahi Alan Antikacı, Balıklı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balıklı Gümüş Alan Antikacı, Balıklı Daktilo Alan Antikacı, Balıklı Pul Alan Antikacı, Balıklı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balıklı Bıçak Alan Antikacı, Balıklı Kol Saati Alan Antikacı, Balıklı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balıklı Rozet Alan Antikacı, Balıklı Gelinlik Alan Antikacı, Balıklı Çatal Alan Antikacı, Balıklı Kıyafet Alan Antikacı, Balıklı Duvar Saati Alan Antikacı, Balıklı Fes Alan Antikacı, Balıklı Küp Alan Antikacı, Balıklı Saçma Alan Antikacı.

Balıklı Hat Yazısı Alan Antikacı, Balıklı Ağaç Alan Antikacı, Balıklı Halı Alan Antikacı, Balıklı Günlük Alan Antikacı, Balıklı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balıklı Masa Alan Antikacı, Balıklı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balıklı Kitap Alan Antikacı, Balıklı Amfi Alan Antikacı, Balıklı Albüm Alan Antikacı, Balıklı Ahşap Alan Antikacı, Balıklı Gondol Alan Antikacı, Balıklı Çizgi Roman Alan Antikacı, Balıklı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balıklı Pusula Alan Antikacı, Balıklı Gerdanlık Alan Antikacı, Balıklı Cezve Alan Antikacı, Balıklı Şerbetlik Alan Antikacı.

Balıklı Tuval Alan Antikacı, Balıklı Okka Alan Antikacı, Balıklı Fincan Alan Antikacı, Balıklı Cd Alan Antikacı, Balıklı Cam Alan Antikacı, Balıklı Çan Alan Antikacı, Balıklı Hoparlör Alan Antikacı, Balıklı Çiçek Alan Antikacı, Balıklı Retro Eşya Alan Antikacı, Balıklı Vazo Alan Antikacı, Balıklı Koltuk Alan Antikacı, Balıklı Şapka Alan Antikacı, Balıklı Bakır Eşya Alan Antikacı, Balıklı Kilit Alan Antikacı, Balıklı Biblo Alan Antikacı, Balıklı Saat Alan Antikacı, Balıklı Matara Alan Antikacı, Balıklı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balıklı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balıklı Nişan Alan Antikacı, Balıklı Seramik Alan Antikacı, Balıklı Minyatür Alan Antikacı, Balıklı Kase Alan Antikacı, Balıklı Tas Alan Antikacı, Balıklı Kavanoz Alan Antikacı, Balıklı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balıklı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balıklı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balıklı Radyo Alan Antikacı, Balıklı Çini Alan Antikacı, Balıklı Mühür Alan Antikacı, Balıklı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balıklı Çaydanlık Alan Antikacı, Balıklı Halhal Alan Antikacı, Balıklı Tılsım Alan Antikacı, Balıklı Sepet Alan Antikacı, Balıklı Sandelye Alan Antikacı, Balıklı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balıklı Pikap Alan Antikacı, Balıklı Roman Alan Antikacı, Balıklı Tepsi Alan Antikacı, Balıklı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balıklı Forma Alan Antikacı, Balıklı Avize Alan Antikacı, Balıklı Sahan Alan Antikacı, Balıklı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balıklı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balıklı Bronz Heykel Alan Antikacı, Balıklı Şamdan Alan Antikacı.

Balıklı Kartpostal Alan Antikacı, Balıklı Hereke Halısı Alan Antikacı, Balıklı Sini Alan Antikacı, Balıklı Tüfek Alan Antikacı, Balıklı Köstekli Saat Alan Antikacı, Balıklı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balıklı Taş Plak Alan Antikacı, Balıklı Gravür Alan Antikacı, Balıklı Kurşun Alan Antikacı, Balıklı Gramafon Alan Antikacı, Balıklı Cd Player Alan Antikacı, Balıklı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balıklı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balıklı Kahve Takımı Alan Antikacı, Balıklı Mobilya Alan Antikacı, Balıklı Kapı Alan Antikacı, Balıklı Kaşık Alan Antikacı, Balıklı İbrik Alan Antikacı, Balıklı Yağlı Boya Alan Antikacı, Balıklı Tabanca Alan Antikacı, Balıklı Ferman Alan Antikacı, Balıklı Ebru Alan Antikacı, Balıklı Tabak Alan Antikacı, Balıklı Semaver Alan Antikacı, Balıklı Kutu Alan Antikacı.

Balıklı Kehribar Alan Antikacı, Balıklı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balıklı Bronz Alan Antikacı, Balıklı Şişe Alan Antikacı, Balıklı Madalya Nişan Alan Antikacı, Balıklı Anahtar Alan Antikacı, Balıklı Makine Alan Antikacı, Balıklı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balıklı Mekanik Alet Alan Antikacı, Balıklı Kolye Alan Antikacı, Balıklı Fotoğraf Alan Antikacı, Balıklı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balıklı Tesbih Alan Antikacı, Balıklı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balıklı Opalin Alan Antikacı, Balıklı Taş Alan Antikacı, Balıklı Metal Alan Antikacı, Balıklı El Yazması Alan Antikacı, Balıklı Terazi Alan Antikacı, Balıklı Tokmak Alan Antikacı, Balıklı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balıklı Dirhem Alan Antikacı, Balıklı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.