Susurluk antikacılar, Susurluk antika alanlar, Susurluk antika eşya alanlar, Susurluk antika eşyalar, Susurluk eski alım satım, Susurluk antika koleksiyoncuları, Susurluk antika eşya alıcıları, Susurluk antika şirketleri, Susurluk antika firması, Susurluk antika şirketi, Susurluk antika firmaları, Susurluk antika eşya şirketleri, Susurluk antika eşya firması, Susurluk antika eşya şirketi, Susurluk antika eşya firmaları, Susurluk müzayede şirketi, Susurluk eski alanlar, Susurluk eski eşya alanlar, Susurluk antika alan yerler, Susurluk antika eşya alan yerler, Susurluk eski alan yerler, Susurluk eski eşya alan yerler, Susurluk antika pazarı, Susurluk antika alım satım, Susurluk antika alıcıları, Susurluk antika satıcıları, Susurluk antika eşya satıcıları, Susurluk eski eşya alıcıları, Susurluk eski eşya satıcıları, Susurluk antika fiyatları, Susurluk antika eşya fiyatları, Susurluk eski fiyatları, Susurluk eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Susurluk Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Susurluk antika eşya alanlar ve Susurluk antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Susurluk antika eşya şirketimiz, Susurluk antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Susurluk Antika Alanlar

Susurluk antika alanlar ve Susurluk antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Susurluk antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Susurluk antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Susurluk Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Susurluk antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Susurluk

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Susurluk antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Susurluk antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Susurluk Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Susurluk antika eşya alanlar ve Susurluk antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Susurluk antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Susurluk antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Susurluk Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Susurluk antika eşya alanların tercih ettiği, Susurluk bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Susurluk antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Susurluk antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Susurluk antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Susurluk Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Susurluk eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Susurluk eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Susurluk eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Susurluk eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Susurluk eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Susurluk Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Susurluk bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Susurluk antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Susurluk bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Susurluk antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Susurluk antikacılar, Susurluk antika eşyalar, Susurluk eski eşyalar, Susurluk antika şirketleri, Susurluk antika firması, Susurluk müzayede şirketi,Susurluk el yazması alanlar, Susurluk Kuran’ı kerim alanlar, Susurluk hat yazı alanlar, Susurluk obje alanlar, Susurluk gümüş alanlar, Susurluk turalı gümüş alanlar, Susurluk karaf alanlar, vazo alanlar, Susurluk jardinyer alanlar, Susurluk resim alanlar, Susurluk modern resim alanlar, Susurluk aplik alanlar, Susurluk bahü alanlar, Susurluk bavul alanlar, Susurluk çanak alanlar, Susurluk çömlek alanlar, Susurluk bakır alanlar, baston alanlar, Susurluk biskiü alanlar, Susurluk billur alanlar, Susurluk cam alanlar, Susurluk kristal alanlar, Susurluk bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Susurluk bandırma halısı alanlar, Susurluk ceviz yemek odası alanlar, Susurluk ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Susurluk ceviz sandalye alanlar, Susurluk cümbüş alanlar, Susurluk constantin oble alanlar, Susurluk cam obje alanlar, Susurluk beykoz alanlar.

Susurluk bohem alanlar, Susurluk çeşmi bülbül alanlar, Susurluk çeşme taşı alanlar, Susurluk çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Susurluk arnevu alanlar, art deko alanlar, Susurluk deko alanlar, Susurluk ayna alanlar, Susurluk asma avize alanlar, Susurluk aznavur gümüş alanlar, Susurluk aznavur alanlar, Susurluk bafon alanlar, Susurluk ayvazozki alanlar, Susurluk dolap alanlar, Susurluk divit alanlar, Susurluk biblo alanlar, Susurluk dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Susurluk daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Susurluk dekopaj işi alanlar, Susurluk dual alanlar, Susurluk dual pikap alanlar.

Susurluk dümen alanlar, Susurluk gemici dümeni alanlar, Susurluk gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Susurluk derbent halı alanlar, Susurluk eviye alanlar, Susurluk ev halısı alanlar, Susurluk elbiselik alanlar, Susurluk elbise alanlar, Susurluk paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Susurluk el işi alanlar, Susurluk el işi halı alanlar, Susurluk el işi alanlar, Susurluk el işi kilim alanlar, Susurluk çan alanlar, Susurluk kilise çanı alanlar, Susurluk gemici çanı alanlar, Susurluk çarık alanlar, Susurluk Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Susurluk ferforje alanlar, Susurluk fistan alanlar, Susurluk Osmanlı fistan alanlar, Susurluk portmanto alanlar, Susurluk eski saat alanlar, Susurluk frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Susurluk bronz heykel alanlar, Susurluk bronz sütün alanlar, Susurluk bronz avize alanlar, Susurluk bronz vazo alanlar, Susurluk bronz kutu alanlar, Susurluk bronz el işi alanlar.

Susurluk halı alanlar, Susurluk lamba alanlar, resim alanlar, Susurluk parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Susurluk insan biblosu alanlar, Susurluk oryantel biblo alanlar, Susurluk kuş biblosu alanlar, Susurluk havlu alanlar, Susurluk mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Susurluk turkısh antika alanlar, Susurluk Osmanlı eşyalar alanlar, Susurluk İstanbul resimleri alanlar, Susurluk altın varak sehpa alanlar, Susurluk altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Susurluk afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Susurluk bronz fener alanlar, Susurluk bünyen alanlar, Susurluk develi halı alanlar, Susurluk dürbün alanlar, Susurluk teleskop alanlar, Susurluk sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Susurluk çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Susurluk flama alanlar, Susurluk alem alanlar, Susurluk arabesk alanlar.

fincan alanlar, Susurluk eski fincan alanlar, Susurluk cam altı alanlar, Susurluk şamdan alanlar, Susurluk oryantel heykel alanlar, Susurluk gümüşlük alanlar, Susurluk hat yazı alanlar, Susurluk teship alanlar, hokka alanlar, Susurluk tophane alanlar, Susurluk goblen alanlar, Susurluk çin eski eşyalar alanlar, Susurluk Çanakkale alanlar, Susurluk Çanakkale vazo alanlar, Susurluk fil dişi heykel alanlar, Susurluk fil dişi baston alanlar, Susurluk fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Susurluk fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Susurluk duvar saati alanlar, Susurluk bez alanlar, buda heykel alanlar, Susurluk hamedan halı alanlar, Susurluk kılıç alanlar, Susurluk antika kılıç alanlar.

Susurluk antika araba alanlar, Susurluk antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Susurluk antika eşyalar alanlar, Susurluk kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Susurluk antika foto alanlar, Susurluk kehribar alanlar, Susurluk kehribar tesbih alanlar, Susurluk Kütahya alanlar, kınık alanlar, Susurluk seramik eşya alanlar, Susurluk kilit alanlar, Susurluk anahtar alanlar, Susurluk antika anahtar alanlar, Susurluk antika kilit alanlar, Susurluk josefin alanlar, kaşpo alanlar, Susurluk antika silah alanlar, Susurluk antika rahle alanlar, rahle alanlar, Susurluk lambader alanlar, Susurluk minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Susurluk komidin alanlar, Susurluk kara kalem resim alanlar, Susurluk blue black alanlar, Susurluk mask alanlar, eski mask alanlar, Susurluk aşurelik alanlar.

Susurluk saleplik alanlar, bozalık alanlar, Susurluk antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Susurluk gramofon alanlar, Susurluk mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Susurluk güdüm alanlar, Susurluk tekke işi alanlar, Susurluk İznik alanlar, Susurluk pusula alanlar, Susurluk gemi pusulası alanlar, Susurluk periyor saat alanlar, Susurluk mangal alanlar, Susurluk eski mangal alanlar, Susurluk Şam işi alanlar, Susurluk Süleymaniye işi alanlar, Susurluk takunya alanlar, Susurluk gümüş takunya alanlar, Susurluk Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Susurluk seccade alanlar, Susurluk eski seccade alanlar, Susurluk Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Susurluk tablo alanlar.

Susurluk antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Susurluk abajur alanlar, Susurluk sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Susurluk antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Susurluk madalya alanlar, Susurluk eşya alanlar, Susurluk ferman alanlar, Susurluk berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Susurluk jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Susurluk bahça alanlar, Susurluk Osmanlı bohça alanlar, Susurluk bindallı alanlar, kaftan alanlar, Susurluk ampir alanlar, Susurluk chrıstofle alanlar, Susurluk ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Susurluk şamdan alanlar, Susurluk çanta alanlar, Susurluk van işi savat alanlar, Susurluk tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Susurluk Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Susurluk hokka alanlar, Susurluk fransız mine alanlar, Susurluk teşhir vitrini alanlar, Susurluk buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Susurluk keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Susurluk kandil alanlar, Susurluk ebru alanlar, Susurluk mustafa düzgünman alanlar, Susurluk zigon alanlar, Susurluk zemzemlik alanlar, Susurluk mücevher kutusu alanlar, Susurluk dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Susurluk sürahi alanlar, Susurluk Osmanlı sürahi alanlar, Susurluk antik mercan alanlar, Susurluk makta alanlar, teslim taşı alanlar, Susurluk antik sedef alanlar, Susurluk minyatür alanlar, Susurluk kabe örtüsü alanlar, Susurluk gülebdan alanlar, Susurluk mineli dürbün alanlar, Susurluk sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Susurluk şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Susurluk lali gue alanlar, Susurluk gece sürahisi alanlar, Susurluk meissen alanlar, Susurluk satsuma alanlar, Susurluk hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Susurluk macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Susurluk constantine alanlar, Susurluk anonim alanlar, Susurluk leyla gamsız alanlar, Susurluk ibrahim safi alanlar, Susurluk bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Susurluk herend alanlar, Susurluk nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Susurluk osmanlıca alanlar, Susurluk kitap alanlar, Susurluk kalle alanlar, ali kartal alanlar, Susurluk haydar besim aydar alanlar, Susurluk orhan peker alanlar, Susurluk sıtkı olçar alanlar, Susurluk Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Susurluk edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Susurluk rus gümüşü alanlar, Susurluk minyatür alanlar, Susurluk viyana heykel alanlar, Susurluk oryantal heykel alanlar, Susurluk f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Susurluk merasim kılıcı alanlar.

Susurluk ahşap hilye alanlar, Susurluk hereke halı alanlar, kuka alanlar, Susurluk tesbih alanlar, Susurluk seyahat saati alanlar, Susurluk gravür alanlar, Susurluk degü alanlar, radio antika alanlar, Susurluk opalin alanlar, Susurluk radyo alanlar, Susurluk kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Susurluk laledan alanlar, Susurluk karaf alanlar, Susurluk çerezlik alanlar, Susurluk sahleplik alanlar, Susurluk tutya alanlar, Susurluk likör takımı alanlar, Susurluk mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Susurluk zarf alanlar, Susurluk nargile alanlar, Susurluk gülabdan alanlar, Susurluk ferman alanlar, Susurluk berat alanlar.

Susurluk hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Susurluk şifa tası alanlar, Susurluk hokka takımı alanlar, Susurluk mangal alanlar, Susurluk barutluk alanlar, Susurluk tombak alanlar, Susurluk saray işi alanlar, Susurluk ağızlık alanlar, kemer alanlar, Susurluk hançer alanlar, Susurluk kılıç alanlar, Susurluk mühürler alanlar, Susurluk mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Susurluk Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Susurluk seccade alanlar, Susurluk sırmalı örtüler alanlar, Susurluk antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.