Sındırgı antikacılar, Sındırgı antika alanlar, Sındırgı antika eşya alanlar, Sındırgı antika eşyalar, Sındırgı eski alım satım, Sındırgı antika koleksiyoncuları, Sındırgı antika eşya alıcıları, Sındırgı antika şirketleri, Sındırgı antika firması, Sındırgı antika şirketi, Sındırgı antika firmaları, Sındırgı antika eşya şirketleri, Sındırgı antika eşya firması, Sındırgı antika eşya şirketi, Sındırgı antika eşya firmaları, Sındırgı müzayede şirketi, Sındırgı eski alanlar, Sındırgı eski eşya alanlar, Sındırgı antika alan yerler, Sındırgı antika eşya alan yerler, Sındırgı eski alan yerler, Sındırgı eski eşya alan yerler, Sındırgı antika pazarı, Sındırgı antika alım satım, Sındırgı antika alıcıları, Sındırgı antika satıcıları, Sındırgı antika eşya satıcıları, Sındırgı eski eşya alıcıları, Sındırgı eski eşya satıcıları, Sındırgı antika fiyatları, Sındırgı antika eşya fiyatları, Sındırgı eski fiyatları, Sındırgı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Sındırgı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sındırgı antika eşya alanlar ve Sındırgı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sındırgı antika eşya şirketimiz, Sındırgı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sındırgı Antika Alanlar

Sındırgı antika alanlar ve Sındırgı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sındırgı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sındırgı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sındırgı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sındırgı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sındırgı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sındırgı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sındırgı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sındırgı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sındırgı antika eşya alanlar ve Sındırgı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sındırgı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sındırgı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sındırgı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sındırgı antika eşya alanların tercih ettiği, Sındırgı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sındırgı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sındırgı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sındırgı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sındırgı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sındırgı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sındırgı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sındırgı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sındırgı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sındırgı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sındırgı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sındırgı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sındırgı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sındırgı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sındırgı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sındırgı antikacılar, Sındırgı antika eşyalar, Sındırgı eski eşyalar, Sındırgı antika şirketleri, Sındırgı antika firması, Sındırgı müzayede şirketi,Sındırgı el yazması alanlar, Sındırgı Kuran’ı kerim alanlar, Sındırgı hat yazı alanlar, Sındırgı obje alanlar, Sındırgı gümüş alanlar, Sındırgı turalı gümüş alanlar, Sındırgı karaf alanlar, vazo alanlar, Sındırgı jardinyer alanlar, Sındırgı resim alanlar, Sındırgı modern resim alanlar, Sındırgı aplik alanlar, Sındırgı bahü alanlar, Sındırgı bavul alanlar, Sındırgı çanak alanlar, Sındırgı çömlek alanlar, Sındırgı bakır alanlar, baston alanlar, Sındırgı biskiü alanlar, Sındırgı billur alanlar, Sındırgı cam alanlar, Sındırgı kristal alanlar, Sındırgı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sındırgı bandırma halısı alanlar, Sındırgı ceviz yemek odası alanlar, Sındırgı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sındırgı ceviz sandalye alanlar, Sındırgı cümbüş alanlar, Sındırgı constantin oble alanlar, Sındırgı cam obje alanlar, Sındırgı beykoz alanlar.

Sındırgı bohem alanlar, Sındırgı çeşmi bülbül alanlar, Sındırgı çeşme taşı alanlar, Sındırgı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sındırgı arnevu alanlar, art deko alanlar, Sındırgı deko alanlar, Sındırgı ayna alanlar, Sındırgı asma avize alanlar, Sındırgı aznavur gümüş alanlar, Sındırgı aznavur alanlar, Sındırgı bafon alanlar, Sındırgı ayvazozki alanlar, Sındırgı dolap alanlar, Sındırgı divit alanlar, Sındırgı biblo alanlar, Sındırgı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sındırgı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sındırgı dekopaj işi alanlar, Sındırgı dual alanlar, Sındırgı dual pikap alanlar.

Sındırgı dümen alanlar, Sındırgı gemici dümeni alanlar, Sındırgı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sındırgı derbent halı alanlar, Sındırgı eviye alanlar, Sındırgı ev halısı alanlar, Sındırgı elbiselik alanlar, Sındırgı elbise alanlar, Sındırgı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sındırgı el işi alanlar, Sındırgı el işi halı alanlar, Sındırgı el işi alanlar, Sındırgı el işi kilim alanlar, Sındırgı çan alanlar, Sındırgı kilise çanı alanlar, Sındırgı gemici çanı alanlar, Sındırgı çarık alanlar, Sındırgı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sındırgı ferforje alanlar, Sındırgı fistan alanlar, Sındırgı Osmanlı fistan alanlar, Sındırgı portmanto alanlar, Sındırgı eski saat alanlar, Sındırgı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sındırgı bronz heykel alanlar, Sındırgı bronz sütün alanlar, Sındırgı bronz avize alanlar, Sındırgı bronz vazo alanlar, Sındırgı bronz kutu alanlar, Sındırgı bronz el işi alanlar.

Sındırgı halı alanlar, Sındırgı lamba alanlar, resim alanlar, Sındırgı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sındırgı insan biblosu alanlar, Sındırgı oryantel biblo alanlar, Sındırgı kuş biblosu alanlar, Sındırgı havlu alanlar, Sındırgı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sındırgı turkısh antika alanlar, Sındırgı Osmanlı eşyalar alanlar, Sındırgı İstanbul resimleri alanlar, Sındırgı altın varak sehpa alanlar, Sındırgı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sındırgı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sındırgı bronz fener alanlar, Sındırgı bünyen alanlar, Sındırgı develi halı alanlar, Sındırgı dürbün alanlar, Sındırgı teleskop alanlar, Sındırgı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sındırgı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sındırgı flama alanlar, Sındırgı alem alanlar, Sındırgı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Sındırgı eski fincan alanlar, Sındırgı cam altı alanlar, Sındırgı şamdan alanlar, Sındırgı oryantel heykel alanlar, Sındırgı gümüşlük alanlar, Sındırgı hat yazı alanlar, Sındırgı teship alanlar, hokka alanlar, Sındırgı tophane alanlar, Sındırgı goblen alanlar, Sındırgı çin eski eşyalar alanlar, Sındırgı Çanakkale alanlar, Sındırgı Çanakkale vazo alanlar, Sındırgı fil dişi heykel alanlar, Sındırgı fil dişi baston alanlar, Sındırgı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sındırgı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sındırgı duvar saati alanlar, Sındırgı bez alanlar, buda heykel alanlar, Sındırgı hamedan halı alanlar, Sındırgı kılıç alanlar, Sındırgı antika kılıç alanlar.

Sındırgı antika araba alanlar, Sındırgı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sındırgı antika eşyalar alanlar, Sındırgı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sındırgı antika foto alanlar, Sındırgı kehribar alanlar, Sındırgı kehribar tesbih alanlar, Sındırgı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sındırgı seramik eşya alanlar, Sındırgı kilit alanlar, Sındırgı anahtar alanlar, Sındırgı antika anahtar alanlar, Sındırgı antika kilit alanlar, Sındırgı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sındırgı antika silah alanlar, Sındırgı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sındırgı lambader alanlar, Sındırgı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sındırgı komidin alanlar, Sındırgı kara kalem resim alanlar, Sındırgı blue black alanlar, Sındırgı mask alanlar, eski mask alanlar, Sındırgı aşurelik alanlar.

Sındırgı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sındırgı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sındırgı gramofon alanlar, Sındırgı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sındırgı güdüm alanlar, Sındırgı tekke işi alanlar, Sındırgı İznik alanlar, Sındırgı pusula alanlar, Sındırgı gemi pusulası alanlar, Sındırgı periyor saat alanlar, Sındırgı mangal alanlar, Sındırgı eski mangal alanlar, Sındırgı Şam işi alanlar, Sındırgı Süleymaniye işi alanlar, Sındırgı takunya alanlar, Sındırgı gümüş takunya alanlar, Sındırgı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sındırgı seccade alanlar, Sındırgı eski seccade alanlar, Sındırgı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sındırgı tablo alanlar.

Sındırgı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sındırgı abajur alanlar, Sındırgı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sındırgı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sındırgı madalya alanlar, Sındırgı eşya alanlar, Sındırgı ferman alanlar, Sındırgı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sındırgı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sındırgı bahça alanlar, Sındırgı Osmanlı bohça alanlar, Sındırgı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sındırgı ampir alanlar, Sındırgı chrıstofle alanlar, Sındırgı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sındırgı şamdan alanlar, Sındırgı çanta alanlar, Sındırgı van işi savat alanlar, Sındırgı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sındırgı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sındırgı hokka alanlar, Sındırgı fransız mine alanlar, Sındırgı teşhir vitrini alanlar, Sındırgı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sındırgı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sındırgı kandil alanlar, Sındırgı ebru alanlar, Sındırgı mustafa düzgünman alanlar, Sındırgı zigon alanlar, Sındırgı zemzemlik alanlar, Sındırgı mücevher kutusu alanlar, Sındırgı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sındırgı sürahi alanlar, Sındırgı Osmanlı sürahi alanlar, Sındırgı antik mercan alanlar, Sındırgı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sındırgı antik sedef alanlar, Sındırgı minyatür alanlar, Sındırgı kabe örtüsü alanlar, Sındırgı gülebdan alanlar, Sındırgı mineli dürbün alanlar, Sındırgı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sındırgı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sındırgı lali gue alanlar, Sındırgı gece sürahisi alanlar, Sındırgı meissen alanlar, Sındırgı satsuma alanlar, Sındırgı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sındırgı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sındırgı constantine alanlar, Sındırgı anonim alanlar, Sındırgı leyla gamsız alanlar, Sındırgı ibrahim safi alanlar, Sındırgı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sındırgı herend alanlar, Sındırgı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sındırgı osmanlıca alanlar, Sındırgı kitap alanlar, Sındırgı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sındırgı haydar besim aydar alanlar, Sındırgı orhan peker alanlar, Sındırgı sıtkı olçar alanlar, Sındırgı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sındırgı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sındırgı rus gümüşü alanlar, Sındırgı minyatür alanlar, Sındırgı viyana heykel alanlar, Sındırgı oryantal heykel alanlar, Sındırgı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sındırgı merasim kılıcı alanlar.

Sındırgı ahşap hilye alanlar, Sındırgı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sındırgı tesbih alanlar, Sındırgı seyahat saati alanlar, Sındırgı gravür alanlar, Sındırgı degü alanlar, radio antika alanlar, Sındırgı opalin alanlar, Sındırgı radyo alanlar, Sındırgı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sındırgı laledan alanlar, Sındırgı karaf alanlar, Sındırgı çerezlik alanlar, Sındırgı sahleplik alanlar, Sındırgı tutya alanlar, Sındırgı likör takımı alanlar, Sındırgı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sındırgı zarf alanlar, Sındırgı nargile alanlar, Sındırgı gülabdan alanlar, Sındırgı ferman alanlar, Sındırgı berat alanlar.

Sındırgı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sındırgı şifa tası alanlar, Sındırgı hokka takımı alanlar, Sındırgı mangal alanlar, Sındırgı barutluk alanlar, Sındırgı tombak alanlar, Sındırgı saray işi alanlar, Sındırgı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sındırgı hançer alanlar, Sındırgı kılıç alanlar, Sındırgı mühürler alanlar, Sındırgı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sındırgı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sındırgı seccade alanlar, Sındırgı sırmalı örtüler alanlar, Sındırgı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.