Manyas antikacılar, Manyas antika alanlar, Manyas antika eşya alanlar, Manyas antika eşyalar, Manyas eski alım satım, Manyas antika koleksiyoncuları, Manyas antika eşya alıcıları, Manyas antika şirketleri, Manyas antika firması, Manyas antika şirketi, Manyas antika firmaları, Manyas antika eşya şirketleri, Manyas antika eşya firması, Manyas antika eşya şirketi, Manyas antika eşya firmaları, Manyas müzayede şirketi, Manyas eski alanlar, Manyas eski eşya alanlar, Manyas antika alan yerler, Manyas antika eşya alan yerler, Manyas eski alan yerler, Manyas eski eşya alan yerler, Manyas antika pazarı, Manyas antika alım satım, Manyas antika alıcıları, Manyas antika satıcıları, Manyas antika eşya satıcıları, Manyas eski eşya alıcıları, Manyas eski eşya satıcıları, Manyas antika fiyatları, Manyas antika eşya fiyatları, Manyas eski fiyatları, Manyas eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Manyas Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Manyas antika eşya alanlar ve Manyas antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Manyas antika eşya şirketimiz, Manyas antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Manyas Antika Alanlar

Manyas antika alanlar ve Manyas antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Manyas antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Manyas antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Manyas Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Manyas antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Manyas

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Manyas antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Manyas antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Manyas Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Manyas antika eşya alanlar ve Manyas antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Manyas antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Manyas antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Manyas Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Manyas antika eşya alanların tercih ettiği, Manyas bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Manyas antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Manyas antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Manyas antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Manyas Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Manyas eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Manyas eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Manyas eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Manyas eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Manyas eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Manyas Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Manyas bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Manyas antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Manyas bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Manyas antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Manyas antikacılar, Manyas antika eşyalar, Manyas eski eşyalar, Manyas antika şirketleri, Manyas antika firması, Manyas müzayede şirketi,Manyas el yazması alanlar, Manyas Kuran’ı kerim alanlar, Manyas hat yazı alanlar, Manyas obje alanlar, Manyas gümüş alanlar, Manyas turalı gümüş alanlar, Manyas karaf alanlar, vazo alanlar, Manyas jardinyer alanlar, Manyas resim alanlar, Manyas modern resim alanlar, Manyas aplik alanlar, Manyas bahü alanlar, Manyas bavul alanlar, Manyas çanak alanlar, Manyas çömlek alanlar, Manyas bakır alanlar, baston alanlar, Manyas biskiü alanlar, Manyas billur alanlar, Manyas cam alanlar, Manyas kristal alanlar, Manyas bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Manyas bandırma halısı alanlar, Manyas ceviz yemek odası alanlar, Manyas ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Manyas ceviz sandalye alanlar, Manyas cümbüş alanlar, Manyas constantin oble alanlar, Manyas cam obje alanlar, Manyas beykoz alanlar.

Manyas bohem alanlar, Manyas çeşmi bülbül alanlar, Manyas çeşme taşı alanlar, Manyas çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Manyas arnevu alanlar, art deko alanlar, Manyas deko alanlar, Manyas ayna alanlar, Manyas asma avize alanlar, Manyas aznavur gümüş alanlar, Manyas aznavur alanlar, Manyas bafon alanlar, Manyas ayvazozki alanlar, Manyas dolap alanlar, Manyas divit alanlar, Manyas biblo alanlar, Manyas dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Manyas daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Manyas dekopaj işi alanlar, Manyas dual alanlar, Manyas dual pikap alanlar.

Manyas dümen alanlar, Manyas gemici dümeni alanlar, Manyas gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Manyas derbent halı alanlar, Manyas eviye alanlar, Manyas ev halısı alanlar, Manyas elbiselik alanlar, Manyas elbise alanlar, Manyas paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Manyas el işi alanlar, Manyas el işi halı alanlar, Manyas el işi alanlar, Manyas el işi kilim alanlar, Manyas çan alanlar, Manyas kilise çanı alanlar, Manyas gemici çanı alanlar, Manyas çarık alanlar, Manyas Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Manyas ferforje alanlar, Manyas fistan alanlar, Manyas Osmanlı fistan alanlar, Manyas portmanto alanlar, Manyas eski saat alanlar, Manyas frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Manyas bronz heykel alanlar, Manyas bronz sütün alanlar, Manyas bronz avize alanlar, Manyas bronz vazo alanlar, Manyas bronz kutu alanlar, Manyas bronz el işi alanlar.

Manyas halı alanlar, Manyas lamba alanlar, resim alanlar, Manyas parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Manyas insan biblosu alanlar, Manyas oryantel biblo alanlar, Manyas kuş biblosu alanlar, Manyas havlu alanlar, Manyas mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Manyas turkısh antika alanlar, Manyas Osmanlı eşyalar alanlar, Manyas İstanbul resimleri alanlar, Manyas altın varak sehpa alanlar, Manyas altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Manyas afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Manyas bronz fener alanlar, Manyas bünyen alanlar, Manyas develi halı alanlar, Manyas dürbün alanlar, Manyas teleskop alanlar, Manyas sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Manyas çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Manyas flama alanlar, Manyas alem alanlar, Manyas arabesk alanlar.

fincan alanlar, Manyas eski fincan alanlar, Manyas cam altı alanlar, Manyas şamdan alanlar, Manyas oryantel heykel alanlar, Manyas gümüşlük alanlar, Manyas hat yazı alanlar, Manyas teship alanlar, hokka alanlar, Manyas tophane alanlar, Manyas goblen alanlar, Manyas çin eski eşyalar alanlar, Manyas Çanakkale alanlar, Manyas Çanakkale vazo alanlar, Manyas fil dişi heykel alanlar, Manyas fil dişi baston alanlar, Manyas fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Manyas fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Manyas duvar saati alanlar, Manyas bez alanlar, buda heykel alanlar, Manyas hamedan halı alanlar, Manyas kılıç alanlar, Manyas antika kılıç alanlar.

Manyas antika araba alanlar, Manyas antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Manyas antika eşyalar alanlar, Manyas kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Manyas antika foto alanlar, Manyas kehribar alanlar, Manyas kehribar tesbih alanlar, Manyas Kütahya alanlar, kınık alanlar, Manyas seramik eşya alanlar, Manyas kilit alanlar, Manyas anahtar alanlar, Manyas antika anahtar alanlar, Manyas antika kilit alanlar, Manyas josefin alanlar, kaşpo alanlar, Manyas antika silah alanlar, Manyas antika rahle alanlar, rahle alanlar, Manyas lambader alanlar, Manyas minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Manyas komidin alanlar, Manyas kara kalem resim alanlar, Manyas blue black alanlar, Manyas mask alanlar, eski mask alanlar, Manyas aşurelik alanlar.

Manyas saleplik alanlar, bozalık alanlar, Manyas antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Manyas gramofon alanlar, Manyas mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Manyas güdüm alanlar, Manyas tekke işi alanlar, Manyas İznik alanlar, Manyas pusula alanlar, Manyas gemi pusulası alanlar, Manyas periyor saat alanlar, Manyas mangal alanlar, Manyas eski mangal alanlar, Manyas Şam işi alanlar, Manyas Süleymaniye işi alanlar, Manyas takunya alanlar, Manyas gümüş takunya alanlar, Manyas Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Manyas seccade alanlar, Manyas eski seccade alanlar, Manyas Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Manyas tablo alanlar.

Manyas antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Manyas abajur alanlar, Manyas sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Manyas antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Manyas madalya alanlar, Manyas eşya alanlar, Manyas ferman alanlar, Manyas berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Manyas jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Manyas bahça alanlar, Manyas Osmanlı bohça alanlar, Manyas bindallı alanlar, kaftan alanlar, Manyas ampir alanlar, Manyas chrıstofle alanlar, Manyas ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Manyas şamdan alanlar, Manyas çanta alanlar, Manyas van işi savat alanlar, Manyas tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Manyas Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Manyas hokka alanlar, Manyas fransız mine alanlar, Manyas teşhir vitrini alanlar, Manyas buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Manyas keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Manyas kandil alanlar, Manyas ebru alanlar, Manyas mustafa düzgünman alanlar, Manyas zigon alanlar, Manyas zemzemlik alanlar, Manyas mücevher kutusu alanlar, Manyas dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Manyas sürahi alanlar, Manyas Osmanlı sürahi alanlar, Manyas antik mercan alanlar, Manyas makta alanlar, teslim taşı alanlar, Manyas antik sedef alanlar, Manyas minyatür alanlar, Manyas kabe örtüsü alanlar, Manyas gülebdan alanlar, Manyas mineli dürbün alanlar, Manyas sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Manyas şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Manyas lali gue alanlar, Manyas gece sürahisi alanlar, Manyas meissen alanlar, Manyas satsuma alanlar, Manyas hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Manyas macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Manyas constantine alanlar, Manyas anonim alanlar, Manyas leyla gamsız alanlar, Manyas ibrahim safi alanlar, Manyas bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Manyas herend alanlar, Manyas nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Manyas osmanlıca alanlar, Manyas kitap alanlar, Manyas kalle alanlar, ali kartal alanlar, Manyas haydar besim aydar alanlar, Manyas orhan peker alanlar, Manyas sıtkı olçar alanlar, Manyas Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Manyas edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Manyas rus gümüşü alanlar, Manyas minyatür alanlar, Manyas viyana heykel alanlar, Manyas oryantal heykel alanlar, Manyas f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Manyas merasim kılıcı alanlar.

Manyas ahşap hilye alanlar, Manyas hereke halı alanlar, kuka alanlar, Manyas tesbih alanlar, Manyas seyahat saati alanlar, Manyas gravür alanlar, Manyas degü alanlar, radio antika alanlar, Manyas opalin alanlar, Manyas radyo alanlar, Manyas kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Manyas laledan alanlar, Manyas karaf alanlar, Manyas çerezlik alanlar, Manyas sahleplik alanlar, Manyas tutya alanlar, Manyas likör takımı alanlar, Manyas mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Manyas zarf alanlar, Manyas nargile alanlar, Manyas gülabdan alanlar, Manyas ferman alanlar, Manyas berat alanlar.

Manyas hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Manyas şifa tası alanlar, Manyas hokka takımı alanlar, Manyas mangal alanlar, Manyas barutluk alanlar, Manyas tombak alanlar, Manyas saray işi alanlar, Manyas ağızlık alanlar, kemer alanlar, Manyas hançer alanlar, Manyas kılıç alanlar, Manyas mühürler alanlar, Manyas mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Manyas Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Manyas seccade alanlar, Manyas sırmalı örtüler alanlar, Manyas antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.