Kepsut antikacılar, Kepsut antika alanlar, Kepsut antika eşya alanlar, Kepsut antika eşyalar, Kepsut eski alım satım, Kepsut antika koleksiyoncuları, Kepsut antika eşya alıcıları, Kepsut antika şirketleri, Kepsut antika firması, Kepsut antika şirketi, Kepsut antika firmaları, Kepsut antika eşya şirketleri, Kepsut antika eşya firması, Kepsut antika eşya şirketi, Kepsut antika eşya firmaları, Kepsut müzayede şirketi, Kepsut eski alanlar, Kepsut eski eşya alanlar, Kepsut antika alan yerler, Kepsut antika eşya alan yerler, Kepsut eski alan yerler, Kepsut eski eşya alan yerler, Kepsut antika pazarı, Kepsut antika alım satım, Kepsut antika alıcıları, Kepsut antika satıcıları, Kepsut antika eşya satıcıları, Kepsut eski eşya alıcıları, Kepsut eski eşya satıcıları, Kepsut antika fiyatları, Kepsut antika eşya fiyatları, Kepsut eski fiyatları, Kepsut eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Kepsut Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kepsut antika eşya alanlar ve Kepsut antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kepsut antika eşya şirketimiz, Kepsut antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kepsut Antika Alanlar

Kepsut antika alanlar ve Kepsut antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kepsut antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kepsut antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kepsut Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kepsut antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kepsut

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kepsut antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kepsut antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kepsut Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kepsut antika eşya alanlar ve Kepsut antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kepsut antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kepsut antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kepsut Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kepsut antika eşya alanların tercih ettiği, Kepsut bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kepsut antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kepsut antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kepsut antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kepsut Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kepsut eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kepsut eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kepsut eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kepsut eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kepsut eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kepsut Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kepsut bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kepsut antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kepsut bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kepsut antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kepsut antikacılar, Kepsut antika eşyalar, Kepsut eski eşyalar, Kepsut antika şirketleri, Kepsut antika firması, Kepsut müzayede şirketi,Kepsut el yazması alanlar, Kepsut Kuran’ı kerim alanlar, Kepsut hat yazı alanlar, Kepsut obje alanlar, Kepsut gümüş alanlar, Kepsut turalı gümüş alanlar, Kepsut karaf alanlar, vazo alanlar, Kepsut jardinyer alanlar, Kepsut resim alanlar, Kepsut modern resim alanlar, Kepsut aplik alanlar, Kepsut bahü alanlar, Kepsut bavul alanlar, Kepsut çanak alanlar, Kepsut çömlek alanlar, Kepsut bakır alanlar, baston alanlar, Kepsut biskiü alanlar, Kepsut billur alanlar, Kepsut cam alanlar, Kepsut kristal alanlar, Kepsut bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kepsut bandırma halısı alanlar, Kepsut ceviz yemek odası alanlar, Kepsut ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kepsut ceviz sandalye alanlar, Kepsut cümbüş alanlar, Kepsut constantin oble alanlar, Kepsut cam obje alanlar, Kepsut beykoz alanlar.

Kepsut bohem alanlar, Kepsut çeşmi bülbül alanlar, Kepsut çeşme taşı alanlar, Kepsut çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kepsut arnevu alanlar, art deko alanlar, Kepsut deko alanlar, Kepsut ayna alanlar, Kepsut asma avize alanlar, Kepsut aznavur gümüş alanlar, Kepsut aznavur alanlar, Kepsut bafon alanlar, Kepsut ayvazozki alanlar, Kepsut dolap alanlar, Kepsut divit alanlar, Kepsut biblo alanlar, Kepsut dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kepsut daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kepsut dekopaj işi alanlar, Kepsut dual alanlar, Kepsut dual pikap alanlar.

Kepsut dümen alanlar, Kepsut gemici dümeni alanlar, Kepsut gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kepsut derbent halı alanlar, Kepsut eviye alanlar, Kepsut ev halısı alanlar, Kepsut elbiselik alanlar, Kepsut elbise alanlar, Kepsut paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kepsut el işi alanlar, Kepsut el işi halı alanlar, Kepsut el işi alanlar, Kepsut el işi kilim alanlar, Kepsut çan alanlar, Kepsut kilise çanı alanlar, Kepsut gemici çanı alanlar, Kepsut çarık alanlar, Kepsut Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kepsut ferforje alanlar, Kepsut fistan alanlar, Kepsut Osmanlı fistan alanlar, Kepsut portmanto alanlar, Kepsut eski saat alanlar, Kepsut frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kepsut bronz heykel alanlar, Kepsut bronz sütün alanlar, Kepsut bronz avize alanlar, Kepsut bronz vazo alanlar, Kepsut bronz kutu alanlar, Kepsut bronz el işi alanlar.

Kepsut halı alanlar, Kepsut lamba alanlar, resim alanlar, Kepsut parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kepsut insan biblosu alanlar, Kepsut oryantel biblo alanlar, Kepsut kuş biblosu alanlar, Kepsut havlu alanlar, Kepsut mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kepsut turkısh antika alanlar, Kepsut Osmanlı eşyalar alanlar, Kepsut İstanbul resimleri alanlar, Kepsut altın varak sehpa alanlar, Kepsut altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kepsut afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kepsut bronz fener alanlar, Kepsut bünyen alanlar, Kepsut develi halı alanlar, Kepsut dürbün alanlar, Kepsut teleskop alanlar, Kepsut sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kepsut çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kepsut flama alanlar, Kepsut alem alanlar, Kepsut arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kepsut eski fincan alanlar, Kepsut cam altı alanlar, Kepsut şamdan alanlar, Kepsut oryantel heykel alanlar, Kepsut gümüşlük alanlar, Kepsut hat yazı alanlar, Kepsut teship alanlar, hokka alanlar, Kepsut tophane alanlar, Kepsut goblen alanlar, Kepsut çin eski eşyalar alanlar, Kepsut Çanakkale alanlar, Kepsut Çanakkale vazo alanlar, Kepsut fil dişi heykel alanlar, Kepsut fil dişi baston alanlar, Kepsut fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kepsut fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kepsut duvar saati alanlar, Kepsut bez alanlar, buda heykel alanlar, Kepsut hamedan halı alanlar, Kepsut kılıç alanlar, Kepsut antika kılıç alanlar.

Kepsut antika araba alanlar, Kepsut antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kepsut antika eşyalar alanlar, Kepsut kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kepsut antika foto alanlar, Kepsut kehribar alanlar, Kepsut kehribar tesbih alanlar, Kepsut Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kepsut seramik eşya alanlar, Kepsut kilit alanlar, Kepsut anahtar alanlar, Kepsut antika anahtar alanlar, Kepsut antika kilit alanlar, Kepsut josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kepsut antika silah alanlar, Kepsut antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kepsut lambader alanlar, Kepsut minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kepsut komidin alanlar, Kepsut kara kalem resim alanlar, Kepsut blue black alanlar, Kepsut mask alanlar, eski mask alanlar, Kepsut aşurelik alanlar.

Kepsut saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kepsut antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kepsut gramofon alanlar, Kepsut mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kepsut güdüm alanlar, Kepsut tekke işi alanlar, Kepsut İznik alanlar, Kepsut pusula alanlar, Kepsut gemi pusulası alanlar, Kepsut periyor saat alanlar, Kepsut mangal alanlar, Kepsut eski mangal alanlar, Kepsut Şam işi alanlar, Kepsut Süleymaniye işi alanlar, Kepsut takunya alanlar, Kepsut gümüş takunya alanlar, Kepsut Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kepsut seccade alanlar, Kepsut eski seccade alanlar, Kepsut Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kepsut tablo alanlar.

Kepsut antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kepsut abajur alanlar, Kepsut sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kepsut antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kepsut madalya alanlar, Kepsut eşya alanlar, Kepsut ferman alanlar, Kepsut berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kepsut jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kepsut bahça alanlar, Kepsut Osmanlı bohça alanlar, Kepsut bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kepsut ampir alanlar, Kepsut chrıstofle alanlar, Kepsut ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kepsut şamdan alanlar, Kepsut çanta alanlar, Kepsut van işi savat alanlar, Kepsut tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kepsut Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kepsut hokka alanlar, Kepsut fransız mine alanlar, Kepsut teşhir vitrini alanlar, Kepsut buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kepsut keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kepsut kandil alanlar, Kepsut ebru alanlar, Kepsut mustafa düzgünman alanlar, Kepsut zigon alanlar, Kepsut zemzemlik alanlar, Kepsut mücevher kutusu alanlar, Kepsut dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kepsut sürahi alanlar, Kepsut Osmanlı sürahi alanlar, Kepsut antik mercan alanlar, Kepsut makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kepsut antik sedef alanlar, Kepsut minyatür alanlar, Kepsut kabe örtüsü alanlar, Kepsut gülebdan alanlar, Kepsut mineli dürbün alanlar, Kepsut sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kepsut şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kepsut lali gue alanlar, Kepsut gece sürahisi alanlar, Kepsut meissen alanlar, Kepsut satsuma alanlar, Kepsut hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kepsut macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kepsut constantine alanlar, Kepsut anonim alanlar, Kepsut leyla gamsız alanlar, Kepsut ibrahim safi alanlar, Kepsut bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kepsut herend alanlar, Kepsut nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kepsut osmanlıca alanlar, Kepsut kitap alanlar, Kepsut kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kepsut haydar besim aydar alanlar, Kepsut orhan peker alanlar, Kepsut sıtkı olçar alanlar, Kepsut Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kepsut edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kepsut rus gümüşü alanlar, Kepsut minyatür alanlar, Kepsut viyana heykel alanlar, Kepsut oryantal heykel alanlar, Kepsut f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kepsut merasim kılıcı alanlar.

Kepsut ahşap hilye alanlar, Kepsut hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kepsut tesbih alanlar, Kepsut seyahat saati alanlar, Kepsut gravür alanlar, Kepsut degü alanlar, radio antika alanlar, Kepsut opalin alanlar, Kepsut radyo alanlar, Kepsut kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kepsut laledan alanlar, Kepsut karaf alanlar, Kepsut çerezlik alanlar, Kepsut sahleplik alanlar, Kepsut tutya alanlar, Kepsut likör takımı alanlar, Kepsut mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kepsut zarf alanlar, Kepsut nargile alanlar, Kepsut gülabdan alanlar, Kepsut ferman alanlar, Kepsut berat alanlar.

Kepsut hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kepsut şifa tası alanlar, Kepsut hokka takımı alanlar, Kepsut mangal alanlar, Kepsut barutluk alanlar, Kepsut tombak alanlar, Kepsut saray işi alanlar, Kepsut ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kepsut hançer alanlar, Kepsut kılıç alanlar, Kepsut mühürler alanlar, Kepsut mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kepsut Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kepsut seccade alanlar, Kepsut sırmalı örtüler alanlar, Kepsut antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.