Karesi antikacılar, Karesi antika alanlar, Karesi antika eşya alanlar, Karesi antika eşyalar, Karesi eski alım satım, Karesi antika koleksiyoncuları, Karesi antika eşya alıcıları, Karesi antika şirketleri, Karesi antika firması, Karesi antika şirketi, Karesi antika firmaları, Karesi antika eşya şirketleri, Karesi antika eşya firması, Karesi antika eşya şirketi, Karesi antika eşya firmaları, Karesi müzayede şirketi, Karesi eski alanlar, Karesi eski eşya alanlar, Karesi antika alan yerler, Karesi antika eşya alan yerler, Karesi eski alan yerler, Karesi eski eşya alan yerler, Karesi antika pazarı, Karesi antika alım satım, Karesi antika alıcıları, Karesi antika satıcıları, Karesi antika eşya satıcıları, Karesi eski eşya alıcıları, Karesi eski eşya satıcıları, Karesi antika fiyatları, Karesi antika eşya fiyatları, Karesi eski fiyatları, Karesi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Karesi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karesi antika eşya alanlar ve Karesi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karesi antika eşya şirketimiz, Karesi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karesi Antika Alanlar

Karesi antika alanlar ve Karesi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karesi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karesi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karesi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karesi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karesi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karesi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karesi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karesi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karesi antika eşya alanlar ve Karesi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karesi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karesi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karesi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karesi antika eşya alanların tercih ettiği, Karesi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karesi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karesi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karesi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karesi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karesi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karesi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karesi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karesi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karesi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karesi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karesi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karesi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karesi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karesi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karesi antikacılar, Karesi antika eşyalar, Karesi eski eşyalar, Karesi antika şirketleri, Karesi antika firması, Karesi müzayede şirketi,Karesi el yazması alanlar, Karesi Kuran’ı kerim alanlar, Karesi hat yazı alanlar, Karesi obje alanlar, Karesi gümüş alanlar, Karesi turalı gümüş alanlar, Karesi karaf alanlar, vazo alanlar, Karesi jardinyer alanlar, Karesi resim alanlar, Karesi modern resim alanlar, Karesi aplik alanlar, Karesi bahü alanlar, Karesi bavul alanlar, Karesi çanak alanlar, Karesi çömlek alanlar, Karesi bakır alanlar, baston alanlar, Karesi biskiü alanlar, Karesi billur alanlar, Karesi cam alanlar, Karesi kristal alanlar, Karesi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karesi bandırma halısı alanlar, Karesi ceviz yemek odası alanlar, Karesi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karesi ceviz sandalye alanlar, Karesi cümbüş alanlar, Karesi constantin oble alanlar, Karesi cam obje alanlar, Karesi beykoz alanlar.

Karesi bohem alanlar, Karesi çeşmi bülbül alanlar, Karesi çeşme taşı alanlar, Karesi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karesi arnevu alanlar, art deko alanlar, Karesi deko alanlar, Karesi ayna alanlar, Karesi asma avize alanlar, Karesi aznavur gümüş alanlar, Karesi aznavur alanlar, Karesi bafon alanlar, Karesi ayvazozki alanlar, Karesi dolap alanlar, Karesi divit alanlar, Karesi biblo alanlar, Karesi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karesi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karesi dekopaj işi alanlar, Karesi dual alanlar, Karesi dual pikap alanlar.

Karesi dümen alanlar, Karesi gemici dümeni alanlar, Karesi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karesi derbent halı alanlar, Karesi eviye alanlar, Karesi ev halısı alanlar, Karesi elbiselik alanlar, Karesi elbise alanlar, Karesi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karesi el işi alanlar, Karesi el işi halı alanlar, Karesi el işi alanlar, Karesi el işi kilim alanlar, Karesi çan alanlar, Karesi kilise çanı alanlar, Karesi gemici çanı alanlar, Karesi çarık alanlar, Karesi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karesi ferforje alanlar, Karesi fistan alanlar, Karesi Osmanlı fistan alanlar, Karesi portmanto alanlar, Karesi eski saat alanlar, Karesi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karesi bronz heykel alanlar, Karesi bronz sütün alanlar, Karesi bronz avize alanlar, Karesi bronz vazo alanlar, Karesi bronz kutu alanlar, Karesi bronz el işi alanlar.

Karesi halı alanlar, Karesi lamba alanlar, resim alanlar, Karesi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karesi insan biblosu alanlar, Karesi oryantel biblo alanlar, Karesi kuş biblosu alanlar, Karesi havlu alanlar, Karesi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karesi turkısh antika alanlar, Karesi Osmanlı eşyalar alanlar, Karesi İstanbul resimleri alanlar, Karesi altın varak sehpa alanlar, Karesi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karesi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karesi bronz fener alanlar, Karesi bünyen alanlar, Karesi develi halı alanlar, Karesi dürbün alanlar, Karesi teleskop alanlar, Karesi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karesi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karesi flama alanlar, Karesi alem alanlar, Karesi arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karesi eski fincan alanlar, Karesi cam altı alanlar, Karesi şamdan alanlar, Karesi oryantel heykel alanlar, Karesi gümüşlük alanlar, Karesi hat yazı alanlar, Karesi teship alanlar, hokka alanlar, Karesi tophane alanlar, Karesi goblen alanlar, Karesi çin eski eşyalar alanlar, Karesi Çanakkale alanlar, Karesi Çanakkale vazo alanlar, Karesi fil dişi heykel alanlar, Karesi fil dişi baston alanlar, Karesi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karesi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karesi duvar saati alanlar, Karesi bez alanlar, buda heykel alanlar, Karesi hamedan halı alanlar, Karesi kılıç alanlar, Karesi antika kılıç alanlar.

Karesi antika araba alanlar, Karesi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karesi antika eşyalar alanlar, Karesi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karesi antika foto alanlar, Karesi kehribar alanlar, Karesi kehribar tesbih alanlar, Karesi Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karesi seramik eşya alanlar, Karesi kilit alanlar, Karesi anahtar alanlar, Karesi antika anahtar alanlar, Karesi antika kilit alanlar, Karesi josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karesi antika silah alanlar, Karesi antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karesi lambader alanlar, Karesi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karesi komidin alanlar, Karesi kara kalem resim alanlar, Karesi blue black alanlar, Karesi mask alanlar, eski mask alanlar, Karesi aşurelik alanlar.

Karesi saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karesi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karesi gramofon alanlar, Karesi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karesi güdüm alanlar, Karesi tekke işi alanlar, Karesi İznik alanlar, Karesi pusula alanlar, Karesi gemi pusulası alanlar, Karesi periyor saat alanlar, Karesi mangal alanlar, Karesi eski mangal alanlar, Karesi Şam işi alanlar, Karesi Süleymaniye işi alanlar, Karesi takunya alanlar, Karesi gümüş takunya alanlar, Karesi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karesi seccade alanlar, Karesi eski seccade alanlar, Karesi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karesi tablo alanlar.

Karesi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karesi abajur alanlar, Karesi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karesi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karesi madalya alanlar, Karesi eşya alanlar, Karesi ferman alanlar, Karesi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karesi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karesi bahça alanlar, Karesi Osmanlı bohça alanlar, Karesi bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karesi ampir alanlar, Karesi chrıstofle alanlar, Karesi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karesi şamdan alanlar, Karesi çanta alanlar, Karesi van işi savat alanlar, Karesi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karesi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karesi hokka alanlar, Karesi fransız mine alanlar, Karesi teşhir vitrini alanlar, Karesi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karesi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karesi kandil alanlar, Karesi ebru alanlar, Karesi mustafa düzgünman alanlar, Karesi zigon alanlar, Karesi zemzemlik alanlar, Karesi mücevher kutusu alanlar, Karesi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karesi sürahi alanlar, Karesi Osmanlı sürahi alanlar, Karesi antik mercan alanlar, Karesi makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karesi antik sedef alanlar, Karesi minyatür alanlar, Karesi kabe örtüsü alanlar, Karesi gülebdan alanlar, Karesi mineli dürbün alanlar, Karesi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karesi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karesi lali gue alanlar, Karesi gece sürahisi alanlar, Karesi meissen alanlar, Karesi satsuma alanlar, Karesi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karesi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karesi constantine alanlar, Karesi anonim alanlar, Karesi leyla gamsız alanlar, Karesi ibrahim safi alanlar, Karesi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karesi herend alanlar, Karesi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karesi osmanlıca alanlar, Karesi kitap alanlar, Karesi kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karesi haydar besim aydar alanlar, Karesi orhan peker alanlar, Karesi sıtkı olçar alanlar, Karesi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karesi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karesi rus gümüşü alanlar, Karesi minyatür alanlar, Karesi viyana heykel alanlar, Karesi oryantal heykel alanlar, Karesi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karesi merasim kılıcı alanlar.

Karesi ahşap hilye alanlar, Karesi hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karesi tesbih alanlar, Karesi seyahat saati alanlar, Karesi gravür alanlar, Karesi degü alanlar, radio antika alanlar, Karesi opalin alanlar, Karesi radyo alanlar, Karesi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karesi laledan alanlar, Karesi karaf alanlar, Karesi çerezlik alanlar, Karesi sahleplik alanlar, Karesi tutya alanlar, Karesi likör takımı alanlar, Karesi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karesi zarf alanlar, Karesi nargile alanlar, Karesi gülabdan alanlar, Karesi ferman alanlar, Karesi berat alanlar.

Karesi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karesi şifa tası alanlar, Karesi hokka takımı alanlar, Karesi mangal alanlar, Karesi barutluk alanlar, Karesi tombak alanlar, Karesi saray işi alanlar, Karesi ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karesi hançer alanlar, Karesi kılıç alanlar, Karesi mühürler alanlar, Karesi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karesi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karesi seccade alanlar, Karesi sırmalı örtüler alanlar, Karesi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.