Gönen antikacılar, Gönen antika alanlar, Gönen antika eşya alanlar, Gönen antika eşyalar, Gönen eski alım satım, Gönen antika koleksiyoncuları, Gönen antika eşya alıcıları, Gönen antika şirketleri, Gönen antika firması, Gönen antika şirketi, Gönen antika firmaları, Gönen antika eşya şirketleri, Gönen antika eşya firması, Gönen antika eşya şirketi, Gönen antika eşya firmaları, Gönen müzayede şirketi, Gönen eski alanlar, Gönen eski eşya alanlar, Gönen antika alan yerler, Gönen antika eşya alan yerler, Gönen eski alan yerler, Gönen eski eşya alan yerler, Gönen antika pazarı, Gönen antika alım satım, Gönen antika alıcıları, Gönen antika satıcıları, Gönen antika eşya satıcıları, Gönen eski eşya alıcıları, Gönen eski eşya satıcıları, Gönen antika fiyatları, Gönen antika eşya fiyatları, Gönen eski fiyatları, Gönen eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Gönen Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gönen antika eşya alanlar ve Gönen antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gönen antika eşya şirketimiz, Gönen antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gönen Antika Alanlar

Gönen antika alanlar ve Gönen antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gönen antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gönen antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gönen Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gönen antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gönen

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gönen antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gönen antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gönen Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gönen antika eşya alanlar ve Gönen antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gönen antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gönen antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gönen Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gönen antika eşya alanların tercih ettiği, Gönen bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gönen antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gönen antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gönen antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gönen Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gönen eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gönen eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gönen eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gönen eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gönen eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gönen Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gönen bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gönen antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gönen bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gönen antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gönen antikacılar, Gönen antika eşyalar, Gönen eski eşyalar, Gönen antika şirketleri, Gönen antika firması, Gönen müzayede şirketi,Gönen el yazması alanlar, Gönen Kuran’ı kerim alanlar, Gönen hat yazı alanlar, Gönen obje alanlar, Gönen gümüş alanlar, Gönen turalı gümüş alanlar, Gönen karaf alanlar, vazo alanlar, Gönen jardinyer alanlar, Gönen resim alanlar, Gönen modern resim alanlar, Gönen aplik alanlar, Gönen bahü alanlar, Gönen bavul alanlar, Gönen çanak alanlar, Gönen çömlek alanlar, Gönen bakır alanlar, baston alanlar, Gönen biskiü alanlar, Gönen billur alanlar, Gönen cam alanlar, Gönen kristal alanlar, Gönen bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gönen bandırma halısı alanlar, Gönen ceviz yemek odası alanlar, Gönen ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gönen ceviz sandalye alanlar, Gönen cümbüş alanlar, Gönen constantin oble alanlar, Gönen cam obje alanlar, Gönen beykoz alanlar.

Gönen bohem alanlar, Gönen çeşmi bülbül alanlar, Gönen çeşme taşı alanlar, Gönen çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gönen arnevu alanlar, art deko alanlar, Gönen deko alanlar, Gönen ayna alanlar, Gönen asma avize alanlar, Gönen aznavur gümüş alanlar, Gönen aznavur alanlar, Gönen bafon alanlar, Gönen ayvazozki alanlar, Gönen dolap alanlar, Gönen divit alanlar, Gönen biblo alanlar, Gönen dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gönen daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gönen dekopaj işi alanlar, Gönen dual alanlar, Gönen dual pikap alanlar.

Gönen dümen alanlar, Gönen gemici dümeni alanlar, Gönen gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gönen derbent halı alanlar, Gönen eviye alanlar, Gönen ev halısı alanlar, Gönen elbiselik alanlar, Gönen elbise alanlar, Gönen paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gönen el işi alanlar, Gönen el işi halı alanlar, Gönen el işi alanlar, Gönen el işi kilim alanlar, Gönen çan alanlar, Gönen kilise çanı alanlar, Gönen gemici çanı alanlar, Gönen çarık alanlar, Gönen Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gönen ferforje alanlar, Gönen fistan alanlar, Gönen Osmanlı fistan alanlar, Gönen portmanto alanlar, Gönen eski saat alanlar, Gönen frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gönen bronz heykel alanlar, Gönen bronz sütün alanlar, Gönen bronz avize alanlar, Gönen bronz vazo alanlar, Gönen bronz kutu alanlar, Gönen bronz el işi alanlar.

Gönen halı alanlar, Gönen lamba alanlar, resim alanlar, Gönen parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gönen insan biblosu alanlar, Gönen oryantel biblo alanlar, Gönen kuş biblosu alanlar, Gönen havlu alanlar, Gönen mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gönen turkısh antika alanlar, Gönen Osmanlı eşyalar alanlar, Gönen İstanbul resimleri alanlar, Gönen altın varak sehpa alanlar, Gönen altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gönen afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gönen bronz fener alanlar, Gönen bünyen alanlar, Gönen develi halı alanlar, Gönen dürbün alanlar, Gönen teleskop alanlar, Gönen sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gönen çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gönen flama alanlar, Gönen alem alanlar, Gönen arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gönen eski fincan alanlar, Gönen cam altı alanlar, Gönen şamdan alanlar, Gönen oryantel heykel alanlar, Gönen gümüşlük alanlar, Gönen hat yazı alanlar, Gönen teship alanlar, hokka alanlar, Gönen tophane alanlar, Gönen goblen alanlar, Gönen çin eski eşyalar alanlar, Gönen Çanakkale alanlar, Gönen Çanakkale vazo alanlar, Gönen fil dişi heykel alanlar, Gönen fil dişi baston alanlar, Gönen fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gönen fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gönen duvar saati alanlar, Gönen bez alanlar, buda heykel alanlar, Gönen hamedan halı alanlar, Gönen kılıç alanlar, Gönen antika kılıç alanlar.

Gönen antika araba alanlar, Gönen antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gönen antika eşyalar alanlar, Gönen kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gönen antika foto alanlar, Gönen kehribar alanlar, Gönen kehribar tesbih alanlar, Gönen Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gönen seramik eşya alanlar, Gönen kilit alanlar, Gönen anahtar alanlar, Gönen antika anahtar alanlar, Gönen antika kilit alanlar, Gönen josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gönen antika silah alanlar, Gönen antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gönen lambader alanlar, Gönen minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gönen komidin alanlar, Gönen kara kalem resim alanlar, Gönen blue black alanlar, Gönen mask alanlar, eski mask alanlar, Gönen aşurelik alanlar.

Gönen saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gönen antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gönen gramofon alanlar, Gönen mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gönen güdüm alanlar, Gönen tekke işi alanlar, Gönen İznik alanlar, Gönen pusula alanlar, Gönen gemi pusulası alanlar, Gönen periyor saat alanlar, Gönen mangal alanlar, Gönen eski mangal alanlar, Gönen Şam işi alanlar, Gönen Süleymaniye işi alanlar, Gönen takunya alanlar, Gönen gümüş takunya alanlar, Gönen Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gönen seccade alanlar, Gönen eski seccade alanlar, Gönen Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gönen tablo alanlar.

Gönen antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gönen abajur alanlar, Gönen sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gönen antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gönen madalya alanlar, Gönen eşya alanlar, Gönen ferman alanlar, Gönen berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gönen jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gönen bahça alanlar, Gönen Osmanlı bohça alanlar, Gönen bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gönen ampir alanlar, Gönen chrıstofle alanlar, Gönen ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gönen şamdan alanlar, Gönen çanta alanlar, Gönen van işi savat alanlar, Gönen tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gönen Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gönen hokka alanlar, Gönen fransız mine alanlar, Gönen teşhir vitrini alanlar, Gönen buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gönen keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gönen kandil alanlar, Gönen ebru alanlar, Gönen mustafa düzgünman alanlar, Gönen zigon alanlar, Gönen zemzemlik alanlar, Gönen mücevher kutusu alanlar, Gönen dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gönen sürahi alanlar, Gönen Osmanlı sürahi alanlar, Gönen antik mercan alanlar, Gönen makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gönen antik sedef alanlar, Gönen minyatür alanlar, Gönen kabe örtüsü alanlar, Gönen gülebdan alanlar, Gönen mineli dürbün alanlar, Gönen sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gönen şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gönen lali gue alanlar, Gönen gece sürahisi alanlar, Gönen meissen alanlar, Gönen satsuma alanlar, Gönen hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gönen macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gönen constantine alanlar, Gönen anonim alanlar, Gönen leyla gamsız alanlar, Gönen ibrahim safi alanlar, Gönen bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gönen herend alanlar, Gönen nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gönen osmanlıca alanlar, Gönen kitap alanlar, Gönen kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gönen haydar besim aydar alanlar, Gönen orhan peker alanlar, Gönen sıtkı olçar alanlar, Gönen Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gönen edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gönen rus gümüşü alanlar, Gönen minyatür alanlar, Gönen viyana heykel alanlar, Gönen oryantal heykel alanlar, Gönen f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gönen merasim kılıcı alanlar.

Gönen ahşap hilye alanlar, Gönen hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gönen tesbih alanlar, Gönen seyahat saati alanlar, Gönen gravür alanlar, Gönen degü alanlar, radio antika alanlar, Gönen opalin alanlar, Gönen radyo alanlar, Gönen kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gönen laledan alanlar, Gönen karaf alanlar, Gönen çerezlik alanlar, Gönen sahleplik alanlar, Gönen tutya alanlar, Gönen likör takımı alanlar, Gönen mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gönen zarf alanlar, Gönen nargile alanlar, Gönen gülabdan alanlar, Gönen ferman alanlar, Gönen berat alanlar.

Gönen hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gönen şifa tası alanlar, Gönen hokka takımı alanlar, Gönen mangal alanlar, Gönen barutluk alanlar, Gönen tombak alanlar, Gönen saray işi alanlar, Gönen ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gönen hançer alanlar, Gönen kılıç alanlar, Gönen mühürler alanlar, Gönen mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gönen Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gönen seccade alanlar, Gönen sırmalı örtüler alanlar, Gönen antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.