Gömeç antikacılar, Gömeç antika alanlar, Gömeç antika eşya alanlar, Gömeç antika eşyalar, Gömeç eski alım satım, Gömeç antika koleksiyoncuları, Gömeç antika eşya alıcıları, Gömeç antika şirketleri, Gömeç antika firması, Gömeç antika şirketi, Gömeç antika firmaları, Gömeç antika eşya şirketleri, Gömeç antika eşya firması, Gömeç antika eşya şirketi, Gömeç antika eşya firmaları, Gömeç müzayede şirketi, Gömeç eski alanlar, Gömeç eski eşya alanlar, Gömeç antika alan yerler, Gömeç antika eşya alan yerler, Gömeç eski alan yerler, Gömeç eski eşya alan yerler, Gömeç antika pazarı, Gömeç antika alım satım, Gömeç antika alıcıları, Gömeç antika satıcıları, Gömeç antika eşya satıcıları, Gömeç eski eşya alıcıları, Gömeç eski eşya satıcıları, Gömeç antika fiyatları, Gömeç antika eşya fiyatları, Gömeç eski fiyatları, Gömeç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Gömeç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gömeç antika eşya alanlar ve Gömeç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gömeç antika eşya şirketimiz, Gömeç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gömeç Antika Alanlar

Gömeç antika alanlar ve Gömeç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gömeç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gömeç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gömeç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gömeç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gömeç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gömeç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gömeç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gömeç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gömeç antika eşya alanlar ve Gömeç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gömeç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gömeç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gömeç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gömeç antika eşya alanların tercih ettiği, Gömeç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gömeç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gömeç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gömeç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gömeç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gömeç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gömeç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gömeç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gömeç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gömeç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gömeç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gömeç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gömeç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gömeç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gömeç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gömeç antikacılar, Gömeç antika eşyalar, Gömeç eski eşyalar, Gömeç antika şirketleri, Gömeç antika firması, Gömeç müzayede şirketi,Gömeç el yazması alanlar, Gömeç Kuran’ı kerim alanlar, Gömeç hat yazı alanlar, Gömeç obje alanlar, Gömeç gümüş alanlar, Gömeç turalı gümüş alanlar, Gömeç karaf alanlar, vazo alanlar, Gömeç jardinyer alanlar, Gömeç resim alanlar, Gömeç modern resim alanlar, Gömeç aplik alanlar, Gömeç bahü alanlar, Gömeç bavul alanlar, Gömeç çanak alanlar, Gömeç çömlek alanlar, Gömeç bakır alanlar, baston alanlar, Gömeç biskiü alanlar, Gömeç billur alanlar, Gömeç cam alanlar, Gömeç kristal alanlar, Gömeç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gömeç bandırma halısı alanlar, Gömeç ceviz yemek odası alanlar, Gömeç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gömeç ceviz sandalye alanlar, Gömeç cümbüş alanlar, Gömeç constantin oble alanlar, Gömeç cam obje alanlar, Gömeç beykoz alanlar.

Gömeç bohem alanlar, Gömeç çeşmi bülbül alanlar, Gömeç çeşme taşı alanlar, Gömeç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gömeç arnevu alanlar, art deko alanlar, Gömeç deko alanlar, Gömeç ayna alanlar, Gömeç asma avize alanlar, Gömeç aznavur gümüş alanlar, Gömeç aznavur alanlar, Gömeç bafon alanlar, Gömeç ayvazozki alanlar, Gömeç dolap alanlar, Gömeç divit alanlar, Gömeç biblo alanlar, Gömeç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gömeç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gömeç dekopaj işi alanlar, Gömeç dual alanlar, Gömeç dual pikap alanlar.

Gömeç dümen alanlar, Gömeç gemici dümeni alanlar, Gömeç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gömeç derbent halı alanlar, Gömeç eviye alanlar, Gömeç ev halısı alanlar, Gömeç elbiselik alanlar, Gömeç elbise alanlar, Gömeç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gömeç el işi alanlar, Gömeç el işi halı alanlar, Gömeç el işi alanlar, Gömeç el işi kilim alanlar, Gömeç çan alanlar, Gömeç kilise çanı alanlar, Gömeç gemici çanı alanlar, Gömeç çarık alanlar, Gömeç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gömeç ferforje alanlar, Gömeç fistan alanlar, Gömeç Osmanlı fistan alanlar, Gömeç portmanto alanlar, Gömeç eski saat alanlar, Gömeç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gömeç bronz heykel alanlar, Gömeç bronz sütün alanlar, Gömeç bronz avize alanlar, Gömeç bronz vazo alanlar, Gömeç bronz kutu alanlar, Gömeç bronz el işi alanlar.

Gömeç halı alanlar, Gömeç lamba alanlar, resim alanlar, Gömeç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gömeç insan biblosu alanlar, Gömeç oryantel biblo alanlar, Gömeç kuş biblosu alanlar, Gömeç havlu alanlar, Gömeç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gömeç turkısh antika alanlar, Gömeç Osmanlı eşyalar alanlar, Gömeç İstanbul resimleri alanlar, Gömeç altın varak sehpa alanlar, Gömeç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gömeç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gömeç bronz fener alanlar, Gömeç bünyen alanlar, Gömeç develi halı alanlar, Gömeç dürbün alanlar, Gömeç teleskop alanlar, Gömeç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gömeç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gömeç flama alanlar, Gömeç alem alanlar, Gömeç arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gömeç eski fincan alanlar, Gömeç cam altı alanlar, Gömeç şamdan alanlar, Gömeç oryantel heykel alanlar, Gömeç gümüşlük alanlar, Gömeç hat yazı alanlar, Gömeç teship alanlar, hokka alanlar, Gömeç tophane alanlar, Gömeç goblen alanlar, Gömeç çin eski eşyalar alanlar, Gömeç Çanakkale alanlar, Gömeç Çanakkale vazo alanlar, Gömeç fil dişi heykel alanlar, Gömeç fil dişi baston alanlar, Gömeç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gömeç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gömeç duvar saati alanlar, Gömeç bez alanlar, buda heykel alanlar, Gömeç hamedan halı alanlar, Gömeç kılıç alanlar, Gömeç antika kılıç alanlar.

Gömeç antika araba alanlar, Gömeç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gömeç antika eşyalar alanlar, Gömeç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gömeç antika foto alanlar, Gömeç kehribar alanlar, Gömeç kehribar tesbih alanlar, Gömeç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gömeç seramik eşya alanlar, Gömeç kilit alanlar, Gömeç anahtar alanlar, Gömeç antika anahtar alanlar, Gömeç antika kilit alanlar, Gömeç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gömeç antika silah alanlar, Gömeç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gömeç lambader alanlar, Gömeç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gömeç komidin alanlar, Gömeç kara kalem resim alanlar, Gömeç blue black alanlar, Gömeç mask alanlar, eski mask alanlar, Gömeç aşurelik alanlar.

Gömeç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gömeç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gömeç gramofon alanlar, Gömeç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gömeç güdüm alanlar, Gömeç tekke işi alanlar, Gömeç İznik alanlar, Gömeç pusula alanlar, Gömeç gemi pusulası alanlar, Gömeç periyor saat alanlar, Gömeç mangal alanlar, Gömeç eski mangal alanlar, Gömeç Şam işi alanlar, Gömeç Süleymaniye işi alanlar, Gömeç takunya alanlar, Gömeç gümüş takunya alanlar, Gömeç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gömeç seccade alanlar, Gömeç eski seccade alanlar, Gömeç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gömeç tablo alanlar.

Gömeç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gömeç abajur alanlar, Gömeç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gömeç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gömeç madalya alanlar, Gömeç eşya alanlar, Gömeç ferman alanlar, Gömeç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gömeç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gömeç bahça alanlar, Gömeç Osmanlı bohça alanlar, Gömeç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gömeç ampir alanlar, Gömeç chrıstofle alanlar, Gömeç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gömeç şamdan alanlar, Gömeç çanta alanlar, Gömeç van işi savat alanlar, Gömeç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gömeç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gömeç hokka alanlar, Gömeç fransız mine alanlar, Gömeç teşhir vitrini alanlar, Gömeç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gömeç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gömeç kandil alanlar, Gömeç ebru alanlar, Gömeç mustafa düzgünman alanlar, Gömeç zigon alanlar, Gömeç zemzemlik alanlar, Gömeç mücevher kutusu alanlar, Gömeç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gömeç sürahi alanlar, Gömeç Osmanlı sürahi alanlar, Gömeç antik mercan alanlar, Gömeç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gömeç antik sedef alanlar, Gömeç minyatür alanlar, Gömeç kabe örtüsü alanlar, Gömeç gülebdan alanlar, Gömeç mineli dürbün alanlar, Gömeç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gömeç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gömeç lali gue alanlar, Gömeç gece sürahisi alanlar, Gömeç meissen alanlar, Gömeç satsuma alanlar, Gömeç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gömeç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gömeç constantine alanlar, Gömeç anonim alanlar, Gömeç leyla gamsız alanlar, Gömeç ibrahim safi alanlar, Gömeç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gömeç herend alanlar, Gömeç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gömeç osmanlıca alanlar, Gömeç kitap alanlar, Gömeç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gömeç haydar besim aydar alanlar, Gömeç orhan peker alanlar, Gömeç sıtkı olçar alanlar, Gömeç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gömeç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gömeç rus gümüşü alanlar, Gömeç minyatür alanlar, Gömeç viyana heykel alanlar, Gömeç oryantal heykel alanlar, Gömeç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gömeç merasim kılıcı alanlar.

Gömeç ahşap hilye alanlar, Gömeç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gömeç tesbih alanlar, Gömeç seyahat saati alanlar, Gömeç gravür alanlar, Gömeç degü alanlar, radio antika alanlar, Gömeç opalin alanlar, Gömeç radyo alanlar, Gömeç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gömeç laledan alanlar, Gömeç karaf alanlar, Gömeç çerezlik alanlar, Gömeç sahleplik alanlar, Gömeç tutya alanlar, Gömeç likör takımı alanlar, Gömeç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gömeç zarf alanlar, Gömeç nargile alanlar, Gömeç gülabdan alanlar, Gömeç ferman alanlar, Gömeç berat alanlar.

Gömeç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gömeç şifa tası alanlar, Gömeç hokka takımı alanlar, Gömeç mangal alanlar, Gömeç barutluk alanlar, Gömeç tombak alanlar, Gömeç saray işi alanlar, Gömeç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gömeç hançer alanlar, Gömeç kılıç alanlar, Gömeç mühürler alanlar, Gömeç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gömeç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gömeç seccade alanlar, Gömeç sırmalı örtüler alanlar, Gömeç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.