Erdek antikacılar, Erdek antika alanlar, Erdek antika eşya alanlar, Erdek antika eşyalar, Erdek eski alım satım, Erdek antika koleksiyoncuları, Erdek antika eşya alıcıları, Erdek antika şirketleri, Erdek antika firması, Erdek antika şirketi, Erdek antika firmaları, Erdek antika eşya şirketleri, Erdek antika eşya firması, Erdek antika eşya şirketi, Erdek antika eşya firmaları, Erdek müzayede şirketi, Erdek eski alanlar, Erdek eski eşya alanlar, Erdek antika alan yerler, Erdek antika eşya alan yerler, Erdek eski alan yerler, Erdek eski eşya alan yerler, Erdek antika pazarı, Erdek antika alım satım, Erdek antika alıcıları, Erdek antika satıcıları, Erdek antika eşya satıcıları, Erdek eski eşya alıcıları, Erdek eski eşya satıcıları, Erdek antika fiyatları, Erdek antika eşya fiyatları, Erdek eski fiyatları, Erdek eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Erdek Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Erdek antika eşya alanlar ve Erdek antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Erdek antika eşya şirketimiz, Erdek antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Erdek Antika Alanlar

Erdek antika alanlar ve Erdek antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Erdek antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Erdek antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Erdek Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Erdek antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Erdek

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Erdek antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Erdek antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Erdek Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Erdek antika eşya alanlar ve Erdek antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Erdek antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Erdek antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Erdek Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Erdek antika eşya alanların tercih ettiği, Erdek bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Erdek antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Erdek antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Erdek antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Erdek Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Erdek eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Erdek eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Erdek eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Erdek eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Erdek eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Erdek Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Erdek bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Erdek antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Erdek bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Erdek antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Erdek antikacılar, Erdek antika eşyalar, Erdek eski eşyalar, Erdek antika şirketleri, Erdek antika firması, Erdek müzayede şirketi,Erdek el yazması alanlar, Erdek Kuran’ı kerim alanlar, Erdek hat yazı alanlar, Erdek obje alanlar, Erdek gümüş alanlar, Erdek turalı gümüş alanlar, Erdek karaf alanlar, vazo alanlar, Erdek jardinyer alanlar, Erdek resim alanlar, Erdek modern resim alanlar, Erdek aplik alanlar, Erdek bahü alanlar, Erdek bavul alanlar, Erdek çanak alanlar, Erdek çömlek alanlar, Erdek bakır alanlar, baston alanlar, Erdek biskiü alanlar, Erdek billur alanlar, Erdek cam alanlar, Erdek kristal alanlar, Erdek bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Erdek bandırma halısı alanlar, Erdek ceviz yemek odası alanlar, Erdek ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Erdek ceviz sandalye alanlar, Erdek cümbüş alanlar, Erdek constantin oble alanlar, Erdek cam obje alanlar, Erdek beykoz alanlar.

Erdek bohem alanlar, Erdek çeşmi bülbül alanlar, Erdek çeşme taşı alanlar, Erdek çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Erdek arnevu alanlar, art deko alanlar, Erdek deko alanlar, Erdek ayna alanlar, Erdek asma avize alanlar, Erdek aznavur gümüş alanlar, Erdek aznavur alanlar, Erdek bafon alanlar, Erdek ayvazozki alanlar, Erdek dolap alanlar, Erdek divit alanlar, Erdek biblo alanlar, Erdek dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Erdek daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Erdek dekopaj işi alanlar, Erdek dual alanlar, Erdek dual pikap alanlar.

Erdek dümen alanlar, Erdek gemici dümeni alanlar, Erdek gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Erdek derbent halı alanlar, Erdek eviye alanlar, Erdek ev halısı alanlar, Erdek elbiselik alanlar, Erdek elbise alanlar, Erdek paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Erdek el işi alanlar, Erdek el işi halı alanlar, Erdek el işi alanlar, Erdek el işi kilim alanlar, Erdek çan alanlar, Erdek kilise çanı alanlar, Erdek gemici çanı alanlar, Erdek çarık alanlar, Erdek Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Erdek ferforje alanlar, Erdek fistan alanlar, Erdek Osmanlı fistan alanlar, Erdek portmanto alanlar, Erdek eski saat alanlar, Erdek frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Erdek bronz heykel alanlar, Erdek bronz sütün alanlar, Erdek bronz avize alanlar, Erdek bronz vazo alanlar, Erdek bronz kutu alanlar, Erdek bronz el işi alanlar.

Erdek halı alanlar, Erdek lamba alanlar, resim alanlar, Erdek parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Erdek insan biblosu alanlar, Erdek oryantel biblo alanlar, Erdek kuş biblosu alanlar, Erdek havlu alanlar, Erdek mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Erdek turkısh antika alanlar, Erdek Osmanlı eşyalar alanlar, Erdek İstanbul resimleri alanlar, Erdek altın varak sehpa alanlar, Erdek altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Erdek afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Erdek bronz fener alanlar, Erdek bünyen alanlar, Erdek develi halı alanlar, Erdek dürbün alanlar, Erdek teleskop alanlar, Erdek sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Erdek çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Erdek flama alanlar, Erdek alem alanlar, Erdek arabesk alanlar.

fincan alanlar, Erdek eski fincan alanlar, Erdek cam altı alanlar, Erdek şamdan alanlar, Erdek oryantel heykel alanlar, Erdek gümüşlük alanlar, Erdek hat yazı alanlar, Erdek teship alanlar, hokka alanlar, Erdek tophane alanlar, Erdek goblen alanlar, Erdek çin eski eşyalar alanlar, Erdek Çanakkale alanlar, Erdek Çanakkale vazo alanlar, Erdek fil dişi heykel alanlar, Erdek fil dişi baston alanlar, Erdek fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Erdek fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Erdek duvar saati alanlar, Erdek bez alanlar, buda heykel alanlar, Erdek hamedan halı alanlar, Erdek kılıç alanlar, Erdek antika kılıç alanlar.

Erdek antika araba alanlar, Erdek antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Erdek antika eşyalar alanlar, Erdek kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Erdek antika foto alanlar, Erdek kehribar alanlar, Erdek kehribar tesbih alanlar, Erdek Kütahya alanlar, kınık alanlar, Erdek seramik eşya alanlar, Erdek kilit alanlar, Erdek anahtar alanlar, Erdek antika anahtar alanlar, Erdek antika kilit alanlar, Erdek josefin alanlar, kaşpo alanlar, Erdek antika silah alanlar, Erdek antika rahle alanlar, rahle alanlar, Erdek lambader alanlar, Erdek minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Erdek komidin alanlar, Erdek kara kalem resim alanlar, Erdek blue black alanlar, Erdek mask alanlar, eski mask alanlar, Erdek aşurelik alanlar.

Erdek saleplik alanlar, bozalık alanlar, Erdek antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Erdek gramofon alanlar, Erdek mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Erdek güdüm alanlar, Erdek tekke işi alanlar, Erdek İznik alanlar, Erdek pusula alanlar, Erdek gemi pusulası alanlar, Erdek periyor saat alanlar, Erdek mangal alanlar, Erdek eski mangal alanlar, Erdek Şam işi alanlar, Erdek Süleymaniye işi alanlar, Erdek takunya alanlar, Erdek gümüş takunya alanlar, Erdek Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Erdek seccade alanlar, Erdek eski seccade alanlar, Erdek Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Erdek tablo alanlar.

Erdek antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Erdek abajur alanlar, Erdek sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Erdek antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Erdek madalya alanlar, Erdek eşya alanlar, Erdek ferman alanlar, Erdek berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Erdek jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Erdek bahça alanlar, Erdek Osmanlı bohça alanlar, Erdek bindallı alanlar, kaftan alanlar, Erdek ampir alanlar, Erdek chrıstofle alanlar, Erdek ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Erdek şamdan alanlar, Erdek çanta alanlar, Erdek van işi savat alanlar, Erdek tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Erdek Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Erdek hokka alanlar, Erdek fransız mine alanlar, Erdek teşhir vitrini alanlar, Erdek buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Erdek keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Erdek kandil alanlar, Erdek ebru alanlar, Erdek mustafa düzgünman alanlar, Erdek zigon alanlar, Erdek zemzemlik alanlar, Erdek mücevher kutusu alanlar, Erdek dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Erdek sürahi alanlar, Erdek Osmanlı sürahi alanlar, Erdek antik mercan alanlar, Erdek makta alanlar, teslim taşı alanlar, Erdek antik sedef alanlar, Erdek minyatür alanlar, Erdek kabe örtüsü alanlar, Erdek gülebdan alanlar, Erdek mineli dürbün alanlar, Erdek sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Erdek şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Erdek lali gue alanlar, Erdek gece sürahisi alanlar, Erdek meissen alanlar, Erdek satsuma alanlar, Erdek hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Erdek macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Erdek constantine alanlar, Erdek anonim alanlar, Erdek leyla gamsız alanlar, Erdek ibrahim safi alanlar, Erdek bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Erdek herend alanlar, Erdek nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Erdek osmanlıca alanlar, Erdek kitap alanlar, Erdek kalle alanlar, ali kartal alanlar, Erdek haydar besim aydar alanlar, Erdek orhan peker alanlar, Erdek sıtkı olçar alanlar, Erdek Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Erdek edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Erdek rus gümüşü alanlar, Erdek minyatür alanlar, Erdek viyana heykel alanlar, Erdek oryantal heykel alanlar, Erdek f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Erdek merasim kılıcı alanlar.

Erdek ahşap hilye alanlar, Erdek hereke halı alanlar, kuka alanlar, Erdek tesbih alanlar, Erdek seyahat saati alanlar, Erdek gravür alanlar, Erdek degü alanlar, radio antika alanlar, Erdek opalin alanlar, Erdek radyo alanlar, Erdek kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Erdek laledan alanlar, Erdek karaf alanlar, Erdek çerezlik alanlar, Erdek sahleplik alanlar, Erdek tutya alanlar, Erdek likör takımı alanlar, Erdek mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Erdek zarf alanlar, Erdek nargile alanlar, Erdek gülabdan alanlar, Erdek ferman alanlar, Erdek berat alanlar.

Erdek hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Erdek şifa tası alanlar, Erdek hokka takımı alanlar, Erdek mangal alanlar, Erdek barutluk alanlar, Erdek tombak alanlar, Erdek saray işi alanlar, Erdek ağızlık alanlar, kemer alanlar, Erdek hançer alanlar, Erdek kılıç alanlar, Erdek mühürler alanlar, Erdek mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Erdek Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Erdek seccade alanlar, Erdek sırmalı örtüler alanlar, Erdek antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.