Edremit antikacılar, Edremit antika alanlar, Edremit antika eşya alanlar, Edremit antika eşyalar, Edremit eski alım satım, Edremit antika koleksiyoncuları, Edremit antika eşya alıcıları, Edremit antika şirketleri, Edremit antika firması, Edremit antika şirketi, Edremit antika firmaları, Edremit antika eşya şirketleri, Edremit antika eşya firması, Edremit antika eşya şirketi, Edremit antika eşya firmaları, Edremit müzayede şirketi, Edremit eski alanlar, Edremit eski eşya alanlar, Edremit antika alan yerler, Edremit antika eşya alan yerler, Edremit eski alan yerler, Edremit eski eşya alan yerler, Edremit antika pazarı, Edremit antika alım satım, Edremit antika alıcıları, Edremit antika satıcıları, Edremit antika eşya satıcıları, Edremit eski eşya alıcıları, Edremit eski eşya satıcıları, Edremit antika fiyatları, Edremit antika eşya fiyatları, Edremit eski fiyatları, Edremit eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Edremit Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Edremit antika eşya alanlar ve Edremit antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Edremit antika eşya şirketimiz, Edremit antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Edremit Antika Alanlar

Edremit antika alanlar ve Edremit antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Edremit antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Edremit antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Edremit Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Edremit antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Edremit

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Edremit antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Edremit antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Edremit Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Edremit antika eşya alanlar ve Edremit antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Edremit antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Edremit antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Edremit Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Edremit antika eşya alanların tercih ettiği, Edremit bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Edremit antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Edremit antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Edremit antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Edremit Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Edremit eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Edremit eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Edremit eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Edremit eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Edremit eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Edremit Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Edremit bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Edremit antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Edremit bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Edremit antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Edremit antikacılar, Edremit antika eşyalar, Edremit eski eşyalar, Edremit antika şirketleri, Edremit antika firması, Edremit müzayede şirketi,Edremit el yazması alanlar, Edremit Kuran’ı kerim alanlar, Edremit hat yazı alanlar, Edremit obje alanlar, Edremit gümüş alanlar, Edremit turalı gümüş alanlar, Edremit karaf alanlar, vazo alanlar, Edremit jardinyer alanlar, Edremit resim alanlar, Edremit modern resim alanlar, Edremit aplik alanlar, Edremit bahü alanlar, Edremit bavul alanlar, Edremit çanak alanlar, Edremit çömlek alanlar, Edremit bakır alanlar, baston alanlar, Edremit biskiü alanlar, Edremit billur alanlar, Edremit cam alanlar, Edremit kristal alanlar, Edremit bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Edremit bandırma halısı alanlar, Edremit ceviz yemek odası alanlar, Edremit ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Edremit ceviz sandalye alanlar, Edremit cümbüş alanlar, Edremit constantin oble alanlar, Edremit cam obje alanlar, Edremit beykoz alanlar.

Edremit bohem alanlar, Edremit çeşmi bülbül alanlar, Edremit çeşme taşı alanlar, Edremit çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Edremit arnevu alanlar, art deko alanlar, Edremit deko alanlar, Edremit ayna alanlar, Edremit asma avize alanlar, Edremit aznavur gümüş alanlar, Edremit aznavur alanlar, Edremit bafon alanlar, Edremit ayvazozki alanlar, Edremit dolap alanlar, Edremit divit alanlar, Edremit biblo alanlar, Edremit dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Edremit daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Edremit dekopaj işi alanlar, Edremit dual alanlar, Edremit dual pikap alanlar.

Edremit dümen alanlar, Edremit gemici dümeni alanlar, Edremit gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Edremit derbent halı alanlar, Edremit eviye alanlar, Edremit ev halısı alanlar, Edremit elbiselik alanlar, Edremit elbise alanlar, Edremit paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Edremit el işi alanlar, Edremit el işi halı alanlar, Edremit el işi alanlar, Edremit el işi kilim alanlar, Edremit çan alanlar, Edremit kilise çanı alanlar, Edremit gemici çanı alanlar, Edremit çarık alanlar, Edremit Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Edremit ferforje alanlar, Edremit fistan alanlar, Edremit Osmanlı fistan alanlar, Edremit portmanto alanlar, Edremit eski saat alanlar, Edremit frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Edremit bronz heykel alanlar, Edremit bronz sütün alanlar, Edremit bronz avize alanlar, Edremit bronz vazo alanlar, Edremit bronz kutu alanlar, Edremit bronz el işi alanlar.

Edremit halı alanlar, Edremit lamba alanlar, resim alanlar, Edremit parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Edremit insan biblosu alanlar, Edremit oryantel biblo alanlar, Edremit kuş biblosu alanlar, Edremit havlu alanlar, Edremit mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Edremit turkısh antika alanlar, Edremit Osmanlı eşyalar alanlar, Edremit İstanbul resimleri alanlar, Edremit altın varak sehpa alanlar, Edremit altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Edremit afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Edremit bronz fener alanlar, Edremit bünyen alanlar, Edremit develi halı alanlar, Edremit dürbün alanlar, Edremit teleskop alanlar, Edremit sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Edremit çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Edremit flama alanlar, Edremit alem alanlar, Edremit arabesk alanlar.

fincan alanlar, Edremit eski fincan alanlar, Edremit cam altı alanlar, Edremit şamdan alanlar, Edremit oryantel heykel alanlar, Edremit gümüşlük alanlar, Edremit hat yazı alanlar, Edremit teship alanlar, hokka alanlar, Edremit tophane alanlar, Edremit goblen alanlar, Edremit çin eski eşyalar alanlar, Edremit Çanakkale alanlar, Edremit Çanakkale vazo alanlar, Edremit fil dişi heykel alanlar, Edremit fil dişi baston alanlar, Edremit fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Edremit fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Edremit duvar saati alanlar, Edremit bez alanlar, buda heykel alanlar, Edremit hamedan halı alanlar, Edremit kılıç alanlar, Edremit antika kılıç alanlar.

Edremit antika araba alanlar, Edremit antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Edremit antika eşyalar alanlar, Edremit kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Edremit antika foto alanlar, Edremit kehribar alanlar, Edremit kehribar tesbih alanlar, Edremit Kütahya alanlar, kınık alanlar, Edremit seramik eşya alanlar, Edremit kilit alanlar, Edremit anahtar alanlar, Edremit antika anahtar alanlar, Edremit antika kilit alanlar, Edremit josefin alanlar, kaşpo alanlar, Edremit antika silah alanlar, Edremit antika rahle alanlar, rahle alanlar, Edremit lambader alanlar, Edremit minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Edremit komidin alanlar, Edremit kara kalem resim alanlar, Edremit blue black alanlar, Edremit mask alanlar, eski mask alanlar, Edremit aşurelik alanlar.

Edremit saleplik alanlar, bozalık alanlar, Edremit antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Edremit gramofon alanlar, Edremit mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Edremit güdüm alanlar, Edremit tekke işi alanlar, Edremit İznik alanlar, Edremit pusula alanlar, Edremit gemi pusulası alanlar, Edremit periyor saat alanlar, Edremit mangal alanlar, Edremit eski mangal alanlar, Edremit Şam işi alanlar, Edremit Süleymaniye işi alanlar, Edremit takunya alanlar, Edremit gümüş takunya alanlar, Edremit Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Edremit seccade alanlar, Edremit eski seccade alanlar, Edremit Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Edremit tablo alanlar.

Edremit antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Edremit abajur alanlar, Edremit sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Edremit antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Edremit madalya alanlar, Edremit eşya alanlar, Edremit ferman alanlar, Edremit berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Edremit jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Edremit bahça alanlar, Edremit Osmanlı bohça alanlar, Edremit bindallı alanlar, kaftan alanlar, Edremit ampir alanlar, Edremit chrıstofle alanlar, Edremit ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Edremit şamdan alanlar, Edremit çanta alanlar, Edremit van işi savat alanlar, Edremit tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Edremit Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Edremit hokka alanlar, Edremit fransız mine alanlar, Edremit teşhir vitrini alanlar, Edremit buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Edremit keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Edremit kandil alanlar, Edremit ebru alanlar, Edremit mustafa düzgünman alanlar, Edremit zigon alanlar, Edremit zemzemlik alanlar, Edremit mücevher kutusu alanlar, Edremit dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Edremit sürahi alanlar, Edremit Osmanlı sürahi alanlar, Edremit antik mercan alanlar, Edremit makta alanlar, teslim taşı alanlar, Edremit antik sedef alanlar, Edremit minyatür alanlar, Edremit kabe örtüsü alanlar, Edremit gülebdan alanlar, Edremit mineli dürbün alanlar, Edremit sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Edremit şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Edremit lali gue alanlar, Edremit gece sürahisi alanlar, Edremit meissen alanlar, Edremit satsuma alanlar, Edremit hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Edremit macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Edremit constantine alanlar, Edremit anonim alanlar, Edremit leyla gamsız alanlar, Edremit ibrahim safi alanlar, Edremit bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Edremit herend alanlar, Edremit nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Edremit osmanlıca alanlar, Edremit kitap alanlar, Edremit kalle alanlar, ali kartal alanlar, Edremit haydar besim aydar alanlar, Edremit orhan peker alanlar, Edremit sıtkı olçar alanlar, Edremit Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Edremit edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Edremit rus gümüşü alanlar, Edremit minyatür alanlar, Edremit viyana heykel alanlar, Edremit oryantal heykel alanlar, Edremit f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Edremit merasim kılıcı alanlar.

Edremit ahşap hilye alanlar, Edremit hereke halı alanlar, kuka alanlar, Edremit tesbih alanlar, Edremit seyahat saati alanlar, Edremit gravür alanlar, Edremit degü alanlar, radio antika alanlar, Edremit opalin alanlar, Edremit radyo alanlar, Edremit kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Edremit laledan alanlar, Edremit karaf alanlar, Edremit çerezlik alanlar, Edremit sahleplik alanlar, Edremit tutya alanlar, Edremit likör takımı alanlar, Edremit mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Edremit zarf alanlar, Edremit nargile alanlar, Edremit gülabdan alanlar, Edremit ferman alanlar, Edremit berat alanlar.

Edremit hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Edremit şifa tası alanlar, Edremit hokka takımı alanlar, Edremit mangal alanlar, Edremit barutluk alanlar, Edremit tombak alanlar, Edremit saray işi alanlar, Edremit ağızlık alanlar, kemer alanlar, Edremit hançer alanlar, Edremit kılıç alanlar, Edremit mühürler alanlar, Edremit mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Edremit Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Edremit seccade alanlar, Edremit sırmalı örtüler alanlar, Edremit antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.