Dursunbey antikacılar, Dursunbey antika alanlar, Dursunbey antika eşya alanlar, Dursunbey antika eşyalar, Dursunbey eski alım satım, Dursunbey antika koleksiyoncuları, Dursunbey antika eşya alıcıları, Dursunbey antika şirketleri, Dursunbey antika firması, Dursunbey antika şirketi, Dursunbey antika firmaları, Dursunbey antika eşya şirketleri, Dursunbey antika eşya firması, Dursunbey antika eşya şirketi, Dursunbey antika eşya firmaları, Dursunbey müzayede şirketi, Dursunbey eski alanlar, Dursunbey eski eşya alanlar, Dursunbey antika alan yerler, Dursunbey antika eşya alan yerler, Dursunbey eski alan yerler, Dursunbey eski eşya alan yerler, Dursunbey antika pazarı, Dursunbey antika alım satım, Dursunbey antika alıcıları, Dursunbey antika satıcıları, Dursunbey antika eşya satıcıları, Dursunbey eski eşya alıcıları, Dursunbey eski eşya satıcıları, Dursunbey antika fiyatları, Dursunbey antika eşya fiyatları, Dursunbey eski fiyatları, Dursunbey eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Dursunbey Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dursunbey antika eşya alanlar ve Dursunbey antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dursunbey antika eşya şirketimiz, Dursunbey antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dursunbey Antika Alanlar

Dursunbey antika alanlar ve Dursunbey antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dursunbey antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dursunbey antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dursunbey Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dursunbey antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dursunbey

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dursunbey antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dursunbey antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dursunbey Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dursunbey antika eşya alanlar ve Dursunbey antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dursunbey antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dursunbey antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dursunbey Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dursunbey antika eşya alanların tercih ettiği, Dursunbey bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dursunbey antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dursunbey antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dursunbey antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dursunbey Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dursunbey eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dursunbey eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dursunbey eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dursunbey eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dursunbey eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dursunbey Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dursunbey bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dursunbey antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dursunbey bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dursunbey antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dursunbey antikacılar, Dursunbey antika eşyalar, Dursunbey eski eşyalar, Dursunbey antika şirketleri, Dursunbey antika firması, Dursunbey müzayede şirketi,Dursunbey el yazması alanlar, Dursunbey Kuran’ı kerim alanlar, Dursunbey hat yazı alanlar, Dursunbey obje alanlar, Dursunbey gümüş alanlar, Dursunbey turalı gümüş alanlar, Dursunbey karaf alanlar, vazo alanlar, Dursunbey jardinyer alanlar, Dursunbey resim alanlar, Dursunbey modern resim alanlar, Dursunbey aplik alanlar, Dursunbey bahü alanlar, Dursunbey bavul alanlar, Dursunbey çanak alanlar, Dursunbey çömlek alanlar, Dursunbey bakır alanlar, baston alanlar, Dursunbey biskiü alanlar, Dursunbey billur alanlar, Dursunbey cam alanlar, Dursunbey kristal alanlar, Dursunbey bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dursunbey bandırma halısı alanlar, Dursunbey ceviz yemek odası alanlar, Dursunbey ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dursunbey ceviz sandalye alanlar, Dursunbey cümbüş alanlar, Dursunbey constantin oble alanlar, Dursunbey cam obje alanlar, Dursunbey beykoz alanlar.

Dursunbey bohem alanlar, Dursunbey çeşmi bülbül alanlar, Dursunbey çeşme taşı alanlar, Dursunbey çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dursunbey arnevu alanlar, art deko alanlar, Dursunbey deko alanlar, Dursunbey ayna alanlar, Dursunbey asma avize alanlar, Dursunbey aznavur gümüş alanlar, Dursunbey aznavur alanlar, Dursunbey bafon alanlar, Dursunbey ayvazozki alanlar, Dursunbey dolap alanlar, Dursunbey divit alanlar, Dursunbey biblo alanlar, Dursunbey dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dursunbey daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dursunbey dekopaj işi alanlar, Dursunbey dual alanlar, Dursunbey dual pikap alanlar.

Dursunbey dümen alanlar, Dursunbey gemici dümeni alanlar, Dursunbey gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dursunbey derbent halı alanlar, Dursunbey eviye alanlar, Dursunbey ev halısı alanlar, Dursunbey elbiselik alanlar, Dursunbey elbise alanlar, Dursunbey paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dursunbey el işi alanlar, Dursunbey el işi halı alanlar, Dursunbey el işi alanlar, Dursunbey el işi kilim alanlar, Dursunbey çan alanlar, Dursunbey kilise çanı alanlar, Dursunbey gemici çanı alanlar, Dursunbey çarık alanlar, Dursunbey Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dursunbey ferforje alanlar, Dursunbey fistan alanlar, Dursunbey Osmanlı fistan alanlar, Dursunbey portmanto alanlar, Dursunbey eski saat alanlar, Dursunbey frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dursunbey bronz heykel alanlar, Dursunbey bronz sütün alanlar, Dursunbey bronz avize alanlar, Dursunbey bronz vazo alanlar, Dursunbey bronz kutu alanlar, Dursunbey bronz el işi alanlar.

Dursunbey halı alanlar, Dursunbey lamba alanlar, resim alanlar, Dursunbey parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dursunbey insan biblosu alanlar, Dursunbey oryantel biblo alanlar, Dursunbey kuş biblosu alanlar, Dursunbey havlu alanlar, Dursunbey mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dursunbey turkısh antika alanlar, Dursunbey Osmanlı eşyalar alanlar, Dursunbey İstanbul resimleri alanlar, Dursunbey altın varak sehpa alanlar, Dursunbey altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dursunbey afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dursunbey bronz fener alanlar, Dursunbey bünyen alanlar, Dursunbey develi halı alanlar, Dursunbey dürbün alanlar, Dursunbey teleskop alanlar, Dursunbey sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dursunbey çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dursunbey flama alanlar, Dursunbey alem alanlar, Dursunbey arabesk alanlar.

fincan alanlar, Dursunbey eski fincan alanlar, Dursunbey cam altı alanlar, Dursunbey şamdan alanlar, Dursunbey oryantel heykel alanlar, Dursunbey gümüşlük alanlar, Dursunbey hat yazı alanlar, Dursunbey teship alanlar, hokka alanlar, Dursunbey tophane alanlar, Dursunbey goblen alanlar, Dursunbey çin eski eşyalar alanlar, Dursunbey Çanakkale alanlar, Dursunbey Çanakkale vazo alanlar, Dursunbey fil dişi heykel alanlar, Dursunbey fil dişi baston alanlar, Dursunbey fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dursunbey fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dursunbey duvar saati alanlar, Dursunbey bez alanlar, buda heykel alanlar, Dursunbey hamedan halı alanlar, Dursunbey kılıç alanlar, Dursunbey antika kılıç alanlar.

Dursunbey antika araba alanlar, Dursunbey antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dursunbey antika eşyalar alanlar, Dursunbey kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dursunbey antika foto alanlar, Dursunbey kehribar alanlar, Dursunbey kehribar tesbih alanlar, Dursunbey Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dursunbey seramik eşya alanlar, Dursunbey kilit alanlar, Dursunbey anahtar alanlar, Dursunbey antika anahtar alanlar, Dursunbey antika kilit alanlar, Dursunbey josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dursunbey antika silah alanlar, Dursunbey antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dursunbey lambader alanlar, Dursunbey minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dursunbey komidin alanlar, Dursunbey kara kalem resim alanlar, Dursunbey blue black alanlar, Dursunbey mask alanlar, eski mask alanlar, Dursunbey aşurelik alanlar.

Dursunbey saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dursunbey antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dursunbey gramofon alanlar, Dursunbey mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dursunbey güdüm alanlar, Dursunbey tekke işi alanlar, Dursunbey İznik alanlar, Dursunbey pusula alanlar, Dursunbey gemi pusulası alanlar, Dursunbey periyor saat alanlar, Dursunbey mangal alanlar, Dursunbey eski mangal alanlar, Dursunbey Şam işi alanlar, Dursunbey Süleymaniye işi alanlar, Dursunbey takunya alanlar, Dursunbey gümüş takunya alanlar, Dursunbey Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dursunbey seccade alanlar, Dursunbey eski seccade alanlar, Dursunbey Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dursunbey tablo alanlar.

Dursunbey antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dursunbey abajur alanlar, Dursunbey sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dursunbey antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dursunbey madalya alanlar, Dursunbey eşya alanlar, Dursunbey ferman alanlar, Dursunbey berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dursunbey jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dursunbey bahça alanlar, Dursunbey Osmanlı bohça alanlar, Dursunbey bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dursunbey ampir alanlar, Dursunbey chrıstofle alanlar, Dursunbey ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dursunbey şamdan alanlar, Dursunbey çanta alanlar, Dursunbey van işi savat alanlar, Dursunbey tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dursunbey Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dursunbey hokka alanlar, Dursunbey fransız mine alanlar, Dursunbey teşhir vitrini alanlar, Dursunbey buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dursunbey keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dursunbey kandil alanlar, Dursunbey ebru alanlar, Dursunbey mustafa düzgünman alanlar, Dursunbey zigon alanlar, Dursunbey zemzemlik alanlar, Dursunbey mücevher kutusu alanlar, Dursunbey dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dursunbey sürahi alanlar, Dursunbey Osmanlı sürahi alanlar, Dursunbey antik mercan alanlar, Dursunbey makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dursunbey antik sedef alanlar, Dursunbey minyatür alanlar, Dursunbey kabe örtüsü alanlar, Dursunbey gülebdan alanlar, Dursunbey mineli dürbün alanlar, Dursunbey sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dursunbey şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dursunbey lali gue alanlar, Dursunbey gece sürahisi alanlar, Dursunbey meissen alanlar, Dursunbey satsuma alanlar, Dursunbey hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dursunbey macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dursunbey constantine alanlar, Dursunbey anonim alanlar, Dursunbey leyla gamsız alanlar, Dursunbey ibrahim safi alanlar, Dursunbey bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dursunbey herend alanlar, Dursunbey nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dursunbey osmanlıca alanlar, Dursunbey kitap alanlar, Dursunbey kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dursunbey haydar besim aydar alanlar, Dursunbey orhan peker alanlar, Dursunbey sıtkı olçar alanlar, Dursunbey Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dursunbey edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dursunbey rus gümüşü alanlar, Dursunbey minyatür alanlar, Dursunbey viyana heykel alanlar, Dursunbey oryantal heykel alanlar, Dursunbey f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dursunbey merasim kılıcı alanlar.

Dursunbey ahşap hilye alanlar, Dursunbey hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dursunbey tesbih alanlar, Dursunbey seyahat saati alanlar, Dursunbey gravür alanlar, Dursunbey degü alanlar, radio antika alanlar, Dursunbey opalin alanlar, Dursunbey radyo alanlar, Dursunbey kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dursunbey laledan alanlar, Dursunbey karaf alanlar, Dursunbey çerezlik alanlar, Dursunbey sahleplik alanlar, Dursunbey tutya alanlar, Dursunbey likör takımı alanlar, Dursunbey mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dursunbey zarf alanlar, Dursunbey nargile alanlar, Dursunbey gülabdan alanlar, Dursunbey ferman alanlar, Dursunbey berat alanlar.

Dursunbey hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dursunbey şifa tası alanlar, Dursunbey hokka takımı alanlar, Dursunbey mangal alanlar, Dursunbey barutluk alanlar, Dursunbey tombak alanlar, Dursunbey saray işi alanlar, Dursunbey ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dursunbey hançer alanlar, Dursunbey kılıç alanlar, Dursunbey mühürler alanlar, Dursunbey mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dursunbey Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dursunbey seccade alanlar, Dursunbey sırmalı örtüler alanlar, Dursunbey antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.