Burhaniye antikacılar, Burhaniye antika alanlar, Burhaniye antika eşya alanlar, Burhaniye antika eşyalar, Burhaniye eski alım satım, Burhaniye antika koleksiyoncuları, Burhaniye antika eşya alıcıları, Burhaniye antika şirketleri, Burhaniye antika firması, Burhaniye antika şirketi, Burhaniye antika firmaları, Burhaniye antika eşya şirketleri, Burhaniye antika eşya firması, Burhaniye antika eşya şirketi, Burhaniye antika eşya firmaları, Burhaniye müzayede şirketi, Burhaniye eski alanlar, Burhaniye eski eşya alanlar, Burhaniye antika alan yerler, Burhaniye antika eşya alan yerler, Burhaniye eski alan yerler, Burhaniye eski eşya alan yerler, Burhaniye antika pazarı, Burhaniye antika alım satım, Burhaniye antika alıcıları, Burhaniye antika satıcıları, Burhaniye antika eşya satıcıları, Burhaniye eski eşya alıcıları, Burhaniye eski eşya satıcıları, Burhaniye antika fiyatları, Burhaniye antika eşya fiyatları, Burhaniye eski fiyatları, Burhaniye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Burhaniye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Burhaniye antika eşya alanlar ve Burhaniye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Burhaniye antika eşya şirketimiz, Burhaniye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Burhaniye Antika Alanlar

Burhaniye antika alanlar ve Burhaniye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Burhaniye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Burhaniye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Burhaniye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Burhaniye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Burhaniye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Burhaniye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Burhaniye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Burhaniye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Burhaniye antika eşya alanlar ve Burhaniye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Burhaniye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Burhaniye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Burhaniye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Burhaniye antika eşya alanların tercih ettiği, Burhaniye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Burhaniye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Burhaniye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Burhaniye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Burhaniye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Burhaniye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Burhaniye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Burhaniye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Burhaniye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Burhaniye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Burhaniye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Burhaniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Burhaniye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Burhaniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Burhaniye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Burhaniye antikacılar, Burhaniye antika eşyalar, Burhaniye eski eşyalar, Burhaniye antika şirketleri, Burhaniye antika firması, Burhaniye müzayede şirketi,Burhaniye el yazması alanlar, Burhaniye Kuran’ı kerim alanlar, Burhaniye hat yazı alanlar, Burhaniye obje alanlar, Burhaniye gümüş alanlar, Burhaniye turalı gümüş alanlar, Burhaniye karaf alanlar, vazo alanlar, Burhaniye jardinyer alanlar, Burhaniye resim alanlar, Burhaniye modern resim alanlar, Burhaniye aplik alanlar, Burhaniye bahü alanlar, Burhaniye bavul alanlar, Burhaniye çanak alanlar, Burhaniye çömlek alanlar, Burhaniye bakır alanlar, baston alanlar, Burhaniye biskiü alanlar, Burhaniye billur alanlar, Burhaniye cam alanlar, Burhaniye kristal alanlar, Burhaniye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Burhaniye bandırma halısı alanlar, Burhaniye ceviz yemek odası alanlar, Burhaniye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Burhaniye ceviz sandalye alanlar, Burhaniye cümbüş alanlar, Burhaniye constantin oble alanlar, Burhaniye cam obje alanlar, Burhaniye beykoz alanlar.

Burhaniye bohem alanlar, Burhaniye çeşmi bülbül alanlar, Burhaniye çeşme taşı alanlar, Burhaniye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Burhaniye arnevu alanlar, art deko alanlar, Burhaniye deko alanlar, Burhaniye ayna alanlar, Burhaniye asma avize alanlar, Burhaniye aznavur gümüş alanlar, Burhaniye aznavur alanlar, Burhaniye bafon alanlar, Burhaniye ayvazozki alanlar, Burhaniye dolap alanlar, Burhaniye divit alanlar, Burhaniye biblo alanlar, Burhaniye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Burhaniye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Burhaniye dekopaj işi alanlar, Burhaniye dual alanlar, Burhaniye dual pikap alanlar.

Burhaniye dümen alanlar, Burhaniye gemici dümeni alanlar, Burhaniye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Burhaniye derbent halı alanlar, Burhaniye eviye alanlar, Burhaniye ev halısı alanlar, Burhaniye elbiselik alanlar, Burhaniye elbise alanlar, Burhaniye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Burhaniye el işi alanlar, Burhaniye el işi halı alanlar, Burhaniye el işi alanlar, Burhaniye el işi kilim alanlar, Burhaniye çan alanlar, Burhaniye kilise çanı alanlar, Burhaniye gemici çanı alanlar, Burhaniye çarık alanlar, Burhaniye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Burhaniye ferforje alanlar, Burhaniye fistan alanlar, Burhaniye Osmanlı fistan alanlar, Burhaniye portmanto alanlar, Burhaniye eski saat alanlar, Burhaniye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Burhaniye bronz heykel alanlar, Burhaniye bronz sütün alanlar, Burhaniye bronz avize alanlar, Burhaniye bronz vazo alanlar, Burhaniye bronz kutu alanlar, Burhaniye bronz el işi alanlar.

Burhaniye halı alanlar, Burhaniye lamba alanlar, resim alanlar, Burhaniye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Burhaniye insan biblosu alanlar, Burhaniye oryantel biblo alanlar, Burhaniye kuş biblosu alanlar, Burhaniye havlu alanlar, Burhaniye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Burhaniye turkısh antika alanlar, Burhaniye Osmanlı eşyalar alanlar, Burhaniye İstanbul resimleri alanlar, Burhaniye altın varak sehpa alanlar, Burhaniye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Burhaniye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Burhaniye bronz fener alanlar, Burhaniye bünyen alanlar, Burhaniye develi halı alanlar, Burhaniye dürbün alanlar, Burhaniye teleskop alanlar, Burhaniye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Burhaniye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Burhaniye flama alanlar, Burhaniye alem alanlar, Burhaniye arabesk alanlar.

fincan alanlar, Burhaniye eski fincan alanlar, Burhaniye cam altı alanlar, Burhaniye şamdan alanlar, Burhaniye oryantel heykel alanlar, Burhaniye gümüşlük alanlar, Burhaniye hat yazı alanlar, Burhaniye teship alanlar, hokka alanlar, Burhaniye tophane alanlar, Burhaniye goblen alanlar, Burhaniye çin eski eşyalar alanlar, Burhaniye Çanakkale alanlar, Burhaniye Çanakkale vazo alanlar, Burhaniye fil dişi heykel alanlar, Burhaniye fil dişi baston alanlar, Burhaniye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Burhaniye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Burhaniye duvar saati alanlar, Burhaniye bez alanlar, buda heykel alanlar, Burhaniye hamedan halı alanlar, Burhaniye kılıç alanlar, Burhaniye antika kılıç alanlar.

Burhaniye antika araba alanlar, Burhaniye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Burhaniye antika eşyalar alanlar, Burhaniye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Burhaniye antika foto alanlar, Burhaniye kehribar alanlar, Burhaniye kehribar tesbih alanlar, Burhaniye Kütahya alanlar, kınık alanlar, Burhaniye seramik eşya alanlar, Burhaniye kilit alanlar, Burhaniye anahtar alanlar, Burhaniye antika anahtar alanlar, Burhaniye antika kilit alanlar, Burhaniye josefin alanlar, kaşpo alanlar, Burhaniye antika silah alanlar, Burhaniye antika rahle alanlar, rahle alanlar, Burhaniye lambader alanlar, Burhaniye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Burhaniye komidin alanlar, Burhaniye kara kalem resim alanlar, Burhaniye blue black alanlar, Burhaniye mask alanlar, eski mask alanlar, Burhaniye aşurelik alanlar.

Burhaniye saleplik alanlar, bozalık alanlar, Burhaniye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Burhaniye gramofon alanlar, Burhaniye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Burhaniye güdüm alanlar, Burhaniye tekke işi alanlar, Burhaniye İznik alanlar, Burhaniye pusula alanlar, Burhaniye gemi pusulası alanlar, Burhaniye periyor saat alanlar, Burhaniye mangal alanlar, Burhaniye eski mangal alanlar, Burhaniye Şam işi alanlar, Burhaniye Süleymaniye işi alanlar, Burhaniye takunya alanlar, Burhaniye gümüş takunya alanlar, Burhaniye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Burhaniye seccade alanlar, Burhaniye eski seccade alanlar, Burhaniye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Burhaniye tablo alanlar.

Burhaniye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Burhaniye abajur alanlar, Burhaniye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Burhaniye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Burhaniye madalya alanlar, Burhaniye eşya alanlar, Burhaniye ferman alanlar, Burhaniye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Burhaniye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Burhaniye bahça alanlar, Burhaniye Osmanlı bohça alanlar, Burhaniye bindallı alanlar, kaftan alanlar, Burhaniye ampir alanlar, Burhaniye chrıstofle alanlar, Burhaniye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Burhaniye şamdan alanlar, Burhaniye çanta alanlar, Burhaniye van işi savat alanlar, Burhaniye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Burhaniye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Burhaniye hokka alanlar, Burhaniye fransız mine alanlar, Burhaniye teşhir vitrini alanlar, Burhaniye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Burhaniye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Burhaniye kandil alanlar, Burhaniye ebru alanlar, Burhaniye mustafa düzgünman alanlar, Burhaniye zigon alanlar, Burhaniye zemzemlik alanlar, Burhaniye mücevher kutusu alanlar, Burhaniye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Burhaniye sürahi alanlar, Burhaniye Osmanlı sürahi alanlar, Burhaniye antik mercan alanlar, Burhaniye makta alanlar, teslim taşı alanlar, Burhaniye antik sedef alanlar, Burhaniye minyatür alanlar, Burhaniye kabe örtüsü alanlar, Burhaniye gülebdan alanlar, Burhaniye mineli dürbün alanlar, Burhaniye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Burhaniye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Burhaniye lali gue alanlar, Burhaniye gece sürahisi alanlar, Burhaniye meissen alanlar, Burhaniye satsuma alanlar, Burhaniye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Burhaniye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Burhaniye constantine alanlar, Burhaniye anonim alanlar, Burhaniye leyla gamsız alanlar, Burhaniye ibrahim safi alanlar, Burhaniye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Burhaniye herend alanlar, Burhaniye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Burhaniye osmanlıca alanlar, Burhaniye kitap alanlar, Burhaniye kalle alanlar, ali kartal alanlar, Burhaniye haydar besim aydar alanlar, Burhaniye orhan peker alanlar, Burhaniye sıtkı olçar alanlar, Burhaniye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Burhaniye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Burhaniye rus gümüşü alanlar, Burhaniye minyatür alanlar, Burhaniye viyana heykel alanlar, Burhaniye oryantal heykel alanlar, Burhaniye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Burhaniye merasim kılıcı alanlar.

Burhaniye ahşap hilye alanlar, Burhaniye hereke halı alanlar, kuka alanlar, Burhaniye tesbih alanlar, Burhaniye seyahat saati alanlar, Burhaniye gravür alanlar, Burhaniye degü alanlar, radio antika alanlar, Burhaniye opalin alanlar, Burhaniye radyo alanlar, Burhaniye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Burhaniye laledan alanlar, Burhaniye karaf alanlar, Burhaniye çerezlik alanlar, Burhaniye sahleplik alanlar, Burhaniye tutya alanlar, Burhaniye likör takımı alanlar, Burhaniye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Burhaniye zarf alanlar, Burhaniye nargile alanlar, Burhaniye gülabdan alanlar, Burhaniye ferman alanlar, Burhaniye berat alanlar.

Burhaniye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Burhaniye şifa tası alanlar, Burhaniye hokka takımı alanlar, Burhaniye mangal alanlar, Burhaniye barutluk alanlar, Burhaniye tombak alanlar, Burhaniye saray işi alanlar, Burhaniye ağızlık alanlar, kemer alanlar, Burhaniye hançer alanlar, Burhaniye kılıç alanlar, Burhaniye mühürler alanlar, Burhaniye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Burhaniye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Burhaniye seccade alanlar, Burhaniye sırmalı örtüler alanlar, Burhaniye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.