Bigadiç antikacılar, Bigadiç antika alanlar, Bigadiç antika eşya alanlar, Bigadiç antika eşyalar, Bigadiç eski alım satım, Bigadiç antika koleksiyoncuları, Bigadiç antika eşya alıcıları, Bigadiç antika şirketleri, Bigadiç antika firması, Bigadiç antika şirketi, Bigadiç antika firmaları, Bigadiç antika eşya şirketleri, Bigadiç antika eşya firması, Bigadiç antika eşya şirketi, Bigadiç antika eşya firmaları, Bigadiç müzayede şirketi, Bigadiç eski alanlar, Bigadiç eski eşya alanlar, Bigadiç antika alan yerler, Bigadiç antika eşya alan yerler, Bigadiç eski alan yerler, Bigadiç eski eşya alan yerler, Bigadiç antika pazarı, Bigadiç antika alım satım, Bigadiç antika alıcıları, Bigadiç antika satıcıları, Bigadiç antika eşya satıcıları, Bigadiç eski eşya alıcıları, Bigadiç eski eşya satıcıları, Bigadiç antika fiyatları, Bigadiç antika eşya fiyatları, Bigadiç eski fiyatları, Bigadiç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Bigadiç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bigadiç antika eşya alanlar ve Bigadiç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bigadiç antika eşya şirketimiz, Bigadiç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bigadiç Antika Alanlar

Bigadiç antika alanlar ve Bigadiç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bigadiç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bigadiç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bigadiç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bigadiç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bigadiç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bigadiç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bigadiç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bigadiç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bigadiç antika eşya alanlar ve Bigadiç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bigadiç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bigadiç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bigadiç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bigadiç antika eşya alanların tercih ettiği, Bigadiç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bigadiç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bigadiç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bigadiç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bigadiç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bigadiç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bigadiç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bigadiç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bigadiç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bigadiç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bigadiç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bigadiç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bigadiç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bigadiç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bigadiç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bigadiç antikacılar, Bigadiç antika eşyalar, Bigadiç eski eşyalar, Bigadiç antika şirketleri, Bigadiç antika firması, Bigadiç müzayede şirketi,Bigadiç el yazması alanlar, Bigadiç Kuran’ı kerim alanlar, Bigadiç hat yazı alanlar, Bigadiç obje alanlar, Bigadiç gümüş alanlar, Bigadiç turalı gümüş alanlar, Bigadiç karaf alanlar, vazo alanlar, Bigadiç jardinyer alanlar, Bigadiç resim alanlar, Bigadiç modern resim alanlar, Bigadiç aplik alanlar, Bigadiç bahü alanlar, Bigadiç bavul alanlar, Bigadiç çanak alanlar, Bigadiç çömlek alanlar, Bigadiç bakır alanlar, baston alanlar, Bigadiç biskiü alanlar, Bigadiç billur alanlar, Bigadiç cam alanlar, Bigadiç kristal alanlar, Bigadiç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bigadiç bandırma halısı alanlar, Bigadiç ceviz yemek odası alanlar, Bigadiç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bigadiç ceviz sandalye alanlar, Bigadiç cümbüş alanlar, Bigadiç constantin oble alanlar, Bigadiç cam obje alanlar, Bigadiç beykoz alanlar.

Bigadiç bohem alanlar, Bigadiç çeşmi bülbül alanlar, Bigadiç çeşme taşı alanlar, Bigadiç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bigadiç arnevu alanlar, art deko alanlar, Bigadiç deko alanlar, Bigadiç ayna alanlar, Bigadiç asma avize alanlar, Bigadiç aznavur gümüş alanlar, Bigadiç aznavur alanlar, Bigadiç bafon alanlar, Bigadiç ayvazozki alanlar, Bigadiç dolap alanlar, Bigadiç divit alanlar, Bigadiç biblo alanlar, Bigadiç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bigadiç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bigadiç dekopaj işi alanlar, Bigadiç dual alanlar, Bigadiç dual pikap alanlar.

Bigadiç dümen alanlar, Bigadiç gemici dümeni alanlar, Bigadiç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bigadiç derbent halı alanlar, Bigadiç eviye alanlar, Bigadiç ev halısı alanlar, Bigadiç elbiselik alanlar, Bigadiç elbise alanlar, Bigadiç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bigadiç el işi alanlar, Bigadiç el işi halı alanlar, Bigadiç el işi alanlar, Bigadiç el işi kilim alanlar, Bigadiç çan alanlar, Bigadiç kilise çanı alanlar, Bigadiç gemici çanı alanlar, Bigadiç çarık alanlar, Bigadiç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bigadiç ferforje alanlar, Bigadiç fistan alanlar, Bigadiç Osmanlı fistan alanlar, Bigadiç portmanto alanlar, Bigadiç eski saat alanlar, Bigadiç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bigadiç bronz heykel alanlar, Bigadiç bronz sütün alanlar, Bigadiç bronz avize alanlar, Bigadiç bronz vazo alanlar, Bigadiç bronz kutu alanlar, Bigadiç bronz el işi alanlar.

Bigadiç halı alanlar, Bigadiç lamba alanlar, resim alanlar, Bigadiç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bigadiç insan biblosu alanlar, Bigadiç oryantel biblo alanlar, Bigadiç kuş biblosu alanlar, Bigadiç havlu alanlar, Bigadiç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bigadiç turkısh antika alanlar, Bigadiç Osmanlı eşyalar alanlar, Bigadiç İstanbul resimleri alanlar, Bigadiç altın varak sehpa alanlar, Bigadiç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bigadiç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bigadiç bronz fener alanlar, Bigadiç bünyen alanlar, Bigadiç develi halı alanlar, Bigadiç dürbün alanlar, Bigadiç teleskop alanlar, Bigadiç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bigadiç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bigadiç flama alanlar, Bigadiç alem alanlar, Bigadiç arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bigadiç eski fincan alanlar, Bigadiç cam altı alanlar, Bigadiç şamdan alanlar, Bigadiç oryantel heykel alanlar, Bigadiç gümüşlük alanlar, Bigadiç hat yazı alanlar, Bigadiç teship alanlar, hokka alanlar, Bigadiç tophane alanlar, Bigadiç goblen alanlar, Bigadiç çin eski eşyalar alanlar, Bigadiç Çanakkale alanlar, Bigadiç Çanakkale vazo alanlar, Bigadiç fil dişi heykel alanlar, Bigadiç fil dişi baston alanlar, Bigadiç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bigadiç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bigadiç duvar saati alanlar, Bigadiç bez alanlar, buda heykel alanlar, Bigadiç hamedan halı alanlar, Bigadiç kılıç alanlar, Bigadiç antika kılıç alanlar.

Bigadiç antika araba alanlar, Bigadiç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bigadiç antika eşyalar alanlar, Bigadiç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bigadiç antika foto alanlar, Bigadiç kehribar alanlar, Bigadiç kehribar tesbih alanlar, Bigadiç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bigadiç seramik eşya alanlar, Bigadiç kilit alanlar, Bigadiç anahtar alanlar, Bigadiç antika anahtar alanlar, Bigadiç antika kilit alanlar, Bigadiç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bigadiç antika silah alanlar, Bigadiç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bigadiç lambader alanlar, Bigadiç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bigadiç komidin alanlar, Bigadiç kara kalem resim alanlar, Bigadiç blue black alanlar, Bigadiç mask alanlar, eski mask alanlar, Bigadiç aşurelik alanlar.

Bigadiç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bigadiç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bigadiç gramofon alanlar, Bigadiç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bigadiç güdüm alanlar, Bigadiç tekke işi alanlar, Bigadiç İznik alanlar, Bigadiç pusula alanlar, Bigadiç gemi pusulası alanlar, Bigadiç periyor saat alanlar, Bigadiç mangal alanlar, Bigadiç eski mangal alanlar, Bigadiç Şam işi alanlar, Bigadiç Süleymaniye işi alanlar, Bigadiç takunya alanlar, Bigadiç gümüş takunya alanlar, Bigadiç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bigadiç seccade alanlar, Bigadiç eski seccade alanlar, Bigadiç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bigadiç tablo alanlar.

Bigadiç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bigadiç abajur alanlar, Bigadiç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bigadiç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bigadiç madalya alanlar, Bigadiç eşya alanlar, Bigadiç ferman alanlar, Bigadiç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bigadiç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bigadiç bahça alanlar, Bigadiç Osmanlı bohça alanlar, Bigadiç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bigadiç ampir alanlar, Bigadiç chrıstofle alanlar, Bigadiç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bigadiç şamdan alanlar, Bigadiç çanta alanlar, Bigadiç van işi savat alanlar, Bigadiç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bigadiç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bigadiç hokka alanlar, Bigadiç fransız mine alanlar, Bigadiç teşhir vitrini alanlar, Bigadiç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bigadiç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bigadiç kandil alanlar, Bigadiç ebru alanlar, Bigadiç mustafa düzgünman alanlar, Bigadiç zigon alanlar, Bigadiç zemzemlik alanlar, Bigadiç mücevher kutusu alanlar, Bigadiç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bigadiç sürahi alanlar, Bigadiç Osmanlı sürahi alanlar, Bigadiç antik mercan alanlar, Bigadiç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bigadiç antik sedef alanlar, Bigadiç minyatür alanlar, Bigadiç kabe örtüsü alanlar, Bigadiç gülebdan alanlar, Bigadiç mineli dürbün alanlar, Bigadiç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bigadiç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bigadiç lali gue alanlar, Bigadiç gece sürahisi alanlar, Bigadiç meissen alanlar, Bigadiç satsuma alanlar, Bigadiç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bigadiç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bigadiç constantine alanlar, Bigadiç anonim alanlar, Bigadiç leyla gamsız alanlar, Bigadiç ibrahim safi alanlar, Bigadiç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bigadiç herend alanlar, Bigadiç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bigadiç osmanlıca alanlar, Bigadiç kitap alanlar, Bigadiç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bigadiç haydar besim aydar alanlar, Bigadiç orhan peker alanlar, Bigadiç sıtkı olçar alanlar, Bigadiç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bigadiç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bigadiç rus gümüşü alanlar, Bigadiç minyatür alanlar, Bigadiç viyana heykel alanlar, Bigadiç oryantal heykel alanlar, Bigadiç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bigadiç merasim kılıcı alanlar.

Bigadiç ahşap hilye alanlar, Bigadiç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bigadiç tesbih alanlar, Bigadiç seyahat saati alanlar, Bigadiç gravür alanlar, Bigadiç degü alanlar, radio antika alanlar, Bigadiç opalin alanlar, Bigadiç radyo alanlar, Bigadiç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bigadiç laledan alanlar, Bigadiç karaf alanlar, Bigadiç çerezlik alanlar, Bigadiç sahleplik alanlar, Bigadiç tutya alanlar, Bigadiç likör takımı alanlar, Bigadiç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bigadiç zarf alanlar, Bigadiç nargile alanlar, Bigadiç gülabdan alanlar, Bigadiç ferman alanlar, Bigadiç berat alanlar.

Bigadiç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bigadiç şifa tası alanlar, Bigadiç hokka takımı alanlar, Bigadiç mangal alanlar, Bigadiç barutluk alanlar, Bigadiç tombak alanlar, Bigadiç saray işi alanlar, Bigadiç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bigadiç hançer alanlar, Bigadiç kılıç alanlar, Bigadiç mühürler alanlar, Bigadiç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bigadiç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bigadiç seccade alanlar, Bigadiç sırmalı örtüler alanlar, Bigadiç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.