Bandırma antikacılar, Bandırma antika alanlar, Bandırma antika eşya alanlar, Bandırma antika eşyalar, Bandırma eski alım satım, Bandırma antika koleksiyoncuları, Bandırma antika eşya alıcıları, Bandırma antika şirketleri, Bandırma antika firması, Bandırma antika şirketi, Bandırma antika firmaları, Bandırma antika eşya şirketleri, Bandırma antika eşya firması, Bandırma antika eşya şirketi, Bandırma antika eşya firmaları, Bandırma müzayede şirketi, Bandırma eski alanlar, Bandırma eski eşya alanlar, Bandırma antika alan yerler, Bandırma antika eşya alan yerler, Bandırma eski alan yerler, Bandırma eski eşya alan yerler, Bandırma antika pazarı, Bandırma antika alım satım, Bandırma antika alıcıları, Bandırma antika satıcıları, Bandırma antika eşya satıcıları, Bandırma eski eşya alıcıları, Bandırma eski eşya satıcıları, Bandırma antika fiyatları, Bandırma antika eşya fiyatları, Bandırma eski fiyatları, Bandırma eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Bandırma Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bandırma antika eşya alanlar ve Bandırma antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bandırma antika eşya şirketimiz, Bandırma antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bandırma Antika Alanlar

Bandırma antika alanlar ve Bandırma antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bandırma antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bandırma antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bandırma Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bandırma antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bandırma

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bandırma antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bandırma antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bandırma Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bandırma antika eşya alanlar ve Bandırma antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bandırma antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bandırma antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bandırma Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bandırma antika eşya alanların tercih ettiği, Bandırma bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bandırma antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bandırma antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bandırma antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bandırma Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bandırma eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bandırma eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bandırma eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bandırma eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bandırma eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bandırma Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bandırma bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bandırma antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bandırma bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bandırma antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bandırma antikacılar, Bandırma antika eşyalar, Bandırma eski eşyalar, Bandırma antika şirketleri, Bandırma antika firması, Bandırma müzayede şirketi,Bandırma el yazması alanlar, Bandırma Kuran’ı kerim alanlar, Bandırma hat yazı alanlar, Bandırma obje alanlar, Bandırma gümüş alanlar, Bandırma turalı gümüş alanlar, Bandırma karaf alanlar, vazo alanlar, Bandırma jardinyer alanlar, Bandırma resim alanlar, Bandırma modern resim alanlar, Bandırma aplik alanlar, Bandırma bahü alanlar, Bandırma bavul alanlar, Bandırma çanak alanlar, Bandırma çömlek alanlar, Bandırma bakır alanlar, baston alanlar, Bandırma biskiü alanlar, Bandırma billur alanlar, Bandırma cam alanlar, Bandırma kristal alanlar, Bandırma bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bandırma bandırma halısı alanlar, Bandırma ceviz yemek odası alanlar, Bandırma ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bandırma ceviz sandalye alanlar, Bandırma cümbüş alanlar, Bandırma constantin oble alanlar, Bandırma cam obje alanlar, Bandırma beykoz alanlar.

Bandırma bohem alanlar, Bandırma çeşmi bülbül alanlar, Bandırma çeşme taşı alanlar, Bandırma çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bandırma arnevu alanlar, art deko alanlar, Bandırma deko alanlar, Bandırma ayna alanlar, Bandırma asma avize alanlar, Bandırma aznavur gümüş alanlar, Bandırma aznavur alanlar, Bandırma bafon alanlar, Bandırma ayvazozki alanlar, Bandırma dolap alanlar, Bandırma divit alanlar, Bandırma biblo alanlar, Bandırma dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bandırma daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bandırma dekopaj işi alanlar, Bandırma dual alanlar, Bandırma dual pikap alanlar.

Bandırma dümen alanlar, Bandırma gemici dümeni alanlar, Bandırma gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bandırma derbent halı alanlar, Bandırma eviye alanlar, Bandırma ev halısı alanlar, Bandırma elbiselik alanlar, Bandırma elbise alanlar, Bandırma paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bandırma el işi alanlar, Bandırma el işi halı alanlar, Bandırma el işi alanlar, Bandırma el işi kilim alanlar, Bandırma çan alanlar, Bandırma kilise çanı alanlar, Bandırma gemici çanı alanlar, Bandırma çarık alanlar, Bandırma Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bandırma ferforje alanlar, Bandırma fistan alanlar, Bandırma Osmanlı fistan alanlar, Bandırma portmanto alanlar, Bandırma eski saat alanlar, Bandırma frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bandırma bronz heykel alanlar, Bandırma bronz sütün alanlar, Bandırma bronz avize alanlar, Bandırma bronz vazo alanlar, Bandırma bronz kutu alanlar, Bandırma bronz el işi alanlar.

Bandırma halı alanlar, Bandırma lamba alanlar, resim alanlar, Bandırma parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bandırma insan biblosu alanlar, Bandırma oryantel biblo alanlar, Bandırma kuş biblosu alanlar, Bandırma havlu alanlar, Bandırma mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bandırma turkısh antika alanlar, Bandırma Osmanlı eşyalar alanlar, Bandırma İstanbul resimleri alanlar, Bandırma altın varak sehpa alanlar, Bandırma altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bandırma afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bandırma bronz fener alanlar, Bandırma bünyen alanlar, Bandırma develi halı alanlar, Bandırma dürbün alanlar, Bandırma teleskop alanlar, Bandırma sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bandırma çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bandırma flama alanlar, Bandırma alem alanlar, Bandırma arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bandırma eski fincan alanlar, Bandırma cam altı alanlar, Bandırma şamdan alanlar, Bandırma oryantel heykel alanlar, Bandırma gümüşlük alanlar, Bandırma hat yazı alanlar, Bandırma teship alanlar, hokka alanlar, Bandırma tophane alanlar, Bandırma goblen alanlar, Bandırma çin eski eşyalar alanlar, Bandırma Çanakkale alanlar, Bandırma Çanakkale vazo alanlar, Bandırma fil dişi heykel alanlar, Bandırma fil dişi baston alanlar, Bandırma fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bandırma fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bandırma duvar saati alanlar, Bandırma bez alanlar, buda heykel alanlar, Bandırma hamedan halı alanlar, Bandırma kılıç alanlar, Bandırma antika kılıç alanlar.

Bandırma antika araba alanlar, Bandırma antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bandırma antika eşyalar alanlar, Bandırma kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bandırma antika foto alanlar, Bandırma kehribar alanlar, Bandırma kehribar tesbih alanlar, Bandırma Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bandırma seramik eşya alanlar, Bandırma kilit alanlar, Bandırma anahtar alanlar, Bandırma antika anahtar alanlar, Bandırma antika kilit alanlar, Bandırma josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bandırma antika silah alanlar, Bandırma antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bandırma lambader alanlar, Bandırma minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bandırma komidin alanlar, Bandırma kara kalem resim alanlar, Bandırma blue black alanlar, Bandırma mask alanlar, eski mask alanlar, Bandırma aşurelik alanlar.

Bandırma saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bandırma antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bandırma gramofon alanlar, Bandırma mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bandırma güdüm alanlar, Bandırma tekke işi alanlar, Bandırma İznik alanlar, Bandırma pusula alanlar, Bandırma gemi pusulası alanlar, Bandırma periyor saat alanlar, Bandırma mangal alanlar, Bandırma eski mangal alanlar, Bandırma Şam işi alanlar, Bandırma Süleymaniye işi alanlar, Bandırma takunya alanlar, Bandırma gümüş takunya alanlar, Bandırma Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bandırma seccade alanlar, Bandırma eski seccade alanlar, Bandırma Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bandırma tablo alanlar.

Bandırma antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bandırma abajur alanlar, Bandırma sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bandırma antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bandırma madalya alanlar, Bandırma eşya alanlar, Bandırma ferman alanlar, Bandırma berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bandırma jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bandırma bahça alanlar, Bandırma Osmanlı bohça alanlar, Bandırma bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bandırma ampir alanlar, Bandırma chrıstofle alanlar, Bandırma ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bandırma şamdan alanlar, Bandırma çanta alanlar, Bandırma van işi savat alanlar, Bandırma tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bandırma Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bandırma hokka alanlar, Bandırma fransız mine alanlar, Bandırma teşhir vitrini alanlar, Bandırma buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bandırma keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bandırma kandil alanlar, Bandırma ebru alanlar, Bandırma mustafa düzgünman alanlar, Bandırma zigon alanlar, Bandırma zemzemlik alanlar, Bandırma mücevher kutusu alanlar, Bandırma dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bandırma sürahi alanlar, Bandırma Osmanlı sürahi alanlar, Bandırma antik mercan alanlar, Bandırma makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bandırma antik sedef alanlar, Bandırma minyatür alanlar, Bandırma kabe örtüsü alanlar, Bandırma gülebdan alanlar, Bandırma mineli dürbün alanlar, Bandırma sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bandırma şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bandırma lali gue alanlar, Bandırma gece sürahisi alanlar, Bandırma meissen alanlar, Bandırma satsuma alanlar, Bandırma hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bandırma macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bandırma constantine alanlar, Bandırma anonim alanlar, Bandırma leyla gamsız alanlar, Bandırma ibrahim safi alanlar, Bandırma bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bandırma herend alanlar, Bandırma nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bandırma osmanlıca alanlar, Bandırma kitap alanlar, Bandırma kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bandırma haydar besim aydar alanlar, Bandırma orhan peker alanlar, Bandırma sıtkı olçar alanlar, Bandırma Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bandırma edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bandırma rus gümüşü alanlar, Bandırma minyatür alanlar, Bandırma viyana heykel alanlar, Bandırma oryantal heykel alanlar, Bandırma f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bandırma merasim kılıcı alanlar.

Bandırma ahşap hilye alanlar, Bandırma hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bandırma tesbih alanlar, Bandırma seyahat saati alanlar, Bandırma gravür alanlar, Bandırma degü alanlar, radio antika alanlar, Bandırma opalin alanlar, Bandırma radyo alanlar, Bandırma kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bandırma laledan alanlar, Bandırma karaf alanlar, Bandırma çerezlik alanlar, Bandırma sahleplik alanlar, Bandırma tutya alanlar, Bandırma likör takımı alanlar, Bandırma mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bandırma zarf alanlar, Bandırma nargile alanlar, Bandırma gülabdan alanlar, Bandırma ferman alanlar, Bandırma berat alanlar.

Bandırma hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bandırma şifa tası alanlar, Bandırma hokka takımı alanlar, Bandırma mangal alanlar, Bandırma barutluk alanlar, Bandırma tombak alanlar, Bandırma saray işi alanlar, Bandırma ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bandırma hançer alanlar, Bandırma kılıç alanlar, Bandırma mühürler alanlar, Bandırma mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bandırma Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bandırma seccade alanlar, Bandırma sırmalı örtüler alanlar, Bandırma antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.