Ayvalık antikacılar, Ayvalık antika alanlar, Ayvalık antika eşya alanlar, Ayvalık antika eşyalar, Ayvalık eski alım satım, Ayvalık antika koleksiyoncuları, Ayvalık antika eşya alıcıları, Ayvalık antika şirketleri, Ayvalık antika firması, Ayvalık antika şirketi, Ayvalık antika firmaları, Ayvalık antika eşya şirketleri, Ayvalık antika eşya firması, Ayvalık antika eşya şirketi, Ayvalık antika eşya firmaları, Ayvalık müzayede şirketi, Ayvalık eski alanlar, Ayvalık eski eşya alanlar, Ayvalık antika alan yerler, Ayvalık antika eşya alan yerler, Ayvalık eski alan yerler, Ayvalık eski eşya alan yerler, Ayvalık antika pazarı, Ayvalık antika alım satım, Ayvalık antika alıcıları, Ayvalık antika satıcıları, Ayvalık antika eşya satıcıları, Ayvalık eski eşya alıcıları, Ayvalık eski eşya satıcıları, Ayvalık antika fiyatları, Ayvalık antika eşya fiyatları, Ayvalık eski fiyatları, Ayvalık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Ayvalık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ayvalık antika eşya alanlar ve Ayvalık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ayvalık antika eşya şirketimiz, Ayvalık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ayvalık Antika Alanlar

Ayvalık antika alanlar ve Ayvalık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ayvalık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ayvalık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ayvalık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ayvalık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ayvalık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ayvalık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ayvalık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ayvalık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ayvalık antika eşya alanlar ve Ayvalık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ayvalık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ayvalık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ayvalık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ayvalık antika eşya alanların tercih ettiği, Ayvalık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ayvalık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ayvalık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ayvalık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ayvalık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ayvalık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ayvalık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ayvalık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ayvalık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ayvalık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ayvalık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ayvalık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ayvalık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ayvalık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ayvalık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ayvalık antikacılar, Ayvalık antika eşyalar, Ayvalık eski eşyalar, Ayvalık antika şirketleri, Ayvalık antika firması, Ayvalık müzayede şirketi,Ayvalık el yazması alanlar, Ayvalık Kuran’ı kerim alanlar, Ayvalık hat yazı alanlar, Ayvalık obje alanlar, Ayvalık gümüş alanlar, Ayvalık turalı gümüş alanlar, Ayvalık karaf alanlar, vazo alanlar, Ayvalık jardinyer alanlar, Ayvalık resim alanlar, Ayvalık modern resim alanlar, Ayvalık aplik alanlar, Ayvalık bahü alanlar, Ayvalık bavul alanlar, Ayvalık çanak alanlar, Ayvalık çömlek alanlar, Ayvalık bakır alanlar, baston alanlar, Ayvalık biskiü alanlar, Ayvalık billur alanlar, Ayvalık cam alanlar, Ayvalık kristal alanlar, Ayvalık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ayvalık bandırma halısı alanlar, Ayvalık ceviz yemek odası alanlar, Ayvalık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ayvalık ceviz sandalye alanlar, Ayvalık cümbüş alanlar, Ayvalık constantin oble alanlar, Ayvalık cam obje alanlar, Ayvalık beykoz alanlar.

Ayvalık bohem alanlar, Ayvalık çeşmi bülbül alanlar, Ayvalık çeşme taşı alanlar, Ayvalık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ayvalık arnevu alanlar, art deko alanlar, Ayvalık deko alanlar, Ayvalık ayna alanlar, Ayvalık asma avize alanlar, Ayvalık aznavur gümüş alanlar, Ayvalık aznavur alanlar, Ayvalık bafon alanlar, Ayvalık ayvazozki alanlar, Ayvalık dolap alanlar, Ayvalık divit alanlar, Ayvalık biblo alanlar, Ayvalık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ayvalık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ayvalık dekopaj işi alanlar, Ayvalık dual alanlar, Ayvalık dual pikap alanlar.

Ayvalık dümen alanlar, Ayvalık gemici dümeni alanlar, Ayvalık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ayvalık derbent halı alanlar, Ayvalık eviye alanlar, Ayvalık ev halısı alanlar, Ayvalık elbiselik alanlar, Ayvalık elbise alanlar, Ayvalık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ayvalık el işi alanlar, Ayvalık el işi halı alanlar, Ayvalık el işi alanlar, Ayvalık el işi kilim alanlar, Ayvalık çan alanlar, Ayvalık kilise çanı alanlar, Ayvalık gemici çanı alanlar, Ayvalık çarık alanlar, Ayvalık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ayvalık ferforje alanlar, Ayvalık fistan alanlar, Ayvalık Osmanlı fistan alanlar, Ayvalık portmanto alanlar, Ayvalık eski saat alanlar, Ayvalık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ayvalık bronz heykel alanlar, Ayvalık bronz sütün alanlar, Ayvalık bronz avize alanlar, Ayvalık bronz vazo alanlar, Ayvalık bronz kutu alanlar, Ayvalık bronz el işi alanlar.

Ayvalık halı alanlar, Ayvalık lamba alanlar, resim alanlar, Ayvalık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ayvalık insan biblosu alanlar, Ayvalık oryantel biblo alanlar, Ayvalık kuş biblosu alanlar, Ayvalık havlu alanlar, Ayvalık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ayvalık turkısh antika alanlar, Ayvalık Osmanlı eşyalar alanlar, Ayvalık İstanbul resimleri alanlar, Ayvalık altın varak sehpa alanlar, Ayvalık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ayvalık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ayvalık bronz fener alanlar, Ayvalık bünyen alanlar, Ayvalık develi halı alanlar, Ayvalık dürbün alanlar, Ayvalık teleskop alanlar, Ayvalık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ayvalık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ayvalık flama alanlar, Ayvalık alem alanlar, Ayvalık arabesk alanlar.

fincan alanlar, Ayvalık eski fincan alanlar, Ayvalık cam altı alanlar, Ayvalık şamdan alanlar, Ayvalık oryantel heykel alanlar, Ayvalık gümüşlük alanlar, Ayvalık hat yazı alanlar, Ayvalık teship alanlar, hokka alanlar, Ayvalık tophane alanlar, Ayvalık goblen alanlar, Ayvalık çin eski eşyalar alanlar, Ayvalık Çanakkale alanlar, Ayvalık Çanakkale vazo alanlar, Ayvalık fil dişi heykel alanlar, Ayvalık fil dişi baston alanlar, Ayvalık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ayvalık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ayvalık duvar saati alanlar, Ayvalık bez alanlar, buda heykel alanlar, Ayvalık hamedan halı alanlar, Ayvalık kılıç alanlar, Ayvalık antika kılıç alanlar.

Ayvalık antika araba alanlar, Ayvalık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ayvalık antika eşyalar alanlar, Ayvalık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ayvalık antika foto alanlar, Ayvalık kehribar alanlar, Ayvalık kehribar tesbih alanlar, Ayvalık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ayvalık seramik eşya alanlar, Ayvalık kilit alanlar, Ayvalık anahtar alanlar, Ayvalık antika anahtar alanlar, Ayvalık antika kilit alanlar, Ayvalık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ayvalık antika silah alanlar, Ayvalık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ayvalık lambader alanlar, Ayvalık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ayvalık komidin alanlar, Ayvalık kara kalem resim alanlar, Ayvalık blue black alanlar, Ayvalık mask alanlar, eski mask alanlar, Ayvalık aşurelik alanlar.

Ayvalık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ayvalık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ayvalık gramofon alanlar, Ayvalık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ayvalık güdüm alanlar, Ayvalık tekke işi alanlar, Ayvalık İznik alanlar, Ayvalık pusula alanlar, Ayvalık gemi pusulası alanlar, Ayvalık periyor saat alanlar, Ayvalık mangal alanlar, Ayvalık eski mangal alanlar, Ayvalık Şam işi alanlar, Ayvalık Süleymaniye işi alanlar, Ayvalık takunya alanlar, Ayvalık gümüş takunya alanlar, Ayvalık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ayvalık seccade alanlar, Ayvalık eski seccade alanlar, Ayvalık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ayvalık tablo alanlar.

Ayvalık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ayvalık abajur alanlar, Ayvalık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ayvalık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ayvalık madalya alanlar, Ayvalık eşya alanlar, Ayvalık ferman alanlar, Ayvalık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ayvalık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ayvalık bahça alanlar, Ayvalık Osmanlı bohça alanlar, Ayvalık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ayvalık ampir alanlar, Ayvalık chrıstofle alanlar, Ayvalık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ayvalık şamdan alanlar, Ayvalık çanta alanlar, Ayvalık van işi savat alanlar, Ayvalık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ayvalık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ayvalık hokka alanlar, Ayvalık fransız mine alanlar, Ayvalık teşhir vitrini alanlar, Ayvalık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ayvalık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ayvalık kandil alanlar, Ayvalık ebru alanlar, Ayvalık mustafa düzgünman alanlar, Ayvalık zigon alanlar, Ayvalık zemzemlik alanlar, Ayvalık mücevher kutusu alanlar, Ayvalık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ayvalık sürahi alanlar, Ayvalık Osmanlı sürahi alanlar, Ayvalık antik mercan alanlar, Ayvalık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ayvalık antik sedef alanlar, Ayvalık minyatür alanlar, Ayvalık kabe örtüsü alanlar, Ayvalık gülebdan alanlar, Ayvalık mineli dürbün alanlar, Ayvalık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ayvalık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ayvalık lali gue alanlar, Ayvalık gece sürahisi alanlar, Ayvalık meissen alanlar, Ayvalık satsuma alanlar, Ayvalık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ayvalık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ayvalık constantine alanlar, Ayvalık anonim alanlar, Ayvalık leyla gamsız alanlar, Ayvalık ibrahim safi alanlar, Ayvalık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ayvalık herend alanlar, Ayvalık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ayvalık osmanlıca alanlar, Ayvalık kitap alanlar, Ayvalık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ayvalık haydar besim aydar alanlar, Ayvalık orhan peker alanlar, Ayvalık sıtkı olçar alanlar, Ayvalık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ayvalık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ayvalık rus gümüşü alanlar, Ayvalık minyatür alanlar, Ayvalık viyana heykel alanlar, Ayvalık oryantal heykel alanlar, Ayvalık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ayvalık merasim kılıcı alanlar.

Ayvalık ahşap hilye alanlar, Ayvalık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ayvalık tesbih alanlar, Ayvalık seyahat saati alanlar, Ayvalık gravür alanlar, Ayvalık degü alanlar, radio antika alanlar, Ayvalık opalin alanlar, Ayvalık radyo alanlar, Ayvalık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ayvalık laledan alanlar, Ayvalık karaf alanlar, Ayvalık çerezlik alanlar, Ayvalık sahleplik alanlar, Ayvalık tutya alanlar, Ayvalık likör takımı alanlar, Ayvalık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ayvalık zarf alanlar, Ayvalık nargile alanlar, Ayvalık gülabdan alanlar, Ayvalık ferman alanlar, Ayvalık berat alanlar.

Ayvalık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ayvalık şifa tası alanlar, Ayvalık hokka takımı alanlar, Ayvalık mangal alanlar, Ayvalık barutluk alanlar, Ayvalık tombak alanlar, Ayvalık saray işi alanlar, Ayvalık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ayvalık hançer alanlar, Ayvalık kılıç alanlar, Ayvalık mühürler alanlar, Ayvalık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ayvalık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ayvalık seccade alanlar, Ayvalık sırmalı örtüler alanlar, Ayvalık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.