Altıeylül antikacılar, Altıeylül antika alanlar, Altıeylül antika eşya alanlar, Altıeylül antika eşyalar, Altıeylül eski alım satım, Altıeylül antika koleksiyoncuları, Altıeylül antika eşya alıcıları, Altıeylül antika şirketleri, Altıeylül antika firması, Altıeylül antika şirketi, Altıeylül antika firmaları, Altıeylül antika eşya şirketleri, Altıeylül antika eşya firması, Altıeylül antika eşya şirketi, Altıeylül antika eşya firmaları, Altıeylül müzayede şirketi, Altıeylül eski alanlar, Altıeylül eski eşya alanlar, Altıeylül antika alan yerler, Altıeylül antika eşya alan yerler, Altıeylül eski alan yerler, Altıeylül eski eşya alan yerler, Altıeylül antika pazarı, Altıeylül antika alım satım, Altıeylül antika alıcıları, Altıeylül antika satıcıları, Altıeylül antika eşya satıcıları, Altıeylül eski eşya alıcıları, Altıeylül eski eşya satıcıları, Altıeylül antika fiyatları, Altıeylül antika eşya fiyatları, Altıeylül eski fiyatları, Altıeylül eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Altıeylül Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Altıeylül antika eşya alanlar ve Altıeylül antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Altıeylül antika eşya şirketimiz, Altıeylül antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Altıeylül Antika Alanlar

Altıeylül antika alanlar ve Altıeylül antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Altıeylül antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Altıeylül antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Altıeylül Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Altıeylül antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Altıeylül

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Altıeylül antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Altıeylül antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Altıeylül Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Altıeylül antika eşya alanlar ve Altıeylül antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Altıeylül antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Altıeylül antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Altıeylül Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Altıeylül antika eşya alanların tercih ettiği, Altıeylül bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Altıeylül antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Altıeylül antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Altıeylül antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Altıeylül Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Altıeylül eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Altıeylül eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Altıeylül eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Altıeylül eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Altıeylül eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Altıeylül Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Altıeylül bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Altıeylül antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Altıeylül bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Altıeylül antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Altıeylül antikacılar, Altıeylül antika eşyalar, Altıeylül eski eşyalar, Altıeylül antika şirketleri, Altıeylül antika firması, Altıeylül müzayede şirketi,Altıeylül el yazması alanlar, Altıeylül Kuran’ı kerim alanlar, Altıeylül hat yazı alanlar, Altıeylül obje alanlar, Altıeylül gümüş alanlar, Altıeylül turalı gümüş alanlar, Altıeylül karaf alanlar, vazo alanlar, Altıeylül jardinyer alanlar, Altıeylül resim alanlar, Altıeylül modern resim alanlar, Altıeylül aplik alanlar, Altıeylül bahü alanlar, Altıeylül bavul alanlar, Altıeylül çanak alanlar, Altıeylül çömlek alanlar, Altıeylül bakır alanlar, baston alanlar, Altıeylül biskiü alanlar, Altıeylül billur alanlar, Altıeylül cam alanlar, Altıeylül kristal alanlar, Altıeylül bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Altıeylül bandırma halısı alanlar, Altıeylül ceviz yemek odası alanlar, Altıeylül ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Altıeylül ceviz sandalye alanlar, Altıeylül cümbüş alanlar, Altıeylül constantin oble alanlar, Altıeylül cam obje alanlar, Altıeylül beykoz alanlar.

Altıeylül bohem alanlar, Altıeylül çeşmi bülbül alanlar, Altıeylül çeşme taşı alanlar, Altıeylül çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Altıeylül arnevu alanlar, art deko alanlar, Altıeylül deko alanlar, Altıeylül ayna alanlar, Altıeylül asma avize alanlar, Altıeylül aznavur gümüş alanlar, Altıeylül aznavur alanlar, Altıeylül bafon alanlar, Altıeylül ayvazozki alanlar, Altıeylül dolap alanlar, Altıeylül divit alanlar, Altıeylül biblo alanlar, Altıeylül dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Altıeylül daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Altıeylül dekopaj işi alanlar, Altıeylül dual alanlar, Altıeylül dual pikap alanlar.

Altıeylül dümen alanlar, Altıeylül gemici dümeni alanlar, Altıeylül gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Altıeylül derbent halı alanlar, Altıeylül eviye alanlar, Altıeylül ev halısı alanlar, Altıeylül elbiselik alanlar, Altıeylül elbise alanlar, Altıeylül paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Altıeylül el işi alanlar, Altıeylül el işi halı alanlar, Altıeylül el işi alanlar, Altıeylül el işi kilim alanlar, Altıeylül çan alanlar, Altıeylül kilise çanı alanlar, Altıeylül gemici çanı alanlar, Altıeylül çarık alanlar, Altıeylül Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Altıeylül ferforje alanlar, Altıeylül fistan alanlar, Altıeylül Osmanlı fistan alanlar, Altıeylül portmanto alanlar, Altıeylül eski saat alanlar, Altıeylül frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Altıeylül bronz heykel alanlar, Altıeylül bronz sütün alanlar, Altıeylül bronz avize alanlar, Altıeylül bronz vazo alanlar, Altıeylül bronz kutu alanlar, Altıeylül bronz el işi alanlar.

Altıeylül halı alanlar, Altıeylül lamba alanlar, resim alanlar, Altıeylül parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Altıeylül insan biblosu alanlar, Altıeylül oryantel biblo alanlar, Altıeylül kuş biblosu alanlar, Altıeylül havlu alanlar, Altıeylül mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Altıeylül turkısh antika alanlar, Altıeylül Osmanlı eşyalar alanlar, Altıeylül İstanbul resimleri alanlar, Altıeylül altın varak sehpa alanlar, Altıeylül altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Altıeylül afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Altıeylül bronz fener alanlar, Altıeylül bünyen alanlar, Altıeylül develi halı alanlar, Altıeylül dürbün alanlar, Altıeylül teleskop alanlar, Altıeylül sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Altıeylül çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Altıeylül flama alanlar, Altıeylül alem alanlar, Altıeylül arabesk alanlar.

fincan alanlar, Altıeylül eski fincan alanlar, Altıeylül cam altı alanlar, Altıeylül şamdan alanlar, Altıeylül oryantel heykel alanlar, Altıeylül gümüşlük alanlar, Altıeylül hat yazı alanlar, Altıeylül teship alanlar, hokka alanlar, Altıeylül tophane alanlar, Altıeylül goblen alanlar, Altıeylül çin eski eşyalar alanlar, Altıeylül Çanakkale alanlar, Altıeylül Çanakkale vazo alanlar, Altıeylül fil dişi heykel alanlar, Altıeylül fil dişi baston alanlar, Altıeylül fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Altıeylül fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Altıeylül duvar saati alanlar, Altıeylül bez alanlar, buda heykel alanlar, Altıeylül hamedan halı alanlar, Altıeylül kılıç alanlar, Altıeylül antika kılıç alanlar.

Altıeylül antika araba alanlar, Altıeylül antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Altıeylül antika eşyalar alanlar, Altıeylül kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Altıeylül antika foto alanlar, Altıeylül kehribar alanlar, Altıeylül kehribar tesbih alanlar, Altıeylül Kütahya alanlar, kınık alanlar, Altıeylül seramik eşya alanlar, Altıeylül kilit alanlar, Altıeylül anahtar alanlar, Altıeylül antika anahtar alanlar, Altıeylül antika kilit alanlar, Altıeylül josefin alanlar, kaşpo alanlar, Altıeylül antika silah alanlar, Altıeylül antika rahle alanlar, rahle alanlar, Altıeylül lambader alanlar, Altıeylül minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Altıeylül komidin alanlar, Altıeylül kara kalem resim alanlar, Altıeylül blue black alanlar, Altıeylül mask alanlar, eski mask alanlar, Altıeylül aşurelik alanlar.

Altıeylül saleplik alanlar, bozalık alanlar, Altıeylül antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Altıeylül gramofon alanlar, Altıeylül mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Altıeylül güdüm alanlar, Altıeylül tekke işi alanlar, Altıeylül İznik alanlar, Altıeylül pusula alanlar, Altıeylül gemi pusulası alanlar, Altıeylül periyor saat alanlar, Altıeylül mangal alanlar, Altıeylül eski mangal alanlar, Altıeylül Şam işi alanlar, Altıeylül Süleymaniye işi alanlar, Altıeylül takunya alanlar, Altıeylül gümüş takunya alanlar, Altıeylül Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Altıeylül seccade alanlar, Altıeylül eski seccade alanlar, Altıeylül Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Altıeylül tablo alanlar.

Altıeylül antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Altıeylül abajur alanlar, Altıeylül sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Altıeylül antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Altıeylül madalya alanlar, Altıeylül eşya alanlar, Altıeylül ferman alanlar, Altıeylül berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Altıeylül jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Altıeylül bahça alanlar, Altıeylül Osmanlı bohça alanlar, Altıeylül bindallı alanlar, kaftan alanlar, Altıeylül ampir alanlar, Altıeylül chrıstofle alanlar, Altıeylül ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Altıeylül şamdan alanlar, Altıeylül çanta alanlar, Altıeylül van işi savat alanlar, Altıeylül tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Altıeylül Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Altıeylül hokka alanlar, Altıeylül fransız mine alanlar, Altıeylül teşhir vitrini alanlar, Altıeylül buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Altıeylül keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Altıeylül kandil alanlar, Altıeylül ebru alanlar, Altıeylül mustafa düzgünman alanlar, Altıeylül zigon alanlar, Altıeylül zemzemlik alanlar, Altıeylül mücevher kutusu alanlar, Altıeylül dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Altıeylül sürahi alanlar, Altıeylül Osmanlı sürahi alanlar, Altıeylül antik mercan alanlar, Altıeylül makta alanlar, teslim taşı alanlar, Altıeylül antik sedef alanlar, Altıeylül minyatür alanlar, Altıeylül kabe örtüsü alanlar, Altıeylül gülebdan alanlar, Altıeylül mineli dürbün alanlar, Altıeylül sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Altıeylül şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Altıeylül lali gue alanlar, Altıeylül gece sürahisi alanlar, Altıeylül meissen alanlar, Altıeylül satsuma alanlar, Altıeylül hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Altıeylül macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Altıeylül constantine alanlar, Altıeylül anonim alanlar, Altıeylül leyla gamsız alanlar, Altıeylül ibrahim safi alanlar, Altıeylül bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Altıeylül herend alanlar, Altıeylül nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Altıeylül osmanlıca alanlar, Altıeylül kitap alanlar, Altıeylül kalle alanlar, ali kartal alanlar, Altıeylül haydar besim aydar alanlar, Altıeylül orhan peker alanlar, Altıeylül sıtkı olçar alanlar, Altıeylül Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Altıeylül edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Altıeylül rus gümüşü alanlar, Altıeylül minyatür alanlar, Altıeylül viyana heykel alanlar, Altıeylül oryantal heykel alanlar, Altıeylül f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Altıeylül merasim kılıcı alanlar.

Altıeylül ahşap hilye alanlar, Altıeylül hereke halı alanlar, kuka alanlar, Altıeylül tesbih alanlar, Altıeylül seyahat saati alanlar, Altıeylül gravür alanlar, Altıeylül degü alanlar, radio antika alanlar, Altıeylül opalin alanlar, Altıeylül radyo alanlar, Altıeylül kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Altıeylül laledan alanlar, Altıeylül karaf alanlar, Altıeylül çerezlik alanlar, Altıeylül sahleplik alanlar, Altıeylül tutya alanlar, Altıeylül likör takımı alanlar, Altıeylül mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Altıeylül zarf alanlar, Altıeylül nargile alanlar, Altıeylül gülabdan alanlar, Altıeylül ferman alanlar, Altıeylül berat alanlar.

Altıeylül hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Altıeylül şifa tası alanlar, Altıeylül hokka takımı alanlar, Altıeylül mangal alanlar, Altıeylül barutluk alanlar, Altıeylül tombak alanlar, Altıeylül saray işi alanlar, Altıeylül ağızlık alanlar, kemer alanlar, Altıeylül hançer alanlar, Altıeylül kılıç alanlar, Altıeylül mühürler alanlar, Altıeylül mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Altıeylül Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Altıeylül seccade alanlar, Altıeylül sırmalı örtüler alanlar, Altıeylül antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.