Balibey Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balibey Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balibey, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balibey olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balibey İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balibey ve antika satıcıları Balibey için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balibey Antikacı

İstanbul, Balibey antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balibey) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balibey Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balibey Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balibey Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balibey Takvim Alan Antikacı, Balibey Mangal Alan Antikacı, Balibey Bindallı Alan Antikacı, Balibey Müzik Seti Alan Antikacı, Balibey Kama Alan Antikacı, Balibey Kazan Alan Antikacı, Balibey Kristal Alan Antikacı, Balibey Kuran Alan Antikacı, Balibey Kupa Alan Antikacı, Balibey Ğügüm Alan Antikacı, Balibey Arma Alan Antikacı, Balibey Fıçı Alan Antikacı, Balibey El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balibey Efemera Alan Antikacı, Balibey Hat Makası Alan Antikacı, Balibey Silke Alan Antikacı, Balibey Madalya Alan Antikacı.

Balibey Tarak Alan Antikacı, Balibey Harita Alan Antikacı, Balibey Kandil Alan Antikacı, Balibey Bez Alan Antikacı, Balibey Porselen Alan Antikacı, Balibey Müzik Aleti Alan Antikacı, Balibey Takı Kutusu Alan Antikacı, Balibey Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balibey Resim Alan Antikacı, Balibey İpek Halı Alan Antikacı, Balibey Silah Alan Antikacı, Balibey Kilim Alan Antikacı, Balibey Plak Alan Antikacı, Balibey Kasetçalar Alan Antikacı, Balibey Zarf Alan Antikacı.

Balibey Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balibey Yüzük Alan Antikacı, Balibey Portre Alan Antikacı, Balibey İran Halısı Alan Antikacı, Balibey Askeri Malzeme Alanalar, Balibey Baston Alan Antikacı, Balibey Bileklik Alan Antikacı, Balibey Sehpa Alan Antikacı, Balibey Kamçı Alan Antikacı, Balibey Hat Alan Antikacı, Balibey Oyma Alan Antikacı, Balibey Gümüşlük Alan Antikacı, Balibey El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balibey Kılıç Alan Antikacı, Balibey Takı Alan Antikacı, Balibey Cep Saati Alan Antikacı, Balibey Dvd Alan Antikacı, Balibey Komple Eşya Alan Antikacı, Balibey Telefon Alan Antikacı, Balibey Pipo Alan Antikacı, Balibey Üç Etek Alan Antikacı, Balibey Bilezik Alan Antikacı, Balibey Bardak Alan Antikacı.

Balibey Tablo Alan Antikacı, Balibey 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balibey Sefer Tası Alan Antikacı, Balibey Dokuma Alan Antikacı, Balibey Kalem Alan Antikacı, Balibey Sürahi Alan Antikacı, Balibey Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balibey Gümüş Alan Antikacı, Balibey Daktilo Alan Antikacı, Balibey Pul Alan Antikacı, Balibey Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balibey Bıçak Alan Antikacı, Balibey Kol Saati Alan Antikacı, Balibey Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balibey Rozet Alan Antikacı, Balibey Gelinlik Alan Antikacı, Balibey Çatal Alan Antikacı, Balibey Kıyafet Alan Antikacı, Balibey Duvar Saati Alan Antikacı, Balibey Fes Alan Antikacı, Balibey Küp Alan Antikacı, Balibey Saçma Alan Antikacı.

Balibey Hat Yazısı Alan Antikacı, Balibey Ağaç Alan Antikacı, Balibey Halı Alan Antikacı, Balibey Günlük Alan Antikacı, Balibey Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balibey Masa Alan Antikacı, Balibey Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balibey Kitap Alan Antikacı, Balibey Amfi Alan Antikacı, Balibey Albüm Alan Antikacı, Balibey Ahşap Alan Antikacı, Balibey Gondol Alan Antikacı, Balibey Çizgi Roman Alan Antikacı, Balibey Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balibey Pusula Alan Antikacı, Balibey Gerdanlık Alan Antikacı, Balibey Cezve Alan Antikacı, Balibey Şerbetlik Alan Antikacı.

Balibey Tuval Alan Antikacı, Balibey Okka Alan Antikacı, Balibey Fincan Alan Antikacı, Balibey Cd Alan Antikacı, Balibey Cam Alan Antikacı, Balibey Çan Alan Antikacı, Balibey Hoparlör Alan Antikacı, Balibey Çiçek Alan Antikacı, Balibey Retro Eşya Alan Antikacı, Balibey Vazo Alan Antikacı, Balibey Koltuk Alan Antikacı, Balibey Şapka Alan Antikacı, Balibey Bakır Eşya Alan Antikacı, Balibey Kilit Alan Antikacı, Balibey Biblo Alan Antikacı, Balibey Saat Alan Antikacı, Balibey Matara Alan Antikacı, Balibey Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balibey 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balibey Nişan Alan Antikacı, Balibey Seramik Alan Antikacı, Balibey Minyatür Alan Antikacı, Balibey Kase Alan Antikacı, Balibey Tas Alan Antikacı, Balibey Kavanoz Alan Antikacı, Balibey 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balibey Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balibey El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balibey Radyo Alan Antikacı, Balibey Çini Alan Antikacı, Balibey Mühür Alan Antikacı, Balibey Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balibey Çaydanlık Alan Antikacı, Balibey Halhal Alan Antikacı, Balibey Tılsım Alan Antikacı, Balibey Sepet Alan Antikacı, Balibey Sandelye Alan Antikacı, Balibey Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balibey Pikap Alan Antikacı, Balibey Roman Alan Antikacı, Balibey Tepsi Alan Antikacı, Balibey Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balibey Forma Alan Antikacı, Balibey Avize Alan Antikacı, Balibey Sahan Alan Antikacı, Balibey Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balibey Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balibey Bronz Heykel Alan Antikacı, Balibey Şamdan Alan Antikacı.

Balibey Kartpostal Alan Antikacı, Balibey Hereke Halısı Alan Antikacı, Balibey Sini Alan Antikacı, Balibey Tüfek Alan Antikacı, Balibey Köstekli Saat Alan Antikacı, Balibey Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balibey Taş Plak Alan Antikacı, Balibey Gravür Alan Antikacı, Balibey Kurşun Alan Antikacı, Balibey Gramafon Alan Antikacı, Balibey Cd Player Alan Antikacı, Balibey 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balibey Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balibey Kahve Takımı Alan Antikacı, Balibey Mobilya Alan Antikacı, Balibey Kapı Alan Antikacı, Balibey Kaşık Alan Antikacı, Balibey İbrik Alan Antikacı, Balibey Yağlı Boya Alan Antikacı, Balibey Tabanca Alan Antikacı, Balibey Ferman Alan Antikacı, Balibey Ebru Alan Antikacı, Balibey Tabak Alan Antikacı, Balibey Semaver Alan Antikacı, Balibey Kutu Alan Antikacı.

Balibey Kehribar Alan Antikacı, Balibey Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balibey Bronz Alan Antikacı, Balibey Şişe Alan Antikacı, Balibey Madalya Nişan Alan Antikacı, Balibey Anahtar Alan Antikacı, Balibey Makine Alan Antikacı, Balibey Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balibey Mekanik Alet Alan Antikacı, Balibey Kolye Alan Antikacı, Balibey Fotoğraf Alan Antikacı, Balibey Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balibey Tesbih Alan Antikacı, Balibey El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balibey Opalin Alan Antikacı, Balibey Taş Alan Antikacı, Balibey Metal Alan Antikacı, Balibey El Yazması Alan Antikacı, Balibey Terazi Alan Antikacı, Balibey Tokmak Alan Antikacı, Balibey Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balibey Dirhem Alan Antikacı, Balibey El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.