Balat Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balat Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balat, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balat olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balat İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balat ve antika satıcıları Balat için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balat Antikacı

İstanbul, Balat antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balat) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balat Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balat Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balat Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balat Takvim Alan Antikacı, Balat Mangal Alan Antikacı, Balat Bindallı Alan Antikacı, Balat Müzik Seti Alan Antikacı, Balat Kama Alan Antikacı, Balat Kazan Alan Antikacı, Balat Kristal Alan Antikacı, Balat Kuran Alan Antikacı, Balat Kupa Alan Antikacı, Balat Ğügüm Alan Antikacı, Balat Arma Alan Antikacı, Balat Fıçı Alan Antikacı, Balat El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balat Efemera Alan Antikacı, Balat Hat Makası Alan Antikacı, Balat Silke Alan Antikacı, Balat Madalya Alan Antikacı.

Balat Tarak Alan Antikacı, Balat Harita Alan Antikacı, Balat Kandil Alan Antikacı, Balat Bez Alan Antikacı, Balat Porselen Alan Antikacı, Balat Müzik Aleti Alan Antikacı, Balat Takı Kutusu Alan Antikacı, Balat Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balat Resim Alan Antikacı, Balat İpek Halı Alan Antikacı, Balat Silah Alan Antikacı, Balat Kilim Alan Antikacı, Balat Plak Alan Antikacı, Balat Kasetçalar Alan Antikacı, Balat Zarf Alan Antikacı.

Balat Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balat Yüzük Alan Antikacı, Balat Portre Alan Antikacı, Balat İran Halısı Alan Antikacı, Balat Askeri Malzeme Alanalar, Balat Baston Alan Antikacı, Balat Bileklik Alan Antikacı, Balat Sehpa Alan Antikacı, Balat Kamçı Alan Antikacı, Balat Hat Alan Antikacı, Balat Oyma Alan Antikacı, Balat Gümüşlük Alan Antikacı, Balat El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balat Kılıç Alan Antikacı, Balat Takı Alan Antikacı, Balat Cep Saati Alan Antikacı, Balat Dvd Alan Antikacı, Balat Komple Eşya Alan Antikacı, Balat Telefon Alan Antikacı, Balat Pipo Alan Antikacı, Balat Üç Etek Alan Antikacı, Balat Bilezik Alan Antikacı, Balat Bardak Alan Antikacı.

Balat Tablo Alan Antikacı, Balat 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balat Sefer Tası Alan Antikacı, Balat Dokuma Alan Antikacı, Balat Kalem Alan Antikacı, Balat Sürahi Alan Antikacı, Balat Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balat Gümüş Alan Antikacı, Balat Daktilo Alan Antikacı, Balat Pul Alan Antikacı, Balat Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balat Bıçak Alan Antikacı, Balat Kol Saati Alan Antikacı, Balat Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balat Rozet Alan Antikacı, Balat Gelinlik Alan Antikacı, Balat Çatal Alan Antikacı, Balat Kıyafet Alan Antikacı, Balat Duvar Saati Alan Antikacı, Balat Fes Alan Antikacı, Balat Küp Alan Antikacı, Balat Saçma Alan Antikacı.

Balat Hat Yazısı Alan Antikacı, Balat Ağaç Alan Antikacı, Balat Halı Alan Antikacı, Balat Günlük Alan Antikacı, Balat Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balat Masa Alan Antikacı, Balat Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balat Kitap Alan Antikacı, Balat Amfi Alan Antikacı, Balat Albüm Alan Antikacı, Balat Ahşap Alan Antikacı, Balat Gondol Alan Antikacı, Balat Çizgi Roman Alan Antikacı, Balat Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balat Pusula Alan Antikacı, Balat Gerdanlık Alan Antikacı, Balat Cezve Alan Antikacı, Balat Şerbetlik Alan Antikacı.

Balat Tuval Alan Antikacı, Balat Okka Alan Antikacı, Balat Fincan Alan Antikacı, Balat Cd Alan Antikacı, Balat Cam Alan Antikacı, Balat Çan Alan Antikacı, Balat Hoparlör Alan Antikacı, Balat Çiçek Alan Antikacı, Balat Retro Eşya Alan Antikacı, Balat Vazo Alan Antikacı, Balat Koltuk Alan Antikacı, Balat Şapka Alan Antikacı, Balat Bakır Eşya Alan Antikacı, Balat Kilit Alan Antikacı, Balat Biblo Alan Antikacı, Balat Saat Alan Antikacı, Balat Matara Alan Antikacı, Balat Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balat 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balat Nişan Alan Antikacı, Balat Seramik Alan Antikacı, Balat Minyatür Alan Antikacı, Balat Kase Alan Antikacı, Balat Tas Alan Antikacı, Balat Kavanoz Alan Antikacı, Balat 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balat Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balat El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balat Radyo Alan Antikacı, Balat Çini Alan Antikacı, Balat Mühür Alan Antikacı, Balat Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balat Çaydanlık Alan Antikacı, Balat Halhal Alan Antikacı, Balat Tılsım Alan Antikacı, Balat Sepet Alan Antikacı, Balat Sandelye Alan Antikacı, Balat Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balat Pikap Alan Antikacı, Balat Roman Alan Antikacı, Balat Tepsi Alan Antikacı, Balat Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balat Forma Alan Antikacı, Balat Avize Alan Antikacı, Balat Sahan Alan Antikacı, Balat Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balat Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balat Bronz Heykel Alan Antikacı, Balat Şamdan Alan Antikacı.

Balat Kartpostal Alan Antikacı, Balat Hereke Halısı Alan Antikacı, Balat Sini Alan Antikacı, Balat Tüfek Alan Antikacı, Balat Köstekli Saat Alan Antikacı, Balat Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balat Taş Plak Alan Antikacı, Balat Gravür Alan Antikacı, Balat Kurşun Alan Antikacı, Balat Gramafon Alan Antikacı, Balat Cd Player Alan Antikacı, Balat 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balat Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balat Kahve Takımı Alan Antikacı, Balat Mobilya Alan Antikacı, Balat Kapı Alan Antikacı, Balat Kaşık Alan Antikacı, Balat İbrik Alan Antikacı, Balat Yağlı Boya Alan Antikacı, Balat Tabanca Alan Antikacı, Balat Ferman Alan Antikacı, Balat Ebru Alan Antikacı, Balat Tabak Alan Antikacı, Balat Semaver Alan Antikacı, Balat Kutu Alan Antikacı.

Balat Kehribar Alan Antikacı, Balat Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balat Bronz Alan Antikacı, Balat Şişe Alan Antikacı, Balat Madalya Nişan Alan Antikacı, Balat Anahtar Alan Antikacı, Balat Makine Alan Antikacı, Balat Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balat Mekanik Alet Alan Antikacı, Balat Kolye Alan Antikacı, Balat Fotoğraf Alan Antikacı, Balat Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balat Tesbih Alan Antikacı, Balat El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balat Opalin Alan Antikacı, Balat Taş Alan Antikacı, Balat Metal Alan Antikacı, Balat El Yazması Alan Antikacı, Balat Terazi Alan Antikacı, Balat Tokmak Alan Antikacı, Balat Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balat Dirhem Alan Antikacı, Balat El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.