Balabanağa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balabanağa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balabanağa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balabanağa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balabanağa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balabanağa ve antika satıcıları Balabanağa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balabanağa Antikacı

İstanbul, Balabanağa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balabanağa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balabanağa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balabanağa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balabanağa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balabanağa Takvim Alan Antikacı, Balabanağa Mangal Alan Antikacı, Balabanağa Bindallı Alan Antikacı, Balabanağa Müzik Seti Alan Antikacı, Balabanağa Kama Alan Antikacı, Balabanağa Kazan Alan Antikacı, Balabanağa Kristal Alan Antikacı, Balabanağa Kuran Alan Antikacı, Balabanağa Kupa Alan Antikacı, Balabanağa Ğügüm Alan Antikacı, Balabanağa Arma Alan Antikacı, Balabanağa Fıçı Alan Antikacı, Balabanağa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balabanağa Efemera Alan Antikacı, Balabanağa Hat Makası Alan Antikacı, Balabanağa Silke Alan Antikacı, Balabanağa Madalya Alan Antikacı.

Balabanağa Tarak Alan Antikacı, Balabanağa Harita Alan Antikacı, Balabanağa Kandil Alan Antikacı, Balabanağa Bez Alan Antikacı, Balabanağa Porselen Alan Antikacı, Balabanağa Müzik Aleti Alan Antikacı, Balabanağa Takı Kutusu Alan Antikacı, Balabanağa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balabanağa Resim Alan Antikacı, Balabanağa İpek Halı Alan Antikacı, Balabanağa Silah Alan Antikacı, Balabanağa Kilim Alan Antikacı, Balabanağa Plak Alan Antikacı, Balabanağa Kasetçalar Alan Antikacı, Balabanağa Zarf Alan Antikacı.

Balabanağa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balabanağa Yüzük Alan Antikacı, Balabanağa Portre Alan Antikacı, Balabanağa İran Halısı Alan Antikacı, Balabanağa Askeri Malzeme Alanalar, Balabanağa Baston Alan Antikacı, Balabanağa Bileklik Alan Antikacı, Balabanağa Sehpa Alan Antikacı, Balabanağa Kamçı Alan Antikacı, Balabanağa Hat Alan Antikacı, Balabanağa Oyma Alan Antikacı, Balabanağa Gümüşlük Alan Antikacı, Balabanağa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balabanağa Kılıç Alan Antikacı, Balabanağa Takı Alan Antikacı, Balabanağa Cep Saati Alan Antikacı, Balabanağa Dvd Alan Antikacı, Balabanağa Komple Eşya Alan Antikacı, Balabanağa Telefon Alan Antikacı, Balabanağa Pipo Alan Antikacı, Balabanağa Üç Etek Alan Antikacı, Balabanağa Bilezik Alan Antikacı, Balabanağa Bardak Alan Antikacı.

Balabanağa Tablo Alan Antikacı, Balabanağa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balabanağa Sefer Tası Alan Antikacı, Balabanağa Dokuma Alan Antikacı, Balabanağa Kalem Alan Antikacı, Balabanağa Sürahi Alan Antikacı, Balabanağa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balabanağa Gümüş Alan Antikacı, Balabanağa Daktilo Alan Antikacı, Balabanağa Pul Alan Antikacı, Balabanağa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balabanağa Bıçak Alan Antikacı, Balabanağa Kol Saati Alan Antikacı, Balabanağa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balabanağa Rozet Alan Antikacı, Balabanağa Gelinlik Alan Antikacı, Balabanağa Çatal Alan Antikacı, Balabanağa Kıyafet Alan Antikacı, Balabanağa Duvar Saati Alan Antikacı, Balabanağa Fes Alan Antikacı, Balabanağa Küp Alan Antikacı, Balabanağa Saçma Alan Antikacı.

Balabanağa Hat Yazısı Alan Antikacı, Balabanağa Ağaç Alan Antikacı, Balabanağa Halı Alan Antikacı, Balabanağa Günlük Alan Antikacı, Balabanağa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balabanağa Masa Alan Antikacı, Balabanağa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balabanağa Kitap Alan Antikacı, Balabanağa Amfi Alan Antikacı, Balabanağa Albüm Alan Antikacı, Balabanağa Ahşap Alan Antikacı, Balabanağa Gondol Alan Antikacı, Balabanağa Çizgi Roman Alan Antikacı, Balabanağa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balabanağa Pusula Alan Antikacı, Balabanağa Gerdanlık Alan Antikacı, Balabanağa Cezve Alan Antikacı, Balabanağa Şerbetlik Alan Antikacı.

Balabanağa Tuval Alan Antikacı, Balabanağa Okka Alan Antikacı, Balabanağa Fincan Alan Antikacı, Balabanağa Cd Alan Antikacı, Balabanağa Cam Alan Antikacı, Balabanağa Çan Alan Antikacı, Balabanağa Hoparlör Alan Antikacı, Balabanağa Çiçek Alan Antikacı, Balabanağa Retro Eşya Alan Antikacı, Balabanağa Vazo Alan Antikacı, Balabanağa Koltuk Alan Antikacı, Balabanağa Şapka Alan Antikacı, Balabanağa Bakır Eşya Alan Antikacı, Balabanağa Kilit Alan Antikacı, Balabanağa Biblo Alan Antikacı, Balabanağa Saat Alan Antikacı, Balabanağa Matara Alan Antikacı, Balabanağa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balabanağa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balabanağa Nişan Alan Antikacı, Balabanağa Seramik Alan Antikacı, Balabanağa Minyatür Alan Antikacı, Balabanağa Kase Alan Antikacı, Balabanağa Tas Alan Antikacı, Balabanağa Kavanoz Alan Antikacı, Balabanağa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balabanağa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balabanağa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balabanağa Radyo Alan Antikacı, Balabanağa Çini Alan Antikacı, Balabanağa Mühür Alan Antikacı, Balabanağa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balabanağa Çaydanlık Alan Antikacı, Balabanağa Halhal Alan Antikacı, Balabanağa Tılsım Alan Antikacı, Balabanağa Sepet Alan Antikacı, Balabanağa Sandelye Alan Antikacı, Balabanağa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balabanağa Pikap Alan Antikacı, Balabanağa Roman Alan Antikacı, Balabanağa Tepsi Alan Antikacı, Balabanağa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balabanağa Forma Alan Antikacı, Balabanağa Avize Alan Antikacı, Balabanağa Sahan Alan Antikacı, Balabanağa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balabanağa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balabanağa Bronz Heykel Alan Antikacı, Balabanağa Şamdan Alan Antikacı.

Balabanağa Kartpostal Alan Antikacı, Balabanağa Hereke Halısı Alan Antikacı, Balabanağa Sini Alan Antikacı, Balabanağa Tüfek Alan Antikacı, Balabanağa Köstekli Saat Alan Antikacı, Balabanağa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balabanağa Taş Plak Alan Antikacı, Balabanağa Gravür Alan Antikacı, Balabanağa Kurşun Alan Antikacı, Balabanağa Gramafon Alan Antikacı, Balabanağa Cd Player Alan Antikacı, Balabanağa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balabanağa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balabanağa Kahve Takımı Alan Antikacı, Balabanağa Mobilya Alan Antikacı, Balabanağa Kapı Alan Antikacı, Balabanağa Kaşık Alan Antikacı, Balabanağa İbrik Alan Antikacı, Balabanağa Yağlı Boya Alan Antikacı, Balabanağa Tabanca Alan Antikacı, Balabanağa Ferman Alan Antikacı, Balabanağa Ebru Alan Antikacı, Balabanağa Tabak Alan Antikacı, Balabanağa Semaver Alan Antikacı, Balabanağa Kutu Alan Antikacı.

Balabanağa Kehribar Alan Antikacı, Balabanağa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balabanağa Bronz Alan Antikacı, Balabanağa Şişe Alan Antikacı, Balabanağa Madalya Nişan Alan Antikacı, Balabanağa Anahtar Alan Antikacı, Balabanağa Makine Alan Antikacı, Balabanağa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balabanağa Mekanik Alet Alan Antikacı, Balabanağa Kolye Alan Antikacı, Balabanağa Fotoğraf Alan Antikacı, Balabanağa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balabanağa Tesbih Alan Antikacı, Balabanağa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balabanağa Opalin Alan Antikacı, Balabanağa Taş Alan Antikacı, Balabanağa Metal Alan Antikacı, Balabanağa El Yazması Alan Antikacı, Balabanağa Terazi Alan Antikacı, Balabanağa Tokmak Alan Antikacı, Balabanağa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balabanağa Dirhem Alan Antikacı, Balabanağa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.