Balaban Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Balaban Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Balaban, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Balaban olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Balaban İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Balaban ve antika satıcıları Balaban için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Balaban Antikacı

İstanbul, Balaban antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Balaban) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balaban Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Balaban Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Balaban Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Balaban Takvim Alan Antikacı, Balaban Mangal Alan Antikacı, Balaban Bindallı Alan Antikacı, Balaban Müzik Seti Alan Antikacı, Balaban Kama Alan Antikacı, Balaban Kazan Alan Antikacı, Balaban Kristal Alan Antikacı, Balaban Kuran Alan Antikacı, Balaban Kupa Alan Antikacı, Balaban Ğügüm Alan Antikacı, Balaban Arma Alan Antikacı, Balaban Fıçı Alan Antikacı, Balaban El Yazması Kitap Alan Antikacı, Balaban Efemera Alan Antikacı, Balaban Hat Makası Alan Antikacı, Balaban Silke Alan Antikacı, Balaban Madalya Alan Antikacı.

Balaban Tarak Alan Antikacı, Balaban Harita Alan Antikacı, Balaban Kandil Alan Antikacı, Balaban Bez Alan Antikacı, Balaban Porselen Alan Antikacı, Balaban Müzik Aleti Alan Antikacı, Balaban Takı Kutusu Alan Antikacı, Balaban Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Balaban Resim Alan Antikacı, Balaban İpek Halı Alan Antikacı, Balaban Silah Alan Antikacı, Balaban Kilim Alan Antikacı, Balaban Plak Alan Antikacı, Balaban Kasetçalar Alan Antikacı, Balaban Zarf Alan Antikacı.

Balaban Komple Miras Evi Alan Antikacı, Balaban Yüzük Alan Antikacı, Balaban Portre Alan Antikacı, Balaban İran Halısı Alan Antikacı, Balaban Askeri Malzeme Alanalar, Balaban Baston Alan Antikacı, Balaban Bileklik Alan Antikacı, Balaban Sehpa Alan Antikacı, Balaban Kamçı Alan Antikacı, Balaban Hat Alan Antikacı, Balaban Oyma Alan Antikacı, Balaban Gümüşlük Alan Antikacı, Balaban El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Balaban Kılıç Alan Antikacı, Balaban Takı Alan Antikacı, Balaban Cep Saati Alan Antikacı, Balaban Dvd Alan Antikacı, Balaban Komple Eşya Alan Antikacı, Balaban Telefon Alan Antikacı, Balaban Pipo Alan Antikacı, Balaban Üç Etek Alan Antikacı, Balaban Bilezik Alan Antikacı, Balaban Bardak Alan Antikacı.

Balaban Tablo Alan Antikacı, Balaban 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balaban Sefer Tası Alan Antikacı, Balaban Dokuma Alan Antikacı, Balaban Kalem Alan Antikacı, Balaban Sürahi Alan Antikacı, Balaban Komple Kütüphane Alan Antikacı, Balaban Gümüş Alan Antikacı, Balaban Daktilo Alan Antikacı, Balaban Pul Alan Antikacı, Balaban Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Balaban Bıçak Alan Antikacı, Balaban Kol Saati Alan Antikacı, Balaban Makaralı Teyp Alan Antikacı, Balaban Rozet Alan Antikacı, Balaban Gelinlik Alan Antikacı, Balaban Çatal Alan Antikacı, Balaban Kıyafet Alan Antikacı, Balaban Duvar Saati Alan Antikacı, Balaban Fes Alan Antikacı, Balaban Küp Alan Antikacı, Balaban Saçma Alan Antikacı.

Balaban Hat Yazısı Alan Antikacı, Balaban Ağaç Alan Antikacı, Balaban Halı Alan Antikacı, Balaban Günlük Alan Antikacı, Balaban Yıldız Porselen Alan Antikacı, Balaban Masa Alan Antikacı, Balaban Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Balaban Kitap Alan Antikacı, Balaban Amfi Alan Antikacı, Balaban Albüm Alan Antikacı, Balaban Ahşap Alan Antikacı, Balaban Gondol Alan Antikacı, Balaban Çizgi Roman Alan Antikacı, Balaban Komple Mira Evi Boşaltanlar, Balaban Pusula Alan Antikacı, Balaban Gerdanlık Alan Antikacı, Balaban Cezve Alan Antikacı, Balaban Şerbetlik Alan Antikacı.

Balaban Tuval Alan Antikacı, Balaban Okka Alan Antikacı, Balaban Fincan Alan Antikacı, Balaban Cd Alan Antikacı, Balaban Cam Alan Antikacı, Balaban Çan Alan Antikacı, Balaban Hoparlör Alan Antikacı, Balaban Çiçek Alan Antikacı, Balaban Retro Eşya Alan Antikacı, Balaban Vazo Alan Antikacı, Balaban Koltuk Alan Antikacı, Balaban Şapka Alan Antikacı, Balaban Bakır Eşya Alan Antikacı, Balaban Kilit Alan Antikacı, Balaban Biblo Alan Antikacı, Balaban Saat Alan Antikacı, Balaban Matara Alan Antikacı, Balaban Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Balaban 33 Lük Plak Alan Antikacı, Balaban Nişan Alan Antikacı, Balaban Seramik Alan Antikacı, Balaban Minyatür Alan Antikacı, Balaban Kase Alan Antikacı, Balaban Tas Alan Antikacı, Balaban Kavanoz Alan Antikacı, Balaban 45 Lik Plak Alan Antikacı, Balaban Varaklı Halı Alan Antikacı.

Balaban El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Balaban Radyo Alan Antikacı, Balaban Çini Alan Antikacı, Balaban Mühür Alan Antikacı, Balaban Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Balaban Çaydanlık Alan Antikacı, Balaban Halhal Alan Antikacı, Balaban Tılsım Alan Antikacı, Balaban Sepet Alan Antikacı, Balaban Sandelye Alan Antikacı, Balaban Eski Oyuncak Alan Antikacı, Balaban Pikap Alan Antikacı, Balaban Roman Alan Antikacı, Balaban Tepsi Alan Antikacı, Balaban Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Balaban Forma Alan Antikacı, Balaban Avize Alan Antikacı, Balaban Sahan Alan Antikacı, Balaban Tırnak Ayna Alan Antikacı, Balaban Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Balaban Bronz Heykel Alan Antikacı, Balaban Şamdan Alan Antikacı.

Balaban Kartpostal Alan Antikacı, Balaban Hereke Halısı Alan Antikacı, Balaban Sini Alan Antikacı, Balaban Tüfek Alan Antikacı, Balaban Köstekli Saat Alan Antikacı, Balaban Varaklı Ayna Alan Antikacı, Balaban Taş Plak Alan Antikacı, Balaban Gravür Alan Antikacı, Balaban Kurşun Alan Antikacı, Balaban Gramafon Alan Antikacı, Balaban Cd Player Alan Antikacı, Balaban 78 Lik Plak Alan Antikacı, Balaban Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Balaban Kahve Takımı Alan Antikacı, Balaban Mobilya Alan Antikacı, Balaban Kapı Alan Antikacı, Balaban Kaşık Alan Antikacı, Balaban İbrik Alan Antikacı, Balaban Yağlı Boya Alan Antikacı, Balaban Tabanca Alan Antikacı, Balaban Ferman Alan Antikacı, Balaban Ebru Alan Antikacı, Balaban Tabak Alan Antikacı, Balaban Semaver Alan Antikacı, Balaban Kutu Alan Antikacı.

Balaban Kehribar Alan Antikacı, Balaban Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Balaban Bronz Alan Antikacı, Balaban Şişe Alan Antikacı, Balaban Madalya Nişan Alan Antikacı, Balaban Anahtar Alan Antikacı, Balaban Makine Alan Antikacı, Balaban Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Balaban Mekanik Alet Alan Antikacı, Balaban Kolye Alan Antikacı, Balaban Fotoğraf Alan Antikacı, Balaban Bünyan Halısı Alan Antikacı, Balaban Tesbih Alan Antikacı, Balaban El Dokuması Halı Alan Antikacı, Balaban Opalin Alan Antikacı, Balaban Taş Alan Antikacı, Balaban Metal Alan Antikacı, Balaban El Yazması Alan Antikacı, Balaban Terazi Alan Antikacı, Balaban Tokmak Alan Antikacı, Balaban Gaz Ocağı Alan Antikacı, Balaban Dirhem Alan Antikacı, Balaban El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.