Baklalı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Baklalı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Baklalı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Baklalı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Baklalı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Baklalı ve antika satıcıları Baklalı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Baklalı Antikacı

İstanbul, Baklalı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Baklalı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Baklalı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Baklalı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Baklalı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Baklalı Takvim Alan Antikacı, Baklalı Mangal Alan Antikacı, Baklalı Bindallı Alan Antikacı, Baklalı Müzik Seti Alan Antikacı, Baklalı Kama Alan Antikacı, Baklalı Kazan Alan Antikacı, Baklalı Kristal Alan Antikacı, Baklalı Kuran Alan Antikacı, Baklalı Kupa Alan Antikacı, Baklalı Ğügüm Alan Antikacı, Baklalı Arma Alan Antikacı, Baklalı Fıçı Alan Antikacı, Baklalı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Baklalı Efemera Alan Antikacı, Baklalı Hat Makası Alan Antikacı, Baklalı Silke Alan Antikacı, Baklalı Madalya Alan Antikacı.

Baklalı Tarak Alan Antikacı, Baklalı Harita Alan Antikacı, Baklalı Kandil Alan Antikacı, Baklalı Bez Alan Antikacı, Baklalı Porselen Alan Antikacı, Baklalı Müzik Aleti Alan Antikacı, Baklalı Takı Kutusu Alan Antikacı, Baklalı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Baklalı Resim Alan Antikacı, Baklalı İpek Halı Alan Antikacı, Baklalı Silah Alan Antikacı, Baklalı Kilim Alan Antikacı, Baklalı Plak Alan Antikacı, Baklalı Kasetçalar Alan Antikacı, Baklalı Zarf Alan Antikacı.

Baklalı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Baklalı Yüzük Alan Antikacı, Baklalı Portre Alan Antikacı, Baklalı İran Halısı Alan Antikacı, Baklalı Askeri Malzeme Alanalar, Baklalı Baston Alan Antikacı, Baklalı Bileklik Alan Antikacı, Baklalı Sehpa Alan Antikacı, Baklalı Kamçı Alan Antikacı, Baklalı Hat Alan Antikacı, Baklalı Oyma Alan Antikacı, Baklalı Gümüşlük Alan Antikacı, Baklalı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Baklalı Kılıç Alan Antikacı, Baklalı Takı Alan Antikacı, Baklalı Cep Saati Alan Antikacı, Baklalı Dvd Alan Antikacı, Baklalı Komple Eşya Alan Antikacı, Baklalı Telefon Alan Antikacı, Baklalı Pipo Alan Antikacı, Baklalı Üç Etek Alan Antikacı, Baklalı Bilezik Alan Antikacı, Baklalı Bardak Alan Antikacı.

Baklalı Tablo Alan Antikacı, Baklalı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baklalı Sefer Tası Alan Antikacı, Baklalı Dokuma Alan Antikacı, Baklalı Kalem Alan Antikacı, Baklalı Sürahi Alan Antikacı, Baklalı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Baklalı Gümüş Alan Antikacı, Baklalı Daktilo Alan Antikacı, Baklalı Pul Alan Antikacı, Baklalı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Baklalı Bıçak Alan Antikacı, Baklalı Kol Saati Alan Antikacı, Baklalı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Baklalı Rozet Alan Antikacı, Baklalı Gelinlik Alan Antikacı, Baklalı Çatal Alan Antikacı, Baklalı Kıyafet Alan Antikacı, Baklalı Duvar Saati Alan Antikacı, Baklalı Fes Alan Antikacı, Baklalı Küp Alan Antikacı, Baklalı Saçma Alan Antikacı.

Baklalı Hat Yazısı Alan Antikacı, Baklalı Ağaç Alan Antikacı, Baklalı Halı Alan Antikacı, Baklalı Günlük Alan Antikacı, Baklalı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Baklalı Masa Alan Antikacı, Baklalı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Baklalı Kitap Alan Antikacı, Baklalı Amfi Alan Antikacı, Baklalı Albüm Alan Antikacı, Baklalı Ahşap Alan Antikacı, Baklalı Gondol Alan Antikacı, Baklalı Çizgi Roman Alan Antikacı, Baklalı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Baklalı Pusula Alan Antikacı, Baklalı Gerdanlık Alan Antikacı, Baklalı Cezve Alan Antikacı, Baklalı Şerbetlik Alan Antikacı.

Baklalı Tuval Alan Antikacı, Baklalı Okka Alan Antikacı, Baklalı Fincan Alan Antikacı, Baklalı Cd Alan Antikacı, Baklalı Cam Alan Antikacı, Baklalı Çan Alan Antikacı, Baklalı Hoparlör Alan Antikacı, Baklalı Çiçek Alan Antikacı, Baklalı Retro Eşya Alan Antikacı, Baklalı Vazo Alan Antikacı, Baklalı Koltuk Alan Antikacı, Baklalı Şapka Alan Antikacı, Baklalı Bakır Eşya Alan Antikacı, Baklalı Kilit Alan Antikacı, Baklalı Biblo Alan Antikacı, Baklalı Saat Alan Antikacı, Baklalı Matara Alan Antikacı, Baklalı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Baklalı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Baklalı Nişan Alan Antikacı, Baklalı Seramik Alan Antikacı, Baklalı Minyatür Alan Antikacı, Baklalı Kase Alan Antikacı, Baklalı Tas Alan Antikacı, Baklalı Kavanoz Alan Antikacı, Baklalı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Baklalı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Baklalı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Baklalı Radyo Alan Antikacı, Baklalı Çini Alan Antikacı, Baklalı Mühür Alan Antikacı, Baklalı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Baklalı Çaydanlık Alan Antikacı, Baklalı Halhal Alan Antikacı, Baklalı Tılsım Alan Antikacı, Baklalı Sepet Alan Antikacı, Baklalı Sandelye Alan Antikacı, Baklalı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Baklalı Pikap Alan Antikacı, Baklalı Roman Alan Antikacı, Baklalı Tepsi Alan Antikacı, Baklalı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Baklalı Forma Alan Antikacı, Baklalı Avize Alan Antikacı, Baklalı Sahan Alan Antikacı, Baklalı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Baklalı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Baklalı Bronz Heykel Alan Antikacı, Baklalı Şamdan Alan Antikacı.

Baklalı Kartpostal Alan Antikacı, Baklalı Hereke Halısı Alan Antikacı, Baklalı Sini Alan Antikacı, Baklalı Tüfek Alan Antikacı, Baklalı Köstekli Saat Alan Antikacı, Baklalı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Baklalı Taş Plak Alan Antikacı, Baklalı Gravür Alan Antikacı, Baklalı Kurşun Alan Antikacı, Baklalı Gramafon Alan Antikacı, Baklalı Cd Player Alan Antikacı, Baklalı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baklalı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Baklalı Kahve Takımı Alan Antikacı, Baklalı Mobilya Alan Antikacı, Baklalı Kapı Alan Antikacı, Baklalı Kaşık Alan Antikacı, Baklalı İbrik Alan Antikacı, Baklalı Yağlı Boya Alan Antikacı, Baklalı Tabanca Alan Antikacı, Baklalı Ferman Alan Antikacı, Baklalı Ebru Alan Antikacı, Baklalı Tabak Alan Antikacı, Baklalı Semaver Alan Antikacı, Baklalı Kutu Alan Antikacı.

Baklalı Kehribar Alan Antikacı, Baklalı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Baklalı Bronz Alan Antikacı, Baklalı Şişe Alan Antikacı, Baklalı Madalya Nişan Alan Antikacı, Baklalı Anahtar Alan Antikacı, Baklalı Makine Alan Antikacı, Baklalı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Baklalı Mekanik Alet Alan Antikacı, Baklalı Kolye Alan Antikacı, Baklalı Fotoğraf Alan Antikacı, Baklalı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Baklalı Tesbih Alan Antikacı, Baklalı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Baklalı Opalin Alan Antikacı, Baklalı Taş Alan Antikacı, Baklalı Metal Alan Antikacı, Baklalı El Yazması Alan Antikacı, Baklalı Terazi Alan Antikacı, Baklalı Tokmak Alan Antikacı, Baklalı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Baklalı Dirhem Alan Antikacı, Baklalı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.