Baklacı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Baklacı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Baklacı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Baklacı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Baklacı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Baklacı ve antika satıcıları Baklacı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Baklacı Antikacı

İstanbul, Baklacı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Baklacı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Baklacı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Baklacı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Baklacı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Baklacı Takvim Alan Antikacı, Baklacı Mangal Alan Antikacı, Baklacı Bindallı Alan Antikacı, Baklacı Müzik Seti Alan Antikacı, Baklacı Kama Alan Antikacı, Baklacı Kazan Alan Antikacı, Baklacı Kristal Alan Antikacı, Baklacı Kuran Alan Antikacı, Baklacı Kupa Alan Antikacı, Baklacı Ğügüm Alan Antikacı, Baklacı Arma Alan Antikacı, Baklacı Fıçı Alan Antikacı, Baklacı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Baklacı Efemera Alan Antikacı, Baklacı Hat Makası Alan Antikacı, Baklacı Silke Alan Antikacı, Baklacı Madalya Alan Antikacı.

Baklacı Tarak Alan Antikacı, Baklacı Harita Alan Antikacı, Baklacı Kandil Alan Antikacı, Baklacı Bez Alan Antikacı, Baklacı Porselen Alan Antikacı, Baklacı Müzik Aleti Alan Antikacı, Baklacı Takı Kutusu Alan Antikacı, Baklacı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Baklacı Resim Alan Antikacı, Baklacı İpek Halı Alan Antikacı, Baklacı Silah Alan Antikacı, Baklacı Kilim Alan Antikacı, Baklacı Plak Alan Antikacı, Baklacı Kasetçalar Alan Antikacı, Baklacı Zarf Alan Antikacı.

Baklacı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Baklacı Yüzük Alan Antikacı, Baklacı Portre Alan Antikacı, Baklacı İran Halısı Alan Antikacı, Baklacı Askeri Malzeme Alanalar, Baklacı Baston Alan Antikacı, Baklacı Bileklik Alan Antikacı, Baklacı Sehpa Alan Antikacı, Baklacı Kamçı Alan Antikacı, Baklacı Hat Alan Antikacı, Baklacı Oyma Alan Antikacı, Baklacı Gümüşlük Alan Antikacı, Baklacı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Baklacı Kılıç Alan Antikacı, Baklacı Takı Alan Antikacı, Baklacı Cep Saati Alan Antikacı, Baklacı Dvd Alan Antikacı, Baklacı Komple Eşya Alan Antikacı, Baklacı Telefon Alan Antikacı, Baklacı Pipo Alan Antikacı, Baklacı Üç Etek Alan Antikacı, Baklacı Bilezik Alan Antikacı, Baklacı Bardak Alan Antikacı.

Baklacı Tablo Alan Antikacı, Baklacı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baklacı Sefer Tası Alan Antikacı, Baklacı Dokuma Alan Antikacı, Baklacı Kalem Alan Antikacı, Baklacı Sürahi Alan Antikacı, Baklacı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Baklacı Gümüş Alan Antikacı, Baklacı Daktilo Alan Antikacı, Baklacı Pul Alan Antikacı, Baklacı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Baklacı Bıçak Alan Antikacı, Baklacı Kol Saati Alan Antikacı, Baklacı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Baklacı Rozet Alan Antikacı, Baklacı Gelinlik Alan Antikacı, Baklacı Çatal Alan Antikacı, Baklacı Kıyafet Alan Antikacı, Baklacı Duvar Saati Alan Antikacı, Baklacı Fes Alan Antikacı, Baklacı Küp Alan Antikacı, Baklacı Saçma Alan Antikacı.

Baklacı Hat Yazısı Alan Antikacı, Baklacı Ağaç Alan Antikacı, Baklacı Halı Alan Antikacı, Baklacı Günlük Alan Antikacı, Baklacı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Baklacı Masa Alan Antikacı, Baklacı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Baklacı Kitap Alan Antikacı, Baklacı Amfi Alan Antikacı, Baklacı Albüm Alan Antikacı, Baklacı Ahşap Alan Antikacı, Baklacı Gondol Alan Antikacı, Baklacı Çizgi Roman Alan Antikacı, Baklacı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Baklacı Pusula Alan Antikacı, Baklacı Gerdanlık Alan Antikacı, Baklacı Cezve Alan Antikacı, Baklacı Şerbetlik Alan Antikacı.

Baklacı Tuval Alan Antikacı, Baklacı Okka Alan Antikacı, Baklacı Fincan Alan Antikacı, Baklacı Cd Alan Antikacı, Baklacı Cam Alan Antikacı, Baklacı Çan Alan Antikacı, Baklacı Hoparlör Alan Antikacı, Baklacı Çiçek Alan Antikacı, Baklacı Retro Eşya Alan Antikacı, Baklacı Vazo Alan Antikacı, Baklacı Koltuk Alan Antikacı, Baklacı Şapka Alan Antikacı, Baklacı Bakır Eşya Alan Antikacı, Baklacı Kilit Alan Antikacı, Baklacı Biblo Alan Antikacı, Baklacı Saat Alan Antikacı, Baklacı Matara Alan Antikacı, Baklacı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Baklacı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Baklacı Nişan Alan Antikacı, Baklacı Seramik Alan Antikacı, Baklacı Minyatür Alan Antikacı, Baklacı Kase Alan Antikacı, Baklacı Tas Alan Antikacı, Baklacı Kavanoz Alan Antikacı, Baklacı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Baklacı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Baklacı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Baklacı Radyo Alan Antikacı, Baklacı Çini Alan Antikacı, Baklacı Mühür Alan Antikacı, Baklacı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Baklacı Çaydanlık Alan Antikacı, Baklacı Halhal Alan Antikacı, Baklacı Tılsım Alan Antikacı, Baklacı Sepet Alan Antikacı, Baklacı Sandelye Alan Antikacı, Baklacı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Baklacı Pikap Alan Antikacı, Baklacı Roman Alan Antikacı, Baklacı Tepsi Alan Antikacı, Baklacı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Baklacı Forma Alan Antikacı, Baklacı Avize Alan Antikacı, Baklacı Sahan Alan Antikacı, Baklacı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Baklacı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Baklacı Bronz Heykel Alan Antikacı, Baklacı Şamdan Alan Antikacı.

Baklacı Kartpostal Alan Antikacı, Baklacı Hereke Halısı Alan Antikacı, Baklacı Sini Alan Antikacı, Baklacı Tüfek Alan Antikacı, Baklacı Köstekli Saat Alan Antikacı, Baklacı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Baklacı Taş Plak Alan Antikacı, Baklacı Gravür Alan Antikacı, Baklacı Kurşun Alan Antikacı, Baklacı Gramafon Alan Antikacı, Baklacı Cd Player Alan Antikacı, Baklacı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Baklacı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Baklacı Kahve Takımı Alan Antikacı, Baklacı Mobilya Alan Antikacı, Baklacı Kapı Alan Antikacı, Baklacı Kaşık Alan Antikacı, Baklacı İbrik Alan Antikacı, Baklacı Yağlı Boya Alan Antikacı, Baklacı Tabanca Alan Antikacı, Baklacı Ferman Alan Antikacı, Baklacı Ebru Alan Antikacı, Baklacı Tabak Alan Antikacı, Baklacı Semaver Alan Antikacı, Baklacı Kutu Alan Antikacı.

Baklacı Kehribar Alan Antikacı, Baklacı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Baklacı Bronz Alan Antikacı, Baklacı Şişe Alan Antikacı, Baklacı Madalya Nişan Alan Antikacı, Baklacı Anahtar Alan Antikacı, Baklacı Makine Alan Antikacı, Baklacı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Baklacı Mekanik Alet Alan Antikacı, Baklacı Kolye Alan Antikacı, Baklacı Fotoğraf Alan Antikacı, Baklacı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Baklacı Tesbih Alan Antikacı, Baklacı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Baklacı Opalin Alan Antikacı, Baklacı Taş Alan Antikacı, Baklacı Metal Alan Antikacı, Baklacı El Yazması Alan Antikacı, Baklacı Terazi Alan Antikacı, Baklacı Tokmak Alan Antikacı, Baklacı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Baklacı Dirhem Alan Antikacı, Baklacı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.