Bakırköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bakırköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bakırköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bakırköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bakırköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bakırköy ve antika satıcıları Bakırköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bakırköy Antikacı

İstanbul, Bakırköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bakırköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bakırköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bakırköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bakırköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bakırköy Takvim Alan Antikacı, Bakırköy Mangal Alan Antikacı, Bakırköy Bindallı Alan Antikacı, Bakırköy Müzik Seti Alan Antikacı, Bakırköy Kama Alan Antikacı, Bakırköy Kazan Alan Antikacı, Bakırköy Kristal Alan Antikacı, Bakırköy Kuran Alan Antikacı, Bakırköy Kupa Alan Antikacı, Bakırköy Ğügüm Alan Antikacı, Bakırköy Arma Alan Antikacı, Bakırköy Fıçı Alan Antikacı, Bakırköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bakırköy Efemera Alan Antikacı, Bakırköy Hat Makası Alan Antikacı, Bakırköy Silke Alan Antikacı, Bakırköy Madalya Alan Antikacı.

Bakırköy Tarak Alan Antikacı, Bakırköy Harita Alan Antikacı, Bakırköy Kandil Alan Antikacı, Bakırköy Bez Alan Antikacı, Bakırköy Porselen Alan Antikacı, Bakırköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Bakırköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Bakırköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bakırköy Resim Alan Antikacı, Bakırköy İpek Halı Alan Antikacı, Bakırköy Silah Alan Antikacı, Bakırköy Kilim Alan Antikacı, Bakırköy Plak Alan Antikacı, Bakırköy Kasetçalar Alan Antikacı, Bakırköy Zarf Alan Antikacı.

Bakırköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bakırköy Yüzük Alan Antikacı, Bakırköy Portre Alan Antikacı, Bakırköy İran Halısı Alan Antikacı, Bakırköy Askeri Malzeme Alanalar, Bakırköy Baston Alan Antikacı, Bakırköy Bileklik Alan Antikacı, Bakırköy Sehpa Alan Antikacı, Bakırköy Kamçı Alan Antikacı, Bakırköy Hat Alan Antikacı, Bakırköy Oyma Alan Antikacı, Bakırköy Gümüşlük Alan Antikacı, Bakırköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bakırköy Kılıç Alan Antikacı, Bakırköy Takı Alan Antikacı, Bakırköy Cep Saati Alan Antikacı, Bakırköy Dvd Alan Antikacı, Bakırköy Komple Eşya Alan Antikacı, Bakırköy Telefon Alan Antikacı, Bakırköy Pipo Alan Antikacı, Bakırköy Üç Etek Alan Antikacı, Bakırköy Bilezik Alan Antikacı, Bakırköy Bardak Alan Antikacı.

Bakırköy Tablo Alan Antikacı, Bakırköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bakırköy Sefer Tası Alan Antikacı, Bakırköy Dokuma Alan Antikacı, Bakırköy Kalem Alan Antikacı, Bakırköy Sürahi Alan Antikacı, Bakırköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bakırköy Gümüş Alan Antikacı, Bakırköy Daktilo Alan Antikacı, Bakırköy Pul Alan Antikacı, Bakırköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bakırköy Bıçak Alan Antikacı, Bakırköy Kol Saati Alan Antikacı, Bakırköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bakırköy Rozet Alan Antikacı, Bakırköy Gelinlik Alan Antikacı, Bakırköy Çatal Alan Antikacı, Bakırköy Kıyafet Alan Antikacı, Bakırköy Duvar Saati Alan Antikacı, Bakırköy Fes Alan Antikacı, Bakırköy Küp Alan Antikacı, Bakırköy Saçma Alan Antikacı.

Bakırköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Bakırköy Ağaç Alan Antikacı, Bakırköy Halı Alan Antikacı, Bakırköy Günlük Alan Antikacı, Bakırköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bakırköy Masa Alan Antikacı, Bakırköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bakırköy Kitap Alan Antikacı, Bakırköy Amfi Alan Antikacı, Bakırköy Albüm Alan Antikacı, Bakırköy Ahşap Alan Antikacı, Bakırköy Gondol Alan Antikacı, Bakırköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Bakırköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bakırköy Pusula Alan Antikacı, Bakırköy Gerdanlık Alan Antikacı, Bakırköy Cezve Alan Antikacı, Bakırköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Bakırköy Tuval Alan Antikacı, Bakırköy Okka Alan Antikacı, Bakırköy Fincan Alan Antikacı, Bakırköy Cd Alan Antikacı, Bakırköy Cam Alan Antikacı, Bakırköy Çan Alan Antikacı, Bakırköy Hoparlör Alan Antikacı, Bakırköy Çiçek Alan Antikacı, Bakırköy Retro Eşya Alan Antikacı, Bakırköy Vazo Alan Antikacı, Bakırköy Koltuk Alan Antikacı, Bakırköy Şapka Alan Antikacı, Bakırköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Bakırköy Kilit Alan Antikacı, Bakırköy Biblo Alan Antikacı, Bakırköy Saat Alan Antikacı, Bakırköy Matara Alan Antikacı, Bakırköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bakırköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bakırköy Nişan Alan Antikacı, Bakırköy Seramik Alan Antikacı, Bakırköy Minyatür Alan Antikacı, Bakırköy Kase Alan Antikacı, Bakırköy Tas Alan Antikacı, Bakırköy Kavanoz Alan Antikacı, Bakırköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bakırköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bakırköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bakırköy Radyo Alan Antikacı, Bakırköy Çini Alan Antikacı, Bakırköy Mühür Alan Antikacı, Bakırköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bakırköy Çaydanlık Alan Antikacı, Bakırköy Halhal Alan Antikacı, Bakırköy Tılsım Alan Antikacı, Bakırköy Sepet Alan Antikacı, Bakırköy Sandelye Alan Antikacı, Bakırköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bakırköy Pikap Alan Antikacı, Bakırköy Roman Alan Antikacı, Bakırköy Tepsi Alan Antikacı, Bakırköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bakırköy Forma Alan Antikacı, Bakırköy Avize Alan Antikacı, Bakırköy Sahan Alan Antikacı, Bakırköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bakırköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bakırköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Bakırköy Şamdan Alan Antikacı.

Bakırköy Kartpostal Alan Antikacı, Bakırköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Bakırköy Sini Alan Antikacı, Bakırköy Tüfek Alan Antikacı, Bakırköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Bakırköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bakırköy Taş Plak Alan Antikacı, Bakırköy Gravür Alan Antikacı, Bakırköy Kurşun Alan Antikacı, Bakırköy Gramafon Alan Antikacı, Bakırköy Cd Player Alan Antikacı, Bakırköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bakırköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bakırköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Bakırköy Mobilya Alan Antikacı, Bakırköy Kapı Alan Antikacı, Bakırköy Kaşık Alan Antikacı, Bakırköy İbrik Alan Antikacı, Bakırköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Bakırköy Tabanca Alan Antikacı, Bakırköy Ferman Alan Antikacı, Bakırköy Ebru Alan Antikacı, Bakırköy Tabak Alan Antikacı, Bakırköy Semaver Alan Antikacı, Bakırköy Kutu Alan Antikacı.

Bakırköy Kehribar Alan Antikacı, Bakırköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bakırköy Bronz Alan Antikacı, Bakırköy Şişe Alan Antikacı, Bakırköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Bakırköy Anahtar Alan Antikacı, Bakırköy Makine Alan Antikacı, Bakırköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bakırköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Bakırköy Kolye Alan Antikacı, Bakırköy Fotoğraf Alan Antikacı, Bakırköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bakırköy Tesbih Alan Antikacı, Bakırköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bakırköy Opalin Alan Antikacı, Bakırköy Taş Alan Antikacı, Bakırköy Metal Alan Antikacı, Bakırköy El Yazması Alan Antikacı, Bakırköy Terazi Alan Antikacı, Bakırköy Tokmak Alan Antikacı, Bakırköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bakırköy Dirhem Alan Antikacı, Bakırköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.