Bahşayiş Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahşayiş Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahşayiş, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahşayiş olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahşayiş İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahşayiş ve antika satıcıları Bahşayiş için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahşayiş Antikacı

İstanbul, Bahşayiş antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahşayiş) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahşayiş Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahşayiş Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahşayiş Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahşayiş Takvim Alan Antikacı, Bahşayiş Mangal Alan Antikacı, Bahşayiş Bindallı Alan Antikacı, Bahşayiş Müzik Seti Alan Antikacı, Bahşayiş Kama Alan Antikacı, Bahşayiş Kazan Alan Antikacı, Bahşayiş Kristal Alan Antikacı, Bahşayiş Kuran Alan Antikacı, Bahşayiş Kupa Alan Antikacı, Bahşayiş Ğügüm Alan Antikacı, Bahşayiş Arma Alan Antikacı, Bahşayiş Fıçı Alan Antikacı, Bahşayiş El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahşayiş Efemera Alan Antikacı, Bahşayiş Hat Makası Alan Antikacı, Bahşayiş Silke Alan Antikacı, Bahşayiş Madalya Alan Antikacı.

Bahşayiş Tarak Alan Antikacı, Bahşayiş Harita Alan Antikacı, Bahşayiş Kandil Alan Antikacı, Bahşayiş Bez Alan Antikacı, Bahşayiş Porselen Alan Antikacı, Bahşayiş Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahşayiş Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahşayiş Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahşayiş Resim Alan Antikacı, Bahşayiş İpek Halı Alan Antikacı, Bahşayiş Silah Alan Antikacı, Bahşayiş Kilim Alan Antikacı, Bahşayiş Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Kasetçalar Alan Antikacı, Bahşayiş Zarf Alan Antikacı.

Bahşayiş Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahşayiş Yüzük Alan Antikacı, Bahşayiş Portre Alan Antikacı, Bahşayiş İran Halısı Alan Antikacı, Bahşayiş Askeri Malzeme Alanalar, Bahşayiş Baston Alan Antikacı, Bahşayiş Bileklik Alan Antikacı, Bahşayiş Sehpa Alan Antikacı, Bahşayiş Kamçı Alan Antikacı, Bahşayiş Hat Alan Antikacı, Bahşayiş Oyma Alan Antikacı, Bahşayiş Gümüşlük Alan Antikacı, Bahşayiş El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahşayiş Kılıç Alan Antikacı, Bahşayiş Takı Alan Antikacı, Bahşayiş Cep Saati Alan Antikacı, Bahşayiş Dvd Alan Antikacı, Bahşayiş Komple Eşya Alan Antikacı, Bahşayiş Telefon Alan Antikacı, Bahşayiş Pipo Alan Antikacı, Bahşayiş Üç Etek Alan Antikacı, Bahşayiş Bilezik Alan Antikacı, Bahşayiş Bardak Alan Antikacı.

Bahşayiş Tablo Alan Antikacı, Bahşayiş 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Sefer Tası Alan Antikacı, Bahşayiş Dokuma Alan Antikacı, Bahşayiş Kalem Alan Antikacı, Bahşayiş Sürahi Alan Antikacı, Bahşayiş Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahşayiş Gümüş Alan Antikacı, Bahşayiş Daktilo Alan Antikacı, Bahşayiş Pul Alan Antikacı, Bahşayiş Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahşayiş Bıçak Alan Antikacı, Bahşayiş Kol Saati Alan Antikacı, Bahşayiş Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahşayiş Rozet Alan Antikacı, Bahşayiş Çatal Alan Antikacı, Bahşayiş Kıyafet Alan Antikacı, Bahşayiş Duvar Saati Alan Antikacı, Bahşayiş Fes Alan Antikacı, Bahşayiş Küp Alan Antikacı, Bahşayiş Saçma Alan Antikacı.

Bahşayiş Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahşayiş Ağaç Alan Antikacı, Bahşayiş Halı Alan Antikacı, Bahşayiş Günlük Alan Antikacı, Bahşayiş Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahşayiş Masa Alan Antikacı, Bahşayiş Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahşayiş Kitap Alan Antikacı, Bahşayiş Amfi Alan Antikacı, Bahşayiş Albüm Alan Antikacı, Bahşayiş Ahşap Alan Antikacı, Bahşayiş Gondol Alan Antikacı, Bahşayiş Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahşayiş Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahşayiş Pusula Alan Antikacı, Bahşayiş Gerdanlık Alan Antikacı, Bahşayiş Cezve Alan Antikacı, Bahşayiş Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahşayiş Tuval Alan Antikacı, Bahşayiş Okka Alan Antikacı, Bahşayiş Fincan Alan Antikacı, Bahşayiş Cd Alan Antikacı, Bahşayiş Cam Alan Antikacı, Bahşayiş Çan Alan Antikacı, Bahşayiş Hoparlör Alan Antikacı, Bahşayiş Çiçek Alan Antikacı, Bahşayiş Retro Eşya Alan Antikacı, Bahşayiş Vazo Alan Antikacı, Bahşayiş Koltuk Alan Antikacı, Bahşayiş Şapka Alan Antikacı, Bahşayiş Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahşayiş Kilit Alan Antikacı, Bahşayiş Biblo Alan Antikacı, Bahşayiş Saat Alan Antikacı, Bahşayiş Matara Alan Antikacı, Bahşayiş Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahşayiş 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Nişan Alan Antikacı, Bahşayiş Seramik Alan Antikacı, Bahşayiş Minyatür Alan Antikacı, Bahşayiş Kase Alan Antikacı, Bahşayiş Tas Alan Antikacı, Bahşayiş Kavanoz Alan Antikacı, Bahşayiş 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahşayiş El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahşayiş Radyo Alan Antikacı, Bahşayiş Çini Alan Antikacı, Bahşayiş Mühür Alan Antikacı, Bahşayiş Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahşayiş Çaydanlık Alan Antikacı, Bahşayiş Halhal Alan Antikacı, Bahşayiş Tılsım Alan Antikacı, Bahşayiş Sepet Alan Antikacı, Bahşayiş Sandelye Alan Antikacı, Bahşayiş Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahşayiş Pikap Alan Antikacı, Bahşayiş Roman Alan Antikacı, Bahşayiş Tepsi Alan Antikacı, Bahşayiş Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahşayiş Forma Alan Antikacı, Bahşayiş Avize Alan Antikacı, Bahşayiş Sahan Alan Antikacı, Bahşayiş Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahşayiş Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahşayiş Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahşayiş Şamdan Alan Antikacı.

Bahşayiş Kartpostal Alan Antikacı, Bahşayiş Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahşayiş Sini Alan Antikacı, Bahşayiş Tüfek Alan Antikacı, Bahşayiş Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahşayiş Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahşayiş Taş Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Gravür Alan Antikacı, Bahşayiş Kurşun Alan Antikacı, Bahşayiş Gramafon Alan Antikacı, Bahşayiş Cd Player Alan Antikacı, Bahşayiş 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahşayiş Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahşayiş Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahşayiş Mobilya Alan Antikacı, Bahşayiş Kapı Alan Antikacı, Bahşayiş Kaşık Alan Antikacı, Bahşayiş İbrik Alan Antikacı, Bahşayiş Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahşayiş Tabanca Alan Antikacı, Bahşayiş Ferman Alan Antikacı, Bahşayiş Ebru Alan Antikacı, Bahşayiş Tabak Alan Antikacı, Bahşayiş Semaver Alan Antikacı, Bahşayiş Kutu Alan Antikacı.

Bahşayiş Kehribar Alan Antikacı, Bahşayiş Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahşayiş Bronz Alan Antikacı, Bahşayiş Şişe Alan Antikacı, Bahşayiş Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahşayiş Anahtar Alan Antikacı, Bahşayiş Makine Alan Antikacı, Bahşayiş Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahşayiş Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahşayiş Kolye Alan Antikacı, Bahşayiş Fotoğraf Alan Antikacı, Bahşayiş Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahşayiş Tesbih Alan Antikacı, Bahşayiş El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahşayiş Opalin Alan Antikacı, Bahşayiş Taş Alan Antikacı, Bahşayiş Metal Alan Antikacı, Bahşayiş El Yazması Alan Antikacı, Bahşayiş Terazi Alan Antikacı, Bahşayiş Tokmak Alan Antikacı, Bahşayiş Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahşayiş Dirhem Alan Antikacı, Bahşayiş El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.