Bahçeşehir Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçeşehir Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçeşehir, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçeşehir olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçeşehir İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçeşehir ve antika satıcıları Bahçeşehir için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçeşehir Antikacı

İstanbul, Bahçeşehir antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçeşehir) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçeşehir Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçeşehir Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçeşehir Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçeşehir Takvim Alan Antikacı, Bahçeşehir Mangal Alan Antikacı, Bahçeşehir Bindallı Alan Antikacı, Bahçeşehir Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçeşehir Kama Alan Antikacı, Bahçeşehir Kazan Alan Antikacı, Bahçeşehir Kristal Alan Antikacı, Bahçeşehir Kuran Alan Antikacı, Bahçeşehir Kupa Alan Antikacı, Bahçeşehir Ğügüm Alan Antikacı, Bahçeşehir Arma Alan Antikacı, Bahçeşehir Fıçı Alan Antikacı, Bahçeşehir El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçeşehir Efemera Alan Antikacı, Bahçeşehir Hat Makası Alan Antikacı, Bahçeşehir Silke Alan Antikacı, Bahçeşehir Madalya Alan Antikacı.

Bahçeşehir Tarak Alan Antikacı, Bahçeşehir Harita Alan Antikacı, Bahçeşehir Kandil Alan Antikacı, Bahçeşehir Bez Alan Antikacı, Bahçeşehir Porselen Alan Antikacı, Bahçeşehir Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçeşehir Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçeşehir Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçeşehir Resim Alan Antikacı, Bahçeşehir İpek Halı Alan Antikacı, Bahçeşehir Silah Alan Antikacı, Bahçeşehir Kilim Alan Antikacı, Bahçeşehir Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçeşehir Zarf Alan Antikacı.

Bahçeşehir Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçeşehir Yüzük Alan Antikacı, Bahçeşehir Portre Alan Antikacı, Bahçeşehir İran Halısı Alan Antikacı, Bahçeşehir Askeri Malzeme Alanalar, Bahçeşehir Baston Alan Antikacı, Bahçeşehir Bileklik Alan Antikacı, Bahçeşehir Sehpa Alan Antikacı, Bahçeşehir Kamçı Alan Antikacı, Bahçeşehir Hat Alan Antikacı, Bahçeşehir Oyma Alan Antikacı, Bahçeşehir Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçeşehir El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçeşehir Kılıç Alan Antikacı, Bahçeşehir Takı Alan Antikacı, Bahçeşehir Cep Saati Alan Antikacı, Bahçeşehir Dvd Alan Antikacı, Bahçeşehir Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçeşehir Telefon Alan Antikacı, Bahçeşehir Pipo Alan Antikacı, Bahçeşehir Üç Etek Alan Antikacı, Bahçeşehir Bilezik Alan Antikacı, Bahçeşehir Bardak Alan Antikacı.

Bahçeşehir Tablo Alan Antikacı, Bahçeşehir 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçeşehir Dokuma Alan Antikacı, Bahçeşehir Kalem Alan Antikacı, Bahçeşehir Sürahi Alan Antikacı, Bahçeşehir Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçeşehir Gümüş Alan Antikacı, Bahçeşehir Daktilo Alan Antikacı, Bahçeşehir Pul Alan Antikacı, Bahçeşehir Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçeşehir Bıçak Alan Antikacı, Bahçeşehir Kol Saati Alan Antikacı, Bahçeşehir Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçeşehir Rozet Alan Antikacı, Bahçeşehir Gelinlik Alan Antikacı, Bahçeşehir Çatal Alan Antikacı, Bahçeşehir Kıyafet Alan Antikacı, Bahçeşehir Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçeşehir Fes Alan Antikacı, Bahçeşehir Küp Alan Antikacı, Bahçeşehir Saçma Alan Antikacı.

Bahçeşehir Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçeşehir Ağaç Alan Antikacı, Bahçeşehir Halı Alan Antikacı, Bahçeşehir Günlük Alan Antikacı, Bahçeşehir Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçeşehir Masa Alan Antikacı, Bahçeşehir Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçeşehir Kitap Alan Antikacı, Bahçeşehir Amfi Alan Antikacı, Bahçeşehir Albüm Alan Antikacı, Bahçeşehir Ahşap Alan Antikacı, Bahçeşehir Gondol Alan Antikacı, Bahçeşehir Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçeşehir Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçeşehir Pusula Alan Antikacı, Bahçeşehir Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçeşehir Cezve Alan Antikacı, Bahçeşehir Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçeşehir Tuval Alan Antikacı, Bahçeşehir Okka Alan Antikacı, Bahçeşehir Fincan Alan Antikacı, Bahçeşehir Cd Alan Antikacı, Bahçeşehir Cam Alan Antikacı, Bahçeşehir Çan Alan Antikacı, Bahçeşehir Hoparlör Alan Antikacı, Bahçeşehir Çiçek Alan Antikacı, Bahçeşehir Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçeşehir Vazo Alan Antikacı, Bahçeşehir Koltuk Alan Antikacı, Bahçeşehir Şapka Alan Antikacı, Bahçeşehir Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçeşehir Kilit Alan Antikacı, Bahçeşehir Biblo Alan Antikacı, Bahçeşehir Saat Alan Antikacı, Bahçeşehir Matara Alan Antikacı, Bahçeşehir Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçeşehir 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Nişan Alan Antikacı, Bahçeşehir Seramik Alan Antikacı, Bahçeşehir Minyatür Alan Antikacı, Bahçeşehir Kase Alan Antikacı, Bahçeşehir Tas Alan Antikacı, Bahçeşehir Kavanoz Alan Antikacı, Bahçeşehir 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçeşehir El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçeşehir Radyo Alan Antikacı, Bahçeşehir Çini Alan Antikacı, Bahçeşehir Mühür Alan Antikacı, Bahçeşehir Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçeşehir Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçeşehir Halhal Alan Antikacı, Bahçeşehir Tılsım Alan Antikacı, Bahçeşehir Sepet Alan Antikacı, Bahçeşehir Sandelye Alan Antikacı, Bahçeşehir Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçeşehir Pikap Alan Antikacı, Bahçeşehir Roman Alan Antikacı, Bahçeşehir Tepsi Alan Antikacı, Bahçeşehir Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçeşehir Forma Alan Antikacı, Bahçeşehir Avize Alan Antikacı, Bahçeşehir Sahan Alan Antikacı, Bahçeşehir Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçeşehir Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçeşehir Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçeşehir Şamdan Alan Antikacı.

Bahçeşehir Kartpostal Alan Antikacı, Bahçeşehir Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçeşehir Sini Alan Antikacı, Bahçeşehir Tüfek Alan Antikacı, Bahçeşehir Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçeşehir Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçeşehir Taş Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Gravür Alan Antikacı, Bahçeşehir Kurşun Alan Antikacı, Bahçeşehir Gramafon Alan Antikacı, Bahçeşehir Cd Player Alan Antikacı, Bahçeşehir 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeşehir Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçeşehir Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçeşehir Mobilya Alan Antikacı, Bahçeşehir Kapı Alan Antikacı, Bahçeşehir Kaşık Alan Antikacı, Bahçeşehir İbrik Alan Antikacı, Bahçeşehir Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçeşehir Tabanca Alan Antikacı, Bahçeşehir Ferman Alan Antikacı, Bahçeşehir Ebru Alan Antikacı, Bahçeşehir Tabak Alan Antikacı, Bahçeşehir Semaver Alan Antikacı, Bahçeşehir Kutu Alan Antikacı.

Bahçeşehir Kehribar Alan Antikacı, Bahçeşehir Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçeşehir Bronz Alan Antikacı, Bahçeşehir Şişe Alan Antikacı, Bahçeşehir Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçeşehir Anahtar Alan Antikacı, Bahçeşehir Makine Alan Antikacı, Bahçeşehir Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçeşehir Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçeşehir Kolye Alan Antikacı, Bahçeşehir Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçeşehir Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçeşehir Tesbih Alan Antikacı, Bahçeşehir El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçeşehir Opalin Alan Antikacı, Bahçeşehir Taş Alan Antikacı, Bahçeşehir Metal Alan Antikacı, Bahçeşehir El Yazması Alan Antikacı, Bahçeşehir Terazi Alan Antikacı, Bahçeşehir Tokmak Alan Antikacı, Bahçeşehir Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçeşehir Dirhem Alan Antikacı, Bahçeşehir El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.