Bahçelievler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçelievler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçelievler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçelievler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçelievler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçelievler ve antika satıcıları Bahçelievler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçelievler Antikacı

İstanbul, Bahçelievler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçelievler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçelievler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçelievler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçelievler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçelievler Takvim Alan Antikacı, Bahçelievler Mangal Alan Antikacı, Bahçelievler Bindallı Alan Antikacı, Bahçelievler Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçelievler Kama Alan Antikacı, Bahçelievler Kazan Alan Antikacı, Bahçelievler Kristal Alan Antikacı, Bahçelievler Kuran Alan Antikacı, Bahçelievler Kupa Alan Antikacı, Bahçelievler Ğügüm Alan Antikacı, Bahçelievler Arma Alan Antikacı, Bahçelievler Fıçı Alan Antikacı, Bahçelievler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçelievler Efemera Alan Antikacı, Bahçelievler Hat Makası Alan Antikacı, Bahçelievler Silke Alan Antikacı, Bahçelievler Madalya Alan Antikacı.

Bahçelievler Tarak Alan Antikacı, Bahçelievler Harita Alan Antikacı, Bahçelievler Kandil Alan Antikacı, Bahçelievler Bez Alan Antikacı, Bahçelievler Porselen Alan Antikacı, Bahçelievler Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçelievler Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçelievler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçelievler Resim Alan Antikacı, Bahçelievler İpek Halı Alan Antikacı, Bahçelievler Silah Alan Antikacı, Bahçelievler Kilim Alan Antikacı, Bahçelievler Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçelievler Zarf Alan Antikacı.

Bahçelievler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçelievler Yüzük Alan Antikacı, Bahçelievler Portre Alan Antikacı, Bahçelievler İran Halısı Alan Antikacı, Bahçelievler Askeri Malzeme Alanalar, Bahçelievler Baston Alan Antikacı, Bahçelievler Bileklik Alan Antikacı, Bahçelievler Sehpa Alan Antikacı, Bahçelievler Kamçı Alan Antikacı, Bahçelievler Hat Alan Antikacı, Bahçelievler Oyma Alan Antikacı, Bahçelievler Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçelievler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçelievler Kılıç Alan Antikacı, Bahçelievler Takı Alan Antikacı, Bahçelievler Cep Saati Alan Antikacı, Bahçelievler Dvd Alan Antikacı, Bahçelievler Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçelievler Telefon Alan Antikacı, Bahçelievler Pipo Alan Antikacı, Bahçelievler Üç Etek Alan Antikacı, Bahçelievler Bilezik Alan Antikacı, Bahçelievler Bardak Alan Antikacı.

Bahçelievler Tablo Alan Antikacı, Bahçelievler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçelievler Dokuma Alan Antikacı, Bahçelievler Kalem Alan Antikacı, Bahçelievler Sürahi Alan Antikacı, Bahçelievler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçelievler Gümüş Alan Antikacı, Bahçelievler Daktilo Alan Antikacı, Bahçelievler Pul Alan Antikacı, Bahçelievler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçelievler Bıçak Alan Antikacı, Bahçelievler Kol Saati Alan Antikacı, Bahçelievler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçelievler Rozet Alan Antikacı, Bahçelievler Gelinlik Alan Antikacı, Bahçelievler Çatal Alan Antikacı, Bahçelievler Kıyafet Alan Antikacı, Bahçelievler Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçelievler Fes Alan Antikacı, Bahçelievler Küp Alan Antikacı, Bahçelievler Saçma Alan Antikacı.

Bahçelievler Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçelievler Ağaç Alan Antikacı, Bahçelievler Halı Alan Antikacı, Bahçelievler Günlük Alan Antikacı, Bahçelievler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçelievler Masa Alan Antikacı, Bahçelievler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçelievler Kitap Alan Antikacı, Bahçelievler Amfi Alan Antikacı, Bahçelievler Albüm Alan Antikacı, Bahçelievler Ahşap Alan Antikacı, Bahçelievler Gondol Alan Antikacı, Bahçelievler Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçelievler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçelievler Pusula Alan Antikacı, Bahçelievler Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçelievler Cezve Alan Antikacı, Bahçelievler Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçelievler Tuval Alan Antikacı, Bahçelievler Okka Alan Antikacı, Bahçelievler Fincan Alan Antikacı, Bahçelievler Cd Alan Antikacı, Bahçelievler Cam Alan Antikacı, Bahçelievler Çan Alan Antikacı, Bahçelievler Hoparlör Alan Antikacı, Bahçelievler Çiçek Alan Antikacı, Bahçelievler Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçelievler Vazo Alan Antikacı, Bahçelievler Koltuk Alan Antikacı, Bahçelievler Şapka Alan Antikacı, Bahçelievler Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçelievler Kilit Alan Antikacı, Bahçelievler Biblo Alan Antikacı, Bahçelievler Saat Alan Antikacı, Bahçelievler Matara Alan Antikacı, Bahçelievler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçelievler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Nişan Alan Antikacı, Bahçelievler Seramik Alan Antikacı, Bahçelievler Minyatür Alan Antikacı, Bahçelievler Kase Alan Antikacı, Bahçelievler Tas Alan Antikacı, Bahçelievler Kavanoz Alan Antikacı, Bahçelievler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçelievler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçelievler Radyo Alan Antikacı, Bahçelievler Çini Alan Antikacı, Bahçelievler Mühür Alan Antikacı, Bahçelievler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçelievler Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçelievler Halhal Alan Antikacı, Bahçelievler Tılsım Alan Antikacı, Bahçelievler Sepet Alan Antikacı, Bahçelievler Sandelye Alan Antikacı, Bahçelievler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçelievler Pikap Alan Antikacı, Bahçelievler Roman Alan Antikacı, Bahçelievler Tepsi Alan Antikacı, Bahçelievler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçelievler Forma Alan Antikacı, Bahçelievler Avize Alan Antikacı, Bahçelievler Sahan Alan Antikacı, Bahçelievler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçelievler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçelievler Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçelievler Şamdan Alan Antikacı.

Bahçelievler Kartpostal Alan Antikacı, Bahçelievler Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçelievler Sini Alan Antikacı, Bahçelievler Tüfek Alan Antikacı, Bahçelievler Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçelievler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçelievler Taş Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Gravür Alan Antikacı, Bahçelievler Kurşun Alan Antikacı, Bahçelievler Gramafon Alan Antikacı, Bahçelievler Cd Player Alan Antikacı, Bahçelievler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçelievler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçelievler Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçelievler Mobilya Alan Antikacı, Bahçelievler Kapı Alan Antikacı, Bahçelievler Kaşık Alan Antikacı, Bahçelievler İbrik Alan Antikacı, Bahçelievler Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçelievler Tabanca Alan Antikacı, Bahçelievler Ferman Alan Antikacı, Bahçelievler Ebru Alan Antikacı, Bahçelievler Tabak Alan Antikacı, Bahçelievler Semaver Alan Antikacı, Bahçelievler Kutu Alan Antikacı.

Bahçelievler Kehribar Alan Antikacı, Bahçelievler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçelievler Bronz Alan Antikacı, Bahçelievler Şişe Alan Antikacı, Bahçelievler Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçelievler Anahtar Alan Antikacı, Bahçelievler Makine Alan Antikacı, Bahçelievler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçelievler Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçelievler Kolye Alan Antikacı, Bahçelievler Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçelievler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçelievler Tesbih Alan Antikacı, Bahçelievler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçelievler Opalin Alan Antikacı, Bahçelievler Taş Alan Antikacı, Bahçelievler Metal Alan Antikacı, Bahçelievler El Yazması Alan Antikacı, Bahçelievler Terazi Alan Antikacı, Bahçelievler Tokmak Alan Antikacı, Bahçelievler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçelievler Dirhem Alan Antikacı, Bahçelievler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.