Bahçeköy-Yenimahalle Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçeköy-Yenimahalle Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçeköy-Yenimahalle, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçeköy-Yenimahalle olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçeköy-Yenimahalle İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçeköy-Yenimahalle ve antika satıcıları Bahçeköy-Yenimahalle için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçeköy-Yenimahalle Antikacı

İstanbul, Bahçeköy-Yenimahalle antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçeköy-Yenimahalle) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçeköy-Yenimahalle Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçeköy-Yenimahalle Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçeköy-Yenimahalle Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçeköy-Yenimahalle Takvim Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Mangal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bindallı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kama Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kazan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kristal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kuran Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kupa Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ğügüm Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Arma Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Fıçı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Efemera Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Hat Makası Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Silke Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Madalya Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Tarak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Harita Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kandil Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bez Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Resim Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle İpek Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Silah Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kilim Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Zarf Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Yüzük Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Portre Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle İran Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Askeri Malzeme Alanalar, Bahçeköy-Yenimahalle Baston Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bileklik Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sehpa Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kamçı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Hat Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Oyma Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kılıç Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Takı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Cep Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Dvd Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Telefon Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Pipo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Üç Etek Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bilezik Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bardak Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Tablo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Dokuma Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kalem Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sürahi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gümüş Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Daktilo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Pul Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bıçak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kol Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Rozet Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gelinlik Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çatal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kıyafet Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Fes Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Küp Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Saçma Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ağaç Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Günlük Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Masa Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Amfi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Albüm Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ahşap Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gondol Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçeköy-Yenimahalle Pusula Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Cezve Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Tuval Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Okka Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Fincan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Cd Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Cam Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Hoparlör Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çiçek Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Vazo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Koltuk Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Şapka Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kilit Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Biblo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Saat Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Matara Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Seramik Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Minyatür Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kase Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tas Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kavanoz Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Radyo Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çini Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Mühür Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Halhal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tılsım Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sepet Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sandelye Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Pikap Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Roman Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tepsi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Forma Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Avize Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sahan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Şamdan Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Kartpostal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Sini Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tüfek Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Taş Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gravür Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kurşun Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gramafon Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Cd Player Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kapı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kaşık Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle İbrik Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tabanca Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ferman Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Ebru Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tabak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Semaver Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kutu Alan Antikacı.

Bahçeköy-Yenimahalle Kehribar Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bronz Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Şişe Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Anahtar Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Makine Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Kolye Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Opalin Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Taş Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Metal Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle El Yazması Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Terazi Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Tokmak Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle Dirhem Alan Antikacı, Bahçeköy-Yenimahalle El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.