Bahçeköy-Kemer Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçeköy-Kemer Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçeköy-Kemer, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçeköy-Kemer olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçeköy-Kemer İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçeköy-Kemer ve antika satıcıları Bahçeköy-Kemer için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçeköy-Kemer Antikacı

İstanbul, Bahçeköy-Kemer antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçeköy-Kemer) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçeköy-Kemer Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçeköy-Kemer Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçeköy-Kemer Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçeköy-Kemer Takvim Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Mangal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bindallı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kama Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kazan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kristal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kuran Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kupa Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ğügüm Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Arma Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Fıçı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Efemera Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Hat Makası Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Silke Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Madalya Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Tarak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Harita Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kandil Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bez Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Resim Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer İpek Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Silah Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kilim Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Zarf Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Yüzük Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Portre Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer İran Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Askeri Malzeme Alanalar, Bahçeköy-Kemer Baston Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bileklik Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sehpa Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kamçı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Hat Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Oyma Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kılıç Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Takı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Cep Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Dvd Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Telefon Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Pipo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Üç Etek Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bilezik Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bardak Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Tablo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Dokuma Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kalem Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sürahi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gümüş Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Daktilo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Pul Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bıçak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kol Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Rozet Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gelinlik Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çatal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kıyafet Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Fes Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Küp Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Saçma Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ağaç Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Günlük Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Masa Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Amfi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Albüm Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ahşap Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gondol Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçeköy-Kemer Pusula Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Cezve Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Tuval Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Okka Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Fincan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Cd Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Cam Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Hoparlör Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çiçek Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Vazo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Koltuk Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Şapka Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kilit Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Biblo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Saat Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Matara Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Seramik Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Minyatür Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kase Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tas Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kavanoz Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Radyo Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çini Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Mühür Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Halhal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tılsım Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sepet Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sandelye Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Pikap Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Roman Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tepsi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Forma Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Avize Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sahan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Şamdan Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Kartpostal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Sini Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tüfek Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Taş Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gravür Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kurşun Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gramafon Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Cd Player Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kapı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kaşık Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer İbrik Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tabanca Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ferman Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Ebru Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tabak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Semaver Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kutu Alan Antikacı.

Bahçeköy-Kemer Kehribar Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bronz Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Şişe Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Anahtar Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Makine Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Kolye Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Opalin Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Taş Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Metal Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer El Yazması Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Terazi Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Tokmak Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer Dirhem Alan Antikacı, Bahçeköy-Kemer El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.