Bahçeköy Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçeköy Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçeköy, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçeköy olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçeköy İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçeköy ve antika satıcıları Bahçeköy için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçeköy Antikacı

İstanbul, Bahçeköy antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçeköy) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçeköy Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçeköy Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçeköy Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçeköy Takvim Alan Antikacı, Bahçeköy Mangal Alan Antikacı, Bahçeköy Bindallı Alan Antikacı, Bahçeköy Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçeköy Kama Alan Antikacı, Bahçeköy Kazan Alan Antikacı, Bahçeköy Kristal Alan Antikacı, Bahçeköy Kuran Alan Antikacı, Bahçeköy Kupa Alan Antikacı, Bahçeköy Ğügüm Alan Antikacı, Bahçeköy Arma Alan Antikacı, Bahçeköy Fıçı Alan Antikacı, Bahçeköy El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy Efemera Alan Antikacı, Bahçeköy Hat Makası Alan Antikacı, Bahçeköy Silke Alan Antikacı, Bahçeköy Madalya Alan Antikacı.

Bahçeköy Tarak Alan Antikacı, Bahçeköy Harita Alan Antikacı, Bahçeköy Kandil Alan Antikacı, Bahçeköy Bez Alan Antikacı, Bahçeköy Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçeköy Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçeköy Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçeköy Resim Alan Antikacı, Bahçeköy İpek Halı Alan Antikacı, Bahçeköy Silah Alan Antikacı, Bahçeköy Kilim Alan Antikacı, Bahçeköy Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçeköy Zarf Alan Antikacı.

Bahçeköy Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçeköy Yüzük Alan Antikacı, Bahçeköy Portre Alan Antikacı, Bahçeköy İran Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy Askeri Malzeme Alanalar, Bahçeköy Baston Alan Antikacı, Bahçeköy Bileklik Alan Antikacı, Bahçeköy Sehpa Alan Antikacı, Bahçeköy Kamçı Alan Antikacı, Bahçeköy Hat Alan Antikacı, Bahçeköy Oyma Alan Antikacı, Bahçeköy Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçeköy El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçeköy Kılıç Alan Antikacı, Bahçeköy Takı Alan Antikacı, Bahçeköy Cep Saati Alan Antikacı, Bahçeköy Dvd Alan Antikacı, Bahçeköy Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy Telefon Alan Antikacı, Bahçeköy Pipo Alan Antikacı, Bahçeköy Üç Etek Alan Antikacı, Bahçeköy Bilezik Alan Antikacı, Bahçeköy Bardak Alan Antikacı.

Bahçeköy Tablo Alan Antikacı, Bahçeköy 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçeköy Dokuma Alan Antikacı, Bahçeköy Kalem Alan Antikacı, Bahçeköy Sürahi Alan Antikacı, Bahçeköy Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçeköy Gümüş Alan Antikacı, Bahçeköy Daktilo Alan Antikacı, Bahçeköy Pul Alan Antikacı, Bahçeköy Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy Bıçak Alan Antikacı, Bahçeköy Kol Saati Alan Antikacı, Bahçeköy Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçeköy Rozet Alan Antikacı, Bahçeköy Gelinlik Alan Antikacı, Bahçeköy Çatal Alan Antikacı, Bahçeköy Kıyafet Alan Antikacı, Bahçeköy Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçeköy Fes Alan Antikacı, Bahçeköy Küp Alan Antikacı, Bahçeköy Saçma Alan Antikacı.

Bahçeköy Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçeköy Ağaç Alan Antikacı, Bahçeköy Halı Alan Antikacı, Bahçeköy Günlük Alan Antikacı, Bahçeköy Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçeköy Masa Alan Antikacı, Bahçeköy Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy Kitap Alan Antikacı, Bahçeköy Amfi Alan Antikacı, Bahçeköy Albüm Alan Antikacı, Bahçeköy Ahşap Alan Antikacı, Bahçeköy Gondol Alan Antikacı, Bahçeköy Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçeköy Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçeköy Pusula Alan Antikacı, Bahçeköy Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçeköy Cezve Alan Antikacı, Bahçeköy Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçeköy Tuval Alan Antikacı, Bahçeköy Okka Alan Antikacı, Bahçeköy Fincan Alan Antikacı, Bahçeköy Cd Alan Antikacı, Bahçeköy Cam Alan Antikacı, Bahçeköy Çan Alan Antikacı, Bahçeköy Hoparlör Alan Antikacı, Bahçeköy Çiçek Alan Antikacı, Bahçeköy Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy Vazo Alan Antikacı, Bahçeköy Koltuk Alan Antikacı, Bahçeköy Şapka Alan Antikacı, Bahçeköy Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy Kilit Alan Antikacı, Bahçeköy Biblo Alan Antikacı, Bahçeköy Saat Alan Antikacı, Bahçeköy Matara Alan Antikacı, Bahçeköy Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy Seramik Alan Antikacı, Bahçeköy Minyatür Alan Antikacı, Bahçeköy Kase Alan Antikacı, Bahçeköy Tas Alan Antikacı, Bahçeköy Kavanoz Alan Antikacı, Bahçeköy 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçeköy El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçeköy Radyo Alan Antikacı, Bahçeköy Çini Alan Antikacı, Bahçeköy Mühür Alan Antikacı, Bahçeköy Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçeköy Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçeköy Halhal Alan Antikacı, Bahçeköy Tılsım Alan Antikacı, Bahçeköy Sepet Alan Antikacı, Bahçeköy Sandelye Alan Antikacı, Bahçeköy Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçeköy Pikap Alan Antikacı, Bahçeköy Roman Alan Antikacı, Bahçeköy Tepsi Alan Antikacı, Bahçeköy Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy Forma Alan Antikacı, Bahçeköy Avize Alan Antikacı, Bahçeköy Sahan Alan Antikacı, Bahçeköy Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçeköy Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçeköy Şamdan Alan Antikacı.

Bahçeköy Kartpostal Alan Antikacı, Bahçeköy Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy Sini Alan Antikacı, Bahçeköy Tüfek Alan Antikacı, Bahçeköy Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçeköy Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçeköy Taş Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Gravür Alan Antikacı, Bahçeköy Kurşun Alan Antikacı, Bahçeköy Gramafon Alan Antikacı, Bahçeköy Cd Player Alan Antikacı, Bahçeköy 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçeköy Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçeköy Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy Mobilya Alan Antikacı, Bahçeköy Kapı Alan Antikacı, Bahçeköy Kaşık Alan Antikacı, Bahçeköy İbrik Alan Antikacı, Bahçeköy Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçeköy Tabanca Alan Antikacı, Bahçeköy Ferman Alan Antikacı, Bahçeköy Ebru Alan Antikacı, Bahçeköy Tabak Alan Antikacı, Bahçeköy Semaver Alan Antikacı, Bahçeköy Kutu Alan Antikacı.

Bahçeköy Kehribar Alan Antikacı, Bahçeköy Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçeköy Bronz Alan Antikacı, Bahçeköy Şişe Alan Antikacı, Bahçeköy Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçeköy Anahtar Alan Antikacı, Bahçeköy Makine Alan Antikacı, Bahçeköy Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçeköy Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçeköy Kolye Alan Antikacı, Bahçeköy Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçeköy Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçeköy Tesbih Alan Antikacı, Bahçeköy El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçeköy Opalin Alan Antikacı, Bahçeköy Taş Alan Antikacı, Bahçeköy Metal Alan Antikacı, Bahçeköy El Yazması Alan Antikacı, Bahçeköy Terazi Alan Antikacı, Bahçeköy Tokmak Alan Antikacı, Bahçeköy Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçeköy Dirhem Alan Antikacı, Bahçeköy El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.