Bahçekapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahçekapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahçekapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahçekapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahçekapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahçekapı ve antika satıcıları Bahçekapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahçekapı Antikacı

İstanbul, Bahçekapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahçekapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahçekapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahçekapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahçekapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahçekapı Takvim Alan Antikacı, Bahçekapı Mangal Alan Antikacı, Bahçekapı Bindallı Alan Antikacı, Bahçekapı Müzik Seti Alan Antikacı, Bahçekapı Kama Alan Antikacı, Bahçekapı Kazan Alan Antikacı, Bahçekapı Kristal Alan Antikacı, Bahçekapı Kuran Alan Antikacı, Bahçekapı Kupa Alan Antikacı, Bahçekapı Ğügüm Alan Antikacı, Bahçekapı Arma Alan Antikacı, Bahçekapı Fıçı Alan Antikacı, Bahçekapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahçekapı Efemera Alan Antikacı, Bahçekapı Hat Makası Alan Antikacı, Bahçekapı Silke Alan Antikacı, Bahçekapı Madalya Alan Antikacı.

Bahçekapı Tarak Alan Antikacı, Bahçekapı Harita Alan Antikacı, Bahçekapı Kandil Alan Antikacı, Bahçekapı Bez Alan Antikacı, Bahçekapı Porselen Alan Antikacı, Bahçekapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahçekapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahçekapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahçekapı Resim Alan Antikacı, Bahçekapı İpek Halı Alan Antikacı, Bahçekapı Silah Alan Antikacı, Bahçekapı Kilim Alan Antikacı, Bahçekapı Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Kasetçalar Alan Antikacı, Bahçekapı Zarf Alan Antikacı.

Bahçekapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahçekapı Yüzük Alan Antikacı, Bahçekapı Portre Alan Antikacı, Bahçekapı İran Halısı Alan Antikacı, Bahçekapı Askeri Malzeme Alanalar, Bahçekapı Baston Alan Antikacı, Bahçekapı Bileklik Alan Antikacı, Bahçekapı Sehpa Alan Antikacı, Bahçekapı Kamçı Alan Antikacı, Bahçekapı Hat Alan Antikacı, Bahçekapı Oyma Alan Antikacı, Bahçekapı Gümüşlük Alan Antikacı, Bahçekapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahçekapı Kılıç Alan Antikacı, Bahçekapı Takı Alan Antikacı, Bahçekapı Cep Saati Alan Antikacı, Bahçekapı Dvd Alan Antikacı, Bahçekapı Komple Eşya Alan Antikacı, Bahçekapı Telefon Alan Antikacı, Bahçekapı Pipo Alan Antikacı, Bahçekapı Üç Etek Alan Antikacı, Bahçekapı Bilezik Alan Antikacı, Bahçekapı Bardak Alan Antikacı.

Bahçekapı Tablo Alan Antikacı, Bahçekapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Sefer Tası Alan Antikacı, Bahçekapı Dokuma Alan Antikacı, Bahçekapı Kalem Alan Antikacı, Bahçekapı Sürahi Alan Antikacı, Bahçekapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahçekapı Gümüş Alan Antikacı, Bahçekapı Daktilo Alan Antikacı, Bahçekapı Pul Alan Antikacı, Bahçekapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahçekapı Bıçak Alan Antikacı, Bahçekapı Kol Saati Alan Antikacı, Bahçekapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahçekapı Rozet Alan Antikacı, Bahçekapı Gelinlik Alan Antikacı, Bahçekapı Çatal Alan Antikacı, Bahçekapı Kıyafet Alan Antikacı, Bahçekapı Duvar Saati Alan Antikacı, Bahçekapı Fes Alan Antikacı, Bahçekapı Küp Alan Antikacı, Bahçekapı Saçma Alan Antikacı.

Bahçekapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahçekapı Ağaç Alan Antikacı, Bahçekapı Halı Alan Antikacı, Bahçekapı Günlük Alan Antikacı, Bahçekapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahçekapı Masa Alan Antikacı, Bahçekapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahçekapı Kitap Alan Antikacı, Bahçekapı Amfi Alan Antikacı, Bahçekapı Albüm Alan Antikacı, Bahçekapı Ahşap Alan Antikacı, Bahçekapı Gondol Alan Antikacı, Bahçekapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahçekapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahçekapı Pusula Alan Antikacı, Bahçekapı Gerdanlık Alan Antikacı, Bahçekapı Cezve Alan Antikacı, Bahçekapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahçekapı Tuval Alan Antikacı, Bahçekapı Okka Alan Antikacı, Bahçekapı Fincan Alan Antikacı, Bahçekapı Cd Alan Antikacı, Bahçekapı Cam Alan Antikacı, Bahçekapı Çan Alan Antikacı, Bahçekapı Hoparlör Alan Antikacı, Bahçekapı Çiçek Alan Antikacı, Bahçekapı Retro Eşya Alan Antikacı, Bahçekapı Vazo Alan Antikacı, Bahçekapı Koltuk Alan Antikacı, Bahçekapı Şapka Alan Antikacı, Bahçekapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahçekapı Kilit Alan Antikacı, Bahçekapı Biblo Alan Antikacı, Bahçekapı Saat Alan Antikacı, Bahçekapı Matara Alan Antikacı, Bahçekapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahçekapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Nişan Alan Antikacı, Bahçekapı Seramik Alan Antikacı, Bahçekapı Minyatür Alan Antikacı, Bahçekapı Kase Alan Antikacı, Bahçekapı Tas Alan Antikacı, Bahçekapı Kavanoz Alan Antikacı, Bahçekapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahçekapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahçekapı Radyo Alan Antikacı, Bahçekapı Çini Alan Antikacı, Bahçekapı Mühür Alan Antikacı, Bahçekapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahçekapı Çaydanlık Alan Antikacı, Bahçekapı Halhal Alan Antikacı, Bahçekapı Tılsım Alan Antikacı, Bahçekapı Sepet Alan Antikacı, Bahçekapı Sandelye Alan Antikacı, Bahçekapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahçekapı Pikap Alan Antikacı, Bahçekapı Roman Alan Antikacı, Bahçekapı Tepsi Alan Antikacı, Bahçekapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahçekapı Forma Alan Antikacı, Bahçekapı Avize Alan Antikacı, Bahçekapı Sahan Alan Antikacı, Bahçekapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahçekapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahçekapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahçekapı Şamdan Alan Antikacı.

Bahçekapı Kartpostal Alan Antikacı, Bahçekapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahçekapı Sini Alan Antikacı, Bahçekapı Tüfek Alan Antikacı, Bahçekapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahçekapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahçekapı Taş Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Gravür Alan Antikacı, Bahçekapı Kurşun Alan Antikacı, Bahçekapı Gramafon Alan Antikacı, Bahçekapı Cd Player Alan Antikacı, Bahçekapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahçekapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahçekapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahçekapı Mobilya Alan Antikacı, Bahçekapı Kapı Alan Antikacı, Bahçekapı Kaşık Alan Antikacı, Bahçekapı İbrik Alan Antikacı, Bahçekapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahçekapı Tabanca Alan Antikacı, Bahçekapı Ferman Alan Antikacı, Bahçekapı Ebru Alan Antikacı, Bahçekapı Tabak Alan Antikacı, Bahçekapı Semaver Alan Antikacı, Bahçekapı Kutu Alan Antikacı.

Bahçekapı Kehribar Alan Antikacı, Bahçekapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahçekapı Bronz Alan Antikacı, Bahçekapı Şişe Alan Antikacı, Bahçekapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahçekapı Anahtar Alan Antikacı, Bahçekapı Makine Alan Antikacı, Bahçekapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahçekapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahçekapı Kolye Alan Antikacı, Bahçekapı Fotoğraf Alan Antikacı, Bahçekapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahçekapı Tesbih Alan Antikacı, Bahçekapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahçekapı Opalin Alan Antikacı, Bahçekapı Taş Alan Antikacı, Bahçekapı Metal Alan Antikacı, Bahçekapı El Yazması Alan Antikacı, Bahçekapı Terazi Alan Antikacı, Bahçekapı Tokmak Alan Antikacı, Bahçekapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahçekapı Dirhem Alan Antikacı, Bahçekapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.