Bahariye Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bahariye Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bahariye, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bahariye olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bahariye İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bahariye ve antika satıcıları Bahariye için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bahariye Antikacı

İstanbul, Bahariye antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bahariye) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bahariye Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bahariye Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bahariye Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bahariye Takvim Alan Antikacı, Bahariye Mangal Alan Antikacı, Bahariye Bindallı Alan Antikacı, Bahariye Müzik Seti Alan Antikacı, Bahariye Kama Alan Antikacı, Bahariye Kazan Alan Antikacı, Bahariye Kristal Alan Antikacı, Bahariye Kuran Alan Antikacı, Bahariye Kupa Alan Antikacı, Bahariye Ğügüm Alan Antikacı, Bahariye Arma Alan Antikacı, Bahariye Fıçı Alan Antikacı, Bahariye El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bahariye Efemera Alan Antikacı, Bahariye Hat Makası Alan Antikacı, Bahariye Silke Alan Antikacı, Bahariye Madalya Alan Antikacı.

Bahariye Tarak Alan Antikacı, Bahariye Harita Alan Antikacı, Bahariye Kandil Alan Antikacı, Bahariye Bez Alan Antikacı, Bahariye Porselen Alan Antikacı, Bahariye Müzik Aleti Alan Antikacı, Bahariye Takı Kutusu Alan Antikacı, Bahariye Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bahariye Resim Alan Antikacı, Bahariye İpek Halı Alan Antikacı, Bahariye Silah Alan Antikacı, Bahariye Kilim Alan Antikacı, Bahariye Plak Alan Antikacı, Bahariye Kasetçalar Alan Antikacı, Bahariye Zarf Alan Antikacı.

Bahariye Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bahariye Yüzük Alan Antikacı, Bahariye Portre Alan Antikacı, Bahariye İran Halısı Alan Antikacı, Bahariye Askeri Malzeme Alanalar, Bahariye Baston Alan Antikacı, Bahariye Bileklik Alan Antikacı, Bahariye Sehpa Alan Antikacı, Bahariye Kamçı Alan Antikacı, Bahariye Hat Alan Antikacı, Bahariye Oyma Alan Antikacı, Bahariye Gümüşlük Alan Antikacı, Bahariye El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bahariye Kılıç Alan Antikacı, Bahariye Takı Alan Antikacı, Bahariye Cep Saati Alan Antikacı, Bahariye Dvd Alan Antikacı, Bahariye Komple Eşya Alan Antikacı, Bahariye Telefon Alan Antikacı, Bahariye Pipo Alan Antikacı, Bahariye Üç Etek Alan Antikacı, Bahariye Bilezik Alan Antikacı, Bahariye Bardak Alan Antikacı.

Bahariye Tablo Alan Antikacı, Bahariye 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahariye Sefer Tası Alan Antikacı, Bahariye Dokuma Alan Antikacı, Bahariye Kalem Alan Antikacı, Bahariye Sürahi Alan Antikacı, Bahariye Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bahariye Gümüş Alan Antikacı, Bahariye Daktilo Alan Antikacı, Bahariye Pul Alan Antikacı, Bahariye Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bahariye Bıçak Alan Antikacı, Bahariye Kol Saati Alan Antikacı, Bahariye Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bahariye Rozet Alan Antikacı, Bahariye Gelinlik Alan Antikacı, Bahariye Çatal Alan Antikacı, Bahariye Kıyafet Alan Antikacı, Bahariye Duvar Saati Alan Antikacı, Bahariye Fes Alan Antikacı, Bahariye Küp Alan Antikacı, Bahariye Saçma Alan Antikacı.

Bahariye Hat Yazısı Alan Antikacı, Bahariye Ağaç Alan Antikacı, Bahariye Halı Alan Antikacı, Bahariye Günlük Alan Antikacı, Bahariye Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bahariye Masa Alan Antikacı, Bahariye Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bahariye Kitap Alan Antikacı, Bahariye Amfi Alan Antikacı, Bahariye Albüm Alan Antikacı, Bahariye Ahşap Alan Antikacı, Bahariye Gondol Alan Antikacı, Bahariye Çizgi Roman Alan Antikacı, Bahariye Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bahariye Pusula Alan Antikacı, Bahariye Gerdanlık Alan Antikacı, Bahariye Cezve Alan Antikacı, Bahariye Şerbetlik Alan Antikacı.

Bahariye Tuval Alan Antikacı, Bahariye Okka Alan Antikacı, Bahariye Fincan Alan Antikacı, Bahariye Cd Alan Antikacı, Bahariye Cam Alan Antikacı, Bahariye Çan Alan Antikacı, Bahariye Hoparlör Alan Antikacı, Bahariye Çiçek Alan Antikacı, Bahariye Retro Eşya Alan Antikacı, Bahariye Vazo Alan Antikacı, Bahariye Koltuk Alan Antikacı, Bahariye Şapka Alan Antikacı, Bahariye Bakır Eşya Alan Antikacı, Bahariye Kilit Alan Antikacı, Bahariye Biblo Alan Antikacı, Bahariye Saat Alan Antikacı, Bahariye Matara Alan Antikacı, Bahariye Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bahariye 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bahariye Nişan Alan Antikacı, Bahariye Seramik Alan Antikacı, Bahariye Minyatür Alan Antikacı, Bahariye Kase Alan Antikacı, Bahariye Tas Alan Antikacı, Bahariye Kavanoz Alan Antikacı, Bahariye 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bahariye Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bahariye El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bahariye Radyo Alan Antikacı, Bahariye Çini Alan Antikacı, Bahariye Mühür Alan Antikacı, Bahariye Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bahariye Çaydanlık Alan Antikacı, Bahariye Halhal Alan Antikacı, Bahariye Tılsım Alan Antikacı, Bahariye Sepet Alan Antikacı, Bahariye Sandelye Alan Antikacı, Bahariye Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bahariye Pikap Alan Antikacı, Bahariye Roman Alan Antikacı, Bahariye Tepsi Alan Antikacı, Bahariye Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bahariye Forma Alan Antikacı, Bahariye Avize Alan Antikacı, Bahariye Sahan Alan Antikacı, Bahariye Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bahariye Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bahariye Bronz Heykel Alan Antikacı, Bahariye Şamdan Alan Antikacı.

Bahariye Kartpostal Alan Antikacı, Bahariye Hereke Halısı Alan Antikacı, Bahariye Sini Alan Antikacı, Bahariye Tüfek Alan Antikacı, Bahariye Köstekli Saat Alan Antikacı, Bahariye Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bahariye Taş Plak Alan Antikacı, Bahariye Gravür Alan Antikacı, Bahariye Kurşun Alan Antikacı, Bahariye Gramafon Alan Antikacı, Bahariye Cd Player Alan Antikacı, Bahariye 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bahariye Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bahariye Kahve Takımı Alan Antikacı, Bahariye Mobilya Alan Antikacı, Bahariye Kapı Alan Antikacı, Bahariye Kaşık Alan Antikacı, Bahariye İbrik Alan Antikacı, Bahariye Yağlı Boya Alan Antikacı, Bahariye Tabanca Alan Antikacı, Bahariye Ferman Alan Antikacı, Bahariye Ebru Alan Antikacı, Bahariye Tabak Alan Antikacı, Bahariye Semaver Alan Antikacı, Bahariye Kutu Alan Antikacı.

Bahariye Kehribar Alan Antikacı, Bahariye Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bahariye Bronz Alan Antikacı, Bahariye Şişe Alan Antikacı, Bahariye Madalya Nişan Alan Antikacı, Bahariye Anahtar Alan Antikacı, Bahariye Makine Alan Antikacı, Bahariye Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bahariye Mekanik Alet Alan Antikacı, Bahariye Kolye Alan Antikacı, Bahariye Fotoğraf Alan Antikacı, Bahariye Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bahariye Tesbih Alan Antikacı, Bahariye El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bahariye Opalin Alan Antikacı, Bahariye Taş Alan Antikacı, Bahariye Metal Alan Antikacı, Bahariye El Yazması Alan Antikacı, Bahariye Terazi Alan Antikacı, Bahariye Tokmak Alan Antikacı, Bahariye Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bahariye Dirhem Alan Antikacı, Bahariye El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.