Bağlarbaşı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Bağlarbaşı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Bağlarbaşı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Bağlarbaşı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Bağlarbaşı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Bağlarbaşı ve antika satıcıları Bağlarbaşı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Bağlarbaşı Antikacı

İstanbul, Bağlarbaşı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Bağlarbaşı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bağlarbaşı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Bağlarbaşı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Bağlarbaşı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bağlarbaşı Takvim Alan Antikacı, Bağlarbaşı Mangal Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bindallı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Müzik Seti Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kama Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kazan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kristal Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kuran Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kupa Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ğügüm Alan Antikacı, Bağlarbaşı Arma Alan Antikacı, Bağlarbaşı Fıçı Alan Antikacı, Bağlarbaşı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Bağlarbaşı Efemera Alan Antikacı, Bağlarbaşı Hat Makası Alan Antikacı, Bağlarbaşı Silke Alan Antikacı, Bağlarbaşı Madalya Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Tarak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Harita Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kandil Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bez Alan Antikacı, Bağlarbaşı Porselen Alan Antikacı, Bağlarbaşı Müzik Aleti Alan Antikacı, Bağlarbaşı Takı Kutusu Alan Antikacı, Bağlarbaşı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Bağlarbaşı Resim Alan Antikacı, Bağlarbaşı İpek Halı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Silah Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kilim Alan Antikacı, Bağlarbaşı Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kasetçalar Alan Antikacı, Bağlarbaşı Zarf Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Yüzük Alan Antikacı, Bağlarbaşı Portre Alan Antikacı, Bağlarbaşı İran Halısı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Askeri Malzeme Alanalar, Bağlarbaşı Baston Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bileklik Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sehpa Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kamçı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Hat Alan Antikacı, Bağlarbaşı Oyma Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gümüşlük Alan Antikacı, Bağlarbaşı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kılıç Alan Antikacı, Bağlarbaşı Takı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Cep Saati Alan Antikacı, Bağlarbaşı Dvd Alan Antikacı, Bağlarbaşı Komple Eşya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Telefon Alan Antikacı, Bağlarbaşı Pipo Alan Antikacı, Bağlarbaşı Üç Etek Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bilezik Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bardak Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Tablo Alan Antikacı, Bağlarbaşı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sefer Tası Alan Antikacı, Bağlarbaşı Dokuma Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kalem Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sürahi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gümüş Alan Antikacı, Bağlarbaşı Daktilo Alan Antikacı, Bağlarbaşı Pul Alan Antikacı, Bağlarbaşı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bıçak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kol Saati Alan Antikacı, Bağlarbaşı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Bağlarbaşı Rozet Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gelinlik Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çatal Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kıyafet Alan Antikacı, Bağlarbaşı Duvar Saati Alan Antikacı, Bağlarbaşı Fes Alan Antikacı, Bağlarbaşı Küp Alan Antikacı, Bağlarbaşı Saçma Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Hat Yazısı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ağaç Alan Antikacı, Bağlarbaşı Halı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Günlük Alan Antikacı, Bağlarbaşı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Bağlarbaşı Masa Alan Antikacı, Bağlarbaşı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kitap Alan Antikacı, Bağlarbaşı Amfi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Albüm Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ahşap Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gondol Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çizgi Roman Alan Antikacı, Bağlarbaşı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Bağlarbaşı Pusula Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gerdanlık Alan Antikacı, Bağlarbaşı Cezve Alan Antikacı, Bağlarbaşı Şerbetlik Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Tuval Alan Antikacı, Bağlarbaşı Okka Alan Antikacı, Bağlarbaşı Fincan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Cd Alan Antikacı, Bağlarbaşı Cam Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Hoparlör Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çiçek Alan Antikacı, Bağlarbaşı Retro Eşya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Vazo Alan Antikacı, Bağlarbaşı Koltuk Alan Antikacı, Bağlarbaşı Şapka Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bakır Eşya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kilit Alan Antikacı, Bağlarbaşı Biblo Alan Antikacı, Bağlarbaşı Saat Alan Antikacı, Bağlarbaşı Matara Alan Antikacı, Bağlarbaşı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Bağlarbaşı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Nişan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Seramik Alan Antikacı, Bağlarbaşı Minyatür Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kase Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tas Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kavanoz Alan Antikacı, Bağlarbaşı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Bağlarbaşı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Radyo Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çini Alan Antikacı, Bağlarbaşı Mühür Alan Antikacı, Bağlarbaşı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Çaydanlık Alan Antikacı, Bağlarbaşı Halhal Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tılsım Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sepet Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sandelye Alan Antikacı, Bağlarbaşı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Pikap Alan Antikacı, Bağlarbaşı Roman Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tepsi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Bağlarbaşı Forma Alan Antikacı, Bağlarbaşı Avize Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sahan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bronz Heykel Alan Antikacı, Bağlarbaşı Şamdan Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Kartpostal Alan Antikacı, Bağlarbaşı Hereke Halısı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Sini Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tüfek Alan Antikacı, Bağlarbaşı Köstekli Saat Alan Antikacı, Bağlarbaşı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Bağlarbaşı Taş Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gravür Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kurşun Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gramafon Alan Antikacı, Bağlarbaşı Cd Player Alan Antikacı, Bağlarbaşı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kahve Takımı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Mobilya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kapı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kaşık Alan Antikacı, Bağlarbaşı İbrik Alan Antikacı, Bağlarbaşı Yağlı Boya Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tabanca Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ferman Alan Antikacı, Bağlarbaşı Ebru Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tabak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Semaver Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kutu Alan Antikacı.

Bağlarbaşı Kehribar Alan Antikacı, Bağlarbaşı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bronz Alan Antikacı, Bağlarbaşı Şişe Alan Antikacı, Bağlarbaşı Madalya Nişan Alan Antikacı, Bağlarbaşı Anahtar Alan Antikacı, Bağlarbaşı Makine Alan Antikacı, Bağlarbaşı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Mekanik Alet Alan Antikacı, Bağlarbaşı Kolye Alan Antikacı, Bağlarbaşı Fotoğraf Alan Antikacı, Bağlarbaşı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tesbih Alan Antikacı, Bağlarbaşı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Opalin Alan Antikacı, Bağlarbaşı Taş Alan Antikacı, Bağlarbaşı Metal Alan Antikacı, Bağlarbaşı El Yazması Alan Antikacı, Bağlarbaşı Terazi Alan Antikacı, Bağlarbaşı Tokmak Alan Antikacı, Bağlarbaşı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Bağlarbaşı Dirhem Alan Antikacı, Bağlarbaşı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.